Kategorie

Jak ušetřit s kredity Slevomat.cz?

10 kreditů = 10 Kč

Kredity můžete získat v soutěžích a mimořádných akcích nebo za aktivitu na našich stránkách:

  • Nakupte během měsíce nejméně 2× v celkové hodnotě alespoň 700 Kč a získejte 2 % z utracené částky v kreditech zpět.
  • Vyplňte datum narození v nastavení a získejte kredity k narozeninám.
  • Zatočte si kolotočem štěstí a získejte až 1000 kreditů.
  • Sledujte akce a soutěže na našem Facebooku, v newsletteru anebo na blogu.
  • Vložte fotografii k hodnocení a získejte 20 kreditů (platí pro vaši první fotografii u dané nabídky, pro nabídky v hodnotě 20 Kč a více).
  • Nabijte si kredity z vašeho benefitního účtu Sodexo, Benefit Plus, Benefity Café, Benefity nebo Gallery Beta.
  • NOVINKA – nabijte si kredity přímo a nakupujte s nimi třeba i z mobilu! Požádejte o nabití online, a zaplaťte požadovanou částku ze svého bankovního účtu. Kredity vám připíšeme do 3 dnů.

Jak kredity uplatnit:

  1. Kredity uplatníte při objednávce tam, kde si volíte způsob platby (kartou, převodem apod.). Stačí zaškrtnout políčko "Uplatnit na tuto objednávku kredity". Pozor na to, že abyste mohli kredity použít, musíte být přihlášeni svým e-mailem - jinak se vám políčko nezobrazí.
  2. Cena objednávky se vám pak sníží o hodnotu kreditů.

Kredity lze uplatnit na objednávku v hodnotě 150 Kč a vyšší. Zákazníci s věrnostním programem Platinum mohou kredity uplatnit u kteréhokoli objednávky. Platnost kreditů je vždy časově omezená, zkontrolovat ji můžete ve svém účtu.
Pokud na objednávku uplatníte kredity, při stornu objednávky se vrátí uplatněné kredity zpět na váš Slevomat.cz účet. Pokud tedy například objednáte voucher za 100 Kč a na objednávku uplatníte 50 kreditů, vrátíme vám 50 Kč na váš bankovní účet a 50 kreditů na váš Slevomat.cz účet.