Kategorie

O nás

Slevomat.cz je první a největší firmou, která na českém trhu představila koncept hromadného nakupování. Zákazníkům přináší inspiraci a každý den představuje přes 200 nových zážitků v podobě nabídek na služby a zboží. Za dobu svého fungování ušetřil zákazníkům již přes čtyři miliardy korun a rozšířil uživatelskou základnu na více než jeden milion lidí. Slevomat nabízí své služby v celé České republice a také na Slovensku, v Maďarsku, Bulharsku, Estonsku, Lotyšku a Litvě.

Proč je Slevomat jen jeden

1. Garantujeme 100% spokojenost s nabídkou

Nabídky vždy testujeme a pečlivě kontrolujeme. Jen zlomek z nabídek, které zvažujeme, se nakonec objeví před vámi – zákazníkem. Zajímá nás vaše hodnocení a nekvalitní nabídky se podruhé na Slevomatu neobjeví. Hledáme, zda daný podnik nemá negativní reference nebo jestli těsně před akcí nezměnil ceny. Většinu podniků navštívíme osobně.

V případě nespokojenosti se zakoupenou nabídkou vám jednoduše vrátíme zaplacenou částku nebo její část zpět na Slevomat.cz účet v kreditech. Stačí napsat na podpora@slevomat.cz nebo zavolat na naši zákaznickou linku 222 745 354 a my vám ochotně pomůžeme s řešením jakékoliv situace. Více o garanci spokojenosti.

Nabídky pečlivě testujeme
Nabídky pečlivě testujeme
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora pomůže více
než 1000 zákazníkům denně

2. Zákaznická podpora a osobní přístup

Když jsou naši zákazníci spokojení, máme dobrou náladu, když vás naštveme tak jsme smutní a ze všech sil pracujeme na řešení situace. Náš tým pomůže více než 1000 zákazníkům denně – mnoho z nich dělá svůj vůbec první nákup na internetu. Na e-maily nejčastěji odpovídáme do 24 hodin a rozhodně se neschováváme jen za e-mail – v případě potřeby se nám vždy dovoláte.

Ať už máte jakýkoli podnět, rádi se s vámi sejdeme i osobně. Náš velvyslanec vás pozve na kávu a vy mu na oplátku řeknete, co vám leží na srdci.

3. Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to

Neustále pro vás hledáme novou inspiraci na nové zážitky. Neunikne nám žádná novinka ve vašem okolí, která by vás mohla zajímat.

Každý den můžete získat kredity na Kolotoči štěstí. Jako jediní v ČR vám poskytujeme refundaci, v případě nevyužitého voucheru vám vrátíme zaplacenou hodnotu zpět v kreditech, které můžete využít na další nákup.

Získat voucher můžete během několika vteřin, a to i z mobilního telefonu. Jako první v ČR jsme zákazníkům nabídli možnost takzvané opakované platby, tedy placení bez nutnosti zadávání čísla platební karty.

Mobilní aplikace

Náš tým

Marie Chytilová

Marie Chytilová

CEO

Marie ráda zkouší nové věci a nechává se vyhecovat, proto se často stává obětí sázek. Ráda vám poradí, když nevíte co na sebe, na cestu se jí rozhodně neptejte. Nedávno se zamilovala do ferrat, snowboardu a squashe.

Martin Snížek

Martin Snížek

Vedoucí vývoje a produktu

Martin rád hledá způsoby, jak využít moderní technologie ve prospěch zákazníků Slevomatu. Ve volném čase si od počítačů snaží odpočinout, nejlépe při procházení v přírodě, běhu nebo hraní fotbalu. V zimě rád zdolává alpské vrcholy, avšak pouze směrem dolů, na sjezdových lyžích. Zajímá se o auta, letadla a jako správný kávosnob si připravuje kávu nejradši sám z pečlivě vybraných odrůd z Etiopie.

Michal Bilka

Michal Bilka

Vedoucí mobilního týmu

Baví ho vymýšlet chytré věci, které lidem zjednodušují život. S mobily si hraje skoro pořád. Nemohl by žít bez sportu, dobrého jídla, vína a kafe. Letos se rozhodl zúčastnit se série ultra trail běhů, nejdelší bude mít skoro 100 km. V posledních měsících jeho život ovládl hrdý Brit, kocour Eddie.

Jana Úlovcová

Jana Úlovcová

Provozní ředitelka | Vedoucí oddělení Péče o partnery

Jana se cítí jako ryba ve vodě mezi lidmi, s nimiž si ráda povídá, ráda jim naslouchá a poznává nové. Miluje tanec, hudbu, zpěv a ideálně vše dohromady, proto i jejím největším koníčkem jsou lidové tance. Ve Slevomatu se stará o péči zákazníků i partnerů a s oběma skupinami se i ráda setkává. Nejraději si pochutnává na dobré kávě, žlutém melounu a 100% čokoládě.

Mirka Hulíková

Mirka Hulíková

Podpora zákazníků

Mirka vystudovala obor, který patří do skupiny pomáhajících profesí a rozhodla se pomáhat vám, našim zákazníkům, při řešení problémů, dotazů, návrhů a v neposlední řadě i stížností. Je původem z jižních Čech a tak, ač je znamením lev, miluje vodu v jakékoliv formě a podobě. Má ráda medovník, les a zbožňuje psy.

Petr Bořuta

Petr Bořuta

Velvyslanec partnerů

Petr více než tři roky působil na pozici Velvyslance zákazníků. Nyní zodpovídá za distribuci zpětné vazby a novinek pro obchodní partnery. Mimo jiné zjišťuje jejich zpětnou vazbu, vytváří návrhy na zlepšení, a ve Slevomatu tak rezonuje hlas partnerů. Miluje nová místa, a tak kdykoli může, vyrazí za hranice nebo kamkoliv v Česku. Potěšíte ho jakoukoli zmínkou o Skandinávii. Sám sebe těší jídlem, hudbou a sportem.

Jirka Křelina

Jirka Křelina

Velvyslanec zákazníků

Jirka má jako bývalý atlet stále velmi blízko ke sportu, jeho aktuálně nejoblíbenějším pohybem je zalehnutí do postele. Také procestoval už skoro celý svět. Nejčastěji cestuje prstem po mapě. Jeho velkým koníčkem, hned vedle práce, je zahradničení. Je hrdým nositelem několika titulů mistra světa v pěstování plevele.

Zdeněk Linc

Zdeněk Linc

Marketing

Zdeněk má jako správný markeťák rád skotskou whisky, pivo a víno. Ve volném čase si zahraje florbal, fotbal, tenis nebo squash, a pokud je toho času víc, tak se pustí do dobré knížky. Miluje moderní umění a značku Ferrari, snaží se cestovat (zatím běžnými dopravními prostředky).

Lukáš Hvozdecký

Lukáš Hvozdecký

Copywriter

Lukáš začal svou kariéru v reklamních agenturách, ale teď si užívá práci na klientské straně. Rád se toulá džunglemi na Borneu, čajovými plantážemi v Malajsii i pestrobarevnými uličkami Singapuru. Doma je však na Valašsku. "Doma" v Praze má francouzského buldočka Tondu a cimbál.

Veronika Hlaváčová

Veronika Hlaváčová

HR Geek

Veronika hledá pro Slevomat ty nejmotivovanější a nejschopnější zaměstnance. Vedle toho ji baví informační technologie, sociální média a marketing, z offline světa pak především maso a Šumava. Největší radost jí nejspíš uděláte svítícím morčetem trénujícím na maraton – má totiž ráda neonovou barvu, hlodavce a výzvy.