Rekreační poukazy v ČR

Co jsou rekreační poukazy?

Státní rekreační poukazy jsou jednou z cest, jak opět nastartovat cestovní ruch v Česku. Lidé si budou moci užít výhodnější dovolenou v tuzemsku a vláda očekává i to, že poukazy přivedou zákazníky podnikatelům v pohostinství, čímž jim pomohou s další existencí. Podle ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové se zatím uvažuje o hodnotě poukazu kolem 10 000 Kč.

Na co půjde rekreační poukazy využít?

Možnosti využití jsou nyní předmětem odborných rozhovorů. Očekává se, že je půjde uplatnit na pobyty v hotelech, penzionech, apartmánech, ale třeba i v kempech. Aktuální informace sledujeme.

Kdy se program Dovolená v Česku spustí?

Projekt státního rekreačního poukazu by měl být připraven na letní sezónu. Zatím má pracovní název Dovolená v Česku. Momentálně vláda jedná s asociacemi a svazy cestovního ruchu, do podpory se také zapojí státní agentura CzechTourism a soukromé subjekty.

Chcete více informací k rekreačním poukazům?

Nejnovější informace i rozhovory najdete na webu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Budu na Slevomatu moci uplatnit rekreační poukaz?

Připravujeme pro vás možnost nákupu s rekreačním poukazem, aby pořízení letošní dovolené v Česku bylo jednoduché a pohodlné a vy se mohli jen těšit, až si dovolenou nebo prázdniny užijete třeba na Šumavě, v Jeseníkách nebo Beskydech.

Chcete informovat o novinkách, jaké pro vás Slevomat ohledně rekreačních poukazů má? Zaregistrujte se! Pokud už u nás svůj účet máte, přihlaste se k odběru novinek.

Slevomat je jednička v tuzemském cestování, proto sledujeme aktuální informace a jsme v kontaktu s ministerstvem pro místní rozvoj.

Proč si vybrat dovolenou na Slevomatu?

Největší výběr u nás

V naší nabídce najdete stovky pobytů po celém Česku. Vybírat můžete mezi stylovými roubenkami, rodinnými penziony i luxusními hotely, takže si každý přijde na své.

Jednoduchý a chytrý nákup

Ať už hledáte hotel s dětským hřištěm nebo místo, kam můžete vzít pejska, na Slevomatu si vše snadno nastavíte. Konkrétní termín pak rezervujete v přehledném kalendáři.

Dovolená bez rizika

Pokud by byly hotely z preventivních důvodů ve vašem termínu uzavřené, prodloužíme vám platnost voucheru, takže o pobyt nepřijdete.

Tisíce recenzí na jednom místě

Nabídky na Slevomatu mají obrovské množství hodnocení od skutečných zákazníků. Průměrná známka? Báječných 4,69 z 5.

Komfort na každém kliku

Po registraci si například můžete nabídky, které vás zaujaly, uložit mezi Oblíbené, a vrátit se k nim kdykoli později.