Kategorie

O nás

Slevomat je místem, kde více než 1,3 milionu registrovaných zákazníků hledá inspiraci na nové zážitky v podobě služeb i zboží. Každý den spouští ve spolupráci s obchodními partnery přes 200 nových nabídek. Firmám, jež uveřejňují svou akci, pomáhá Slevomat ke zviditelnění, okamžitému prodeji i vyplnění kapacit. Slevomat dokázal jako nejrychleji rostoucí firma českého internetu dosáhnout ročního obratu 1 miliardy korun již za necelé čtyři roky od svého vzniku. O zákazníky a obchodní partnery pečuje tým 200 kolegů, kteří se stejně jako Slevomat řídí mottem Cesta k zážitkům

Proč je Slevomat jen jeden

1. Garantujeme 100% spokojenost s nabídkou

Nabídky vždy testujeme a pečlivě kontrolujeme. Jen zlomek z nabídek, které zvažujeme, se nakonec objeví před vámi – zákazníkem. Zajímá nás vaše hodnocení a nekvalitní nabídky se podruhé na Slevomatu neobjeví. Hledáme, zda daný podnik nemá negativní reference nebo jestli těsně před akcí nezměnil ceny. Většinu podniků navštívíme osobně.

V případě nespokojenosti se zakoupenou nabídkou vám jednoduše vrátíme zaplacenou částku nebo její část zpět na Slevomat.cz účet v kreditech. Stačí napsat na podpora@slevomat.cz nebo zavolat na naši zákaznickou linku 222 745 354 a my vám ochotně pomůžeme s řešením jakékoliv situace. Více o garanci spokojenosti.

Nabídky pečlivě testujeme
Nabídky pečlivě testujeme
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora pomůže více
než 1000 zákazníkům denně

2. Zákaznická podpora a osobní přístup

Když jsou naši zákazníci spokojení, máme dobrou náladu, když vás naštveme tak jsme smutní a ze všech sil pracujeme na řešení situace. Náš tým pomůže více než 1000 zákazníkům denně – mnoho z nich dělá svůj vůbec první nákup na internetu. Na e-maily nejčastěji odpovídáme do 24 hodin a rozhodně se neschováváme jen za e-mail – v případě potřeby se nám vždy dovoláte.

Ať už máte jakýkoli podnět, rádi se s vámi sejdeme i osobně. Náš velvyslanec vás pozve na kávu a vy mu na oplátku řeknete, co vám leží na srdci.

3. Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to

Neustále pro vás hledáme novou inspiraci na nové zážitky. Neunikne nám žádná novinka ve vašem okolí, která by vás mohla zajímat.

Každý den můžete získat kredity na Kolotoči štěstí. Jako jediní v ČR vám poskytujeme refundaci, v případě nevyužitého voucheru vám vrátíme zaplacenou hodnotu zpět v kreditech, které můžete využít na další nákup.

Získat voucher můžete během několika vteřin, a to i z mobilního telefonu. Jako první v ČR jsme zákazníkům nabídli možnost takzvané opakované platby, tedy placení bez nutnosti zadávání čísla platební karty.

Mobilní aplikace

Náš tým

Marie Havlíčková

Marie Havlíčková

CEO

Marie ráda zkouší nové věci a nechává se vyhecovat, proto se často stává obětí sázek. Ráda vám poradí, když nevíte co na sebe, na cestu se jí rozhodně neptejte. Nedávno se zamilovala do ferrat, snowboardu a squashe.

Adam Bartnicki

Adam Bartnicki

CFO

Adam nejraději tráví čas se svojí manželkou a dětmi. Pokud už mu zbude nějaký volný čas, tak si rád udělá žízeň florbalem, jízdou na kole nebo na běžkách. V práci si nejvíce povídá s excelem, a že má dobrou náladu poznáte tak, že si zpívá.

Veronika Kotásková

Veronika Kotásková

Obchodní ředitelka

Miluje každý druh sportu a ráda zkouší nové. Nejlépe si odpočine při několikahodinovém běhu neznámo kam, což vede k tomu že se často ztrácí v okolí města a poznává dost nových míst. Ráda cestuje a zamilovává se do nových míst v zahraničí. Není milovník dobrého jídla ani pití, čímž se liší od všech lidí v tomto seznamu – jídlo je pro ní jen palivo :)

Kateřina Linhartová

Kateřina Linhartová

Manažerka kreativních týmů

Má ráda výzvy a neumí moc prohrávat, takže ji baví nové projekty. Zvlášť ty, které lidem zjednoduší život nebo přinesou zážitky – právě pracuje na nové sekci pro rodiny s dětmi. Pro energii vyráží do přírody, miluje Jeseníky, Tatry a Rakousko. Inspiraci, kterou chce s content týmem přinášet i zákazníkům, sbírá při posezení u kvalitní kávy nebo posezení s přáteli nad dobrým asijským jídlem.

Michal Bilka

Michal Bilka

Manažer pro strategický rozvoj

Baví ho vymýšlet chytré věci, které lidem zjednodušují život. S mobily si hraje skoro pořád. Nemohl by žít bez sportu, dobrého jídla, vína a kafe. Letos se rozhodl zúčastnit se série ultra trail běhů, nejdelší bude mít skoro 100 km. V posledních měsících jeho život ovládl hrdý Brit, kocour Eddie.

Zdeněk Linc

Zdeněk Linc

Vedoucí Growth hacking týmu

Zdeněk má jako správný markeťák rád skotskou whisky, pivo a víno. Ve volném čase si zahraje florbal, fotbal, tenis nebo squash, a pokud je toho času víc, tak se pustí do dobré knížky. Miluje moderní umění a značku Ferrari, snaží se cestovat (zatím běžnými dopravními prostředky).

Jana Raková

Jana Raková

Vedoucí oddělení Péče o partnery

Janča miluje paellu, růžovou barvu a kvalitní kafe. Učaroval jí Londýn, kam se vrací za nákupy i novými zážitky, protože ráda poznává nové lidi. Ve Slevomatu je skoro od začátku, a tak zná takřka všechny procesy – od schvalování nabídek přes výrobu až po smlouvy. Vede oddělení Péče o partnery, a když se řekne vyúčtování, je tou nejpovolanější osobou.