Kategorie

O nás

Slevomat je místem, kde více než 1,3 milionu registrovaných zákazníků hledá inspiraci na nové zážitky v podobě služeb i zboží. Každý den spouští ve spolupráci s obchodními partnery přes 200 nových nabídek. Firmám, jež uveřejňují svou akci, pomáhá Slevomat ke zviditelnění, okamžitému prodeji i vyplnění kapacit. Slevomat dokázal jako nejrychleji rostoucí firma českého internetu dosáhnout ročního obratu 1 miliardy korun již za necelé čtyři roky od svého vzniku. O zákazníky a obchodní partnery pečuje tým 200 kolegů, kteří se stejně jako Slevomat řídí mottem Cesta k zážitkům

Proč je Slevomat jen jeden

1. Garantujeme 100% spokojenost s nabídkou

Nabídky vždy testujeme a pečlivě kontrolujeme. Jen zlomek z nabídek, které zvažujeme, se nakonec objeví před vámi – zákazníkem. Zajímá nás vaše hodnocení a nekvalitní nabídky se podruhé na Slevomatu neobjeví. Hledáme, zda daný podnik nemá negativní reference nebo jestli těsně před akcí nezměnil ceny. Většinu podniků navštívíme osobně.

V případě nespokojenosti se zakoupenou nabídkou vám jednoduše vrátíme zaplacenou částku nebo její část zpět na Slevomat.cz účet v kreditech. Stačí napsat na podpora@slevomat.cz nebo zavolat na naši zákaznickou linku 222 745 354 a my vám ochotně pomůžeme s řešením jakékoliv situace. Více o garanci spokojenosti.

Nabídky pečlivě testujeme
Nabídky pečlivě testujeme
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora pomůže více
než 1000 zákazníkům denně

2. Zákaznická podpora a osobní přístup

Když jsou naši zákazníci spokojení, máme dobrou náladu, když vás naštveme tak jsme smutní a ze všech sil pracujeme na řešení situace. Náš tým pomůže více než 1000 zákazníkům denně – mnoho z nich dělá svůj vůbec první nákup na internetu. Na e-maily nejčastěji odpovídáme do 24 hodin a rozhodně se neschováváme jen za e-mail – v případě potřeby se nám vždy dovoláte.

Ať už máte jakýkoli podnět, rádi se s vámi sejdeme i osobně. Náš velvyslanec vás pozve na kávu a vy mu na oplátku řeknete, co vám leží na srdci.

3. Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to

Neustále pro vás hledáme novou inspiraci na nové zážitky. Neunikne nám žádná novinka ve vašem okolí, která by vás mohla zajímat.

Každý den můžete získat kredity na Kolotoči štěstí. Jako jediní v ČR vám poskytujeme refundaci, v případě nevyužitého voucheru vám vrátíme zaplacenou hodnotu zpět v kreditech, které můžete využít na další nákup.

Získat voucher můžete během několika vteřin, a to i z mobilního telefonu. Jako první v ČR jsme zákazníkům nabídli možnost takzvané opakované platby, tedy placení bez nutnosti zadávání čísla platební karty.

Mobilní aplikace

Náš tým

Marie Havlíčková

Marie Havlíčková

CEO

Marie ráda zkouší nové věci a nechává se vyhecovat, proto se často stává obětí sázek. Ráda vám poradí, když nevíte co na sebe, na cestu se jí rozhodně neptejte. Nedávno se zamilovala do ferrat, snowboardu a squashe.

Filip Korecký

Filip Korecký

Vedoucí produktu

Filip rád při kvalitní kávě z Hondurasu rozjímá nad tím, jak zákazníkům i partnerům zpříjemnit práci se Slevomatem. Ve volném čase vyráží při svých cestách objevovat (a fotit) exotická zákoutí světa, válčit v nelítostných lasergame bitvách a po tom všem se pohostit dobrým jídlem a vínem. A když zrovna nikde necestuje, medituje modelováním a malbou stolních miniatur, se kterými se vám určitě rád pochlubí.

Michal Bilka

Michal Bilka

Manažer pro strategický rozvoj

Baví ho vymýšlet chytré věci, které lidem zjednodušují život. S mobily si hraje skoro pořád. Nemohl by žít bez sportu, dobrého jídla, vína a kafe. Letos se rozhodl zúčastnit se série ultra trail běhů, nejdelší bude mít skoro 100 km. V posledních měsících jeho život ovládl hrdý Brit, kocour Eddie.

Jana Raková

Jana Raková

Vedoucí oddělení Péče o partnery

Janča miluje paellu, růžovou barvu a kvalitní kafe. Učaroval jí Londýn, kam se vrací za nákupy i novými zážitky, protože ráda poznává nové lidi. Ve Slevomatu je skoro od začátku, a tak zná takřka všechny procesy – od schvalování nabídek přes výrobu až po smlouvy. Vede oddělení Péče o partnery, a když se řekne vyúčtování, je tou nejpovolanější osobou.

Iva Janoušková

Iva Janoušková

Brand Manager

Iva má vedle budování značky a marketingové strategie ráda dobré pití a jídlo. V poslední době ji učaroval tanec a rytmy salsy a kizomby. Ráda se směje a ocení společnost dobrých přátel, je pro každou špatnost a moc neposedí. Ve volném čase se kromě sportu věnuje svému psímu hotelu.

Mirka Hulíková

Mirka Hulíková

Zákaznická péče

Mirka vystudovala obor, který patří do skupiny pomáhajících profesí a rozhodla se pomáhat vám, našim zákazníkům, při řešení problémů, dotazů, návrhů a v neposlední řadě i stížností. Je původem z jižních Čech a tak, ač je znamením lev, miluje vodu v jakékoliv formě a podobě. Má ráda medovník, les a zbožňuje psy.

Mirka Kadlecová

Mirka Kadlecová

Velvyslanec partnerů

Mirka nejraději cestuje, párkrát v zahraničí i žila. Ráda také chodí na (leckdy i náročnější) filmy, jezdí na bruslích a jako správnej Liberečák i na lyžích či snowboardu. Na každé dobrodružné plány ihned kývne, posledních pár měsíců do nich zapojuje i svého psa.

Jirka Křelina

Jirka Křelina

Velvyslanec zákazníků

Jirka má jako bývalý atlet stále velmi blízko ke sportu, jeho aktuálně nejoblíbenějším pohybem je zalehnutí do postele. Také procestoval už skoro celý svět. Nejčastěji cestuje prstem po mapě. Jeho velkým koníčkem, hned vedle práce, je zahradničení. Je hrdým nositelem několika titulů mistra světa v pěstování plevele.

Zdeněk Linc

Zdeněk Linc

Vedoucí Growth hacking týmu

Zdeněk má jako správný markeťák rád skotskou whisky, pivo a víno. Ve volném čase si zahraje florbal, fotbal, tenis nebo squash, a pokud je toho času víc, tak se pustí do dobré knížky. Miluje moderní umění a značku Ferrari, snaží se cestovat (zatím běžnými dopravními prostředky).

Lukáš Hvozdecký

Lukáš Hvozdecký

Copywriter

Lukáš začal svou kariéru v reklamních agenturách, ale teď si užívá práci na klientské straně. Rád se toulá džunglemi na Borneu, čajovými plantážemi v Malajsii i pestrobarevnými uličkami Singapuru. Doma je však na Valašsku. „Doma“ v Praze má francouzského buldočka Tondu a cimbál.

Jana Procházková

Jana Procházková

HR Manager

Jana pracuje s lidmi, ale ve skutečnosti je zatížená na kočky. U pohovoru si tak můžete šplhnout tím, že přinesete koťátko v krabici – pak máte (téměř) vyhráno. Život si zpříjemňuje dobrou kávou, jógou, vegetariánským jídlem a blíže nespecifikovaným množstvím vína. Největší radost jí udělá cesta do neznáma bez předem připraveného scénáře.