Kategorie

Volná místa ve Slevomatu

Židle

Volná
místa

Sedla by vám naše
volná židle?

Od roku 2010 prochází Slevomat neustálým vývojem. Co vzniklo původně jako slevový portál, je dnes největším inspiračním portálem v ČR, kde zákazníci nachází cestu k zážitkům. V roce 2017 se hrdým majitelem Slevomatu stal globální hráč na poli luxusních pobytů, britská skupina Secret Escapes. Nám se tak otevírají dveře k novým možnostem – zahraničním trhům, nejnovějším technologiím a sdílení unikátního know-how napříč všemi byznysy skupiny. Co ale zůstává nezměněno, je jedinečná firemní kultura, atmosféra, otevřená komunikace a systém koordinovaného punku, který pomáhá našim lidem každý den posouvat Slevomat o krok dál díky podpoře inovací, nových nápadů a zdravému riskování. Každý z našich 250 kolegů je osobnost. A právě takové kandidáty vítáme!

Lajkněte si stránku Slevomat LIVE a podívejte se, jak u nás vypadá (ne)obyčejný den. Uvidíte jako první, co děláme, jak pracujeme i jak se bavíme. Nahlédnete tak přímo do kuchyně (obrazně i doslova).

Zeptali jsme se kolegů na pár otázek:

Co tě ve Slevomatu nejvíc baví?

Vašek: Fotbálek, Playstation a hlavně moje práce.

Tomáš: Nejvíc asi inspirativní lidi okolo a taky to, že můžeme mít v kanceláři malou psí smečku nebo morčátko.

Lea: Umíme se bavit. Každý první pátek v měsíci máme ve Slevomatu celofiremní party, na které si s kýmkoliv, i se šéfy, můžu popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Party se z práce často přesouvá i do různých restauračních zařízení.

Veronika: Že se můžu pořád rozvíjet a zkoušet nové věci. Vím, že můžu přijít s jakýmkoli nápadem na zlepšení, i když se to týká třeba úplně jiného oddělení. Klidně nápad mohu probrat s šéfy, a když to dává smysl, pustíme se do zlepšování.

Co pro tebe znamená svobodný Slevomat?

Katka: Můžu si dělat věci po svém, nikdo mi nenařizuje, jak přesně mám plnit dané úkoly. A taky možnost home office.

Jana: Otevřená komunikace, relativní volnost v pracovní době a taky svoboda od zbytečné byrokracie.

Jirka: Že nemusím vstávat před osmou! Vím, že je pro mého šéfa důležitější, jestli odevzdám dobrou práci, než jestli sedím od devíti do pěti na židli.

Jak se ti pracuje ve firmě se 150 zaměstnanci?

Tomáš: Dobře, hlavně díky fajn kolektivu a uvolněné, svobodné firemní kultuře.

Klára: Líbí se mi, že i když je nás tu hodně, nepotkávám ve Slevomatu byrokraty. I s šéfy můžu mluvit napřímo a otevřeně, bez nějakého zdržování.

Kuba: Původní pětičlennou partu jsem nezažil, nastoupil jsem až do firmy s více než stovkou lidí. Ale myslím si, že pohoda, která tu je, tady byla i v desíti a bude klidně i se třemi stovkami zaměstnanců.

S jakými lidmi pracuješ nebo bys chtěl/a pracovat?

Petr: V týmu máme lidi, kteří svému oboru fakt rozumí, a zároveň se s nimi dá jít v pohodě na pivo (i s šéfy).

Zuzana: Do Slevomatu může přijít prakticky kdokoli, kdo je nadšený pro věc, je schopný a má talent. Zbytek se tu může naučit. Myslím, že tak nějak zde začínala spousta mých kolegů.

Jana: Podle mě jedeme všichni (nebo alespoň okruh lidí, které potkávám já) na stejné vlně, jsme týmoví hráči. No a pracovat bych chtěla pořád právě s takovými lidmi.

Honza: Od svých nadřízených i kolegů se mám pořád co učit. Líbí se mi, že jsou zde jak nováčci, tak špičkoví odborníci, můžeme si tak pořád předávat poznatky a zkušenosti, a to nás posouvá dál.

Nenašli jste vhodnou volnou pozici? Navrhněte si vlastní pozici a napište na prace@slevomat.cz.
Sledujte novinky o našich volných pozicích také na Linkedinu. Jak u nás vypadá vybírání kandidátů?

Souhlasím s tím, že Slevomat.cz s.r.o. bude spravovat, zpracovávat a uchovávat mé osobní údaje uvedené v životopise a připojených přílohách, které poskytnu pro účely výběrového řízení. Zároveň souhlasím s vložením do databáze uchazečů. To vše podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. Informace poskytuji dobrovolně na základě vlastního rozhodnutí a souhlas uděluji na dobu neurčitou od odeslání životopisu. Zároveň vím, že ho můžu kdykoli písemně odvolat.

×

Senior iOS vývojář

Klienti si zase vymýšlí nesmysly a ty nechceš být jen kolečko v mašině, které nemá vliv na výsledek? Chtěl bys raději pracovat dlouhodobě na jedné aplikaci, se kterou si můžeš vyhrát a být s ní opravdu spokojený? Do stávajícího týmu vývojářů mobilních aplikací hledáme další lidi, kteří jsou nadšení do mobilních platforem!

Co u nás budeš mít na starost:

 • Vývoj nových funkcí a rozvoj stávajících iOS aplikací Slevomatu
 • Testování funkčnosti
 • Podílení se na směru produktového rozvoje aplikací

Co bys měl mít:

 • Zkušenosti s vývojem aplikací pro iOS
 • Širší orientace v IT vývoji výhodou

Nabízíme:

 • Dlouhodobý focus na rozvoj produktu
 • Zkoušení nových věcí a přístupů mezi prvními v ČR
 • Možnost pracovat v praxi s nejnovějšími technologiemi
 • Práci na živnostenský list (značka ideál) nebo hlavní pracovní poměr

Co by tě mohlo potěšit:

 • Atmosféra svobodné firmy a šéfové, se kterými můžeš zajít na pivo
 • Otevřená firemní kultura a zajímavé zaměstnanecké akce (a mnoho dalšího)
 • Součást skupiny Secret Escapes, která působí ve více jak 20 zemích po celém světě.
 • Volná pracovní doba respektující jedinečnosti denního režimu programátorů (choďte si do práce, až se vyspíte, a programujte klidně až do rána)

Appky Slevomatu

1) Slevomat

Zákaznická aplikace je určena pro naše aktivní zákazníky, kteří používají Slevomat na denní bázi. Pomáhá jim naplno využívat všech služeb, které poskytujeme. Řadí nabídky na míru dle historie procházení a jejich chování. Pracuje se současnou polohou a pomocí geofence notifikací nabízí zákazníkům ty nejlepší nabídky na míru v jejich okolí. Automaticky stahuje vouchery na pozadí, aby je měli vždy k dispozici a má mnoho a mnoho dalších funkcí. Aplikace není ale jen na okrasu, jde přes ní 5 % obratu Slevomatu, a proto ji rádi a neustále rozvíjíme..

2) Partnerská aplikace

To je aplikace pro firmy, které na Slevomat dávají své nabídky. Umožňuje partnerům rychle uplatňovat vouchery, vytvářet rezervace a spravovat nastavení jednotlivých nabídek. Díky ní jsou naši partneři schopni bez problémů a administrativy odbavovat velké množství zákazníků najednou.

Mobile first je v naší DNA

Ve Slevomatu není potřeba nikoho přesvědčovat o tom, že mobil bude relativně brzy hlavním zařízením, ze kterého k nám zákazníci budou přistupovat. Nejen náš tým, ale i CEO nebo akcionáři jsou v pohledu na důležitost mobilů za jedno. Již dnes tvoří mobil desítky procent objednávek a jejich množství strmě roste. Vše tedy automaticky vzniká jako mobile first.

Technologie a nástroje, které používáme

 • Xcode jako IDE
 • JetBrains AppCode
 • Aplikace již píšeme v jazyce Swift.
 • Držíme filozofii dvou velkých verzí - to nám dovoluje používat moderní přístupy.
 • Pro správu knihoven třetích stran používáme Cocoapods.
 • Mezi oblíbené knihovny patří například Alamofire, Fabric, Hydra, Kingfisher, ObjectMapper, SnapKit

Vývoj a design řešíme interně

Tým mobilních vývojářů má PHP programátora dedikovaného pouze na přípravu API propojení do core systému, aby nevznikala zbytečná zdržení. Designéři pro návrh aplikací jsou také interní. Výhodou je, že se v týmu dá o všem diskutovat a ovlivňovat výsledné řešení.

Nejlepší bude, když se u nás stavíš na kafe, vynikající víno z Moravy nebo pořádnou nálož karlovarských oplatek. Rádi ti ukážeme, na čem momentálně pracujeme a dáme řeč o všem, co tě bude zajímat.

Hledáme nadšence do platformy iOS. Jsme duchem velký, počtem malý tým mobilních vývojářů. Každý z týmu tu najde dostatek prostoru k seberealizaci. Jestli jsme tě zaujali, ozvi se nám na prace@slevomat.cz. Ozve se ti Jana z HR, která tě provede dalšími kroky.

×

Inside sales (obchodník)

Vaše srdce bije pro obchod, ale nestihli jste ještě nasbírat roky pracovních zkušeností? Nevadí, nepotřebujeme CV plné fancy stáží z korporátů. Jestli vám dravost koluje v žilách, rádi z vás uděláme obchodní zvíře.

Zkusili jste obchodování po telefonu, ale nebaví vás dělat denně milion hovorů s obsahem jako přes kopírák? U nás mají obchodníci prostor hledat si vlastní cestu a najít svůj styl. Obchodování po telefonu bude vaší hlavní pracovní náplní a až budete znát náš produkt dokonale, budete mít možnost vyrazit obchodovat i do terénu. 

Pokud vás láká navazování dlouhodobého vztahu s partnery, nastavování spolupráce a vymýšlení obsahu akcí každému z nich na míru, pak jste tu správně. V našem obchodním týmu budete mít možnost obchodovat partnery ze všech segmentů. Je vám nejblíž gastro, služby, zážitky, cestování, či zboží a móda? U nás získáte vhled do všech kategorií a budete pomáhat rozvíjet nejrůznější druhy byznysů.

Záleží nám na budování trvalé spolupráce, jelikož právě taková nejlépe funguje nám i našim obchodním partnerům. Líbit se u nás tedy bude těm obchodníkům, kteří jsou draví a umí zaujmout, ale zároveň vidí i dlouhodobé cíle. Vidět výsledky své práce u nás ale můžete okamžitě.

Jaký je tým? Podívejte se na video

Ptáte se, co k tomu tedy vlastně potřebujete? Je to prosté, milý Watsone!

Obchodní myšlení a cit pro rozpoznání příležitosti je základ. K tomu přidejte chuť neustále vítězit sám nad sebou a vidět každý den výsledky své práce (v číslech i spokojených partnerech). Nakonec pak schopnost kvalitní argumentace i empatie.

Za odměnu? Tým snů a neomezené bonusy!

Zbývá už jen dodat, co za to dostanete. Bez přehánění dream team – sedm kolegů, kteří jsou občas sarkastičtí, někdy mají blbé vtipy, ale nikdy se s nimi nenudíte. Firemní kulturu, která sedne všem s otevřenou myslí plnou nápadů a poťouchlým smyslem pro humor. A jako třešničku motivační systém bez horního zastropování.

Čeká vás hlavně:

 • Rozvoj vztahů a obchodní spolupráce se stávajícími partnery po telefonu
 • Navrhování obsahu nabídek a konzultace
 • Pomoc partnerům při zadávání nabídek a jejich edukace
 • Telefonický kontakt a e-mailová komunikace s partnery
 • Kontrola textové a grafické části nabídky

Budeme rádi, když budete mít:

 • Schopnost naslouchat potřebám partnerů
 • Vnímání telefonu jako efektivního nástroje k obchodování
 • Iniciativnost a silnou vnitřní motivaci
 • Přirozený obchodnický talent
 • Komunikativnost a příjemné vystupování
 • Samostatnost a organizovanost
 • Všeobecnou znalost práce s internetem
 • Chuť pracovat na sobě a zlepšovat své dovednosti
 • Kreativitu ve vymýšlení nových nabídek
 • Perfektní znalost češtiny 
 • Aktivní přístup k práci

A co za to?

 • Možnost učit se od špičkových obchodníků
 • Stabilní zaměstnání v úspěšné, rychle se rozvíjející společnosti, která je špičkou v oboru
 • Motivační platové ohodnocení – fix + bonusy bez zastropování
 • Práce v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy
 • Otevřenou firemní kulturu a veselý pracovní tým
 • Kancelář v centru Prahy - nová budova Butterfly na Karlíně.
 • Hlavní pracovní poměr
 • Nástup možný ihned

V případě zájmu pošlete mail s předmětem Inside sales na prace@slevomat.cz, připojte své CV a napište, proč by nám to mohlo klapat.

×

City Manager - kreativita i analytika

Jste hlavou analytičtí mistři a zároveň srdcem kreativci?

Je pro vás svět online nakupování a služeb druhým domovem?

Máte rádi obchod a marketing, ale užíváte si spíš práci za oponou než akci v terénu?

Jestli ano, pak se vám budete líbit na pozici City Managera.

A proč se bude líbit ona vám?

Budete mít na starosti svůj region (City), pro který budete zodpovědní za kontrolu, nastavení a vyladění nabídek tak, aby byly neodolatelné pro naše zákazníky, přínosné pro partnery a atraktivní pro Slevomat. Vaše výtvory budou k vidění u nás na hlavní straně a vy tak budete přímým spolutvůrcem našeho byznysu.

Kreativně se budete moct vyřádit na vymýšlení a navrhování akcí a kampaní, které ve svěřeném regionu ještě chybí a které můžou být trhákem nadcházející sezóny.

Oporou vám bude skvělý tým kolegů, s kterými budete pracovat na dosahování hvězdných výsledků, vymýšlet nové vychytávky pro vaše City a zažívat pracovní adrenalin i mimopracovní zábavu.


Dream team pražských ciťaček :)

Co o práci „ciťáka“ říká Tomáš? Podívejte se na sem.

Co vás na pozici City managera čeká:

 • Nastavování slevových nabídek (prodejnost, struktura, podmínky, obsah)
 • Schvalování nabídek (práce s PC a administrací) - především z obchodního a prodejního hlediska
 • Tvorba slevových nabídek (základní práce s grafikou a psaní krátkých úvodních textů)
 • Komunikace s obchodními partnery a spolupráce s obchodním týmem
 • Koordinace přípravy a kontrola textové a grafické části slevové nabídky
 • Vymýšlení novinek, sledování trendů a posouvání sekce novým směrem

Co byste neměli postrádat:

 • Organizovanost, komunikativnost, zodpovědnost, systematičnost a důvěryhodnost
 • Selský rozum a vlastní názor
 • Business přemýšlení
 • Příjemný a milý projev po telefonu i při osobním jednání
 • Základní znalost s Photoshopem (případně rádi doučíme)
 • Perfektní znalost českého jazyka
 • Schopnost zvládat více věcí na jednou, flexibilitu a vstřícnost ke změnám
 • Pozitivní náladu, energii a chuť do práce
 • Týmového ducha

Proč se stát "ciťákem" ve Slevomatu:

 • Práce na full-time s flexibilním plánováním času a svobodou
 • Stabilní platové podmínky a zajímavá variabilní složka
 • Mladý, dynamický a veselý pracovní tým s přátelskou atmosférou
 • Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru a otevřená firemní kultura
 • Fungování bez zbytečných byrokratických nařízení a procesů
 • Zázemí v nových kancelářích Butterfly Karlín
 • Nástup možný ihned či dle dohody
 • Fajn tým, který vás v začátcích podpoří a v nesnázích poradí
 • Zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a sleduje aktuální trendy

Zní vám to jako job, bez kterého nemůžete žít? Bezva!

Pošlete e-mail s předmětem "City Manager" na prace@slevomat.cz, připojte své CV a odpověď, proč by pozice padla na míru přímo vám.

Už se těšíme na vaše reakce!

×

Zákaznická péče - dlouhodobá brigáda

Věříš, že by zákazník měl být na prvním místě? My také. A proto je pro nás oddělení zákaznické péče klíčovým.

Náš skvělý tým pečuje o blaho zákazníků, jako by to byla jejich vlastní rodina. A protože máme zákazníků čím dál více, hledáme další nadšené kolegy.

Jestli tě baví komunikace, hýříš nápady a hledání řešení i na nejzapeklitější situaci je pro tebe zábava, pak u nás budeš jako v ráji.

Pro zákazníky vymýšlíme překvapení, každý den je těšíme něčím novým a i ty budeš moci vykouzlit úsměv na rtech spousty z nich. Proto vítáme kreativní přístup – nápadům se meze nekladou!

Kariéru u nás můžeš nastartovat už při škole. Směny si naplánuješ podle svých časových možností a když budeš chtít později přejít na fulltime, rádi ti tu možnost dáme.

Náš hvězdný tým. Přidáš se?

Můžeš se těšit na:

 • Řešení zákaznických přání po telefonu
 • Zodpovídání zákaznických dotazů po e-mailu a chatu
 • Vymýšlení různých “wow” akcí pro naše věrné zákazníky (např. překvapení zákazníkovi k narozeninám ve formě dortu zaslaného do práce, lístky zdarma do jeho oblíbeného divadla atd.)
 • Získávání zpětné vazby od zákazníků

Budeme rádi, když budeš mít:

 • Příjemné vystupování a komunikativnost
 • Nadšení pro jednání s lidmi a řešení situací
 • Chuť stále se učit a rychle se přizpůsobit
 • Kreativní mysl
 • Empatii a klidnou hlavu
 • Perfektní znalost češtiny

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Různorodá a pestrá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější dle Google Trends
 • Zázemí stabilní společnosti, která se posouvá neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
 • Možnost profesního růstu v rámci firmy
 • Práce v mladém kolektivu 
 • Žádné callscripty a volnost v řešení situací
 • Příjemné kanceláře v Kalríně
 • Práce formou brigády při škole
 • Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřená firemní kulturu a zaměstnanecké benefity (třeba i kredity na nákup na Slevomatu)
 • Nástup klidně zítra či dle dohody

Tak pojď do toho s námi!

Pošli nám e-mail s předmětem "brigáda Zákaznická péče" na prace@slevomat.cz, připoj své CV a pár vět, proč si myslíš, že nám to spolu může klapat.

A klapat to může i pěkně dlouho.

V naší firmě je tato pozice často pozicí startovací a spousta lidí ze zákaznické se tu naučila řešit různé situace, pomoci zákazníkovi v nesnázích a tyto dovednosti pak využít pro další růst ve Slevomatu.

Je to odrazový můstek pro všechny, kteří Slevomat vidí jako firmu, kde chtějí zakotvit a posouvat se.

×

Obchodník pro e-shopy

Je pro vás svět e-shopů a online nakupování druhým domovem? Baví vás obchod nebo za sebou máte zkušenosti z nákupu a chcete se obchodu věnovat? Víte, jaké jsou trendy v módě či jiném segmentu zboží? Tak to jste tu správně.

Staňte se obchodníkem ve Slevomatu, pojďte s námi ovlivňovat nákupní trendy a vytvářet nabídky, které denně uvidí přes 200 000 lidí!

Rozšiřujeme náš tým o nové posily, které mají obchod v krvi a láká je segment Zboží. Dokonce si můžete vybrat, co budete obchodovat, možnosti jsou takřka neomezené.

Ať už to bude móda, dětský sortiment, zahrada, elektro, doplňky stravy, home decor či cokoliv jiného, u nás si můžete vybrat a zaměřit se na kategorie, které jsou vašemu srdci nejblíž.

Vaší rolí bude udávat nákupní trendy v online prostředí, takže nové nápady a přehled v nákupních trendech u nás i v zahraničí se vám neztratí. Denně se budou spouštět vaše nabídky pro více než 1 000 000 zákazníků Slevomatu.

Udělejte z vašich oblíbených e-shopů obchodní partnery, se kterými společně vymyslíte skvělou kampaň na míru, aby byl spokojen nejen zákazník, ale všechny spolupracující strany. V portfoliu se vám mohou objevit i ty největší e-shopy v ČR, je jen na vás, jak si jej poskládte. I velké značky již spojily své jméno se Slevomatem (Baťa, Pietro Filipi, Neoluxor, A3 Sport nebo Bontia, Deichmann) a na vás bude rozšířit nabídku o mnohé další.

Pokud vás láká odměňování dle vašich úspěchů a výkonů, je tahle práce to pravé pro vás. A i v začátcích si můžete zajímavě vydělat, protože myslíme na to, že chvilku trvá, než uzavřete první obchody.

A co by vám rozhodně nemělo chybět? ÚSMĚV! :)

Náš (z)boží tým!

Náplň práce:

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v sekci Zboží a Móda
 • Prodej atraktivního produktu především po telefonu, ale je na vás, jak si zorganizujete den
 • Dlouhodobé vytváření pevných vztahů s našimi partnery
 • Pomoc partnerům při zadávání nabídek a jejich edukace, konzultace nad tím, jak nabídku postavit, aby byla úspěšná
 • Sledování trendů a inspirace v zahraničí i u nás
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory, která se stará o vyladění nabídek

Židle sedne tomu, kdo:

 • Má obchod v krvi (bez ohledu na to, zda již segment zboží obchodoval nebo zatím čeká na první příležitost)
 • Telefon bere jako efektivní nástroj pro komunikaci, ale nebojí se ani schůzek a cestování
 • Vnímá Slevomat jako zajímavý marketingový nástroj a rád by společně s obchodním partnerem vymyslel skvělou nabídku
 • Se nespokojí s novou židlí příliš dlouho a bude chtít růst znalostmi i zkušenostmi
 • Si chce budovat pestré portfolio partnerů z různých oblastí tohoto segmentu
 • Ví, které e-shopy a firmy stojí za spolupráci, a kterým se vyhnout
 • Chce mít volnost i zodpovědnost
 • Bude mít radost, že oddělení Zboží a módy poroste stejně tak, jako poroste on
 • Chce být součástí firmy, kde se neusíná na vavřínech
 • Chce být motivačně odměněn
 • Má týmového ducha, ale umí pracovat samostatně

Co na oplátku:

 • Platové podmínky, které si sami ovlivníte a ohodnocení, které bude odpovídat nasazení.
 • Otevřenou firemní kulturu.
 • Mladý, dynamický a veselý pracovní tým v rychle rostoucí silné firmě.
 • Zázemí v nových kancelářích v budově Butterfly v Karlíně
 • Nástup možný ihned nebo jak se domluvíme.

Už se vidíte v našem týmu?

Napište nám na prace@slevomat.cz s předmětem "Obchodník pro E-shopy", přiložte své CV a napište, proč si myslíte, že by vám naše židle sedla.

×

Obchodník pro gastronomii a zážitky (Praha)

Chtěli byste obchodovat v segmentu tak rozsáhlém, že nebudete vědět, koho oslovit dřív? Každý den vzniká v Praze nová restaurace, kavárna či bar a jako houby po dešti se objevují i další možnosti toho, co v metropoli zažít, čím rozvířit adrenalin a co prozkoumat. Navíc na každém rohu je vyhlášená restaurace, nebo naopak neznámý podnik čekající na objevení.

Přidejte k tomu nekonečně variabilní produkt, který lze přizpůsobit každému partnerovi na míru, sílu značky, kterou netřeba představovat, a máte obchodníkův sen.

Slevomat přináší zákazníkům každý den inspiraci k tomu, co v Praze vyzkoušet. A protože kapacita města se zdá nevyčerpatelná, obchodní tým stále rozšiřujeme.

Pokud si stále nedokážeš představit, jak to na začátku u nás vypadá, přečti si o tom v článku: Jak se obchoduje gastro a zážitky z pohledu nováčka ve Slevomatu. 

Koho hledáme?

Dařit se u nás bude obchodníkům, kteří se nebojí oslovit velkého partnera se zvučným jménem i umí odhalit potenciál toho menšího, klidně z okraje Prahy. Jste neúnavní průzkumníci nových trendů a víte, co bude frčet příště? Pak jste u nás správně.

Na oplátku dostanete velkou svobodu a samostatnost v obchodování. Je na vás, jak si domluvíte schůzky a jestli jste spíš ranní ptáče či noční sova – důležité jsou výsledky.

I když se obchoduje v terénu, rádi se scházíme v naší nové kanceláři Butterfly, kde fungujeme nejen jako kolegové, ale i jako sehraná parta.

A co ještě za to?

Třešničkou na dortu je motivační systém, který máme nastavený tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také pomocí dalších bonusů, v nichž se odráží rovněž aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet. I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

Nejsme svázaní korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů, no a v neposlední řadě si z kolegů děláme přátele, se kterými rádi zajdeme na pivo.

A jaká parta vlastně jsme? Podívejte se na naše video.

K úkolům obchodníka patří zejména:

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu gastro, zážitků a služeb
 • Telefonická a osobní jednání s možnými partnery
 • Péče o následně vybudované portfolio
 • Prodej atraktivního produktu, který se stále vyvíjí a odráží aktuální trendy
 • Konzultace s partnery ohledně nastavení jejich akcí a produktů
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory

Co by vám nemělo chybět:

 • Obchod v krvi
 • Silná vnitřní motivace a cílevědomost
 • Kreativní a konzultativní styl prodeje
 • Znalost Prahy a zdejšího městského vyžití
 • Schopnost běžné práce s internetem
 • Chuť iniciativně zkoušet nové možnosti
 • Radost z přinášení nových zajímavých partnerů

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práce v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 200 lidmi
 • V terénu plná podpora obchodního manažera
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřená firemní kultura a zaměstnanecké benefity
 • Nástup klidně zítra či dle dohody
 • Spolupráce na IČO (obchodní zastoupení) - flexibilita a svoboda v obchodování

Tak pojďte do toho s námi!

Využijte nově vzniklých příležitostí, pošlete své CV s předmětem "Praha" na prace@slevomat.cz a připište, proč si myslíte, že nám to spolu může klapat.

Ozve se vám Aneta z HR, která vás provede dalšími kroky.

Těšíme se!

×

City Manager Cestování

Jste hlavou analytičtí mistři a zároveň srdcem kreativci?

Vidíte do zákulisí hotelů, baví vás sestavovat a vymýšlet pobytové balíčky a cestování po tuzemsku a okolních státech je pro vás víc než jen hobby?

Máte rádi obchod a marketing, ale užíváte si spíš práci za oponou než akci v terénu?

Jestli ano, pak se vám budete líbit na pozici City Managera.

A proč se bude líbit ona vám?

Budete mít na starosti segment cestování pro Slevomat, pro který budete zodpovědní za kontrolu, nastavení a vyladění nabídek tak, aby byly neodolatelné pro naše zákazníky, přínosné pro partnery a atraktivní pro Slevomat. Vaše výtvory budou k vidění u nás na frontpage a vy tak budete přímým spolutvůrcem našeho byznysu.

Kreativně se budete moct vyřádit na vymýšlení a navrhování akcí a kampaní, které nám v nabídce ještě chybí a které můžou být trhákem nadcházející sezóny.

Oporou vám bude skvělý tým kolegů, s kterými budete pracovat na dosahování hvězdných výsledků, vymýšlet nové vychytávky pro naše zákazníky a zažívat pracovní adrenalin i mimopracovní zábavu.


Těší se na vás naše citymanagerská cestovací parta

Co vás na pozici City managera čeká:

 • Nastavování slevových nabídek (prodejnost, struktura, podmínky, obsah)
 • Komunikace s obchodními partnery a spolupráce s obchodním týmem
 • Schvalování nabídek - především z obchodního a prodejního hlediska
 • Tvorba slevových nabídek (základní práce s grafikou a psaní krátkých úvodních textů)
 • Koordinace přípravy a kontrola textové a grafické části slevové nabídky
 • Podílení se na zavádění a rozvoji nového produktu

Budeme rádi, když budete mít:

 • Organizovanost, komunikativnost, zodpovědnost, systematičnost a důvěryhodnost
 • Selský rozum a vlastní názor
 • Business přemýšlení
 • Zkušenost či širší porozumění oblasti cestovního ruchu v tuzemsku, případně u našich zahraničních sousedů (ubytovací zařízení).
 • Příjemný a milý projev po telefonu i při osobním jednání
 • Perfektní znalost českého jazyka
 • Schopnost zvládat více věcí na jednou, flexibilitu a vstřícnost ke změnám
 • Pozitivní náladu, energii a chuť do práce
 • Týmového ducha
 • Základní znalost s Photoshopem (pokud není, naučíme)

Proč se stát "ciťákem" ve Slevomatu:

 • Pestrou a zajímavou práci v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější firmě dle Google Trends
 • Práci na full-time s flexibilním plánováním času a svobodou
 • Stabilní platové podmínky a zajímavá variabilní složka
 • Mladý, dynamický a veselý pracovní tým s přátelskou atmosférou
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru a otevřenou firemní kulturu
 • Fungování bez zbytečných byrokratických nařízení a procesů
 • Zázemí v nových kanclelářích Butterfly Karlín
 • Nástup možný ihned či dle dohody
 • Fajn tým, který vás v začátcích podpoří a v nesnázích poradí
 • Zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a sleduje aktuální trendy

Že bez téhle práce nemůžete žít? Bezva! Pošlete e-mail s předmětem "City Manager cestování" na prace@slevomat.cz, připojte své CV a odpověď, proč by pozice padla na míru přímo vám.

Těšíme se na vás!

×

Zákaznická péče – kreativita vítána!

Věříš, že by zákazník měl být na prvním místě? My také. A proto je pro nás oddělení zákaznické péče klíčovým.

Náš skvělý tým pečuje o blaho zákazníků, jako by to byla jejich vlastní rodina. A protože máme zákazníků čím dál více, hledáme další nadšené kolegy.

Jestli tě baví komunikace, hýříš nápady a hledání řešení i na nejzapeklitější situaci je pro tebe zábava, pak u nás budeš jako v ráji

Pro zákazníky vymýšlíme překvapení, každý den je těšíme něčím novým a i ty budeš moci vykouzlit úsměv na rtech spousty z nich. Proto vítáme kreativní přístup – nápadům se meze nekladou!

A aby dobrých zpráv nebylo málo, tak dodáme, že až budeš mít péči o zákazníky v malíku a budeš se chtít posunout dál do firmy, tvou chuť růst podpoříme. Z řad našich kolegů na zákaznické vyrostly hvězdy do týmů marketingu, financí, obchodu i péče o obchodní partnery. 

Takhle to vypadá u nás na zákaznické. Přidáš se?

Co tě u nás bude bavit každý den:

 • Řešení zákaznických přání po telefonu
 • Zodpovídání zákaznických dotazů po e-mailu
 • Vymýšlení různých “wow” akcí pro naše věrné zákazníky (např. překvapení zákazníkovi k narozeninám ve formě dortu zaslaného do práce, lístky zdarma do jeho oblíbeného divadla atd.)
 • Získávání zpětné vazby od zákazníků

Budeme rádi, když budeš mít:

 • Příjemné vystupování a komunikativnost
 • Nadšení pro jednání s lidmi a řešení situací
 • Chuť stále se učit a rychle se přizpůsobit
 • Ambici posouvat se dál a rozvíjet se v rámci firmy
 • Zkušenosti v zákaznické podpoře, s reklamacemi nebo péčí o zákazníky v retailu uvítáme, ale nejsou podmínkou
 • Perfektní čeština slovem i písmem

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Různorodá a pestrá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější dle Google Trends
 • Zázemí stabilní společnosti, která se posouvá neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
 • Možnost profesního růstu v rámci firmy
 • Práce v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 150 lidmi
 • Žádné callscripty a volnost v řešení situací
 • Krásné nové kanceláře v Karlíně v budově Butterfly
 • Práce na plný úvazek
 • Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřená firemní kulturu a zaměstnanecké benefity (třeba i kredity na nákup na Slevomatu)
 • Nástup klidně zítra či dle dohody
 • A můžeš si vybrat, zda s námi chceš být na HPP či na brigádu - možné je vše

Že bez téhle práce nemůžeš žít? Paráda!

Pošli nám e-mail s předmětem "Hvězda zákaznické péče" na prace@slevomat.cz, připojte své CV a pár vět,proč si myslíš, že nám to spolu může klapat.

Těšíme se!

×

Specialista zákaznického průzkumu - brigáda

Naši zákazníci nás zajímají – a to nejen ti, kteří se sami ozvou, ale i ti, kteří se nám odmlčeli. Rádi zjišťujeme, proč už u nás nenakupují a ptáme se na zpětnou vazbu. A to bude právě Tvůj úkol.

Nebojíš se zvednout telefon a někoho tak překvapit?

Umíš si získat důvěru zákazníka a probudit jeho zájem?

Pak máš skvěle našlápnuto přidat se k našemu týmu zákaznické péče a začít komunikovat přímo s našimi zákazníky. Je to skvělá startovní pozice, práce v mladém kolektivu a možnost plánování směn podle Tvých potřeb.

Co tě u nás čeká?

 • aktivní péče o zákazníky, kteří u nás delší dobu nenakoupili
 • chápání jejich potřeb a v návaznosti na to vymýšlet možnosti, které zákazník rád využije
 • kreativně hledat způsoby, jak zákazníka motivovat k nákupu
 • práce z kanceláře na Karlíně - budova Butterfly

Co u nás určitě využiješ?

 • milé vystupování, nebát se komunikovat
 • umět naslouchat zákazníkům a vcítit se do jejich situace
 • kreativitu a nadšení pro telefonování
 • uvítáme zkušenosti se zákaznickou podporou nebo obchodem
 • perfektní znalost češtiny

Pokud se ti brigáda líbí a chceš patřit k týmu zákaznické péče, pošli své CV s předmětem Zákaznická péče – aktivní volání (brigáda) na prace@slevomat.cz. Zároveň přidej pár řádků, proč bys rád(a) právě k nám.

Ozve se ti Anet z HR, která tě provede dalšími kroky.

Těšíme se!

×

Frontend React vývojář

Pod záštitou Slevomatu vzniká nový samostatný projekt, proto rozšiřujeme fungující tým o zkušené vývojáře, kteří se po sladění s kolegy z produktu a vývoje ujmou samostatné práce na naší velmi očekávané novince.

Technologický směr:

Jsme zapálený tým. Máme velkou výhodu, že výsledný produkt bude zaměřen nikoliv na internetového zákazníka, ale na konkrétní business, kam můžeme protlačit výsledný produkt.

Na čem si zakládáme:

 • Prioritu má vždy kvalitní kód. Zabýváme se dobrým architektonickým návrhem a věnujeme velkou pozornost code review.
 • Přemýšlíme, pak opět přemýšlíme, pak teprve programujeme.
 • Nemáme rádi legacy věci, udržujeme balíčky na aktuálních verzích, vyhýbáme se obřím PR, automatizujeme, co se dá.
 • Baví nás neustále na sobě pracovat, rozšiřovat si obzory i v jiných jazycích a technologiích. Navštěvujeme konference, sledujeme inspirativní projekty.

Technologie:

 • JavaScript (Babel, ES6+)
 • React, Redux
 • Next.js
 • GraphQL (Apollo)
 • Node.js (Express)

Co děláme jinak:

 • Zdrojové kódy hostujeme na gitlab.com
 • Využíváme naplno integrované CI - máme vlastní privátní runnery
 • Používáme docker, projekt ale můžeš rozjet i bez něj
 • Děláme si code review
 • Zero-downtime deployment jedním kliknutím
 • Striktně typehintujeme, co se dá
 • Zdrojové kódy proháníme nejrůznějšími kontrolami - eslint, flow.
 • Píšeme testy (jest)
 • Logujeme pomocí Sentry a Papertrailu
 • Používáme Uuid, autoincrement je zlo
 • Prostředí pro vývojáře používá hot-reloading, kód kontrolujeme díky Flow a ESLintu.
 • Důležitý je pro nás cit pro návrh uživatelského rozhraní, zkušenosti v oblasti UX a znalost kódování pomocí HTML a CSS. Neřešíme staré prohlížeče.
 • Používáme a udržujeme Style guide pro znovupoužitelné komponenty. To nás nutí oddělovat prezentační a logickou část komponent.
 • Náš designer Petr nám přípravuje návrhy ve Sketchi a díky použití symbolů dokážeme synchronizovat Style guide s návrhy.
 • S designy potom pracujeme v InVision
 • Klientské rozhraní je single-page aplikace, komunikující s backendem pomocí GraphQL API

Nejlepší bude, když se u nás stavíš na kafe, vynikající víno z Moravy nebo pořádnou nálož karlovarských oplatek. Rádi ti ukážeme, na čem momentálně pracujeme a dáme řeč o všem, co tě bude zajímat.

Jsme duchem velký, počtem malý tým vývojářů, kteří si spolu rádi zajdou na pivo. Každý v týmu si v najde dostatek prostoru k seberealizaci. Jestli jsme tě zaujali, ozvi se nám na prace@slevomat.cz.

Ozve se ti Jana z HR, která tě provede dalšími kroky.

×

UX/UI Designer (Návrhář/ka digitálních věcí pro lidi)

Naše mise

Slevomat.cz se stane hlavní destinací, kam budou lidé chodit hledat inspiraci k trávení volného času - protože to bude jednoduché (nákup a rezervace termínu na dva kliky), cílené na daného uživatele (to nejlepší pro mě), nabídneme nejširší škálu tipů a nabídek (ať už víkendového pobytu, masáže nebo koncertu).

Výzva

Usnadníš našim uživatelům život. Vylepšíš systém navigace a zužování výběru. Pomůžeš jim rychle a pohodlně najít ty nabídky, které je zajímají a kdykoliv se k nim díky tobě budou moct vrátit. Každý den jich spouštíme několik stovek.

Vybrat si dovolenou není jako kupovat rohlíky, může to trvat až několik týdnů. Budeš hledat způsoby jak zákazníkům tento proces zpříjemnit. Například tím, že jim umožníš navázat na předchozí návštěvu.

Z rozhovorů se zákazníky víme, že vyjet na víkendový wellness pobyt v Česku není jen tak. Někdo chce jet na místo, kde se něco děje. Někdo rád turistické procházky. Někdo si chce zařádit na kole. Někdo má miminko, a přece chce něco zažít. Dokážeš se do nich vcítit?

Spousta našich zákazníků má děti. To s sebou přináší určitá omezení. Jak tato omezení obrátit ve výhodu? Jak se stát místem, kde zákazníci najdou zážitek pro celou rodinu?

Na tuto pozici se hodíš, jestli:

 • Neustále přemýšlíš o lidech. O jejich životech, potřebách a touhách.
 • Umíš najít problém a pojmenovat ho.
 • Zkoušíš různé cesty k cíli.
 • Vizualizuješ a artikuluješ svoje nápady. (Wireframy, prototypy a testování)
 • Navrhuješ protypy a testuješ je.
 • Všechno zpochybňuješ.
 • Jsi samostatný, ale týmový hráč nebo hráčka.

My jsme:

 • Lidé, kteří chtějí být nejlepší v tom, co dělají.
 • Zajímají se o Big picture, ptají se “proč?”.
 • Nebojí se jít proti davu a zdravě riskovat.
 • Sledují trendy a vzdělávají se.
 • Pohání je nadšení, vnitřní motivace.
 • Jsou nedočkaví, chtějí všechno hned!
 • Nebojí se zodpovědnosti.
 • Vždy vidí prostor ke zlepšení.
 • Chtějí být průkopníky.
 • Rádi se baví

Co dělá Slevomat Slevomatem?

 • O své lidi pěčuje - těš te se na pravidelné svačinky a firemní večírky
 • Budget na vzdělávání
 • Žádná byrokracie
 • Skutečně konkurenční ohodnocení

Zní to dobře? Přijď si o tom s námi popovídat... a nezapomeň nám poslat portfolio svých prací.

Těšíme se na tebe, ozvi se nám na prace@slevomat.cz.

×

Backend vývojář (PHP, Node.js)

Slevomat? Znáš. Ale víš, že nově jsme Secret Escapes? Čeká nás tedy propojování zahraničních nabídek, zavádění letenek, rozvoj rezervací na konkrétní termín pro cestování i služby. Proto máme prostor pro nové vývojářské posily nebo i celý tým.

Co přijde jako první? Booking konkrétních termínů. Chceme, aby se Slevomat stal oblíbeným místem pro zákazníky, kteří se rádi nechají inspirovat, chtějí mít možnost jednoduše zakoupit ověřené nabídky na konkrétní termín.

Ve zkratce: Jeden produkt dlouhodobě, důraz na čistý kód a code review, zkrátka kvalitu. Inovace a rozšiřování v souladu s dlouhodobou vizí firmy a produktu. Produkt znáš a víš, kam míří, můžeš přijít se zlepšovákem a konzultovat v běhu. Špičkový UX a UI design interně a úzká spolupráce s produktem.

Potrpíme si na nejnovější technologie a přístupy. Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Vyvíjíme v PHP 7.2, používáme nejnovější Nette a Symfony, Doctrine, MySQL 5.7 (Percona). Dále také Elasticsearch, RabbitMQ, Redis, GraphQL a mnoho dalších technologií.

Máme 14 serverů a do DB chodí ~10M dotazů za hodinu.

Ondra Mirtes (@OndrejMirtes) k tomu dodává:

 • Záleží nám na bezpečnosti: SSL Labs (známka A+) a Pulse Michala Špačka (Rating A) i rychlosti: PageSpeed
 • Zrychlujeme frontend nejnovějšími postupy a technologiemi: HTTP/2, WebP, držíme krok i v oblasti bezpečnosti: HSTS, Subresource Integrity, CSP, více v přednášce Michala Špačka Jak jsme zlepšili zabezpečení Slevomatu
 • V TeamCity probíhá nad každým commitem spousta kontrol - naformátování PHP, JavaScriptu, CSS, Latte, Neonu; nepoužívané styly a obrázky, PHPStan, jednotkové, integrační a funkční testy.
 • Čím dál více stránek nám funguje jako moderní frontendová aplikace (SPA) - košík, dárková stránka, správa partnerských objednávek, tedy přičuchneš si i k JavaScriptu.
 • Co děláme interně, dáváme k dispozici i ven jako open-source: CSOB gateway, Client for EET, Coding Standard (který je velmi populární a používá ho třeba pro vlastní vývoj Doctrine ORM)
 • Nasazujeme průměrně 10x denně, takže žádný kód, který napíšete, nejde do šuplíku, ale objeví se klidně ještě ten samý den na produkci.
 • Máme čas a prostor psát promyšlený kvalitní kód, deadliny nám nejsou přikázány shora, ale určujeme si je sami na základě propracovaných zadání, na jejichž tvorbě se sami podílíme.

Do detailu toho, jak se u nás dělá vývoj a co by tě u nás čekalo, se můžeš dočíst v tomto článku.

Nahlédni pod pokličku toho, co tě čeká:

 • přátelské prostředí a velmi otevřená firemní kultura, do níž můžete nahlédnout prostřednictvím Facebooku, Instagramu nebo Twitteru účtu přímo z prostředí našich vývojářů
 • proplácené vstupy na konference a školení dle výběru, na které si neplácáš dovolenou
 • 2 pátky do měsíce věnované vlastním projektům, rozvojovým aktivitám, interním hackathonům
 • pravidelný bonus na vybavení kanceláře, se kterým si naložíš dle vlastního uvážení
 • volná pracovní doba respektující jedinečnosti denního režimu vývojářů (choď si do práce, až se vyspíš a programuj klidně až do rána). Když se ti chce, můžeš pracovat i z domova.
 • v případě, že se za námi budeš stěhovat, tě podpoříme (relocation package)

Dej nám o sobě vědět!

Pošli mail na adresu prace@slevomat.cz a připoj něco o sobě – CV, odkaz na Linkedin, GitHub, Twitter, whatever. 

Rádi se s tebou sejdeme u kafe a ukážeme ti, na čem momentálně pracujeme.

Těšíme se!

×

Letní vývojářská stáž

Využij prázdniny na stáži ve Slevomatu! :)

 • využij léto efektivně: získej relevantní praxi a vydělej si
 • podílej se na reálných projektech, které pak uvidíš fungovat v praxi
 • využij mentoringu od Ondry Mirtese
 • pracuj s nejnovějšími technologiemi
 • vyber si, jestli nám věnuješ part-time nebo full-time

Vypsaná témata a využité technologie:

 • Detekce obrázků z hodnocení voucherů: TensorFlow, Microsoft Cognitive Toolkit (CNTK), Torch, Keras
 • Inzertní systém pro partnery: PHP, Nette/Symfony, MySQL a případně i další vhodné technologie
 • Aplikace na faktury pro finanční oddělení: PHP, Nette/Symfony, MySQL a případně i další vhodné technologie

Dej nám o sobě vědět!

Pošli mail na adresu prace@slevomat.cz a připoj něco o sobě – CV, odkaz na Linkedin, GitHub, Twitter, whatever. 

Rádi se s tebou sejdeme u kafe a ukážeme ti, na čem momentálně pracujeme.

Těšíme se!

×

Finanční analytik

Vidíš svoji budoucnost v e-commerce a onlinu? Tak pozorně čti, protože tuto příležitost nechceš promeškat.

Hledáme parťáka do týmu strategického plánování a analýzy. Jsme pojící článek mezi managementem firmy, financemi a produktem.

Máme na starosti 2 oblasti:

1.) Finanční a strategické plánování:

 • Finanční plánování, sledování a vyhodnocování strategických projektů.
 • Finanční plánování společnosti - příprava výnosové stránky rozpočtu.

2.) Analytika:

 • Strategická analytika: CLV, CAC, segmenty, kohorty, frekvence a retence u nás nejsou pouze prázdné buzzwords!
 • Operativní analytika: analýza business drivers od zdroje trafficu až po marže a vyhodnocování jejich vlivu na příjmy.
 • Consulting pro management spoločnosti: ptáme se, dáváme odpovědi a pomáháme řešit problémy. Manažeři nás proto prostě milují.

Už od prvního dne…

… se budeš velmi rychle učit jak e-commerce business a hlavně Slevomat funguje.

… dostaneš příležitost pracovat na široké škále úloh a projektů.

… budeme formovat tvoji roli tak, aby naše spolupráce přinesla oběma stranám co největší hodnotu.

Budeme si s tebou rozumět, pokud:

 • máš drive, jsi proaktivní, nebojíš se převzít zodpovědnost a dokážeš pracovat samostatně.
 • dokážeš strukturovaně přemýšlet, řešit komplexní problémy a efektivně komunikovat. Bude to tvoje každodenní práce.
 • se orientuješ ve financích a baví tě modelovat v excelu. Zajímavých business případů je u nás opravdu dost.
 • máš 1 - 3 roky pracovních zkušeností (které jsi nabyl třeba i při škole na stáži) z oblasti financí, e-commerce, PE, VC analytik.
 • Pokud to umíš s SQL, Google Analytics a nebo dalšími BI nástroji, je to výhoda. Jestli ne, tak nevadí, musíš mít ale chuť učit se a rychle se do toho dostat. Ale s tím ti rádi pomůžeme.

Co za to?

 • Dáme ti práci, která tě bude bavit. E-commerce je velmi dynamické odvětví, nudit se u nás rozhodně nebudeš.
 • Dostaneš jedinečnou příležitost růst spolu s námi. Máme sice krásné nové kanceláře, ale nejsme korporát. Pokud budeš dobrý, posuneš se velmi rychle.
 • Získáš cenné zkušenosti ze známé internetové společnosti. Jsme členem celosvětové skupiny Secret Escapes a naše plány jsou velké.
 • V neposlední řadě budeš pracovat se skvělou partou lidí a získáš zajímavé profesionální kontakty.

Slevomat

Slevomat je jedna z nejrychleji rostoucích e-commerce platforem na trhu ve střední Evropě. Neustále inovujeme náš business model, díky tomu jsme dnes největším inspiračním a zážitkovým online portálem pro cestovaní, zábavu a volný čas v Česku i na Slovensku.

Tím to však nekončí, naše ambice jsou vysoké a proto neustále hledáme nové kolegy, kteří se nebojí tvrdé práce, jsou schopni nám pomoci s překonáváním dalších výzev a jsou připraveni s námi oslavovat úspěchy.

Chceš jít do toho s námi?

Pošlete své CV s předmětem "E-commerce Analytik" na prace@slevomat.cz a připište, proč si myslíte, že nám to spolu může klapat.

Ozve se vám Aneta z HR, která vás provede dalšími kroky.

Těšíme se!

×

Obchodní konzultant pro sekci cestování

Stejně jako Kryštof Kolumbus milujete objevování a zdolávání nových výzev? Rušný svět cestovního ruchu je vám blízký a rádi byste se v této oblasti dostali ještě o kus dál?

Chcete zúročit své obchodnické zkušenosti a nabízet lidem produkt, který dává smysl a přináší jim potěšení? Rádi byste se svými obchodními partnery vymýšleli, kam posunout jejich byznys?

Tak to jste na správné adrese.

V sekci cestování rosteme o 25 % ročně (nejen na obratu, ale i v počtu nabídek) a vidíme obrovský potenciál nových partnerů v tuzemsku i zahraničí. Toho chceme využít s novými parťáky, kteří nám pomohou udělat nabídku kategorie cestování ještě zajímavější a pestřejší. Náš produkt neustále inovujeme a nechceme jen statický web s měnícím se obsahem nabídek.

Naší vizí je neprodávat jen volné kapacity v hotelech či cestovkách, ale být konzultantem cestovního ruchu, který se zorientuje v byznysu obchodního partnera a společně s ním vymyslí finální produkt, který bude vzájemně fungovat a přinášet výsledky všem stranám. Výsledky našeho snažení vidíme už po prvních dnech života vytvořené nabídky, a to nás na tom baví a motivuje.

Našimi obchodními partnery jsou i ti, kteří dříve se spoluprací váhali, a v mnoha případech se jedná o zvučná jména. Aktuálně máme velké plány a chystáme expanzi v oboru cestovního ruchu. Výsledkem, kterého chceme dosáhnout, je spokojenost zákazníka, partnera i naše, což je občas trochu výzva.

My ale máme výzvy rádi, a tak chceme jít do spolupráce i se zahraničními partnery a zlepšovat si svou angličtinu :)

Jsme tým, který táhne za jeden provaz, ale zároveň jsme sami zodpovědní za své výsledky.

Jak to v takovém týmu vypadá? To Vám prozradí vaše budoucí kolegyně Pavla a šéf Jirka ve VIDEÍCH.

Většina z nás žije v Praze, ale nebráníme se kolegovi z jiného koutu republiky.

Ti nejlepší z nás si ročně odnášejí i zajímavé finanční ohodnocení, které přesahuje milion.

Obchodníkův úkol je zejména:

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí pro sekci cestování v tuzemsku i zahraničí
 • Telefonická a osobní jednání s možnými partnery
 • Péče o následně vybudované portfolio
 • Prodej atraktivního produktu, který se vyvíjí a odráží aktuální trendy a vývoj na trhu cestovního ruchu
 • Konzultace s partnery ohledně nastavení jejich akcí a produktů
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory

Co byste neměli postrádat:

 • Obchod v krvi
 • Kreativní a konzultativní styl prodeje
 • Chuť iniciativně zkoušet nové možnosti
 • Nebát se výzvy a jít i do spolupráce se zahraničním partnerem
 • Radost z přinášení nových zajímavých partnerů
 • Vztah k cestování, ideálně zkušenost z hotelnictví či cestovního ruchu

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Různorodá a pestrá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu
 • Zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a sleduje aktuální trendy
 • Než vznikl Slevomat, Češi téměř nejezdili na víkendy do hotelů za relaxací a zábavou, my jsme průkopníky tohoto trendu – zkrátka chceme být vždycky napřed
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte (ale v začátku vás finančně podpoříme, než se rozkoukáte)
 • Spolupráce na IČO (obchodní zastoupení) - flexibilita a svoboda v obchodování
 • Kanceláře v centru Prahy
 • Práci s flexibilním plánováním času a svobodou 
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru a kolegy, kteří se rádi smějí a vždycky poradí
 • Nástup klidně zítra či dle dohody

Pokud se vidíte v tomto textu, pošlete CV s předmětem “Obchodník cestování ” na prace@slevomat.cz

×

Zákaznická péče - brigáda i full time

Chceš nasbírat první pracovní zkušenosti a rozvíjet se dál? Více než milion našich zákazníků Ti tu příležitost dá.

Každý den je na naší zákaznické péči jiný. O zábavu se ti postarají nejen naši zákazníci, ale i veselá parta kolegů.  A protože radosti není nikdy dost a je potřeba jí rozdávat co nejvíce, rozšiřujeme naše týmy o kolegy nejen na part-time spolupráci třeba při škole, ale také o kolegy na full-time.

Odstartuj svou kariéru a posouvej se v rámci firmy! V naší firmě je tato pozice často pozicí startovací. Naučíš se tu řešit různé situace a poznáš základ fungování Slevomatu po zákaznické stránce, což pak bohatě využiješ na dalších pozicích. Je to odrazový můstek pro všechny, kteří Slevomat vidí jako firmu, kde chtějí sbírat zkušenosti.

Spokojený zákazník je pro nás na prvním místě. Ve Slevomatu to víme už dávno. Od jeho počátku je tým Zákaznické péče pro nás klíčovým oddělením a bez jeho perfektního fungování bychom neměli v tuto chvíli už přes milion a půl zákazníků.

Naši lidé na zákaznické nepoužívají předem připravené scénáře hovoru, protože k zákazníkům přistupují individuálně a lidsky. Všichni mají volnou ruku v tom, jak našim zákazníkům vycházet vstříc. Každý případ a řešení může vypadat jinak! Pro zákazníky vymýšlíme překvapení, každý den je těšíme něčím novým a i ty budeš moci vykouzlit úsměv na rtech spousty z nich. Proto vítáme kreativní přístup – nápadům se meze nekladou!

Na této pozici tě čeká zejména:

 • Řešení zákaznických přání, dotazů a zapeklitých případů
 • Zodpovídání zákaznických dotazů po e-mailu a chat
 • Vymýšlení různých “wow” akcí pro naše věrné zákazníky (např. překvapení zákazníkovi k narozeninám ve formě dortu zaslaného do práce, lístky zdarma do jeho oblíbeného divadla atd.)
 • Získávání zpětné vazby od zákazníků

Co bys neměl postrádat:

 • Příjemné vystupování a komunikativnost
 • Nadšení pro jednání s lidmi a řešení situací
 • Chuť stále se učit a rychle se přizpůsobit
 • Kreativní mysl
 • Empatii a klidnou hlavu

Proč být součástí slevomatího týmu: 

 • Různorodá a pestrá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější dle Google Trends
 • Zázemí stabilní společnosti, která se posouvá neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
 • Možnost profesního růstu v rámci firmy
 • Práce v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 200 lidmi
 • Žádné callscripty a volnost v řešení situací
 • Krásné nové kanceláře v hipstročtvrti Karlín
 • Možnost práce formou brigády a nebo taky full time - je to na tobě!
 • Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřená firemní kulturu a zaměstnanecké benefity (třeba i kredity na nákup na Slevomatu)
 • Nástup klidně zítra či dle dohody

Tak neváhej! Pošli nám své CV na mail prace@slevomat.cz a připoj pár vět o tom, proč si myslíš, že nám to spolu může klapat a o jaký typ spolupráce máš zájem. :) Těšíme se!

×

Recruitment & HR Marketing Specialist Senior

Máš už zkušenost v HR (jak z náboru tak z dalších oblastí) a chceš se posunout dál? Děláš nábor, ale chybí ti možnost zapojit kreativitu? Baví tě vymýšlet nové způsoby, jak najít ty nejlepší lidi na trhu? Chceš dělat nábor "jinak"? Chceš se podílet na strategii a budování perfektního HR?

Jestli ano, pak je tvůj šťastný den. Do týmu hledáme zapáleného recruitera a zkušeného HR profíka, který se nebude bát zodpovědnosti a samostatných rozhodnutí a bude aktivně využívat možnost přicházet s novými nápady a zlepšováky.

Budeš mít možnost vyřádit se na vymýšlení náborových kampaní a promo akcí ušitých na míru jednotlivým týmům. Kreativitě se meze nekladou! Vítáme nové nápady, impulsy a vše, co vybočuje z řady. Bude na tobě, kde a jak kandidáty zaujmeš.

A nemyslíme jen na kandidáty, ale také na naše kolegy - velký prostor tak je i v interních záležitostech.


HR tým, který se na tebe těší :)

Co tě u nás čeká:

 • Návrh a vytváření promo kampaní
 • Zapojení se do strategie a budovaní perfektního HR ve Slevomatu
 • Screening CV, telefonické a osobní pohovory
 • Přímé vyhledávání a oslovování kandidátů
 • Testování a ověřování schopností kandidátů
 • Organizace pohovorů a spojená administrativa
 • Podílení se na realizaci HR marketingových aktivit
 • Pořádání eventů na podporu firemní kultury
 • Interní komunikace
 • Vytváření sítě kontaktů v různých oborech
 • Networking na oborově zaměřených eventech

Budeme rádi, když budeš mít:

 • Zkušenosti s recruitingem nebo executive search
 • Zájem o nové trendy v náboru, sociální média a HR marketing
 • Chuť a umění networkovat
 • Nadšení pro práci a aktivní seberozvoj
 • Plné nasazení a radost z dosahování výsledků
 • Perfektní čeština slovem i písmem
 • Schopnost dělat samostatná rozhodnutí

A co za to?

 • Dream team, který tě uvítá s otevřenou náručí
 • Prostor pro kreativitu a realizování tvých nápadů
 • Možnost rozvíjet se a růst v rámci HR
 • Spolupráci s kolegy, kteří jsou špičkou v oboru
 • Neformální atmosféru a otevřenou firemní kulturu (přesvědčit se můžeš zde)
 • Časté týmové i celofiremní akce a party
 • Zázemí v nových kancelářích Butterfly Karlín
 • Platové podmínky s ohodnocením odpovídajícím nasazení a schopnostem
 • ...a kancelář, kde nikdy nechybí čokoláda! :)

Už se u nás vidíš? Paráda, dej nám vědět!

Napiš mi na adresu prace@slevomat.cz, proč by nám to spolu mohlo klapat, a připoj své CV. Ozve se ti Marci z HR a provede tě dalšími kroky.

Těšíme se!

×

Nenáročná dlouhodobá brigáda - příprava zboží k expedici

U nás ve Slevomatu testujeme zboží dřív než se dostane na naše stránky :) Toto zboží po testování vracíme a je třeba jej připravit k expedici. Proto hledáme brigádníka, který se o tento proces bude starat: zboží zabalí, zváží, připraví štítek a zadá do systému České pošty. Pracovní doba flexibilní - cca 30 hodin měsíčně, v časech pondělí-pátek 9:00-17:00. Odměna 120Kč/hod.

Náplň práce:

 • balení balíků 
 • příprava štítků
 • zadávání do systému České pošty

Že je to brigáda přímo pro tebe? Paráda!

Pošli nám e-mail na prace@slevomat.cz, připojte své CV a pár vět,proč si myslíš, že nám to spolu může klapat.

Těšíme se!

×

Miliónoví obchodníci Plzeň

Baví vás obchod, ale chtělo by to víc šťávy? Plzeň žije a s ní spousta restaurací, kaváren a barů, možností k zážitkům, zábavě i adrenalinu, wellness a hýčkání všeho druhu – možností je nepřeberně. A právě toto jsou vaši potenciální obchodní partneři.

Znáte Plzeň jako své boty a neunikne Vám žádná novinka, která se v okolí šustne? Pak máte skoro vyhráno. Potřebujete už jen náš nekonečně variabilní produkt, který lze přizpůsobit každému partnerovi na míru, a sílu značky, kterou netřeba představovat.

Koho hledáme?

Dařit se u nás bude obchodníkům, kteří se nebojí oslovit velkého partnera se zvučným jménem i umí odhalit potenciál toho menšího. Jste neúnavní průzkumníci nových trendů a víte, co bude frčet příště? Pak jste u nás správně.

Na oplátku dostanete velkou svobodu a samostatnost v obchodování. Je na vás, jak si domluvíte schůzky a jestli jste spíš ranní ptáče či noční sova – důležité jsou výsledky.

I když se obchoduje samostatně v terénu, k dispozici vám bude tým - fungujeme nejen jako kolegové, ale i jako sehraná parta

A co ještě za to?

Třešničkou na dortu je motivační systém, který máme nastavený tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také pomocí dalších bonusů, v nichž se odráží rovněž aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet. I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokálních služeb
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 200 kolegy
 • V terénu plnou podporu regionálního manažera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup možný ihned
 • Spolupráci na IČO (obchodní zastoupení) - flexibilita a svoboda v obchodování

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV naprace@slevomat.cza napište, proč by nám to mohlo klapat.

Do předmětu mailu napište heslo "Plzeň".

×

Obchodní konzultant - Brno

Baví vás obchod, ale chtělo by to víc šťávy? Dnes je váš šťastný den!

Brno žije a s ním spousta restaurací, kaváren a barů, možností k zážitkům, zábavě i adrenalinu, wellness a hýčkání všeho druhu – možností je nepřeberně. A právě toto jsou vaši potenciální obchodní partneři.

Znáte Brno jako své boty a neunikne Vám žádná novinka, co se v okolí šustne? Pak máte skoro vyhráno. Potřebujete už jen náš nekonečně variabilní produkt, který lze přizpůsobit každému partnerovi na míru, a sílu značky, kterou netřeba představovat.

Slevomat přináší zákazníkům každý den inspiraci k tomu, co na brněnsku vyzkoušet. A protože kapacitaregionuse zdá nevyčerpatelná, obchodní tým stále rozšiřujeme.

Koho hledáme?

Dařit se u nás bude obchodníkům, kteří se nebojí oslovit velkého partnera se zvučným jménem i umí odhalit potenciál toho menšího. Jste neúnavní průzkumníci nových trendů a víte, co bude frčet příště? Pak jste u nás správně.

Na oplátku dostanete velkou svobodu a samostatnost v obchodování. Je na vás, jak si domluvíte schůzky a jestli jste spíš ranní ptáče či noční sova – důležité jsou výsledky.

I když se obchodujesamostatněv terénu,k dispozici vám bude tým -fungujeme nejen jako kolegové, ale i jako sehraná parta.

A co ještě za to?

Třešničkou na dortu je motivační systém, který máme nastavený tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také pomocí dalších bonusů, v nichž se odráží rovněž aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet. I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

Nejsme svázaní korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů, no a v neposlední řadě si z kolegů děláme přátele, se kterými rádi zajdeme na pivo.

Pořád nemáte dost? Bezva! V tomto článku zodpovíme i vaše nejtajnější otázky.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokálních služeb
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Spolupráce formou IČO
 • Nástup dle dohody

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV  s předmětem "Brno" na prace@slevomat.cz a napište, proč by nám to mohlo klapat.

Ozve se Vám Anet z HR a provede Vás dalšími kroky. 

Těšíme se!

×

Obchodní zástupce České Budějovice

Baví vás obchod, ale chtělo by to víc šťávy? Dnes je váš šťastný den!

České Budějovice žijí a s nimi spousta restaurací, kaváren a barů, možností k zážitkům, zábavě i adrenalinu, wellness a hýčkání všeho druhu – možností je nepřeberně. A právě toto jsou vaši potenciální obchodní partneři.

Znáte České Budějovice jako své boty a neunikne Vám žádná novinka, co se v okolí šustne? Pak máte skoro vyhráno. Potřebujete už jen náš nekonečně variabilní produkt, který lze přizpůsobit každému partnerovi na míru, a sílu značky, kterou netřeba představovat.

Slevomat přináší zákazníkům každý deninspiraci k tomu, co na českobudějovicku vyzkoušet. A protože kapacitaregionuse zdá nevyčerpatelná, obchodní tým stále rozšiřujeme.

Koho hledáme?

Dařit se u nás bude obchodníkům, kteří se nebojí oslovit velkého partnera se zvučným jménem i umí odhalit potenciál toho menšího. Jste neúnavní průzkumníci nových trendů a víte, co bude frčet příště? Pak jste u nás správně.

Na oplátku dostanete velkou svobodu a samostatnost v obchodování. Je na vás, jak si domluvíte schůzky a jestli jste spíš ranní ptáče či noční sova – důležité jsou výsledky.

I když se obchoduje samostatně v terénu,k dispozici vám bude tým -fungujeme nejen jako kolegové, ale i jako sehraná parta.

A co ještě za to?

Třešničkou na dortu je motivační systém, který máme nastavený tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také pomocí dalších bonusů, v nichž se odráží rovněž aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet. I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

Nejsme svázaní korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů, no a v neposlední řadě si z kolegů děláme přátele, se kterými rádi zajdeme na pivo.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokálních služeb
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Spolupráce formou IČO
 • Nástup dle dohody

V případě zájmu pošlete mail s předmětem  OZ České Budějovice na prace@slevomat.cz, připojte své CV a napište, proč by nám to mohlo klapat.

×

Obchodní konzultant pro sekci cestování - Celá ČR

Stejně jako Kryštof Kolumbus milujete objevování a zdolávání nových výzev? Rušný svět cestovního ruchu je vám blízký a rádi byste se v této oblasti dostali ještě o kus dál?

Chcete zúročit své obchodnické zkušenosti a nabízet lidem produkt, který dává smysl a přináší jim potěšení? Rádi byste se svými obchodními partnery vymýšleli, kam posunout jejich byznys?

Tak to jste na správné adrese.

V sekci cestování rosteme o 25 % ročně (nejen na obratu, ale i v počtu nabídek) a vidíme obrovský potenciál nových partnerů v tuzemsku i zahraničí. Toho chceme využít s novými parťáky, kteří nám pomohou udělat nabídku kategorie cestování ještě zajímavější a pestřejší. Náš produkt neustále inovujeme a nechceme jen statický web s měnícím se obsahem nabídek.

Naší vizí je neprodávat jen volné kapacity v hotelech či cestovkách, ale být konzultantem cestovního ruchu, který se zorientuje v byznysu obchodního partnera a společně s ním vymyslí finální produkt, který bude vzájemně fungovat a přinášet výsledky všem stranám. Výsledky našeho snažení vidíme už po prvních dnech života vytvořené nabídky, a to nás na tom baví a motivuje.

Našimi obchodními partnery jsou i ti, kteří dříve se spoluprací váhali, a v mnoha případech se jedná o zvučná jména. Aktuálně máme velké plány a chystáme expanzi v oboru cestovního ruchu. Výsledkem, kterého chceme dosáhnout, je spokojenost zákazníka, partnera i naše, což je občas trochu výzva.

My ale máme výzvy rádi, a tak chceme jít do spolupráce i se zahraničními partnery a zlepšovat si svou angličtinu :)

Jsme tým, který táhne za jeden provaz, ale zároveň jsme sami zodpovědní za své výsledky.

Jak to v takovém týmu vypadá? To Vám prozradí vaše budoucí kolegyně Pavla a šéf Jirka ve VIDEÍCH.

Většina z nás žije v Praze, ale nebráníme se kolegovi z jiného koutu republiky.

Ti nejlepší z nás si ročně odnášejí i zajímavé finanční ohodnocení, které přesahuje milion.

Obchodníkův úkol je zejména:

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí pro sekci cestování v tuzemsku i zahraničí
 • Telefonická a osobní jednání s možnými partnery
 • Péče o následně vybudované portfolio
 • Prodej atraktivního produktu, který se vyvíjí a odráží aktuální trendy a vývoj na trhu cestovního ruchu
 • Konzultace s partnery ohledně nastavení jejich akcí a produktů
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory

Co byste neměli postrádat:

 • Obchod v krvi
 • Kreativní a konzultativní styl prodeje
 • Chuť iniciativně zkoušet nové možnosti
 • Nebát se výzvy a jít i do spolupráce se zahraničním partnerem
 • Radost z přinášení nových zajímavých partnerů
 • Vztah k cestování a k Moravě

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Různorodá a pestrá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu
 • Zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a sleduje aktuální trendy
 • Než vznikl Slevomat, Češi téměř nejezdili na víkendy do hotelů za relaxací a zábavou, my jsme průkopníky tohoto trendu – zkrátka chceme být vždycky napřed
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte (ale v začátku vás finančně podpoříme, než se rozkoukáte)
 • Spolupráce na IČO (obchodní zastoupení) - flexibilita a svoboda v obchodování
 • Kanceláře v centru Prahy
 • Práci s flexibilním plánováním času a svobodou 
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru a kolegy, kteří se rádi smějí a vždycky poradí
 • Nástup klidně zítra či dle dohody

Pokud se vidíte v tomto textu, pošlete CV s předmětem “Obchodník cestování Severní Morava” na prace@slevomat.cz

×

Miliónoví obchodníci Ostrava

Baví vás obchod, ale chtělo by to víc šťávy? Ostrava žije a s ní spousta restaurací, kaváren a barů, možností k zážitkům, zábavě i adrenalinu, wellness a hýčkání všeho druhu – možností je nepřeberně. A právě toto jsou vaši potenciální obchodní partneři.

Znáte Ostravu jako své boty a neunikne Vám žádná novinka, která se v okolí šustne? Pak máte skoro vyhráno. Potřebujete už jen náš nekonečně variabilní produkt, který lze přizpůsobit každému partnerovi na míru, a sílu značky, kterou netřeba představovat.

Koho hledáme?

Dařit se u nás bude obchodníkům, kteří se nebojí oslovit velkého partnera se zvučným jménem i umí odhalit potenciál toho menšího. Jste neúnavní průzkumníci nových trendů a víte, co bude frčet příště? Pak jste u nás správně.

Na oplátku dostanete velkou svobodu a samostatnost v obchodování. Je na vás, jak si domluvíte schůzky a jestli jste spíš ranní ptáče či noční sova – důležité jsou výsledky.

I když se obchoduje samostatně v terénu, k dispozici vám bude tým - fungujeme nejen jako kolegové, ale i jako sehraná parta. Více o obchodu v regionech a ostravském týmu se dozvíte v TOMTO článku. :)

A co ještě za to?

Třešničkou na dortu je motivační systém, který máme nastavený tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také pomocí dalších bonusů, v nichž se odráží rovněž aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet. I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokálních služeb
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 200 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního manažera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup možný ihned
 • Spolupráci na IČO (obchodní zastoupení) - flexibilita a svoboda v obchodování

Už se vidíte v našem ostravském týmu? Pošlete nám Vaše CV na e-mail prace@slevomat.cz s předmětem "Ostrava". Už se těšíme!

×

Milionový obchodník Olomouc

Vaše srdce bije pro obchod, ale nestihli jste ještě nasbírat roky pracovních zkušeností? Nevadí, nepotřebujeme CV plné fancy stáží z korporátů. Jestli vám dravost koluje v žilách, rádi z vás uděláme obchodní zvíře.

Zkusili jste obchodování po telefonu, ale nebaví vás dělat denně milion hovorů s obsahem jako přes kopírák? U nás mají obchodníci prostor hledat si vlastní cestu a najít svůj styl. Obchodování po telefonu bude vaší hlavní pracovní náplní a až budete znát náš produkt dokonale, budete mít možnost vyrazit obchodovat i do terénu.

Pokud vás láká navazování dlouhodobého vztahu s partnery, nastavování spolupráce a vymýšlení obsahu akcí každému z nich na míru, pak jste tu správně.

V našem obchodním týmu se zaměříte na lokální nabídky, které jsou jak vyšité pro Slevomat – ve vašem hledáčku budou tedy restaurace, kavárny, zážitkové akce a další!

Záleží nám na budování trvalé spolupráce, jelikož právě taková nejlépe funguje nám i našim obchodním partnerům. Líbit se u nás tedy bude těm obchodníkům, kteří jsou draví a umí zaujmout, ale zároveň vidí i dlouhodobé cíle. Vidět výsledky své práce u nás ale můžete okamžitě.

Ptáte se, co k tomu tedy vlastně potřebujete?

Obchodní myšlení a cit pro rozpoznání příležitosti je základ. K tomu přidejte chuť neustále vítězit sám nad sebou a vidět každý den výsledky své práce (v číslech i spokojených partnerech). Nakonec pak schopnost kvalitní argumentace i empatie.

Čeká vás hlavně:

 • Rozvoj vztahů a obchodní spolupráce se stávajícími partnery po telefonu
 • Navrhování obsahu nabídek a konzultace
 • Pomoc partnerům při zadávání nabídek a jejich edukace
 • Telefonický kontakt a e-mailová komunikace s partnery
 • Kontrola textové a grafické části nabídky

Budeme rádi, když budete mít:

 • Schopnost naslouchat potřebám partnerů
 • Vnímání telefonu jako efektivního nástroje k obchodování
 • Iniciativnost a silnou vnitřní motivaci
 • Komunikativnost a příjemné vystupování
 • Samostatnost a organizovanost
 • Chuť pracovat na sobě a zlepšovat své dovednosti
 • Kreativitu ve vymýšlení nových nabídek
 • Perfektní znalost češtiny 
 • Aktivní přístup k práci

A co za to?

 • Motivační platové ohodnocení
 • Místo v kanceláři a prima kolegy přímo v Olomouci :)
 • Zázemí jednoho z největších e-commerce hráčů na českém trhu
 • Nástup možný ihned
 • Spolupráci na IČO (obchodní zastoupení) - flexibilita a svoboda v obchodování

Už se vidíte v našem olomouckém týmu? Pošlete nám Vaše CV na e-mail prace@slevomat.cz s předmětem "Olomouc". Už se těšíme!