Kategorie

Volná místa ve Slevomatu

Slevomat.cz je nejrychleji rostoucí firmou českého internetu, když dokázal dosáhnout ročního obratu 1 miliardy korun již za 3 roky a 9 měsíců od svého vzniku. Je první a největší firmou, která na českém trhu představila koncept hromadného nakupování. Zákazníkům každý den představuje výjimečné cenové nabídky na lokální služby, pobyty, zájezdy i zboží. Za dobu svého fungování Slevomat.cz zákazníkům ušetřil již přes 4 miliardy korun a rozšířil svou zákaznickou bázi na více než jeden milion lidí. Jen za poslední rok tým Slevomatu vyrostl o více než 100 zaměstnanců a neustále hledá další talenty. Chcete se také stát součástí našeho týmu?

Lajkněte si stránku Slevomat LIVE a podívejte se, jak u nás vypadá (ne)obyčejný den. Uvidíte jako první, co děláme, jak pracujeme i jak se bavíme. Nahlédnete tak přímo do kuchyně (obrazně i doslova).

Zeptali jsme se kolegů na pár otázek:

Co tě ve Slevomatu nejvíc baví?

Vašek: Fotbálek, Playstation a hlavně moje práce.

Tomáš: Nejvíc asi inspirativní lidi okolo a taky to, že můžeme mít v kanceláři malou psí smečku nebo morčátko.

Lea: Umíme se bavit. Každý první pátek v měsíci máme ve Slevomatu celofiremní party, na které si s kýmkoliv, i se šéfy, můžu popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Party se z práce často přesouvá i do různých restauračních zařízení.

Veronika: Že se můžu pořád rozvíjet a zkoušet nové věci. Vím, že můžu přijít s jakýmkoli nápadem na zlepšení, i když se to týká třeba úplně jiného oddělení. Klidně nápad mohu probrat s šéfy, a když to dává smysl, pustíme se do zlepšování.

Co pro tebe znamená svobodný Slevomat?

Katka: Můžu si dělat věci po svém, nikdo mi nenařizuje, jak přesně mám plnit dané úkoly. A taky možnost home office.

Jana: Otevřená komunikace, relativní volnost v pracovní době a taky svoboda od zbytečné byrokracie.

Jirka: Že nemusím vstávat před osmou! Vím, že je pro mého šéfa důležitější, jestli odevzdám dobrou práci, než jestli sedím od devíti do pěti na židli.

Jak se ti pracuje ve firmě se 150 zaměstnanci?

Tomáš: Dobře, hlavně díky fajn kolektivu a uvolněné, svobodné firemní kultuře.

Klára: Líbí se mi, že i když je nás tu hodně, nepotkávám ve Slevomatu byrokraty. I s šéfy můžu mluvit napřímo a otevřeně, bez nějakého zdržování.

Kuba: Původní pětičlennou partu jsem nezažil, nastoupil jsem až do firmy s více než stovkou lidí. Ale myslím si, že pohoda, která tu je, tady byla i v desíti a bude klidně i se třemi stovkami zaměstnanců.

S jakými lidmi pracuješ nebo bys chtěl/a pracovat?

Petr: V týmu máme lidi, kteří svému oboru fakt rozumí, a zároveň se s nimi dá jít v pohodě na pivo (i s šéfy).

Zuzana: Do Slevomatu může přijít prakticky kdokoli, kdo je nadšený pro věc, je schopný a má talent. Zbytek se tu může naučit. Myslím, že tak nějak zde začínala spousta mých kolegů.

Jana: Podle mě jedeme všichni (nebo alespoň okruh lidí, které potkávám já) na stejné vlně, jsme týmoví hráči. No a pracovat bych chtěla pořád právě s takovými lidmi.

Honza: Od svých nadřízených i kolegů se mám pořád co učit. Líbí se mi, že jsou zde jak nováčci, tak špičkoví odborníci, můžeme si tak pořád předávat poznatky a zkušenosti, a to nás posouvá dál.

Nenašli jste vhodnou volnou pozici? Navrhněte si vlastní pozici a napište na prace@slevomat.cz.
Sledujte novinky o našich volných pozicích také na Linkedinu. Jak u nás vypadá vybírání kandidátů?

Souhlasím s tím, že Slevomat.cz s.r.o. bude spravovat, zpracovávat a uchovávat mé osobní údaje uvedené v životopise a připojených přílohách, které poskytnu pro účely výběrového řízení. Zároveň souhlasím s vložením do databáze uchazečů. To vše podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. Informace poskytuji dobrovolně na základě vlastního rozhodnutí a souhlas uděluji na dobu neurčitou od odeslání životopisu. Zároveň vím, že ho můžu kdykoli písemně odvolat.

×

PHP programátoři

Chcete, abyste nemuseli dlouze vysvětlovat, kde děláte? Pojďte pracovat do Slevomatu! Rozšiřujeme tým o PHP programátora.

Láká vás, že vaše práce ovlivní denně více než 200 000 lidí v ČR?

Tolik lidí totiž denně navštíví Slevomat (o Vánocích i daleko víc) a tihle všichni uvidí vaši práci!

Právě hledáme PHP programátory, juniory i seniory, kteří milují krásný kód a libují si v přesnosti a preciznosti. Tým rozšiřujeme, protože stávající programátoři na své pozici rostli, posunuli se v rámci firmy na zbrusu nové pozice a chopili se výzvy vyvíjet v Reactu nebo v interním týmu vývojářů mobilní aplikace (kde je btw stále otevřená pozice iOS vývojáře, kdo by měl zájem).

Pojďte se také chopit výzvy vyvíjet jeden z nejnavštěvovanějších webových projektů v ČR. Zařaďte se do týmu špičkových programátorů, kde budete mít možnost růst, učit se a nechat se inspirovat těmi nejlepšími z oboru.

Když jste slevomatím programátorem, nemusíte dlouze vysvětlovat v jaké firmě pracujete a na čem zrovna makáte; jedničku na trhu zná každý a hned ví, že kvalitní vývoj stavíme na přední místo.

Používáme PHP 7, nejnovější Nette a Symfony, Doctrine, MySQL 5.7 (Percona), dále také Git, Phing, Grunt, PHPUnit, TeamCity, Nginx, Elasticsearch, RabbitMQ, Redis, Memcached, WebDAV, máme 12 serverů a do DB chodí ~3M dotazů za hodinu. Záleží nám na bezpečnosti i rychlosti.

Chcete se k nám přidat? Ozvěte se!

Malá ochutnávka toho, co nabízíme:

Co by vás také mohlo potěšit:

 • 2 pátky do měsíce věnované vlastním projektům, rozvojovým aktivitám, interním hackathonům
 • Sdílení zkušeností a propojení mezi programátory v investorské skupině Miton (Skrz, Rohlík, Bonami, a další)
 • Vietnamská večerka hned naproti a skvělé restaurace kousek od kanclu 
 • Nejlepší párek v rohlíku v celé Praze hned u tramvaje po cestě z práce (nebo jako snídaně ve směru do práce) 
 • Volná pracovní doba respektující jedinečnosti denního režimu programátorů (choďte si do práce až se vyspíte a programujte klidně až do rána)
 • Vtipná týmová komunikace přes Slack 
 • Nadprůměrné platové ohodnocení, schopné lidi si umíme hýčkat
 • Práci na živnostenský list (značka ideál) nebo hlavní pracovní poměr
 • Zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru - metro C, metro A, tram 4, 10, 16, 22, 51, 55, 57, 59, 135)

Nečekejte a ozvěte se nám už radši teď hned na prace@slevomat.cz. Připojte něco o sobě - CV, odkaz na Linkedin, GitHub, Twitter, whatever; vyberte a pošlete nějakou vaši reprezentativní ukázku kódu ve funkčním celku, abychom si udělali obrázek a pojďte s námi na kafe, vynikající víno z Moravy nebo drink umíchaný kolegyní barmankou ve slevomatím baru. Rádi vám ukážeme, na čem momentálně pracujeme a dáme řeč o všem, co vás bude zajímat.

×

Android vývojář

Nechceš být jen kolečko v mašině, které nemá vliv na výsledek? Klient si vymýšlí nesmysly? Pracuj dlouhodobě na jedné aplikaci, se kterou si můžeš vyhrát a být s ní opravdu spokojený.

 

Rozšiřujeme náš interní tým vývojářů mobilních aplikací!

Do stávajícího týmu vývojářů mobilních aplikací hledáme další lidi, kteří jsou nadšení do mobilních platforem a budou s námi vytvářet mobilní aplikace a cokoliv dalšího, co se na mobilech objeví. Pokud rozumíte vývoji mobilních aplikací/webu a našli jste se v tom, co popisujeme, přihlaste se!

U nás nebudete pátým kolem u vozu, ale plnohodnotným členem týmu, který bude ovlivňovat výslednou podobu.

Na rozdíl od práce ve firmách specializovaných na vývoj mobilních aplikací budete u nás rozvíjet mobilní appky dlouhodobě a kvalitně. Nemusíte přepínat mezi různými klienty nebo nahánět několik termínů zároveň.

A ano, četli jste správně, těch appek bude víc! 

 

Appky Slevomatu

1) Slevomat

Naše současná hybridní aplikace není nejmladší, to víme, ale proto také pracujeme na nové nativní. Máme s ní velké plány – věříme, že do 2 let bude z mobilů na Slevomatu nakupovat více než polovina zákazníků. Nová aplikace nabídne personalizaci nabídky podle preferencí, chování a polohy zákazníka.

Stáhnout aplikaci: Android iOS

2) Partnerská aplikace

Aplikace pro firmy, které na Slevomat dávají své nabídky. Umožňuje partnerům rychle uplatňovat vouchery, vytvářet rezervace a spravovat nastavení jednotlivých nabídek. Díky ní jsou naši partneři schopni bez problémů a administrativy odbavovat velké množství zákazníků najednou.

Stáhnout aplikaci: Android iOS

3) Hele.cz

Zcela nová aplikace od Slevomatu, která vám umožní najít zážitek nebo službu na poslední chvíli a snadno si zarezervovat termín. Jde o start-up v rámci Slevomatu, chceme si ozkoušet model fungování s last minute a rezervacemi pod oddělenou značkou.

Stáhnout aplikaci: Android iOS

Do budoucna uvažujeme i o dalších specializovaných aplikacích pro konkrétní použití.

Mobile first je v naší DNA

Ve Slevomatu není potřeba nikoho přesvědčovat o tom, že mobil bude relativně brzy hlavním zařízením, ze kterého k nám zákazníci budou přistupovat. A tím nikoho nemyslíme jen náš tým, ale i CEO nebo akcionáře firmy, všichni jsme v pohledu na důležitost mobilů za jedno. Již dnes tvoří mobil desítky procent objednávek a jejich množství strmě roste. Web tedy automaticky vzniká jako mobile first a vytvořili jsme interní tým pro vývoj mobilních aplikací..

 

Slevomat mobil v číslech

Počet aktivních uživatelů za poslední měsíc: 40,665.

Podíl návštěvnosti z mobilů: 30,9%.

Podíl objednávek: 20%.

Mobily jsou dnes plné zajímavých technologií, je ale potřeba pro ně najít praktické využití. My bychom se rádi zaměřili na:

 • chytré notifikace na základě osobních preferencí a geolokace
 • wearables
 • zabezpečené / bezdotykové platby (NFC)
 • iBeacon
 • použitelnost a čistý design
 • rezervace termínu přímo z aplikace 

Technologie a nástroje, které používáme

Android:

 • Android SDK – máme rádi fragmenty víc než aktivity.
 • Konzumujeme JSON REST API (které si zdokumentujeme v Apiary) skrz Volley (málo) nebo Retrofit (hodně), pomáháme si OkHttp.
 • De/serializujeme pomocí Gson.
 • Když na to přijde, tak si uděláme ContentProvider.
 • Obrázky loadujeme via Picassa nebo Glide.
 • Google Play Services pro mapy, geofence, analytics, pushky.
 • Android Design Library, aby appka vypadala up-to-date a při tom appcompat.
 • Facebook login
 • Když už testujeme, tak Roboelectric, Optimizely.
 • Crashlytics je náš kamarád.
 • A taky Jenkins, na něm vždy najdem build, deploy a test tasky.

iOS:

 • Xcode jako IDE
 • JetBrains AppCode
 • Aplikace již píšeme ve Swift.
 • Držíme filozofii dvou velkých verzí. To nám dovoluje používat knihovny jako Alamofire.
 • Pro správu knihoven třetích stran používáme Cocoapods.
 • Mezi oblíbené knihovny patří například SnapKit, Parse, GA, Fabric (Crashlytics, Answers, Optimizely).
 • Facebook SDK

Vývoj a design řešíme interně

Tým mobilních vývojářů má PHP programátora dedikovaného pouze na přípravu API propojení do core systému, aby nevznikala zbytečná zdržení. Designéři pro návrh aplikací jsou také interní. Výhodou je, že se o všem dá v týmu diskutovat a ovlivňovat výsledné řešení.

 

Co by vás mohlo potěšit:

 • sdílení zkušeností a propojení mezi programátory v investorské skupině Miton (Skrz, Rohlík, Bonami, a další)
 • vietnamská večerka hned naproti a skvělé restaurace kousek od kanclu 
 • nejlepší párek v rohlíku v celé Praze hned u tramvaje po cestě z práce (nebo jako snídaně ve směru do práce) 
 • volná pracovní doba respektující jedinečnosti denního režimu programátorů (choďte si do práce až se vyspíte a programujte klidně až do rána)

Náplň práce:

 • Vývoj nových funkcí a rozvoj stávající android aplikace Slevomatu
 • Vývoj nových mobilních aplikací na platformě Android
 • Testování funkčnosti
 • Podílení se na směru produktového rozvoje aplikací

Požadujeme:

 • Zkušenosti s vývojem aplikací pro Android
 • Širší orientace v IT vývoji výhodou

Nabízíme:

 • Možnost vytvářet a rozvíjet mobilní aplikace, které zná většina internetové populace v ČR
 • Dlouhodobý focus na rozvoj produktu
 • Zkoušení nových věcí a přístupů mezi prvními v ČR
 • Možnost pracovat v praxi s nejnovějšími technologiemi
 • Stabilní práci na plný nebo částečný úvazek ve společnosti, která je špičkou v oboru
 • Dobré platové podmínky s ohodnocením odpovídajícím nasazení a schopnostem
 • Mladý a veselý pracovní tým ve firmě se svobodnou firemní kulturou
 • Kancelář v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
 • Nástup ihned

Jsme duchem velký, počtem malý tým mobilních vývojářů, kteří si spolu rádi zajdou na pivo, a každý si v něm najde dostatek prostoru k seberealizaci.

Ozvěte se nám na prace@slevomat.cz a přijďte si s námi o tom popovídat. Rádi vám ukážeme, na čem momentálně pracujeme a dáme řeč o všem, co vás bude zajímat.

×

iOS vývojář

Nechceš být jen kolečko v mašině, které nemá vliv na výsledek? Klient si vymýšlí nesmysly? Pracuj dlouhodobě na jedné aplikaci, se kterou si můžeš vyhrát a být s ní opravdu spokojený.

 

Rozšiřujeme náš interní tým vývojářů mobilních aplikací!

Do stávajícího týmu vývojářů mobilních aplikací hledáme další lidi, kteří jsou nadšení do mobilních platforem a budou s námi vytvářet mobilní aplikace, weby a cokoliv dalšího, co se na mobilech objeví. Pokud rozumíte vývoji mobilních aplikací a našli jste se v tom, co popisujeme, přihlaste se!

U nás nebudete pátým kolem u vozu, ale plnohodnotným členem týmu, který bude ovlivňovat výslednou podobu.

Na rozdíl od práce ve firmách specializovaných na vývoj mobilních aplikací budete u nás rozvíjet mobilní appky dlouhodobě a kvalitně. Nemusíte přepínat mezi různými klienty nebo nahánět několik termínů zároveň.

A ano, četli jste správně, těch appek bude víc! 

 

Appky Slevomatu

1) Slevomat

Naše současná hybridní aplikace není nejmladší, to víme, ale proto také pracujeme na nové nativní. Máme s ní velké plány – věříme, že do 2 let bude z mobilů na Slevomatu nakupovat více než polovina zákazníků. Nová aplikace nabídne personalizaci nabídky podle preferencí, chování a polohy zákazníka.

Stáhnout aplikaci: Android iOS

2) Partnerská aplikace

Aplikace pro firmy, které na Slevomat dávají své nabídky. Umožňuje partnerům rychle uplatňovat vouchery, vytvářet rezervace a spravovat nastavení jednotlivých nabídek. Díky ní jsou naši partneři schopni bez problémů a administrativy odbavovat velké množství zákazníků najednou.

Stáhnout aplikaci: Android iOS

3) Hele.cz

Zcela nová aplikace od Slevomatu, která vám umožní najít zážitek nebo službu na poslední chvíli a snadno si zarezervovat termín. Jde o start-up v rámci Slevomatu, chceme si ozkoušet model fungování s last minute a rezervacemi pod oddělenou značkou.

Stáhnout aplikaci: Android iOS

Do budoucna uvažujeme i o dalších specializovaných aplikacích pro konkrétní použití.

Mobile first je v naší DNA

Ve Slevomatu není potřeba nikoho přesvědčovat o tom, že mobil bude relativně brzy hlavním zařízením, ze kterého k nám zákazníci budou přistupovat. A tím nikoho nemyslíme jen náš tým, ale i CEO nebo akcionáře firmy, všichni jsme v pohledu na důležitost mobilů za jedno. Již dnes tvoří mobil desítky procent objednávek a jejich množství strmě roste. Web tedy automaticky vzniká jako mobile first a vytvořili jsme interní tým pro vývoj mobilních aplikací..

 

Slevomat mobil v číslech

Počet aktivních uživatelů za poslední měsíc: 40,665.

Podíl návštěvnosti z mobilů: 30,9%.

Podíl objednávek: 20%.

Mobily jsou dnes plné zajímavých technologií, je ale potřeba pro ně najít praktické využití. My bychom se rádi zaměřili na:

 • chytré notifikace na základě osobních preferencí a geolokace
 • wearables
 • zabezpečené / bezdotykové platby (NFC)
 • iBeacon
 • použitelnost a čistý design
 • rezervace termínu přímo z aplikace 

Technologie a nástroje, které používáme

Android:

 • Android SDK – máme rádi fragmenty víc než aktivity.
 • Konzumujeme JSON REST API (které si zdokumentujeme v Apiary) skrz Volley (málo) nebo Retrofit (hodně), pomáháme si OkHttp.
 • De/serializujeme pomocí Gson.
 • Když na to přijde, tak si uděláme ContentProvider.
 • Obrázky loadujeme via Picassa nebo Glide.
 • Google Play Services pro mapy, geofence, analytics, pushky.
 • Android Design Library, aby appka vypadala up-to-date a při tom appcompat.
 • Facebook login
 • Když už testujeme, tak Roboelectric, Optimizely.
 • Crashlytics je náš kamarád.
 • A taky Jenkins, na něm vždy najdem build, deploy a test tasky.

iOS:

 • Xcode jako IDE
 • JetBrains AppCode
 • Aplikace již píšeme ve Swift.
 • Držíme filozofii dvou velkých verzí. To nám dovoluje používat knihovny jako Alamofire.
 • Pro správu knihoven třetích stran používáme Cocoapods.
 • Mezi oblíbené knihovny patří například SnapKit, Parse, GA, Fabric (Crashlytics, Answers, Optimizely).
 • Facebook SDK

Vývoj a design řešíme interně

Tým mobilních vývojářů má PHP programátora dedikovaného pouze na přípravu API propojení do core systému, aby nevznikala zbytečná zdržení. Designéři pro návrh aplikací jsou také interní. Výhodou je, že se o všem dá v týmu diskutovat a ovlivňovat výsledné řešení.

 

Co by vás mohlo potěšit:

 • sdílení zkušeností a propojení mezi programátory v investorské skupině Miton (Skrz, Rohlík, Bonami, a další)
 • vietnamská večerka hned naproti a skvělé restaurace kousek od kanclu 
 • nejlepší párek v rohlíku v celé Praze hned u tramvaje po cestě z práce (nebo jako snídaně ve směru do práce) 
 • volná pracovní doba respektující jedinečnosti denního režimu programátorů (choďte si do práce až se vyspíte a programujte klidně až do rána)

Náplň práce:

 • Vývoj nových funkcí a rozvoj stávající iOS aplikace Slevomatu
 • Vývoj nových mobilních aplikací na platformě iOS
 • Testování funkčnosti
 • Podílení se na směru produktového rozvoje aplikací

Požadujeme:

 • Zkušenosti s vývojem aplikací pro iOS
 • Širší orientace v IT vývoji výhodou

Nabízíme:

 • Možnost vytvářet a rozvíjet mobilní aplikace, které zná většina internetové populace v ČR
 • Dlouhodobý focus na rozvoj produktu
 • Zkoušení nových věcí a přístupů mezi prvními v ČR
 • Možnost pracovat v praxi s nejnovějšími technologiemi
 • Stabilní práci na plný nebo částečný úvazek ve společnosti, která je špičkou v oboru
 • Dobré platové podmínky s ohodnocením odpovídajícím nasazení a schopnostem
 • práci na živnostenský list (značka ideál) nebo hlavní pracovní poměr
 • zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru - metro C, metro A, tram 4, 10, 16, 22, 51, 55, 57, 59, 135)
 • Nástup ihned

V případě zájmu nám napište na prace@slevomat.cz a připojte, proč byste u nás chtěli pracovat a něco o sobě.

Nejlepší bude, když se u nás stavíte na kafe, vynikající víno z Moravy nebo pořádnou nálož karlovarských oplatek. Rádi vám ukážeme, na čem momentálně pracujeme a dáme řeč o všem, co vás bude zajímat. Hledáme nadšence do platformy iOS, který nám pomůže hlavně s vývojem mobilní aplikace. Jsme duchem velký, počtem malý tým mobilních vývojářů, kteří si spolu rádi zajdou na pivo, a každý si v něm najde dostatek prostoru k seberealizaci.

×

Informační stánek na Andělu - brigáda

Hledáte brigádu na léto i mimo prázdniny? Umíte to s lidmi a na stránkách Slevomatu jste jako doma? Staňte se andělem na Andělu!

Právě teď hledáme nadšeného a energického člověka, pro kterého bude potěšením věnovat se přáním našich zákazníků a poradí jim, co si vybrat za nabídku.

Bude také vymýšlet a realizovat soutěže a rozdávat radost v podobě volných kreditů.

Vláďa - šéf našeho stánku a případně nové působiště a kolega :)

Vaše práce bude obsahovat:

 • dostat do povědomí značku Slevomat u potencionálních zákazníků
 • pomoc s výběrem služeb a jejich aktivní prodej
 • řešení zákaznických přání a dotazů tváří v tvář
 • pomoc zákazníkům s objednávkou a uplatněním voucherů
 • komunikace se zákaznickou podporou (která v nesnázích poradí  a pomůže i vám)

Jste ideální kandidát, pokud máte:

 • příjemné vystupování a pusu od ucha k uchu
 • nadšení pro jednání s lidmi a řešení různých situací, které budou pestré
 • rádi zodpovědnost za vámi navržené řešení (a zároveň chcete volnou ruku v tom, jak to vyřešíte)
 • flexibilní časové možnosti s možností pracovat i občas o víkendu
 • prozákaznickou orientaci 
 • empatii

Proč je ve Slevomatu brigáda tak fajn:

 • nabízíme dlouhodobou brigádu vhodnou pro studenty (od 1. 7. na Praze 5 - OC Nový Smíchov)
 • sbíráte zkušeností z úspěšné, rychle se rozvíjející společnosti, která je špičkou v oboru
 • máte možnost se ve firmě kariérně posunout
 • jste součástí party mladých kolegů, kteří vás vše naučí a budou tam s vámi (na stánku jste vždy ve 2 lidech)
 • vzájemná dohoda v týmu, kdy budete pracovat a jak si sladíte směny
 • příjemné platové podmínky s možností si vydělat i nějaké ty kačky navíc a ovlivnit si finální výplatu
 • atmosféru svobodné firmy, kde kolegové jsou i přáteli a rádi si vyhoví a pomůžou
 • vaše nápady nezapadnou v šuplíku a můžete je realizovat

Cítíte, že tahle brigáda je to pravé pro vás? Pošlete nám e-mail s předmětem Brigáda Anděl na prace@slevomat.cz - připojte své CV a důvody, proč chceme za anděla právě vás. Nezapomeňte připsat, kolik času nám chcete věnovat.

×

Milionoví obchodníci pro Prahu

Staňte se součástí pražského obchodního týmu a plňte stránky atraktivními nabídkami, které vám vydělají zajímavé peníze díky motivačnímu systému, kde i nový člen má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené výdělky.

Pracujte pod silnou značkou

Slevomat má na trhu 60% podíl a 6leté zkušenosti

Značka Slevomat se postupem času vyvíjí a nyní mají zájem o spolupráci partneři, kteří před námi dřív zavírali dveře. Spolupracujeme už s desítkami renomovaných značek, s módními i gastro řetězci. Je to díky obrovskému zásahu, který máme – 1,5 milionu zákazníků už není jen jedna cílová skupina a můžeme oslovit jen publikum relevantní pro naše partnery.

Poznejte už nyní příběhy našich stávajících obchodníků ve videorozhovorech na našem blogu.

Vydělejte si zajímavé peníze bez horních limitů

Motivační systém je nastaven tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také systémem dalších bonusů, v nichž se odrazí také aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet. I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

Komu se bude v týmu líbit? Výhodu u nás mají zkušení obchodníci, kterým ke špičkovým výsledkům stačí seznámit se s produktem. Šanci ale dáváme i talentovaným obchodnickým začátečníkům, které rozvíjíme v obchodnických dovednostech.

Bez čeho se neobejdete? Od vás budeme chtít dobrou znalost matičky Prahy, zkušenosti s „obchodničinou“ a vztah k novým trendům a internetovému prostředí.

Pracujete v Praze, ale srdcem jsou vám blíž střední Čechy? Aktuálně neposilujeme tým jen v Praze, ale expandujeme i do Středních Čech (Více o tom se můžete dočíst i v tomto článku).

Tak pokud za prací dojíždíte do Prahy, ale jste Středočech, tak mrkněte na naši volnou pozici Obchodníka ve Středních Čechách.

A závěrem už stačí jen dodat, že nejsme svázaní korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů a z kolegů jsou často i přátelé, se kterými zajdete na pivo. (https://www.facebook.com/zezivotaveslevomatu/)

Seznámit se blíže s našimi týmy můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Obchodníkův úkol je zejména:

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí pro Slevomat v Praze
 • Telefonická a osobní jednání s možnými partnery
 • Péče o následně vybudované portofolio
 • Prodej atraktivního produktu, který se vyvíjí a odráží aktuální trendy
 • Konzultace s partnery ohledně nastavení jeho akcí a produktů
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory

Co byste neměli postrádat:

 • Obchod v krvi
 • Silnou vnitřní motivaci a cílevědomost
 • Kreativní a konzultativní styl prodeje
 • Schopnost běžné práce s internetem
 • Chuť iniciativně zkoušet nové možnosti.
 • Radost z přinášení nových zajímavých partnerů

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Různorodá a pestrá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější firmě dle Google Trends
 • Zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 150 lidmi
 • V terénu plnou podporu obchodního manažera
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na plný úvazek s flexibilním plánováním času
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřenou firemní kulturu a zaměstnanecké benefity
 • Nástup klidně zítra či dle dohody

Tak pojďte do toho s námi!

Využijte nově vzniklých příležitostí, pošlete své CV s předmětem "Praha" na prace@slevomat.cz a připište, proč si myslíte, že nám to spolu může klapat.

×

Junior obchodník

Chcete být jednou milionovým obchodníkem a nemáte dost zkušeností? Začněte na juniorské pozici a vypracujte se!

Aktuálně hledáme šikovné juniory do více týmů, kde mohou rozvíjet své obchodní dovednosti. 

Budete mít na starosti vztahy s obchodními partnery a také pomůžete našemu obchodnímu týmu při každodenní činnosti. Ideální kandidáti mají spoustu energie, chuť stále se rozvíjet a jsou zapálení pro značku Slevomat.

Pokud vás baví telefonování a komunikace s lidmi, jste akční a empatičtí, určitě se nám ozvěte.

Náplň práce:

 • Péče a rozvoj vztahů se stávajícími obchodními partnery
 • Pomoc partnerům při zadávání nabídek a jejich edukace
 • Rozvoj obchodní spolupráce s partnery
 • Telefonický kontakt a e-mailová komunikace s partnery
 • Administrativa spojená s produkcí slevové nabídky
 • Kontrola textové a grafické části slevové nabídky

Požadujeme:

 • Schopnost naslouchat potřebám partnerů
 • Komunikativnost a příjemné vystupování
 • Iniciativnost a silnou vnitřní motivaci
 • Přirozený obchodnický talent
 • Samostatnost a organizovanost
 • Všeobecnou znalost práce s internetem
 • Chuť pracovat na sobě a zlepšovat své dovednosti
 • Kreativitu ve vymýšlení nových nabídek
 • Aktivní přístup k práci

Nabízíme:

 • Hlavní pracovní poměr
 • Stabilní zaměstnání v úspěšné, rychle se rozvíjející společnosti, která je špičkou v oboru
 • Motivační platové ohodnocení
 • Práce v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy (s více než 150 zaměstnanci)
 • Otevřenou firemní kulturu a veselý pracovní tým
 • Kancelář v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
 • Nástup možný ihned

V případě zájmu pošlete mail s předmětem Junior obchodník na prace@slevomat.cz, připojte své CV a napište, proč bychom měli chtít právě vás.

×

Specialista schvalování

Měli jste ve skautu přezdívku „švýcarský nožík“ pro svou schopnost zvládat více činností najednou? Učíte se rádi nové věci a těší vás vidět za sebou precizně odvedenou práci? Pak právě vás hledáme na novou pozici Specialisty schvalování!

Komu tato volná židle sedne se dozvíte ve videu s Janou.

Náplň práce:

 • Nastavování slevových nabídek (prodejnost, struktura, podmínky, obsah)
 • Schvalování nabídek (práce s PC a administrací) - především z obchodního a prodejního hlediska
 • Tvorba slevových nabídek (základní práce s grafikou a psaní krátkých úvodních textů)
 • Komunikace s obchodními partnery a spolupráce s obchodním týmem
 • Koordinace přípravy a kontrola textové a grafické části slevové nabídky

Požadujeme:

 • Organizovanost, komunikativnost, zodpovědnost, systematičnost a důvěryhodnost
 • Selský rozum a vlastní názor
 • Business přemýšlení
 • Příjemný a milý projev po telefonu i při osobním jednání
 • Základní znalost s Photoshopem
 • Perfektní znalost českého jazyka
 • Schopnost zvládat více věcí na jednou, flexibilitu a vstřícnost ke změnám
 • Pozitivní náladu, energii a chuť do práce
 • Týmového ducha

Nabízíme:

 • Stabilní zaměstnání v úspěšné, rychle se rozvíjející společnosti, která je špičkou v oboru
 • Pestrou a zajímavou práci na plný úvazek
 • Platové podmínky s ohodnocením odpovídajícím nasazení a schopnostem
 • Mladý, dynamický a veselý pracovní tým v rychle rostoucí silné firmě s více než 150 zaměstnanci
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru a otevřenou firemní kulturu
 • Zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
 • Nástup možný ihned

V případě zájmu pošlete e-mail s předmětem Specialista schvalování na prace@slevomat.cz, připojte své CV a odpověď, proč bychom si měli vybrat právě vás.

Už se těšíme na vaše životopisy!

×

(Z)Boží obchodník

Slevomat vám přijde boží a máte nápady na nabídky, které na něm ještě chybí? Znáte nákupní trendy v a chtěli byste svou vášeň smysluplně zužitkovat? Milujete online nakupování a své oblíbené e-shopy chcete povýšit na obchodní partnery? Láká vás tvořit nové a zajímavé nabídky, které zaujmou tisíce zákazníků?

V tom případě vám sedne naše volná židle.

Ta je připravena pro člověka, který je otevřen trendům a inovacím, bude chtít růst a nebojí se zavolat i největším obchodním partnerům v ČR.

Pohodlně se vám bude sedět, pokud máte obchod v krvi, změny vás baví a výzva je vítané slovo. Bude se Vám hodit, pokud už máte zkušenosti s prodejem v e-shopu zaměřeném na zboží. Pokud vás láká být odměněni dle svých úspěchů a výkonů, je to to pravé pro vás.

Tým Zboží je usměvavý, tak i vy byste neměli mít k úsměvu daleko :)

Náplň práce

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v sekci Zboží
 • Prodej atraktivního produktu především po telefonu
 • Dlouhodobé vytváření pevných vztahů s našimi partnery
 • Pomoc partnerům při zadávání nabídek a jejich edukace
 • Sledování trendů a inspirace
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory
 • Telefonický kontakt a e-mailová komunikace s partnery

Židle sedne tomu, kdo

 • Má obchodního ducha
 • Telefon bere jako efektivní nástroj pro komunikaci
 • Vnímá Slevomat jako zajímavý marketingový nástroj
 • Se nespokojí s novou židlí příliš dlouho a bude chtít růst znalostmi i zkušenostmi
 • Si chce budovat pestré portfolio partnerů z různých oblastí Zboží od kuchyňských nožů po designové kabelky
 • Ví, které e-shopy a firmy stojí za spolupráci a kterým se vyhnout
 • Chce mít volnost i zodpovědnost
 • Bude mít radost, že zcela nové oddělení Zboží a módy poroste stejně tak, jako poroste on
 • Chce být součástí firmy, kde se neusíná na vavřínech
 • Chce být motivačně odměněn

Nabízíme

 • Dobré platové podmínky s ohodnocením odpovídajícímu nasazení a schopnostem
 • Pestrou práci s dobrou perspektivou rozvoje
 • Otevřenou firemní kulturu
 • Mladý, dynamický a veselý pracovní tým v rychle rostoucí silné firmě s více než 150 zaměstnanci
 • Zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
 • Práci na živnostenský list nebo pracovní poměr
 • Nástup možný ihned

Přijde vám naše židle zajímavá a pohodlná?

Napište nám na prace@slevomat.cz s předmětem (Z)Boží židle, proč právě vám by sedla a přiložte své CV, abychom věděli, kde jste seděli předtím.

×

Android/iOS vývojár (práce z Bratislavy)

Do súčasného tímu vývojárov mobilných aplikácií hľadáme ďalších ľudí, ktorí sú nadšení do mobilných platforiem a budú s nami vytvárať mobilné aplikácie, weby a čokoľvek ďalšie, čo sa na mobiloch objaví. Pokiaľ rozumiete vývoju mobilných aplikácií/webu a našli ste sa v tom, čo popisujeme, prihláste sa! U nás nebudete piatym kolom u voza, ale plnohodnotným členom týmu, ktorý bude ovplyvňovať výslednú podobu.

Na rozdiel od práce vo firmách špecializovaných na vývoj mobilných aplikácií budete u nás rozvíjať mobilné web/appky dlhodobo a kvalitne. Nemusíte prepínať medzi rôznymi klientmi alebo naháňať niekoľko termínov zároveň. A áno, čítali ste správne, tých appiek bude viac!

Náplň práce:

 • Vývoj nových funkcií a rozvoj súčasnej android a iOS aplikácie Zľavomatu
 • Vývoj nových mobilných aplikácií na platforme Android a iOS
 • Testovanie funkčnosti
 • Podieľanie sa na smere produktového rozvoja aplikácie

Výhody, benefity:

 • Možnosť vytvárať a rozvíjať mobilné aplikácie a web, ktoré pozná väčšina internetovej populácie v SR a ČR
 • Dlhodobý focus na rozvoj produktu
 • Skúšanie nových vecí a prístupov medzi prvými v SR a ČR
 • Možnosť pracovať v praxi s najnovšími technológiami

Ponúkáme:

 • Stabilnú prácu na plný alebo čiastočný úväzok v spoločnosti, ktorá je špičkou v obore
 • Dobré platové podmienky s ohodnotením zodpovedajúcim nasadeniu a schopnostiam
 • Mladý a veselý pracovný tím vo firme so slobodnou firemnou kultúrou
 • Nástup ihneď
 • Kancelária a zázemie v Bratislave

V prípade záujmu pošlite svoj životopisukážku kódu na mailovú adresu veronika.hlavacova@slevomat.cz.

Predmět: Andoid alebo iOS vývojár

×

UX specialist(k)a

UX SUX? V žádném případě!

Zlepšujte prožitek zákazníků i partnerů Slevomatu, proveďte je webem plynuleji a příjemněji. Vaše nápady podpořené obrovským množstvím dat neovlivní pouhé stovky nebo tisíce nakupujících – každý měsíc jich budou téměř 2 miliony.

Co bude vaše práce:

 • Vylepšování webu pro zákazníky a systému pro zadávání nabídek partnery - po stránce funkčnosti a použitelnosti
 • Zadání změn pro interní vývojáře a designéry - specifikace, wireframes
 • Připomínkování výstupů vývojářů, zodpovědnost za finální produkt
 • Analýza dat o zákaznících (Google Analytics) a o partnerech (GoodData, databáze přes SQL)
 • Práce s kvalitativní zpětnou vazbou - rozhovory se zákazníky a partnery, pořádání uživatelských testování
 • Analýza požadavků z firmy, pravidelná komunikace se zástupci oddělení firmy
 • Navrhování a vyhodnocování A/B testů
 • Podíl na směřování a inovačních prioritách Slevomatu

Co bychom u vás rádi viděli:

 • Zkušenost s UX a navrhováním webu
 • Orientace na uživatele
 • Mobile-first uvažování
 • Zkušenost z e-commerce výhodou
 • Zkušenost s programováním či kódováním (byť amatérská) výhodou
 • Strukturované myšlení
 • Nadšení pro nakupování na Slevomatu

Proč se nám ozvat:

 • Velká autonomie v tom, jaké věci řešit a jakým způsobem
 • Vaše nápady rychle ověříte na velkých datech - jsme jednička na trhu slevových serverů s 1,8 mil. uživatelů měsíčně a miliardovým ročním obratem
 • Vývojáře webu i mobilních appek máme interně - lepší a rychlejší komunikace
 • Vývoj probíhá agilně, v krátkých cyklech - možnost rychle vyzkoušet návrhy, dělat změny a iterovat
 • Zaměření na jeden produkt, který si můžete “vypiplat”
 • Možnost podílet se na produktovém směřování Slevomatu
 • Moderní web s minimem technických překážek - všechno jde
 • Flexibilní pracovní doba a možnost home office

V případě zájmu pošlete mail s předmětem UX specialist na prace@slevomat.cz, připojte své

CV a motivační dopis s odpovědí, proč bychom si měli vybrat právě vás.

Nabízíme:

×

Tester mobilních aplikací – placená stáž

Koukáte častěji do mobilu než na televizi a chtěli byste koukat pod ruce nejlepším mobilním vývojářům u nás?

Nabízíme vám možnost být u toho, když vznikají špičkové projekty, které mění nákupní zvyklosti Čechů. Právě teď nabízíme stáž testerovi mobilních aplikací.

Náplň práce:

- testování mobilních aplikací vznikajích ve Slevomatu dle předem daných scénářů na 5 testovacích zařízeních
- reportování chyb a feedback vývojářům
- komunikace s interními vývojáři a s vedoucím týmu mobilních vývojářů

Požadujeme:

- ideálně studenta 2. ročníku technické vysoké školy
- možnost docházet do kanceláře v Praze
- systémové a analytické myšlení
- ochotu učit se nové věci
- smysl pro zodpovědnost a pečlivost
- znalost prostředí iOS a Android
- základní znalost UX
- základní znalost AJ
- schopnost pracovat samostatně i v rámci týmu

Výhodou:

- základy programování
- znalost JS a skriptovacích jazyků
- znalost SCM a ITS (versioning and bug tracking)
- zkušenosti s testovacími frameworky (monkeytalk, UI Automation)
- zkušenosti s regresním testováním, TDD...
- chuť automatizovat

Nabízíme:

- placenou stáž o celkovém objemu max. 24 hodin týdně rychle se rozvíjející společnosti, která je špičkou v oboru

- práci v mladém týmu v obklopení inspirativních kolegů a inspirativních kolegyň 

- atmosféru svobodné firmy a šéfy, se kterými se chodí na pivo nebo pije rovnou v kanceláři (a další foto

- otevřenou firemní kulturu a zajímavé zaměstnanecké akce (a další a další)

- vietnamskou večerku hned naproti a skvělé restaurace kousek od kanclu 

- nejlepší párek v rohlíku v celé Praze hned u tramvaje po cestě z práce (nebo jako snídaně ve směru do práce) 

- stáž na  v úspěšné, rychle se rozvíjející společnosti, která je špičkou v oboru

V případě zájmu pošlete mail s předmětem Tester na prace@slevomat.cz, připojte své

CV a odpověď, proč bychom si měli vybrat právě vás.

×

Zákaznická podpora - naše líheň talentů

Tvoje pusa je neustále od ucha k uchu a povídáš si rád? Telefonování se nebojíš a vyřešit něčí trable ti dělá radost? Rád vymýšlíš překvapení a malé radosti, které rozzáří den tvým kamarádům i úplně cizím lidem? A chceš ve Slevomatu dál růst a nabírat zkušenosti i v jiných oblastech a odděleních?

Tak to jsi náš člověk. Máme pro tebe skvělou startovací pozici.

Do našeho týmu Zákaznické podpory nyní přijímáme nové talenty (jak na full-time spolupráci, tak i brigádně), kteří se nebojí komunikovat s našimi zákazníky a řešit jejich požadavky.

Náš tým zákaznické podpory na vánočním Havaj večírku

Tato pozice je v naší firmě často pozicí startovací a spousta lidí ze zákaznické se tu naučila řešit různé situace, pomoci zákazníkovi v nesnázích a tyto dovednosti pak využít pro další růst ve Slevomatu.

Je to odrazový můstek pro všechny, kteří Slevomat vidí jako firmu, kde chtějí zakotvit a posouvat se.

Terka, Ondra, Tomáš, Jana, Jirka - to jsou naši kolegové, kteří na zákaznické podpoře začali a nezůstali.

Mrkněte na jejich příběhy.

Terka

Terka začínala na zákaznické podpoře před dvěma a půl lety. Perfektně zvládala komunikaci se zákazníky a lákal ji marketing. Postupně se vypracovala na specialistku marketingu a již nějakou dobu spravuje naše sociální sítě - především Facebook.

Ondra

Ondra dlouhou dobu působil na zákaznické podpoře. Je velmi pečlivý a vždy mu šly veškeré úkoly, které se týkaly tabulek, kontroly a evidencí. Aktuálně přešel do oddělení financí na pozici fakturanta.

Tomáš

Tom byl vždycky velmi analytický typ a často dokázal velmi dobře myslet dopředu. Ze zákaznické podpory se posunul do týmu zboží, kde nyní schvaluje a připravuje nabídky ke spuštění.

Jana

Jana je součástí Slevomatu necelé dva roky. Začínala prací na zákaznické podpoře, a jelikož měla cit pro to, jak by měly nabídky ideálně vypadat, aby se zákazníkům líbily, posunula se na pozici specialistky schvalování a aktuálně působí v týmu pro Prahu.

Jirka

Jirka byl na zákaznické podpoře vždy tím, kdo byl empatický a dokázal vyřešit jakýkoliv požadavek. Stal se proto po roce Velvyslancem zákazníků a pro naše zákazníky vymýšlí překvapení, setkává se s nimi a získává nám zpětnou vazbu, abychom se mohli stále zlepšovat.

Na této pozici vás čeká zejména:

 • Řešení zákaznických přání po telefonu
 • Zodpovídání zákaznických dotazů po e-mailu
 • Vymýšlení různých “wow” akcí pro naše věrné zákazníky (např. překvapení zákazníkovi k narozeninám ve formě dortu zaslaného do práce, lístky zdarma do jeho oblíbeného divadla atd.)
 • Získávání zpětné vazby od zákazníků

Co byste neměli postrádat:

 • Příjemné vystupování a komunikativnost
 • Nadšení pro jednání s lidmi a řešení situací
 • Chuť stále se učit a rychle se přizpůsobit

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Různorodá a pestrá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější dle Google Trends
 • Zázemí stabilní společnosti, která se posouvá neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
 • Možnost profesního růstu v rámci firmy
 • Práci v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 150 lidmi
 • Žádné callscripty a volnost v řešení situací
 • Příjemné kanceláře kousek od Náměstí míru
 • Práci na plný úvazek či brigádu při škole
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřenou firemní kulturu a zaměstnanecké benefity (třeba i kredity na nákup na Slevomatu)
 • Nástup klidně zítra či dle dohody

Tak pojď do toho s námi!

Pošlete nám e-mail s předmětem "Zákaznická podpora" na prace@slevomat.cz, připojte své CV a pár vět, proč si myslíte, že nám to spolu může klapat.

Připojte také informaci o tom, zda máte zájem o fulltime spolupráci či brigádu.

×

PPC specialista (junior i senior)

Studuješ marketing a zatím máš jen teoretické znalosti?

Řešíš online marketing v menším e-shopu, pépécéčka jsou ti blízká a rád by ses jim věnoval naplno a se zajímavějšími budgety?

Pracuješ v agentuře a rád bys zakotvil na jednom projektu se zajímavými spendy?

Náš marketingový tým hledá parťáka, kterému nebudou pépécéčka cizí a bude se chtít v téhle branži zlepšovat a držet krok s trendy a novinkami.

Společná fotka marketingového týmu při oslavě 6.narozenin Slevomatu

V našem oddělení marketingu ročně proteče přes 70 milionů. PPC specialista dostane na starost kompletně naše kampaně a statisícové spendy, které si může nastavit dle vlastního uvážení.

Pracujeme i s velkým množstvím zajímavých dat, Ty tě naučíme vyhodnocovat a přetavovat v nové marketingové cesty.

Tvým jediným projektem bude Slevomat, kde můžeš zkoušet nové věci i testovat a vymýšlet nové nápady, jak dělat kampaně jinak a lépe.

Marketing děláme zajímavě a netradičně. Naše nápady a výsledky často prezentujeme na různých konferencích Googlu, na Branding Summitu či Marketing festivalu.

Pozice je vhodná i pro juniory či absolventy bez velkých zkušeností, zato s pořádnou dávkou talentu, zápalem a chutí se vše co nejrychleji naučit. Příležitost je ale otevřena i zkušeným seniorům.

Náš marketingový tým je skvěle promazaným strojem, který rád předá své zkušenosti dál a novému členovi dá možnost se rozvíjet. Učit se bude od těch nejlepších, ale zároveň dostane volnou ruku a možnost učit se i od samotného Googlu.

Můžeš se učit od těch nejlepších a jednou třeba také stát na pódiu a přednášet...

Radek, šéf marketingu představuje case study na Marketing Festivalu.

Naše vystoupení na Performance & Branding Summit od Google Česká republika - záznam můžete zhlédnout i ve videu.

 

Když bude chtít, přičichne i k jiným online odvětvím, rádi přivítáme do týmu kolegu plného nápadů a postřehů.

V rámci Miton skupiny se také potkáváme s ostatními marketingovými týmy a vzájemně se od sebe učíme.

Zkrátka hledáme PPC specialistu, který bude mít:

Perfektně Promyšlené Cílení

Precizně Propočítané Ceny

Parádně Poutavý Copywriting

…a bude Prostě Pořád Cool

A my mu k tomu pomůžeme a to správné naučíme.

Na této pozici tě čeká zejména:

 • Kompletní správa PPC kampaní v Google AdWords
 • Analýza a optimalizace kampaní
 • Odpovědnost za výkon kampaní
 • Vyhodnocování a reporting
 • Tvorba reklamních textů
 • Možnost zapojit se do kreativních kampaní a realizovat své nápady

Co bys neměl postrádat:

 • Chtít se učit (v případě juniora) nebo znalost práce s Google AdWords a zkušenosti s Google Analytics (v případě seniora)
 • Dobrá gramatika, poutavý copywriting
 • Chuť posouvat sebe i Slevomat dál
 • Zodpovědnost a samostatnost
 • Logické uvažování a selský rozum
 • Schopnost přemýšlet v souvislostech

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Různorodá a pestrá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější dle Google Trends
 • Zázemí stabilní společnosti, která se posouvá neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
 • Možnost posunu a profesního růstu v rámci firmy
 • Zajímavá školení na odborných konferencích a v samotném Googlu
 • Práci v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 150 lidmi
 • Příjemné kanceláře kousek od náměstí Míru
 • Práci na plný úvazek s možností platového růstu
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřenou firemní kulturu a zaměstnanecké benefity
 • Nástup klidně zítra či dle dohody
 • A sem tam i nějaký ten večírek nejen ve Slevomatu :)

Vidíš se u nás na pozici PPC specialisty? Tak nám pošli e-mail s předmětem "PPC specialista" na prace@slevomat.cz, připoj své CV a napiš, proč bychom měli chtít právě tebe.

×

Obchodníci pro sekci cestování

Stejně jako Kryštof Kolumbus milujete objevování a zdolávání nových výzev? Rušný svět cestovního ruchu je vám blízký a rádi byste se v této oblasti dostali ještě o kus dál?

Chcete zúročit své obchodnické zkušenosti a nabízet lidem produkt, který dává smysl a přináší jim potěšení? Rádi byste se svými obchodními partnery vymýšleli, kam posunout jejich byznys?

Tak to jste na správné adrese.

Tým cestování na společné snídani v Žižkovské věži.

V sekci cestování rosteme o 30 % ročně (nejen na obratu, ale i v počtu nabídek) a vidíme obrovský potenciál nových partnerů v tuzemsku i zahraničí. Toho chceme využít s novými parťáky, kteří nám pomohou udělat nabídku kategorie cestování ještě zajímavější a pestřejší.

V tuto chvíli s námi aktivně spolupracuje 92 čtyřhvězdičkových hotelů z celkových 520, které jsou v ČR, ale chceme jít ještě dál, a to je zahraničí. Celkově máme v cestování skoro 500 obchodních partnerů s obratem 600 milionů.

Před pár dny jsme této kategorii nasadili nový vzhled, aby pro naše zákazníky bylo cestování se Slevomatem snadnější a rychlejší – https://www.slevomat.cz/cestovani

Náš produkt neustále inovujeme a nechceme jen statický web s měnícím se obsahem nabídek.

Naší vizí je neprodávat jen volné kapacity v hotelech či cestovkách, ale být konzultantem cestovního ruchu, který se zorientuje v byznysu obchodního partnera a společně s ním vymyslí finální produkt, který bude vzájemně fungovat a přinášet výsledky všem stranám. Výsledky našeho snažení vidíme už po prvních dnech života vytvořené nabídky, a to nás na tom baví a motivuje.

Našimi obchodními partnery jsou i ti, kteří dříve se spoluprací váhali, a v mnoha případech se jedná o zvučná jména.

Výsledkem, kterého chceme dosáhnout, je spokojenost zákazníka, partnera i naše, což je občas trochu výzva.

My ale máme výzvy rádi, a tak chceme jít do spolupráce i se zahraničními partnery a zlepšovat si svou angličtinu :)

Jsme tým, který táhne za jeden provaz, ale zároveň jsme sami zodpovědní za své výsledky.

Většina z nás žije v Praze, ale nebráníme se kolegovi z jiného koutu republiky.

Ti nejlepší z nás si ročně odnášejí i zajímavé finanční ohodnocení, které přesahuje milion.

Část týmu cestování na vánočním večírku v havajském stylu

Obchodníkův úkol je zejména:

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí pro sekci cestování v tuzemsku i zahraničí
 • Telefonická a osobní jednání s možnými partnery
 • Péče o následně vybudované portfolio
 • Prodej atraktivního produktu, který se vyvíjí a odráží aktuální trendy a vývoj na trhu cestovního ruchu
 • Konzultace s partnery ohledně nastavení jejich akcí a produktů
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory

Co byste neměli postrádat:

 • Obchod v krvi
 • Silnou vnitřní motivaci a cílevědomost
 • Kreativní a konzultativní styl prodeje
 • Schopnost běžné práce s internetem
 • Chuť iniciativně zkoušet nové možnosti
 • Nebát se výzvy a jít i do spolupráce se zahraničním partnerem
 • Radost z přinášení nových zajímavých partnerů
 • Vztah k cestování

Slavíme 6.narozeniny Slevomatu

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Různorodá a pestrá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější firmě dle Google Trends
 • Zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a sleduje aktuální trendy
 • Než vznikl Slevomat, Češi téměř nejezdili na víkendy do hotelů za relaxací a zábavou, my jsme průkopníky tohoto trendu – zkrátka chceme být vždycky napřed
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte (ale v začátku vás finančně podpoříme, než se rozkoukáte)
 • Práci v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 160 lidmi
 • V terénu plnou podporu obchodního manažera, který vás do byznysu dostane
 • Vstupní zaškolení zkušenými obchodníky
 • Kanceláře v centru Prahy
 • Práci na full-time s flexibilním plánováním času a svobodou
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru a kolegy, kteří se rádi smějí a vždycky poradí
 • Otevřenou firemní kulturu bez byrokratických nařízení a procesů
 • Nástup klidně zítra či dle dohody

Pokud se vidíte v tomto textu a máte dobrou zásobu kanadských žertíků, pošlete CV s předmětem “Obchodník cestování” na prace@slevomat.cz a důvody, proč byste se právě vy hodili do týmu cestování.

×

Miliónoví obchodníci České Budějovice

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends (http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) a zároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž do začátku vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na živnostenský list nebo HPP
 • atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup možný ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu připiště "ČB"

×

Miliónoví obchodníci Ústí nad Labem

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends(http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) azároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž do začátku vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Zodpovědnost za dodržování obchodní strategie ve svěřeném regionu a plnění cílů
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na živnostenský list nebo pracovní poměr
 • Atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete mail s předmětem Ústí nad Labem a své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

×

Miliónoví obchodníci Pardubice

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends (http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) a zároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž do začátku vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na živnostenský list nebo HPP
 • atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu připište "Pardubice".

×

Miliónoví obchodníci Liberec

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends (http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) a zároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž vám do začátku garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na živnostenský list nebo HPP
 • Atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu připište "Liberec".

×

Miliónoví obchodníci Plzeň

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends (http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) a zároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž do začátku vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na živnostenský list nebo HPP
 • Atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu napište heslo "Plzeň".

×

Miliónoví obchodníci Brno

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends (http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) a zároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž do začátku vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na živnostenský list nebo HPP
 • Atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete mail s předmětem Brno a své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

×

Miliónoví obchodníci Ostrava

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends (http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) a zároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, garantujeme Vám fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. 

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na živnostenský list nebo HPP
 • atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu připište "Ostrava".

×

Miliónoví obchodníci Olomouc

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends (http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) a zároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž do začátku vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na živnostenský list nebo HPP
 • atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup možný ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu připište "Olomouc".

×

Miliónoví obchodníci Zlín

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends(http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) azároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž do začátku vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na živnostenský list nebo HPP
 • atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu připište "Zlín".

×

Miliónoví obchodníci Jihlava

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends(http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) azároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž do začátku vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na živnostenský list nebo HPP
 • atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu připište "Jihlava".

×

Obchodník pro střední Čechy (Kolín, Kutná Hora)

Pražákům, těm je tu hej? Nejenom jim! I obchodníci z dalších regionů ČR si teď ve Slevomatu můžou pískat.

Díky nasazení produktové inovace vidí zákazníci všechny nabídky ve svém okolí. Tím se obchodníkům v regionech otevírá obrovský prostor pro zobchodování nových partnerů a plnění stránek atraktivními nabídkami.

Aktuálně vzniká nová zajímavá příležitost pro obchodníky z okolí Mladé Boleslavi, Nymburka, Kolína, Kutné Hory, Benešova, Berouna, Kladna či Mělníka - zkrátka Středočechy, kteří přinesou zajímavé obchodní partnery právě ze svého okolí.

Vaše úsilí královsky oceníme

Motivační systém je nastaven tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také systémem dalších bonusů, v nichž se odrazí také aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet.

I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následná péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Od vás budeme chtít dobrou znalost středočeského regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Více o expanzi Slevomatu do středních Čech se můžete dočíst i v tomto článku.

A závěrem už stačí jen dodat, že nejsme svázaní korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů a z kolegů jsou často i přátelé, se kterými zajdete na pivo. (https://www.facebook.com/zezivotaveslevomatu/)

Seznámit se blíže s našimi týmy můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí pro Slevomat ve středních Čechách
 • Dlouhodobé vytváření pevných vztahů s našimi partnery
 • Prodej atraktivního produktu
 • Poradenství při plánování internetové inzerce
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Obchodní zkušenosti
 • Silnou vnitřní motivaci a cílevědomost
 • Organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Kreativní a konzultativní styl prodeje
 • Schopnost běžné práce s internetem

Nabízíme:

 • Různorodou a pestrou práci v perspektivním oboru
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu obchodního manažera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na plný úvazek na živnostenský list nebo HPP
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřenou firemní kulturu a zaměstnanecké benefity
 • Nástup ihned

Pojďte do toho s námi! Využijte nově vzniklých příležitostí, pošlete své CV s předmětem "Střední Čechy" na prace@slevomat.cz a připište, proč si myslíte, že nám to spolu bude klapat.

×

Obchodník pro střední Čechy (Mladá Boleslav, Mělník)

Pražákům, těm je tu hej? Nejenom jim! I obchodníci z dalších regionů ČR si teď ve Slevomatu můžou pískat.

Díky nasazení produktové inovace vidí zákazníci všechny nabídky ve svém okolí. Tím se obchodníkům v regionech otevírá obrovský prostor pro zobchodování nových partnerů a plnění stránek atraktivními nabídkami.

Aktuálně vzniká nová zajímavá příležitost pro obchodníky z okolí Mladé Boleslavi, Nymburka, Kolína, Kutné Hory, Benešova, Berouna, Kladna či Mělníka - zkrátka Středočechy, kteří přinesou zajímavé obchodní partnery právě ze svého okolí.

Vaše úsilí královsky oceníme

Motivační systém je nastaven tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také systémem dalších bonusů, v nichž se odrazí také aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet.

I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následná péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Od vás budeme chtít dobrou znalost středočeského regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Více o expanzi Slevomatu do středních Čech se můžete dočíst i v tomto článku.

A závěrem už stačí jen dodat, že nejsme svázaní korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů a z kolegů jsou často i přátelé, se kterými zajdete na pivo. (https://www.facebook.com/zezivotaveslevomatu/)

Seznámit se blíže s našimi týmy můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí pro Slevomat ve středních Čechách
 • Dlouhodobé vytváření pevných vztahů s našimi partnery
 • Prodej atraktivního produktu
 • Poradenství při plánování internetové inzerce
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Obchodní zkušenosti
 • Silnou vnitřní motivaci a cílevědomost
 • Organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Kreativní a konzultativní styl prodeje
 • Schopnost běžné práce s internetem

Nabízíme:

 • Různorodou a pestrou práci v perspektivním oboru
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu obchodního manažera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na plný úvazek na živnostenský list nebo HPP
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřenou firemní kulturu a zaměstnanecké benefity
 • Nástup ihne

Pojďte do toho s námi! Využijte nově vzniklých příležitostí, pošlete své CV s předmětem "Střední Čechy" na prace@slevomat.cz a připište, proč si myslíte, že nám to spolu bude klapat.

×

Obchodník pro střední Čechy (Kladno, Beroun)

Pražákům, těm je tu hej? Nejenom jim! I obchodníci z dalších regionů ČR si teď ve Slevomatu můžou pískat.

Díky nasazení produktové inovace vidí zákazníci všechny nabídky ve svém okolí. Tím se obchodníkům v regionech otevírá obrovský prostor pro zobchodování nových partnerů a plnění stránek atraktivními nabídkami.

Aktuálně vzniká nová zajímavá příležitost pro obchodníky z okolí Mladé Boleslavi, Nymburka, Kolína, Kutné Hory, Benešova, Berouna, Kladna či Mělníka - zkrátka Středočechy, kteří přinesou zajímavé obchodní partnery právě ze svého okolí.

Vaše úsilí královsky oceníme

Motivační systém je nastaven tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také systémem dalších bonusů, v nichž se odrazí také aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet.

I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následná péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Od vás budeme chtít dobrou znalost středočeského regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Více o expanzi Slevomatu do středních Čech se můžete dočíst i v tomto článku.

A závěrem už stačí jen dodat, že nejsme svázaní korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů a z kolegů jsou často i přátelé, se kterými zajdete na pivo. (https://www.facebook.com/zezivotaveslevomatu/)

Seznámit se blíže s našimi týmy můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí pro Slevomat ve středních Čechách
 • Dlouhodobé vytváření pevných vztahů s našimi partnery
 • Prodej atraktivního produktu
 • Poradenství při plánování internetové inzerce
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Obchodní zkušenosti
 • Silnou vnitřní motivaci a cílevědomost
 • Organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Kreativní a konzultativní styl prodeje
 • Schopnost běžné práce s internetem

Nabízíme:

 • Různorodou a pestrou práci v perspektivním oboru
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu obchodního manažera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na plný úvazek na živnostenský list nebo HPP
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřenou firemní kulturu a zaměstnanecké benefity
 • Nástup ihned

Pojďte do toho s námi! Využijte nově vzniklých příležitostí, pošlete své CV s předmětem "Střední Čechy" na prace@slevomat.cz a připište, proč si myslíte, že nám to spolu bude klapat.

×

Obchodník pro střední Čechy (Benešov, Příbram)

Pražákům, těm je tu hej? Nejenom jim! I obchodníci z dalších regionů ČR si teď ve Slevomatu můžou pískat.

Díky nasazení produktové inovace vidí zákazníci všechny nabídky ve svém okolí. Tím se obchodníkům v regionech otevírá obrovský prostor pro zobchodování nových partnerů a plnění stránek atraktivními nabídkami.

Aktuálně vzniká nová zajímavá příležitost pro obchodníky z okolí Mladé Boleslavi, Nymburka, Kolína, Kutné Hory, Benešova, Berouna, Kladna či Mělníka - zkrátka Středočechy, kteří přinesou zajímavé obchodní partnery právě ze svého okolí.

Vaše úsilí královsky oceníme

Motivační systém je nastaven tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také systémem dalších bonusů, v nichž se odrazí také aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet.

I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následná péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Od vás budeme chtít dobrou znalost středočeského regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Více o expanzi Slevomatu do středních Čech se můžete dočíst i v tomto článku.

A závěrem už stačí jen dodat, že nejsme svázaní korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů a z kolegů jsou často i přátelé, se kterými zajdete na pivo. (https://www.facebook.com/zezivotaveslevomatu/)

Seznámit se blíže s našimi týmy můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí pro Slevomat ve středních Čechách
 • Dlouhodobé vytváření pevných vztahů s našimi partnery
 • Prodej atraktivního produktu
 • Poradenství při plánování internetové inzerce
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Obchodní zkušenosti
 • Silnou vnitřní motivaci a cílevědomost
 • Organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Kreativní a konzultativní styl prodeje
 • Schopnost běžné práce s internetem

Nabízíme:

 • Různorodou a pestrou práci v perspektivním oboru
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu obchodního manažera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na plný úvazek na živnostenský list nebo HPP
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřenou firemní kulturu a zaměstnanecké benefity
 • Nástup ihned

Pojďte do toho s námi! Využijte nově vzniklých příležitostí, pošlete své CV s předmětem "Střední Čechy" na prace@slevomat.cz a připište, proč si myslíte, že nám to spolu bude klapat.