Jak Slevomat.cz funguje?

Slevomat.cz je inspirativní portál a zároveň první a největší server hromadného nakupování v Česku. Zákazníkům přináší inspiraci na nové zážitky, služby i zboží.

Každý den vám přinášíme více než 200 nových nabídek. K nejoblíbenějším patří sekce Cestování, kde najdete rodinné, wellness i víkendové pobyty u nás i v zahraničí.


Co u vás nakoupím?

Nakupujete u nás vouchery (poukazy) na služby nebo zboží různých obchodů. Voucher vám po zaplacení zašleme na e-mail. Zboží vám zasílá přímo daný obchod, o každém kroku objednávky a expedice vás informujeme my.

Zobrazit dnešní nabídky


Mám o danou nabídku zájem, jak ji koupím?

K nákupu u dané nabídky stačí kliknout na zelené tlačítko "Koupit za", zadat váš e-mail a vybrat, jakým způsobem zaplatíte.
Platit můžete kartou online, bankovním převodem, na naší prodejně nebo hotově na jakémkoli terminálu Sazky.

Po připsání částky na náš bankovní účet se ve vaší e-mailové schránce objeví voucher (poukaz).


Jak uplatním voucher?

Až k nám platba dorazí, pošleme vám e-mail s odkazem na voucher. Na odkaz stačí kliknout a voucher se otevře. Postup uplatnění najdete přímo na něm.

Voucher je přenosný a může jej uplatnit kdokoliv. Voucher tedy můžete koupit i jako dárek.


Jak nasdílím voucher obdarovanému na jeho účet na Slevomat.cz?

Stačí, když při nákupu nebo kdykoliv později zaškrtnete u voucheru možnost „Kupuji jako dárek“ a potom kliknete na tlačítko „Povolit sdílení“. Obdarovaný po obdržení voucheru už jen dle instrukcí na voucheru zadá unikátní kód na stránku www.slevomat.cz/muj-voucher, a tím sdílení dokončí.

Více o výhodách sdílení voucheru včetně jednoduchého návodu jak na to naleznete zde #jak-darovat-voucherwww.slevomat.cz/muj-voucher#jak-darovat-voucher.


Garantujeme vám bezpečný nákup
a 100% spokojenost s nabídkou

Jedině na Slevomat.cz nakupujete bez rizika díky garanci spokojenosti!

Zákazníci Slevomat.cz ušetřili 15 440 363 199 Kč nákupem 28 679 597 voucherů a průměrné hodnocení využitých nabídek je 4,7 z 5.

Máte nějaký dotaz? Zeptejte se nás na cokoliv.

Kontakt a podpora
Pokusíme se vám odpovědět co nejdříve.

+420 222 745 354
Po–Ne 8:00–18:00

Osobně na zákaznickém centru
Pernerova 691/42, Praha - Karlín