Garance a hodnocení

Věděli jste, že než se jakákoliv nabídka dostane na Slevomat, tak ji pečlivě prověřujeme a většinu podniků také navštívíme osobně? Zakládáme si na autentickém hodnocení od zákazníků, proto se u nás nekvalitní nabídky už podruhé neobjeví. A protože máme nejvíce ověřených hodnocení na českém internetu, můžeme kvalitu našich nabídek vždy garantovat.

Bereme jen to nejlepší aneb hodnocení 4,7 z 5

Tímhle se prostě musíme pochlubit – máme nejvyšší počet ověřených hodnocení na českém internetu. Průměrné hodnocení našich nabídek je 4,7 z 5. Nabídky s nižším hodnocením – pod 3,9 – už znovu nespustíme.

Občas nám to ale nedá spát a některé nabídky si po čase znovu proklepneme. Partnerům dáváme pravidelnou zpětnou vazbu, aby se mohli zlepšit, odstranit nedostatky a třeba dostat druhou šanci.

Jste pro nás na prvním místě

Zákaznická péče

Každý den se tým 30 lidí stará o to, abychom vám co nejpohotověji odpovídali na veškeré dotazy a řešili případné zádrhely.

Garance spokojenosti

Záleží nám na tom, abyste byli vždy spokojeni, proto nabízíme unikátní službu Garance spokojenosti.

Chci více informací o Garanci

A co o nás říkáte vy?

Jarmila

Velmi chválím Slevomat. Byli jsme mockrát na víkendových pobytech u nás i Slovensku. Vždy jsme velmi spokojeni. Nakupuji přes Slevomat zboží i různé restaurace a podobně. Pokud se vyskytne nějaký malý problém, což je výjimkou, pracovníci Slevomatu vždy vše rychle vyřeší k naší spokojenosti. Nakupuji tam i zážitky a vše od roku 2012 a utratila jsem tam kolem půl milionu a jsem vždy moc spokojená. Vřele doporučuji všem. Je to velice spolehlivý portál.

Sabina

Na Slevomatu objednávám zážitky již dlouhá léta a jsem maximálně spokojená, hodlám v tom určitě i nadále pokračovat. :)) Nedávno jsem měla menší problém a personál Slevomatu mi jej pomohl bleskově vyřešit, s maximálním nasazením, pochopením a vstřícností.

Eva

Na Slevomatu nakupuji pravidelně jak pro sebe tak pro celou rodinu, zatím se mi nikdy nestalo, že by nebylo něco v pořádku, jak s pobyty, tak se zbožím, pokaždé velká spokojenost. Na zákaznické lince vždy pomohou, zatím jsem s nimi vždy jednala po e-mailu, a vždy blesková a skvělá odpověď či vyřešení mého dotazu! Mohu jen doporučit a opět se těším na další nákupy.

 

Testujeme jako o život

Zajíce v pytli neprodáváme. Proto pro vás osobně každý rok otestujeme minimálně 150 našich nabídek. Přitom rok má jen 365 dní, takže se opravdu zapotíme.

Krk i žaludek pro vás nasazuje především náš tester Richard, kterého znáte z videí. Občas pro vás i živě vysílá skrze náš Facebook.