Kategorie

Volná místa ve Slevomatu

Slevomat.cz je nejrychleji rostoucí firmou českého internetu, když dokázal dosáhnout ročního obratu 1 miliardy korun již za 3 roky a 9 měsíců od svého vzniku. Je první a největší firmou, která na českém trhu představila koncept hromadného nakupování. Zákazníkům každý den představuje výjimečné cenové nabídky na lokální služby, pobyty, zájezdy i zboží. Za dobu svého fungování Slevomat.cz zákazníkům ušetřil již přes 4 miliardy korun a rozšířil svou zákaznickou bázi na více než jeden milion lidí. Jen za poslední rok tým Slevomatu vyrostl o více než 100 zaměstnanců a neustále hledá další talenty. Chcete se také stát součástí našeho týmu?

Lajkněte si stránku Slevomat LIVE a podívejte se, jak u nás vypadá (ne)obyčejný den. Uvidíte jako první, co děláme, jak pracujeme i jak se bavíme. Nahlédnete tak přímo do kuchyně (obrazně i doslova).

Zeptali jsme se kolegů na pár otázek:

Co tě ve Slevomatu nejvíc baví?

Vašek: Fotbálek, Playstation a hlavně moje práce.

Tomáš: Nejvíc asi inspirativní lidi okolo a taky to, že můžeme mít v kanceláři malou psí smečku nebo morčátko.

Lea: Umíme se bavit. Každý první pátek v měsíci máme ve Slevomatu celofiremní party, na které si s kýmkoliv, i se šéfy, můžu popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Party se z práce často přesouvá i do různých restauračních zařízení.

Veronika: Že se můžu pořád rozvíjet a zkoušet nové věci. Vím, že můžu přijít s jakýmkoli nápadem na zlepšení, i když se to týká třeba úplně jiného oddělení. Klidně nápad mohu probrat s šéfy, a když to dává smysl, pustíme se do zlepšování.

Co pro tebe znamená svobodný Slevomat?

Katka: Můžu si dělat věci po svém, nikdo mi nenařizuje, jak přesně mám plnit dané úkoly. A taky možnost home office.

Jana: Otevřená komunikace, relativní volnost v pracovní době a taky svoboda od zbytečné byrokracie.

Jirka: Že nemusím vstávat před osmou! Vím, že je pro mého šéfa důležitější, jestli odevzdám dobrou práci, než jestli sedím od devíti do pěti na židli.

Jak se ti pracuje ve firmě se 150 zaměstnanci?

Tomáš: Dobře, hlavně díky fajn kolektivu a uvolněné, svobodné firemní kultuře.

Klára: Líbí se mi, že i když je nás tu hodně, nepotkávám ve Slevomatu byrokraty. I s šéfy můžu mluvit napřímo a otevřeně, bez nějakého zdržování.

Kuba: Původní pětičlennou partu jsem nezažil, nastoupil jsem až do firmy s více než stovkou lidí. Ale myslím si, že pohoda, která tu je, tady byla i v desíti a bude klidně i se třemi stovkami zaměstnanců.

S jakými lidmi pracuješ nebo bys chtěl/a pracovat?

Petr: V týmu máme lidi, kteří svému oboru fakt rozumí, a zároveň se s nimi dá jít v pohodě na pivo (i s šéfy).

Zuzana: Do Slevomatu může přijít prakticky kdokoli, kdo je nadšený pro věc, je schopný a má talent. Zbytek se tu může naučit. Myslím, že tak nějak zde začínala spousta mých kolegů.

Jana: Podle mě jedeme všichni (nebo alespoň okruh lidí, které potkávám já) na stejné vlně, jsme týmoví hráči. No a pracovat bych chtěla pořád právě s takovými lidmi.

Honza: Od svých nadřízených i kolegů se mám pořád co učit. Líbí se mi, že jsou zde jak nováčci, tak špičkoví odborníci, můžeme si tak pořád předávat poznatky a zkušenosti, a to nás posouvá dál.

Nenašli jste vhodnou volnou pozici? Navrhněte si vlastní pozici a napište na prace@slevomat.cz.
Sledujte novinky o našich volných pozicích také na Linkedinu. Jak u nás vypadá vybírání kandidátů?

Souhlasím s tím, že Slevomat.cz s.r.o. bude spravovat, zpracovávat a uchovávat mé osobní údaje uvedené v životopise a připojených přílohách, které poskytnu pro účely výběrového řízení. Zároveň souhlasím s vložením do databáze uchazečů. To vše podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. Informace poskytuji dobrovolně na základě vlastního rozhodnutí a souhlas uděluji na dobu neurčitou od odeslání životopisu. Zároveň vím, že ho můžu kdykoli písemně odvolat.

×

PHP programátoři

Chcete, abyste nemuseli dlouze vysvětlovat, kde děláte? Pojďte pracovat do Slevomatu! Rozšiřujeme tým o PHP programátora.

Láká vás, že vaše práce ovlivní denně více než 200 000 lidí v ČR?

Tolik lidí totiž denně navštíví Slevomat (o Vánocích i daleko víc) a tihle všichni uvidí vaši práci!

Právě hledáme PHP programátory, juniory i seniory, kteří milují krásný kód a libují si v přesnosti a preciznosti. Tým rozšiřujeme, protože stávající programátoři na své pozici rostli, posunuli se v rámci firmy na zbrusu nové pozice a chopili se výzvy vyvíjet v Reactu nebo v interním týmu vývojářů mobilní aplikace (kde je btw stále otevřená pozice iOS vývojáře, kdo by měl zájem).

Pojďte se také chopit výzvy vyvíjet jeden z nejnavštěvovanějších webových projektů v ČR. Zařaďte se do týmu špičkových programátorů, kde budete mít možnost růst, učit se a nechat se inspirovat těmi nejlepšími z oboru.

Když jste slevomatím programátorem, nemusíte dlouze vysvětlovat v jaké firmě pracujete a na čem zrovna makáte; jedničku na trhu zná každý a hned ví, že kvalitní vývoj stavíme na přední místo.

Používáme PHP 7, nejnovější Nette a Symfony, Doctrine, MySQL 5.7 (Percona), dále také Git, Phing, Grunt, PHPUnit, TeamCity, Nginx, Elasticsearch, RabbitMQ, Redis, Memcached, WebDAV, máme 12 serverů a do DB chodí ~3M dotazů za hodinu. Záleží nám na bezpečnosti i rychlosti.

Chcete se k nám přidat? Ozvěte se!

Malá ochutnávka toho, co nabízíme:

Co by vás také mohlo potěšit:

 • 2 pátky do měsíce věnované vlastním projektům, rozvojovým aktivitám, interním hackathonům
 • Sdílení zkušeností a propojení mezi programátory v investorské skupině Miton (Skrz, Rohlík, Bonami, a další)
 • Vietnamská večerka hned naproti a skvělé restaurace kousek od kanclu 
 • Nejlepší párek v rohlíku v celé Praze hned u tramvaje po cestě z práce (nebo jako snídaně ve směru do práce) 
 • Volná pracovní doba respektující jedinečnosti denního režimu programátorů (choďte si do práce až se vyspíte a programujte klidně až do rána)
 • Vtipná týmová komunikace přes Slack 
 • Nadprůměrné platové ohodnocení, schopné lidi si umíme hýčkat
 • Práci na živnostenský list (značka ideál) nebo hlavní pracovní poměr
 • Zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru - metro C, metro A, tram 4, 10, 16, 22, 51, 55, 57, 59, 135)

Nečekejte a ozvěte se nám už radši teď hned na prace@slevomat.cz. Připojte něco o sobě - CV, odkaz na Linkedin, GitHub, Twitter, whatever; vyberte a pošlete nějakou vaši reprezentativní ukázku kódu ve funkčním celku, abychom si udělali obrázek a pojďte s námi na kafe, vynikající víno z Moravy nebo drink umíchaný kolegyní barmankou ve slevomatím baru. Rádi vám ukážeme, na čem momentálně pracujeme a dáme řeč o všem, co vás bude zajímat.

×

Android vývojář

Nechceš být jen kolečko v mašině, které nemá vliv na výsledek? Klient si vymýšlí nesmysly? Pracuj dlouhodobě na jedné aplikaci, se kterou si můžeš vyhrát a být s ní opravdu spokojený.

 

Rozšiřujeme náš interní tým vývojářů mobilních aplikací!

Do stávajícího týmu vývojářů mobilních aplikací hledáme další lidi, kteří jsou nadšení do mobilních platforem a budou s námi vytvářet mobilní aplikace a cokoliv dalšího, co se na mobilech objeví. Pokud rozumíte vývoji mobilních aplikací/webu a našli jste se v tom, co popisujeme, přihlaste se!

U nás nebudete pátým kolem u vozu, ale plnohodnotným členem týmu, který bude ovlivňovat výslednou podobu.

Na rozdíl od práce ve firmách specializovaných na vývoj mobilních aplikací budete u nás rozvíjet mobilní appky dlouhodobě a kvalitně. Nemusíte přepínat mezi různými klienty nebo nahánět několik termínů zároveň.

A ano, četli jste správně, těch appek bude víc! 

 

Appky Slevomatu

1) Slevomat

Naše současná hybridní aplikace není nejmladší, to víme, ale proto také pracujeme na nové nativní. Máme s ní velké plány – věříme, že do 2 let bude z mobilů na Slevomatu nakupovat více než polovina zákazníků. Nová aplikace nabídne personalizaci nabídky podle preferencí, chování a polohy zákazníka.

Stáhnout aplikaci: Android iOS

2) Partnerská aplikace

Aplikace pro firmy, které na Slevomat dávají své nabídky. Umožňuje partnerům rychle uplatňovat vouchery, vytvářet rezervace a spravovat nastavení jednotlivých nabídek. Díky ní jsou naši partneři schopni bez problémů a administrativy odbavovat velké množství zákazníků najednou.

Stáhnout aplikaci: Android iOS

3) Hele.cz

Zcela nová aplikace od Slevomatu, která vám umožní najít zážitek nebo službu na poslední chvíli a snadno si zarezervovat termín. Jde o start-up v rámci Slevomatu, chceme si ozkoušet model fungování s last minute a rezervacemi pod oddělenou značkou.

Stáhnout aplikaci: Android iOS

Do budoucna uvažujeme i o dalších specializovaných aplikacích pro konkrétní použití.

Mobile first je v naší DNA

Ve Slevomatu není potřeba nikoho přesvědčovat o tom, že mobil bude relativně brzy hlavním zařízením, ze kterého k nám zákazníci budou přistupovat. A tím nikoho nemyslíme jen náš tým, ale i CEO nebo akcionáře firmy, všichni jsme v pohledu na důležitost mobilů za jedno. Již dnes tvoří mobil desítky procent objednávek a jejich množství strmě roste. Web tedy automaticky vzniká jako mobile first a vytvořili jsme interní tým pro vývoj mobilních aplikací..

 

Slevomat mobil v číslech

Počet aktivních uživatelů za poslední měsíc: 40,665.

Podíl návštěvnosti z mobilů: 30,9%.

Podíl objednávek: 20%.

Mobily jsou dnes plné zajímavých technologií, je ale potřeba pro ně najít praktické využití. My bychom se rádi zaměřili na:

 • chytré notifikace na základě osobních preferencí a geolokace
 • wearables
 • zabezpečené / bezdotykové platby (NFC)
 • iBeacon
 • použitelnost a čistý design
 • rezervace termínu přímo z aplikace 

Technologie a nástroje, které používáme

Android:

 • Android SDK – máme rádi fragmenty víc než aktivity.
 • Konzumujeme JSON REST API (které si zdokumentujeme v Apiary) skrz Volley (málo) nebo Retrofit (hodně), pomáháme si OkHttp.
 • De/serializujeme pomocí Gson.
 • Když na to přijde, tak si uděláme ContentProvider.
 • Obrázky loadujeme via Picassa nebo Glide.
 • Google Play Services pro mapy, geofence, analytics, pushky.
 • Android Design Library, aby appka vypadala up-to-date a při tom appcompat.
 • Facebook login
 • Když už testujeme, tak Roboelectric, Optimizely.
 • Crashlytics je náš kamarád.
 • A taky Jenkins, na něm vždy najdem build, deploy a test tasky.

iOS:

 • Xcode jako IDE
 • JetBrains AppCode
 • Aplikace již píšeme ve Swift.
 • Držíme filozofii dvou velkých verzí. To nám dovoluje používat knihovny jako Alamofire.
 • Pro správu knihoven třetích stran používáme Cocoapods.
 • Mezi oblíbené knihovny patří například SnapKit, Parse, GA, Fabric (Crashlytics, Answers, Optimizely).
 • Facebook SDK

Vývoj a design řešíme interně

Tým mobilních vývojářů má PHP programátora dedikovaného pouze na přípravu API propojení do core systému, aby nevznikala zbytečná zdržení. Designéři pro návrh aplikací jsou také interní. Výhodou je, že se o všem dá v týmu diskutovat a ovlivňovat výsledné řešení.

 

Co by vás mohlo potěšit:

 • sdílení zkušeností a propojení mezi programátory v investorské skupině Miton (Skrz, Rohlík, Bonami, a další)
 • vietnamská večerka hned naproti a skvělé restaurace kousek od kanclu 
 • nejlepší párek v rohlíku v celé Praze hned u tramvaje po cestě z práce (nebo jako snídaně ve směru do práce) 
 • volná pracovní doba respektující jedinečnosti denního režimu programátorů (choďte si do práce až se vyspíte a programujte klidně až do rána)

Náplň práce:

 • Vývoj nových funkcí a rozvoj stávající android aplikace Slevomatu
 • Vývoj nových mobilních aplikací na platformě Android
 • Testování funkčnosti
 • Podílení se na směru produktového rozvoje aplikací

Požadujeme:

 • Zkušenosti s vývojem aplikací pro Android
 • Širší orientace v IT vývoji výhodou

Nabízíme:

 • Možnost vytvářet a rozvíjet mobilní aplikace, které zná většina internetové populace v ČR
 • Dlouhodobý focus na rozvoj produktu
 • Zkoušení nových věcí a přístupů mezi prvními v ČR
 • Možnost pracovat v praxi s nejnovějšími technologiemi
 • Stabilní práci na plný nebo částečný úvazek ve společnosti, která je špičkou v oboru
 • Dobré platové podmínky s ohodnocením odpovídajícím nasazení a schopnostem
 • Mladý a veselý pracovní tým ve firmě se svobodnou firemní kulturou
 • Kancelář v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
 • Nástup ihned

Jsme duchem velký, počtem malý tým mobilních vývojářů, kteří si spolu rádi zajdou na pivo, a každý si v něm najde dostatek prostoru k seberealizaci.

Ozvěte se nám na prace@slevomat.cz a přijďte si s námi o tom popovídat. Rádi vám ukážeme, na čem momentálně pracujeme a dáme řeč o všem, co vás bude zajímat.

×

iOS vývojář

Nechceš být jen kolečko v mašině, které nemá vliv na výsledek? Klient si vymýšlí nesmysly? Pracuj dlouhodobě na jedné aplikaci, se kterou si můžeš vyhrát a být s ní opravdu spokojený.

 

Rozšiřujeme náš interní tým vývojářů mobilních aplikací!

Do stávajícího týmu vývojářů mobilních aplikací hledáme další lidi, kteří jsou nadšení do mobilních platforem a budou s námi vytvářet mobilní aplikace, weby a cokoliv dalšího, co se na mobilech objeví. Pokud rozumíte vývoji mobilních aplikací a našli jste se v tom, co popisujeme, přihlaste se!

U nás nebudete pátým kolem u vozu, ale plnohodnotným členem týmu, který bude ovlivňovat výslednou podobu.

Na rozdíl od práce ve firmách specializovaných na vývoj mobilních aplikací budete u nás rozvíjet mobilní appky dlouhodobě a kvalitně. Nemusíte přepínat mezi různými klienty nebo nahánět několik termínů zároveň.

A ano, četli jste správně, těch appek bude víc! 

 

Appky Slevomatu

1) Slevomat

Naše současná hybridní aplikace není nejmladší, to víme, ale proto také pracujeme na nové nativní. Máme s ní velké plány – věříme, že do 2 let bude z mobilů na Slevomatu nakupovat více než polovina zákazníků. Nová aplikace nabídne personalizaci nabídky podle preferencí, chování a polohy zákazníka.

Stáhnout aplikaci: Android iOS

2) Partnerská aplikace

Aplikace pro firmy, které na Slevomat dávají své nabídky. Umožňuje partnerům rychle uplatňovat vouchery, vytvářet rezervace a spravovat nastavení jednotlivých nabídek. Díky ní jsou naši partneři schopni bez problémů a administrativy odbavovat velké množství zákazníků najednou.

Stáhnout aplikaci: Android iOS

3) Hele.cz

Zcela nová aplikace od Slevomatu, která vám umožní najít zážitek nebo službu na poslední chvíli a snadno si zarezervovat termín. Jde o start-up v rámci Slevomatu, chceme si ozkoušet model fungování s last minute a rezervacemi pod oddělenou značkou.

Stáhnout aplikaci: Android iOS

Do budoucna uvažujeme i o dalších specializovaných aplikacích pro konkrétní použití.

Mobile first je v naší DNA

Ve Slevomatu není potřeba nikoho přesvědčovat o tom, že mobil bude relativně brzy hlavním zařízením, ze kterého k nám zákazníci budou přistupovat. A tím nikoho nemyslíme jen náš tým, ale i CEO nebo akcionáře firmy, všichni jsme v pohledu na důležitost mobilů za jedno. Již dnes tvoří mobil desítky procent objednávek a jejich množství strmě roste. Web tedy automaticky vzniká jako mobile first a vytvořili jsme interní tým pro vývoj mobilních aplikací..

 

Slevomat mobil v číslech

Počet aktivních uživatelů za poslední měsíc: 40,665.

Podíl návštěvnosti z mobilů: 30,9%.

Podíl objednávek: 20%.

Mobily jsou dnes plné zajímavých technologií, je ale potřeba pro ně najít praktické využití. My bychom se rádi zaměřili na:

 • chytré notifikace na základě osobních preferencí a geolokace
 • wearables
 • zabezpečené / bezdotykové platby (NFC)
 • iBeacon
 • použitelnost a čistý design
 • rezervace termínu přímo z aplikace 

Technologie a nástroje, které používáme

Android:

 • Android SDK – máme rádi fragmenty víc než aktivity.
 • Konzumujeme JSON REST API (které si zdokumentujeme v Apiary) skrz Volley (málo) nebo Retrofit (hodně), pomáháme si OkHttp.
 • De/serializujeme pomocí Gson.
 • Když na to přijde, tak si uděláme ContentProvider.
 • Obrázky loadujeme via Picassa nebo Glide.
 • Google Play Services pro mapy, geofence, analytics, pushky.
 • Android Design Library, aby appka vypadala up-to-date a při tom appcompat.
 • Facebook login
 • Když už testujeme, tak Roboelectric, Optimizely.
 • Crashlytics je náš kamarád.
 • A taky Jenkins, na něm vždy najdem build, deploy a test tasky.

iOS:

 • Xcode jako IDE
 • JetBrains AppCode
 • Aplikace již píšeme ve Swift.
 • Držíme filozofii dvou velkých verzí. To nám dovoluje používat knihovny jako Alamofire.
 • Pro správu knihoven třetích stran používáme Cocoapods.
 • Mezi oblíbené knihovny patří například SnapKit, Parse, GA, Fabric (Crashlytics, Answers, Optimizely).
 • Facebook SDK

Vývoj a design řešíme interně

Tým mobilních vývojářů má PHP programátora dedikovaného pouze na přípravu API propojení do core systému, aby nevznikala zbytečná zdržení. Designéři pro návrh aplikací jsou také interní. Výhodou je, že se o všem dá v týmu diskutovat a ovlivňovat výsledné řešení.

 

Co by vás mohlo potěšit:

 • sdílení zkušeností a propojení mezi programátory v investorské skupině Miton (Skrz, Rohlík, Bonami, a další)
 • vietnamská večerka hned naproti a skvělé restaurace kousek od kanclu 
 • nejlepší párek v rohlíku v celé Praze hned u tramvaje po cestě z práce (nebo jako snídaně ve směru do práce) 
 • volná pracovní doba respektující jedinečnosti denního režimu programátorů (choďte si do práce až se vyspíte a programujte klidně až do rána)

Náplň práce:

 • Vývoj nových funkcí a rozvoj stávající iOS aplikace Slevomatu
 • Vývoj nových mobilních aplikací na platformě iOS
 • Testování funkčnosti
 • Podílení se na směru produktového rozvoje aplikací

Požadujeme:

 • Zkušenosti s vývojem aplikací pro iOS
 • Širší orientace v IT vývoji výhodou

Nabízíme:

 • Možnost vytvářet a rozvíjet mobilní aplikace, které zná většina internetové populace v ČR
 • Dlouhodobý focus na rozvoj produktu
 • Zkoušení nových věcí a přístupů mezi prvními v ČR
 • Možnost pracovat v praxi s nejnovějšími technologiemi
 • Stabilní práci na plný nebo částečný úvazek ve společnosti, která je špičkou v oboru
 • Dobré platové podmínky s ohodnocením odpovídajícím nasazení a schopnostem
 • práci na živnostenský list (značka ideál) nebo hlavní pracovní poměr
 • zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru - metro C, metro A, tram 4, 10, 16, 22, 51, 55, 57, 59, 135)
 • Nástup ihned

V případě zájmu nám napište na prace@slevomat.cz a připojte, proč byste u nás chtěli pracovat a něco o sobě.

Nejlepší bude, když se u nás stavíte na kafe, vynikající víno z Moravy nebo pořádnou nálož karlovarských oplatek. Rádi vám ukážeme, na čem momentálně pracujeme a dáme řeč o všem, co vás bude zajímat. Hledáme nadšence do platformy iOS, který nám pomůže hlavně s vývojem mobilní aplikace. Jsme duchem velký, počtem malý tým mobilních vývojářů, kteří si spolu rádi zajdou na pivo, a každý si v něm najde dostatek prostoru k seberealizaci.

×

UX designer - webové a mobilní aplikace

Na českém internetu není mnoho webů, které by se mohly pochlubit stotisícovou denní návštěvností. Slevomat je jedním z nich, takže více než 200 000 lidí uvidí každý den tvoji práci! Pokud tě láká pracovat ve firmě, kterou zákazníci milují a kde se návrhy realizují okamžitě, přidej se k nám do týmu.

Hledáme designéra, za kterého mluví výsledky práce, který dokáže samostatně dělat na velkém projektu, jenž si může ohýbat podle vlastních představ. Vítáme člověka, který má spoustu nápadů a neváhá je ihned otestovat a nasadit, v čemž mu necháváme volnou ruku. Zapomeň na byrokracii nebo strnulost v implementaci.

Nejtěsněji budeš spolupracovat s týmem webových vývojářů a vývojářů mobilních aplikací.

Proč se nám ozvat:

 • Velká autonomie v tom, jaké věci řešit a jakým způsobem
 • Vaše nápady rychle ověříte na velkých datech - jsme jednička na trhu slevových serverů s 1,8 mil. uživatelů měsíčně a miliardovým ročním obratem
 • Vývojáře webu i mobilních appek máme interně - lepší a rychlejší komunikace
 • Vývoj probíhá agilně, v krátkých cyklech - možnost rychle vyzkoušet návrhy, dělat změny a iterovat
 • Zaměření na jeden produkt, který si můžete “vypiplat”
 • Moderní web s minimem technických překážek - všechno jde
 • Velké inovační ambice - ze Slevomatu děláme čím dál tím víc super místo pro inspiraci a cestování
 • Možnost spolupracovat se špičkovým týmem UX a vývoje
 • Flexibilní pracovní doba a možnost home office
 • Vietnamská večerka hned naproti
 • Řada úžasných restaurací a hospod dosažitelných pěšky z kanclu
 • Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Dobré platové ohodnocení
 • Zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
 • Placená školení a konference, firemní rozpočet na nákup technických vychytávek

Na čem bys dělal:

 • navrhování uživatelského rozhraní webu a mobilních aplikací
 • grafické návrhy konkrétních vylepšení a interakcí
 • návrhy klíčových inovací i jednotlivých vylepšení zkušenosti zákazníků
 • intenzivní práce s Google Analytics a feedbackem zákazníků i partnerů, A/B testování
 • podíl na směřování a inovačních prioritách Slevomatu

Co očekáváme od tebe:

 • zkušenosti na podobné pozici (zkušenost s ecommerce výhodou)
 • práce s Photoshop/Sketch
 • chuť samostatně pracovat a být otevřený feedbacku
 • kreativní střevo
 • mobile-first uvažování
 • plusem navíc je zkušenost s HTML, CSS a uživatelským testováním

V případě zájmu zašli své CV spolu s ukázkami své práce na prace@slevomat.cz.

×

Informační stánek na Andělu - brigáda

Hledáte při škole brigádu, abyste si vydělali třeba na dárky pod stromeček pro své blízké?

Umíte to s lidmi a na stránkách Slevomatu jste jako doma? Staňte se andělem na Andělu!

Právě teď hledáme nadšeného a energického člověka, pro kterého bude potěšením věnovat se přáním našich zákazníků a poradí jim, co si vybrat za nabídku.

Chceme parťáka, který nám pomůže v předvánočním shonu (ale i dlouhodobé spolupráci v příštím roce se nebudeme bránit, pokud to bude společně klapat).

Bude také vymýšlet a realizovat soutěže a rozdávat radost v podobě volných kreditů.

Vláďa - šéf našeho stánku a případně nové působiště a kolega :)

Parta z infostánku na Vánočním havajském večírku :)

Vaše práce bude obsahovat:

 • dostat do povědomí značku Slevomat u potencionálních zákazníků
 • pomoc s výběrem služeb a jejich aktivní prodej
 • řešení zákaznických přání a dotazů tváří v tvář
 • pomoc zákazníkům s objednávkou a uplatněním voucherů
 • komunikace se zákaznickou podporou (která v nesnázích poradí  a pomůže i vám)

Jste náš ideální parťák, pokud máte:

 • příjemné vystupování a pusu od ucha k uchu
 • nadšení pro jednání s lidmi a řešení různých situací, které budou pestré
 • rádi zodpovědnost za vámi navržené řešení (a zároveň chcete volnou ruku v tom, jak to vyřešíte)
 • flexibilní časové možnosti s možností pracovat i občas o víkendu
 • prozákaznickou orientaci 
 • empatii

Proč je ve Slevomatu brigáda tak fajn:

 • nabízíme brigádu vhodnou pro studenty (od 1. 11. na Praze 5 - OC Nový Smíchov)
 • sbíráte zkušeností z úspěšné, rychle se rozvíjející společnosti, která je špičkou v oboru
 • jste součástí party mladých kolegů, kteří vás vše naučí a budou tam s vámi (na stánku jste vždy ve 2 lidech)
 • vzájemná dohoda v týmu, kdy budete pracovat a jak si sladíte směny
 • příjemné platové podmínky s možností si vydělat i nějaké ty kačky navíc a ovlivnit si finální výplatu
 • atmosféru svobodné firmy, kde kolegové jsou i přáteli a rádi si vyhoví a pomůžou
 • vaše nápady nezapadnou v šuplíku a můžete je realizovat

Cítíte, že tahle brigáda je to pravé pro vás? Pošlete nám e-mail s předmětem Brigáda Anděl na prace@slevomat.cz - připojte své CV a důvody, proč chceme za vánočního anděla právě vás. Nezapomeňte připsat, kolik času nám chcete věnovat.

×

Milionoví obchodníci pro Prahu

Staňte se součástí pražského obchodního týmu a plňte stránky atraktivními nabídkami, které vám vydělají zajímavé peníze díky motivačnímu systému, kde i nový člen má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené výdělky.

Pracujte pod silnou značkou

Slevomat má na trhu 60% podíl a 6leté zkušenosti

Značka Slevomat se postupem času vyvíjí a nyní mají zájem o spolupráci partneři, kteří před námi dřív zavírali dveře. Spolupracujeme už s desítkami renomovaných značek, s módními i gastro řetězci. Je to díky obrovskému zásahu, který máme – 1,5 milionu zákazníků už není jen jedna cílová skupina a můžeme oslovit jen publikum relevantní pro naše partnery.

Poznejte už nyní příběhy našich stávajících obchodníků ve videorozhovorech na našem blogu.

Vydělejte si zajímavé peníze bez horních limitů

Motivační systém je nastaven tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také systémem dalších bonusů, v nichž se odrazí také aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet. I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

Komu se bude v týmu líbit? Výhodu u nás mají zkušení obchodníci, kterým ke špičkovým výsledkům stačí seznámit se s produktem. Šanci ale dáváme i talentovaným obchodnickým začátečníkům, které rozvíjíme v obchodnických dovednostech.

Bez čeho se neobejdete? Od vás budeme chtít dobrou znalost matičky Prahy, zkušenosti s „obchodničinou“ a vztah k novým trendům a internetovému prostředí.

Pracujete v Praze, ale srdcem jsou vám blíž střední Čechy? Aktuálně neposilujeme tým jen v Praze, ale expandujeme i do Středních Čech (Více o tom se můžete dočíst i v tomto článku).

Tak pokud za prací dojíždíte do Prahy, ale jste Středočech, tak mrkněte na naši volnou pozici Obchodníka ve Středních Čechách.

A závěrem už stačí jen dodat, že nejsme svázaní korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů a z kolegů jsou často i přátelé, se kterými zajdete na pivo. (https://www.facebook.com/SlevomatLIVE/)

Seznámit se blíže s našimi týmy můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Obchodníkův úkol je zejména:

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí pro Slevomat v Praze
 • Telefonická a osobní jednání s možnými partnery
 • Péče o následně vybudované portofolio
 • Prodej atraktivního produktu, který se vyvíjí a odráží aktuální trendy
 • Konzultace s partnery ohledně nastavení jeho akcí a produktů
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory

Co byste neměli postrádat:

 • Obchod v krvi
 • Silnou vnitřní motivaci a cílevědomost
 • Kreativní a konzultativní styl prodeje
 • Schopnost běžné práce s internetem
 • Chuť iniciativně zkoušet nové možnosti.
 • Radost z přinášení nových zajímavých partnerů

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Různorodá a pestrá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější firmě dle Google Trends
 • Zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 150 lidmi
 • V terénu plnou podporu obchodního manažera
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na plný úvazek s flexibilním plánováním času
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřenou firemní kulturu a zaměstnanecké benefity
 • Nástup klidně zítra či dle dohody

Tak pojďte do toho s námi!

Využijte nově vzniklých příležitostí, pošlete své CV s předmětem "Praha" na prace@slevomat.cz a připište, proč si myslíte, že nám to spolu může klapat.

×

Junior obchodník

Chcete být jednou milionovým obchodníkem a nemáte dost zkušeností? Začněte na juniorské pozici a vypracujte se!

Aktuálně hledáme šikovné juniory do více týmů, kde mohou rozvíjet své obchodní dovednosti. 

Budete mít na starosti vztahy s obchodními partnery a také pomůžete našemu obchodnímu týmu při každodenní činnosti. Ideální kandidáti mají spoustu energie, chuť stále se rozvíjet a jsou zapálení pro značku Slevomat.

Pokud vás baví telefonování a komunikace s lidmi, jste akční a empatičtí, určitě se nám ozvěte.

Náplň práce:

 • Péče a rozvoj vztahů se stávajícími obchodními partnery
 • Pomoc partnerům při zadávání nabídek a jejich edukace
 • Rozvoj obchodní spolupráce s partnery
 • Telefonický kontakt a e-mailová komunikace s partnery
 • Administrativa spojená s produkcí slevové nabídky
 • Kontrola textové a grafické části slevové nabídky

Požadujeme:

 • Schopnost naslouchat potřebám partnerů
 • Komunikativnost a příjemné vystupování
 • Iniciativnost a silnou vnitřní motivaci
 • Přirozený obchodnický talent
 • Samostatnost a organizovanost
 • Všeobecnou znalost práce s internetem
 • Chuť pracovat na sobě a zlepšovat své dovednosti
 • Kreativitu ve vymýšlení nových nabídek
 • Aktivní přístup k práci

Nabízíme:

 • Hlavní pracovní poměr
 • Stabilní zaměstnání v úspěšné, rychle se rozvíjející společnosti, která je špičkou v oboru
 • Motivační platové ohodnocení
 • Práce v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy (s více než 150 zaměstnanci)
 • Otevřenou firemní kulturu a veselý pracovní tým
 • Kancelář v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
 • Nástup možný ihned

V případě zájmu pošlete mail s předmětem Junior obchodník na prace@slevomat.cz, připojte své CV a napište, proč bychom měli chtít právě vás.

×

(Z)Boží obchodník

Slevomat vám přijde boží a máte nápady na nabídky, které na něm ještě chybí? Znáte nákupní trendy v a chtěli byste svou vášeň smysluplně zužitkovat? Milujete online nakupování a své oblíbené e-shopy chcete povýšit na obchodní partnery? Láká vás tvořit nové a zajímavé nabídky, které zaujmou tisíce zákazníků?

V tom případě vám sedne naše volná židle.

Ta je připravena pro člověka, který je otevřen trendům a inovacím, bude chtít růst a nebojí se zavolat i největším obchodním partnerům v ČR.

Pohodlně se vám bude sedět, pokud máte obchod v krvi, změny vás baví a výzva je vítané slovo. Bude se Vám hodit, pokud už máte zkušenosti s prodejem v e-shopu zaměřeném na zboží. Pokud vás láká být odměněni dle svých úspěchů a výkonů, je to to pravé pro vás.

Tým Zboží je usměvavý, tak i vy byste neměli mít k úsměvu daleko :)

Náplň práce

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v sekci Zboží
 • Prodej atraktivního produktu především po telefonu
 • Dlouhodobé vytváření pevných vztahů s našimi partnery
 • Pomoc partnerům při zadávání nabídek a jejich edukace
 • Sledování trendů a inspirace
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory
 • Telefonický kontakt a e-mailová komunikace s partnery

Židle sedne tomu, kdo

 • Má obchodního ducha
 • Telefon bere jako efektivní nástroj pro komunikaci
 • Vnímá Slevomat jako zajímavý marketingový nástroj
 • Se nespokojí s novou židlí příliš dlouho a bude chtít růst znalostmi i zkušenostmi
 • Si chce budovat pestré portfolio partnerů z různých oblastí Zboží od kuchyňských nožů po designové kabelky
 • Ví, které e-shopy a firmy stojí za spolupráci a kterým se vyhnout
 • Chce mít volnost i zodpovědnost
 • Bude mít radost, že zcela nové oddělení Zboží a módy poroste stejně tak, jako poroste on
 • Chce být součástí firmy, kde se neusíná na vavřínech
 • Chce být motivačně odměněn

Nabízíme

 • Dobré platové podmínky s ohodnocením odpovídajícímu nasazení a schopnostem
 • Pestrou práci s dobrou perspektivou rozvoje
 • Otevřenou firemní kulturu
 • Mladý, dynamický a veselý pracovní tým v rychle rostoucí silné firmě s více než 150 zaměstnanci
 • Zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
 • Nástup možný ihned

Přijde vám naše židle zajímavá a pohodlná?

Napište nám na prace@slevomat.cz s předmětem (Z)Boží židle, proč právě vám by sedla a přiložte své CV, abychom věděli, kde jste seděli předtím.

×

Android/iOS vývojár (práce z Bratislavy)

Do súčasného tímu vývojárov mobilných aplikácií hľadáme ďalších ľudí, ktorí sú nadšení do mobilných platforiem a budú s nami vytvárať mobilné aplikácie, weby a čokoľvek ďalšie, čo sa na mobiloch objaví. Pokiaľ rozumiete vývoju mobilných aplikácií/webu a našli ste sa v tom, čo popisujeme, prihláste sa! U nás nebudete piatym kolom u voza, ale plnohodnotným členom týmu, ktorý bude ovplyvňovať výslednú podobu.

Na rozdiel od práce vo firmách špecializovaných na vývoj mobilných aplikácií budete u nás rozvíjať mobilné web/appky dlhodobo a kvalitne. Nemusíte prepínať medzi rôznymi klientmi alebo naháňať niekoľko termínov zároveň. A áno, čítali ste správne, tých appiek bude viac!

Náplň práce:

 • Vývoj nových funkcií a rozvoj súčasnej android a iOS aplikácie Zľavomatu
 • Vývoj nových mobilných aplikácií na platforme Android a iOS
 • Testovanie funkčnosti
 • Podieľanie sa na smere produktového rozvoja aplikácie

Výhody, benefity:

 • Možnosť vytvárať a rozvíjať mobilné aplikácie a web, ktoré pozná väčšina internetovej populácie v SR a ČR
 • Dlhodobý focus na rozvoj produktu
 • Skúšanie nových vecí a prístupov medzi prvými v SR a ČR
 • Možnosť pracovať v praxi s najnovšími technológiami

Ponúkáme:

 • Stabilnú prácu na plný alebo čiastočný úväzok v spoločnosti, ktorá je špičkou v obore
 • Dobré platové podmienky s ohodnotením zodpovedajúcim nasadeniu a schopnostiam
 • Mladý a veselý pracovný tím vo firme so slobodnou firemnou kultúrou
 • Nástup ihneď
 • Kancelária a zázemie v Bratislave

V prípade záujmu pošlite svoj životopisukážku kódu na mailovú adresu veronika.hlavacova@slevomat.cz.

Predmět: Andoid alebo iOS vývojár

×

HR specialist

Sledujete nejnovější trendy v HR? Říkají vám něco pojmy HR marketing a Employer Branding?

Jestli ano a chcete v téhle oblasti sbírat zkušenosti, máte jedinečnou šanci. Ve Slevomatu přistupujeme k HR inovativně, aplikujeme nejnovější trendy a používáme přístupy, které oproti těm tradičním reflektují potřeby generace Y a internetového prostředí.

Právě teď rozšiřujeme tým o HR specialistu, kterého baví recruiting a chce dostat prostor podílet se i na HR marketingových aktivitách a netradičních a kreativních formách náboru.

Pokud milujete analyzování lidí, máte cit najít správného člověka na vypsanou pozici (nebo naopak najít odpovídající pozici pro talentovaného člověka), víte, kde najít ideálního kandidáta a čím ho zaujmout offline i online, ozvěte se a čapněte novou příležitost.

Co pozice obnáší:

 • Screening CV, telefonické a osobní pohovory
 • Přímé vyhledávání a oslovování kandidátů
 • Testování a ověřování schopností kandidátů
 • Organizace pohovorů a spojená administrativa
 • Podílení se na realizaci HR marketingových aktivit
 • Pořádání eventů na podporu firemní kultury
 • Interní komunikace
 • Vytváření sítě kontaktů v různých oborech
 • Networking na oborově zaměřených eventech

Odrazový můstek:

 • Zkušenosti s recruitingem nebo executive search
 • Zájem o nové technologie, sociální média a marketing
 • Chuť a umění networkovat
 • Orientace v e-commerce prostředí
 • Plné nasazení a radost z dosahování výsledků
 • Perfektní čeština slovem i písmem

Na oplátku:

V případě zájmu pošlete email s předmětem HR specialist na veronika.hlavacova@slevomat.cz, připojte své CV a napište, proč bychom měli chtít právě Vás.

×

Project manager

Jste v práci tak trochu renesanční člověk, zajímá vás více oborů a rádi sebe i projekt rozvíjíte z různých stran? Milujete změny, sršíte nápady a máte touhu stále něco vylepšovat a zefektivňovat? A chcete své vize realizovat?

Pojdťe se podílet na změnách v chodu Slevomatu!

Stávající Project Managerka Kačka hledá parťáka, který s ní bude jako Project Manager spoluutvářet nové strategie, vymýšlet změny a vylepšení webu, procesů i produktu. Nejprve se ponoříte do hlubokých útrob Slevomatu v různých odděleních (IT, Finance, Právo, Obchod, Zákaznická podpora) a až náš byznys pochopíte, začnete Slevomat den po dni měnit a vylepšovat jak pro zákazníky, tak i partnery a kolegy.

Uvidíte, jak na vaše návrhy a změny budou lidé reagovat a kde jim usnadníte život. Dostanete důvěru a možnost samostatně rozhodovat o inovacích a změnách. Odměnou vám bude nejen zajímavé finanční ohodnocení, ale i kolegové, kteří jsou profesionály v různých oborech a neustále od nich můžete čerpat nové znalosti a podněty. To vše ve firmě, která je na trhu unikátem.

Projekťák je u nás zároveň tak trochu produkťákem a procesním managerem. Nenavrhuje různé kampaně a projekty, nemá pod sebou realizační tým, ale jeho jediným velkým projektem je Slevomat ze všech úhlů. Projektově tedy neřídíte svůj tým, ale potkáváte se s kolegy, kde to zrovna dává smysl, ať už jde o finančního ředitele nebo brigádníka na zákaznické podpoře. Nebojujete se stanovenými deadliny a zadáními klientů a nadřízených, nemusíte obhajovat každý svůj krok. Vy totiž zadání a kroky tvoříte. Pozice by se dala nazvat jako “Ten, kdo dělá Slevomat hezčím, lepším, jednodušším a efektivnějším.

Připravili jsme pro vás rozhovor s Kačkou, která na této pozici pracuje. Dozvíte se, jak vypadá její den, s kým spolupracuje a co jejího parťáka čeká. Rozhovor najdete na našem blogu.

A co dělá ve Slevomatu Project manager?

To vám zase ve videu prozradí naše CEO Marie.

Co bude vaše práce:

 • Navrhování nových produktových změn ve spolupráci s produktovým týmem
 • Komunikace mezi obchodním, finančním a produktovým oddělením, případně zákaznickou podporou
 • Spolupráce s IT oddělením na vylepšování interního systému
 • Zjišťování zpětné vazby od partnerů a přetvoření jejich návrhů do změn produktových a systémových
 • Produktová školení obchodníků a sales supportu
 • Zajištění požadovaných právních podkladů (změny ve smlouvách a obchodních podmínkách) na základě produktových změn
 • Pomoc s nestandardním výúčtováním partnerů
 • A také mnoho dalších nových a neotřelých věcí, které budou pro firmu zrovna aktuální

Co bychom u vás rádi viděli:

 • Zvládání více věcí najednou
 • Myšlení „out of the box“
 • Odvahu rozhodovat a měnit
 • Komunikativnost
 • Empatie k potřebám různých týmů a lidí
 • Výhodou je znalost a zkušenost z více oborů (finance/obchod/marketing/projektové řízení/e­commerce/produkt)
 • Prozákaznický přístup

Proč se nám ozvat:

 • Velká zodpovědnost a zároveň autonomie v rozhodování (můžete věci řešit efektivně bez zkostnatělé byrokracie a zdlouhavých schvalovacích procesů) - nemáte nad sebou několik manažerů a nečeká vás několik kol schvalovacích koleček
 • Čekají vás neustále nové výzvy - nápady na základě nasbíraných podnětů od partnerů, zákazníků i kolegů sami přetvoříte v návrhy
 • Pestrá pracovní náplň a žádný den nebude stejný - jeden den se budete potkávat s partnery a řešit s nimi co by v rozhraní uvítali, druhý den zase mezi vývojáři řešit, jak ty podněty zrealizovat
 • Vše rychlé, pružné a neustále nové - e-commerce nikdy nespí a Slevomat obzvlášť - vždy chceme být o krok napřed.
 • Komunikovat budete s různými týmy napříč Slevomatem - přičichnete k IT, financím, právním věcem, obchodu i zákaznické podpoře
 • Možnost ovlivnit změny - tato pozice má rozhodovací právo a právo měnit zaběhnuté procesy
 • Realizovat vlastní nápady - co si navaříte, to si i sníte :)
 • Neustálý rozvoj napříč různými obory - potká vás několik výzev, kdy budete muset proniknout do oborů, se kterými jste se zatím ještě nepotkali
 • Nesedíte jen u počítače, ale potkáváte se i s partnery a zákazníky mimo firmu

Nabízíme:

Momentálně je pozice čerstvě obsazená a projekty, které rozjíždíme již mají své projekťáky. I přesto nám dejte vědět, jestli se v této pozici vidíte a sedlo by Vám to. U nás vznikají často nové výzvy a projekty a rádi se s Vámi potkáme a pobavíme o možnostech.  Buď se rovnou domluvíme na termínu nástupu v brzké budoucnosti nebo si vás necháme v povědomí a jakmile nám tu vznikne nová výzva právě pro vás, ozveme se.

Ozvěte se nám e-mailem s předmětem "Project manager" na prace@slevomat.cz, připojte své CV a pár vět, proč vás nabídka zaujala a proč bychom měli chtít do týmu právě vás.

×

Zákaznická podpora - dlouhodobá brigáda

Tvoje pusa je neustále od ucha k uchu a povídáš si rád? Telefonování se nebojíš a vyřešit něčí trable ti dělá radost? Rád vymýšlíš překvapení a malé radosti, které rozzáří den tvým kamarádům i úplně cizím lidem? A chceš ve Slevomatu dál růst a nabírat zkušenosti i v jiných oblastech a odděleních?

Tak to jsi náš člověk. Máme pro tebe skvělou startovací pozici.

Do našeho týmu Zákaznické podpory nyní přijímáme nové talenty (na dlouhodobou brigádu, která se může časem přetavit ve fulltime), kteří se nebojí komunikovat s našimi zákazníky a řešit jejich požadavky.

Náš tým zákaznické podpory na vánočním Havaj večírku

Tato pozice je v naší firmě často pozicí startovací a spousta lidí ze zákaznické se tu naučila řešit různé situace, pomoci zákazníkovi v nesnázích a tyto dovednosti pak využít pro další růst ve Slevomatu.

Je to odrazový můstek pro všechny, kteří Slevomat vidí jako firmu, kde chtějí zakotvit a posouvat se.

Terka, Ondra, Tomáš, Jana, Jirka - to jsou naši kolegové, kteří na zákaznické podpoře začali a nezůstali.

Mrkni na jejich příběhy.

Terka

Terka začínala na zákaznické podpoře před dvěma a půl lety. Perfektně zvládala komunikaci se zákazníky a lákal ji marketing. Postupně se vypracovala na specialistku marketingu a již nějakou dobu spravuje naše sociální sítě - především Facebook.

Ondra

Ondra dlouhou dobu působil na zákaznické podpoře. Je velmi pečlivý a vždy mu šly veškeré úkoly, které se týkaly tabulek, kontroly a evidencí. Aktuálně přešel do oddělení financí na pozici fakturanta.

Jana

Jana je součástí Slevomatu necelé dva roky. Začínala prací na zákaznické podpoře, a jelikož měla cit pro to, jak by měly nabídky ideálně vypadat, aby se zákazníkům líbily, posunula se na pozici specialistky schvalování a aktuálně působí v týmu pro Prahu.

Jirka

Jirka byl na zákaznické podpoře vždy tím, kdo byl empatický a dokázal vyřešit jakýkoliv požadavek. Stal se proto po roce Velvyslancem zákazníků a pro naše zákazníky vymýšlí překvapení, setkává se s nimi a získává nám zpětnou vazbu, abychom se mohli stále zlepšovat.

Na této pozici tě čeká zejména:

 • Řešení zákaznických přání po telefonu
 • Zodpovídání zákaznických dotazů po e-mailu
 • Vymýšlení různých “wow” akcí pro naše věrné zákazníky (např. překvapení zákazníkovi k narozeninám ve formě dortu zaslaného do práce, lístky zdarma do jeho oblíbeného divadla atd.)
 • Získávání zpětné vazby od zákazníků

Co bys neměl postrádat:

 • Příjemné vystupování a komunikativnost
 • Nadšení pro jednání s lidmi a řešení situací
 • Chuť stále se učit a rychle se přizpůsobit

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Různorodá a pestrá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější dle Google Trends
 • Zázemí stabilní společnosti, která se posouvá neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
 • Možnost profesního růstu v rámci firmy
 • Práce v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 150 lidmi
 • Žádné callscripty a volnost v řešení situací
 • Příjemné kanceláře kousek od Náměstí míru
 • Práce formou brigády při škole
 • Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřená firemní kulturu a zaměstnanecké benefity (třeba i kredity na nákup na Slevomatu)
 • Nástup klidně zítra či dle dohody

Tak pojď do toho s námi!

Pošli nám e-mail s předmětem "brigáda Zákaznická podpora" na prace@slevomat.cz, připoj své CV a pár vět, proč si myslíš, že nám to spolu může klapat.

Současný tým se na nové posily už moc těší a posílá pozdrav z pondělní společné snídaně. :)

×

City Manager

Jste hlavou analytičtí mistři a zároveň srdcem kreativci?

Je pro vás svět online nakupování a služeb druhým domovem?

Máte rádi obchod a marketing, ale užíváte si spíš práci za oponou než akci v terénu?

Jestli ano, pak se nám budete líbit na pozici City Managera.

A proč se bude líbit ona vám?

Budete mít na starosti svůj region (City), pro který budete zodpovědní za kontrolu, nastavení a vyladění nabídek tak, aby byly neodolatelné pro naše zákazníky, přínosné pro partnery a atraktivní pro Slevomat. Vaše výtvory budou k vidění u nás na hlavní straně a vy tak budete přímým spolutvůrcem našeho byznysu.

Kreativně se budete moct vyřádit na vymýšlení a navrhování akcí a kampaní, které ve svěřeném regionu ještě chybí a které můžou být trhákem nadcházející sezóny.

Oporou vám bude skvělý tým kolegů, s kterými budete pracovat na dosahování hvězdných výsledků, vymýšlet nové vychytávky pro vaše City a zažívat pracovní adrenalin i mimopracovní zábavu.

Co na práci „ciťáka“ baví Janču? Podívejte se na video.

Janča byla před kamerou trochu nervózní, až se s ní seznámíte osobně, uvidíte jí vždycky s pusou od ucha k uchu :)

Co vás na pozici City managera čeká:

 • Nastavování slevových nabídek (prodejnost, struktura, podmínky, obsah)
 • Schvalování nabídek (práce s PC a administrací) - především z obchodního a prodejního hlediska
 • Tvorba slevových nabídek (základní práce s grafikou a psaní krátkých úvodních textů)
 • Komunikace s obchodními partnery a spolupráce s obchodním týmem
 • Koordinace přípravy a kontrola textové a grafické části slevové nabídky

Co byste neměli postrádat:

 • Organizovanost, komunikativnost, zodpovědnost, systematičnost a důvěryhodnost
 • Selský rozum a vlastní názor
 • Business přemýšlení
 • Příjemný a milý projev po telefonu i při osobním jednání
 • Základní znalost s Photoshopem
 • Perfektní znalost českého jazyka
 • Schopnost zvládat více věcí na jednou, flexibilitu a vstřícnost ke změnám
 • Pozitivní náladu, energii a chuť do práce
 • Týmového ducha

Proč se stát "ciťákem" ve Slevomatu:

 • Pestrou a zajímavou práci v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější firmě dle Google Trends
 • Práci na full-time s flexibilním plánováním času a svobodou
 • Stabilní platové podmínky a zajímavá variabilní složka
 • Mladý, dynamický a veselý pracovní tým s přátelskou atmosférou
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru a otevřenou firemní kulturu
 • Fungování bez zbytečných byrokratických nařízení a procesů
 • Zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
 • Nástup možný výhledově do budoucna
 • Fajn tým, který vás v začátcích podpoří a v nesnázích poradí
 • Zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a sleduje aktuální trendy

Tým city managerů je momentálně v plné síle, ale výhledově ho plánujeme posilovat o další kolegy. Pokud Vám ale role "ciťáka" zní jako to pravé pro Vás, dejte nám vědět a my se ozveme, jakmile bude se bude rozšíření týmu blížit. Rádi o Vás budeme vědět už dopředu. 

V případě zájmu pošlete e-mail s předmětem "City Manager" na prace@slevomat.cz, připojte své CV a odpověď, proč by pozice padla na míru přímo vám.

Už se těšíme na vaše reakce!

×

Facebook špecialista so slovenčinou

Fejsík, Fejsbúčik, Fejs.

Nazývať sa dá rôzne, ale každopádne je to silný nástroj. Určite vtedy, keď firemný profil sleduje množstvo ľudí. 

V tejto chvíli slovenskú stránku Zľavomat lajkuje takmer 150.000 užívateľov a ty môžeš byť pánom práve tohto profilu.

Pokiaľ si napríklad študentom marketingu so slovenskými koreňmi a „tie internety“ a „tie sociály“ ťa vždy lákali najviac, máš teraz príležitosť ukázať čo v tebe je, načerpať zaujímavé skúsenosti a hlavne ich vyskúšať v praxi.

Alebo si to zatiaľ skúšal len v malej firme, či na vlastnom projekte a nesiahol si si na zaujímavý budget?

Využi našu super výzvu a spravuj zaujímavý projekt s ešte zaujímavejším budgetom.

Náš marketingový tím hľadá do Prahy „po slovensky hovoriaceho brata (alebo sestru)“, ktorému nie sú sociálne siete cudzie, chce sa v tejto brandži zlepšovať a držať krok s trendami a novinkami.

Toho, kto ovláda základy Photoshopu, ale to mu nestačí.

Toho, kto má cit pre slová a dokáže textom pobaviť a zaujať.

Toho, kto rád vidí za svojimi činmi čísla a výsledky a rád si čísla spája s príbehmi.

A predovšetkým toho, kto Facebook nespustí z očí a čaká na každú novinku.

Toho, kto si bude chcieť vyskúšať všetky technológie (Roihunter) a bude chcieť testovať alfa funkcie.

Toho, kto rád pocestuje do Varšavy na Facebook konferenciu a vezme to cez bratislavské kancelárie Zľavomatu, aby sa stretol so slovenskými kolegami.

Toho, kto sa o svoje poznatky podelí aj s ostatnými marketérmi v rámci Miton skupiny a naopak sa bude učit aj ich know-how.

Toho, kto chce skvele doplniť 3-členný tím, ktorý sa už v Slevomate sociálnymi sieťami zaoberá.

Marketingový tým Slevomatu

A prečo by si chcel byť Ten?

V našom oddelení marketingu ročne pretečie viac ako 70 mililónov Kč. Iba cez Facebook kampane nám ročne pretečú desiatky miliónov. Facebook specialista tieto kampane dostane na starosť, bude za ne zodpovedný a bude mať voľnosť pri nastavovaní.

Pracujeme aj s veľkým množstvom zaujímavých dát, tie ťa naučíme vyhodnocovať a pretavovať na nové marketingové cesty.

Tvojim  jediným projektom bude Zľavomat.sk, kde môžeš skúšať nové veci aj testovať a vymýšlať nové nápady, ako urobiť kampane inak a lepšie.

Marketing robíme zaujímavo a netradične. Naše nápady a výsledky často prezentujeme na rôznych konferenciách.

Pozícia je vhodná aj pre juniorov či absolventov bez veľkých skúseností, zato s poriadnou dávkou talentu, zápalom a chuťou sa všetko čo najrýchlejšie naučiť. Príležitosť je ale otvorená aj skúseným seniorom.

Náš marketingový tím je skvelo premazaný stroj, ktorý rád predá svoje skúsenosti ďalej a novému členovi dá možnosť sa rozvíjať. Učiť sa bude od tých najlepších, ale zároveň dostane voľnú ruku a možnosť navštevovať aj kolegov v Bratislave, aby všetko šlapalo ešte lepšie.

Môžeš sa učiť od tých najlepších a raz tiež stáť na pódiu a prednášať o tom, čo na Facebooku funguje.

Na tejto pozícii ťa čaká najmä

 • Správa Facebook stránky Zľavomat a Facebook reklamy pre tento kanál
 • Analýza a optimalizácia kampaní
 • Zodpovednosť za výkon kampaní
 • Vyhodnocovanie a reporting
 • Tvorba reklamných textov a jednoduchej grafiky do platených aj neplatených príspevkov
 • Možnosť  zapojiť sa do kreatívnych kampaní a realizovať svoje nápady

Čo by ti nemalo chýbať

 • Chuť učiť sa (v prípade juniora) alebo znalosť práce s Facebook Ads a skúsenosti s Google Analytics (v prípade seniora)
 • Dobrá gramatika, pútavý copywriting
 • Základy Photoshopu a cit pre grafiku
 • Chuť posúvať seba aj Zľavomat ďalej
 • Zodpovednosť a samostatnosť
 • Logické uvažovanie a sedliacky rozum
 • Schopnosť premýšlať v súvislostiach

Prečo byť súčasťou slevomatového tímu

 • Rôznorodá a pestrá práca v najrýchlejšie rastúcej firme českého internetu, šiestej najhľadanejšej podľa Google Trends
 • Zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá sa posúva neustále vpred a ide s aktuálnymi trendami
 • Možnosť posunu a profesionálneho rastu v rámci firmy
 • Zaujímavé školenia na odborných konferenciách
 • Prácu v mladom kolektíve s priateľskou atmosférou s viac ako 150 ľudmi
 • Príjemné kancelárie kúsok od Námestia Mieru
 • Prácu na plný úväzok s možnosťou platového rastu
 • Atmosféru slobodnej firmy bez tvrdého dozoru
 • Otvorenú firemnú kultúru a zamestanecké benefity
 • Nástup pokojne zajtra alebo podľa dohody
 • A sem tam aj nejaký ten večierok nielen v Zľavomate :)

Vidíš sa u nás na pozícií Facebook špecialistu? Tak nám pošli e-mail s predmetom "SK Facebook specialista" na prace@slevomat.cz, pridaj svoje CV a napíš, prečo by sme mali chcieť na slovenský Facebook práve teba.

×

Finanční analytik

Umíte zpracovat myšlenky jiných a dát je do Excelu?  Máte odvahu říci svůj názor, když Vám to vychází z dat jinak? Dokážete lidem pomocí čísel ukázat cestu k cíli, třeba jak zvýšit tržby o 50%?

Pokud ano, tak jste ten správný člověk pro nás :)

Hledáme k sobě do finančního týmu šikovného kolegu/kolegyni, který/á nám dále pomůže pochopit business a jak se dostat k cíli.

Náplň práce:

Váš první úkol může znít: Řekni nám, zda je náš současný budget na marketing dostatečný, nebo zda máme investovat agresivněji? Na Vás bude:

 1. Najít si ty správné kolegy, abyste zjistili, jak náš marketing funguje.
 2. Připravit si data a zanalyzovat je - kolik nás který zdroj stojí, jak se zákazníci chovají a co nám přinesou v jakém horizontu.
 3. Odvodit jasné závěry, zda máme investovat více a jak. Projít si Vaše závěry s kolegy, upravit je a případně je pak odprezentovat  vedení.

Ale jinak se budete zabývat světem podnikových financí. K Vašim úkolům bude mj. patřit:

 • Zpracovávání business a finančního plánu společnosti. Sledování odchylek od plánu, hledání příčin a jejich reporting,
 • Hledání businessu driveru projektu a stanovení break even,
 • Analýza a projekce trhu. Analýza konkurence,
 • Nastavování a vyhodnocování KPIs pro management,
 • Počítání profitability a produktivity,
 • Analýza nákladů a controlling… a mnoho dalších zajímavých činností :)

Požadujeme:

 • Dobré komunikační schopnosti, abyste si mohl/a popovídat s kolegy, jak funguje business, který chcete analyzovat,
 • Pro-aktivnost a energii k dosahování výsledku,
 • Preciznost, aby v analýzách nebylo příliš chyb,
 • Důležitější je přístup k práci než zkušenosti, ale předchozí kontakt s financemi neuškodí :)
 • Ideálně 1-3 roky pracovních zkušeností.

Nabízíme:

 • Rychlý kariérní rozvoj; průměrný věk vedení je pod 30 let a to řídíme přes miliardu korun … zatím ;)
 • Stát se součástí vzrušujícího světa start-upů
 • Mladý, dynamický a veselý pracovní tým; atmosféru svobodné firemní kultury
 • … a samozřejmě vše co náleží k odměně za práci :)

Láká vás tato pozice? Pokud ano, pošlete nám e-mail s předmětem "Finanční analytik" na prace@slevomat.cz, připojte své CV a pár vět, proč vás nabídka zaujala a proč bychom měli chtít do týmu přijmout právě vás.

×

Zkušená hvězda zákaznické podpory

Máš zkušenosti ze zákaznické podpory a jsi připraven/a na roli s větší odpovědností? Nebaví tě call centra s předepsanými scénáři a chceš zákazníky těšit vlastními nápady? Pečoval/a jsi o zákazníky i zaměstnance v retailu a toužíš zažít energii a rychlost e-commerce? Nebo už umíš vést tým, ale chceš si zkusit práci ve firmě, kde můžeš dobrý nápad ihned realizovat a nebrzdí tě zbytečné procesy?

Pokud jsi alespoň na jednu otázku odpověděl/a kladně, tak jsi náš člověk. Máme pro tebe skvělou šanci, jak se realizovat a odstartovat svůj růst!

Do našeho týmu zákaznické podpory nyní hledáme zkušeného kolegu, který bude mít možnost po zapracování nabírat náročnější úkoly, které odstartují jeho růst. Na začátku tě zasvětíme do tajů našeho přístupu k zákazníkům, jak je hýčkáme a pečujeme o ně. Až budeš mít péči v malíku a pojedeš tempem našich matadorů, začneš se s šéfkou bavit o dalším rozvoji v rámci týmu.

Ve Slevomatu víme, jak udělat zákazníky šťastnými. Každý z nich má jiná přání a to je pro nás každodenní výzva. Připravujeme jim překvapení, jejich stížnost měníme v radost a až najdeme dost vysoké štafle, sneseme jim modré z nebe.

Náš tým zákaznické podpory na vánočním Havaj večírku.

Tato pozice je v naší firmě často pozicí startovací a spousta lidí ze „zákaznické“ se tu naučila řešit různé situace, pomoci zákazníkovi v nesnázích a tyto dovednosti pak využít pro další růst ve Slevomatu. Je to odrazový můstek pro všechny, kteří Slevomat vidí jako firmu, kde chtějí zakotvit a posouvat se.

Terka, Ondra, Jana, Jirka - to jsou naši kolegové, kteří na zákaznické podpoře začali, a nezůstali.

Mrkni na jejich příběhy.

Terka

Terka začínala na zákaznické podpoře před dvěma a půl lety. Perfektně zvládala komunikaci se zákazníky a lákal ji marketing. Postupně se vypracovala na specialistku marketingu a již nějakou dobu spravuje naše sociální sítě - především Facebook.

Ondra

Ondra dlouhou dobu působil na zákaznické podpoře. Je velmi pečlivý a vždy mu šly veškeré úkoly, které se týkaly tabulek, kontroly a evidencí. Aktuálně přešel do oddělení financí na pozici fakturanta.

Jana

Jana je součástí Slevomatu necelé dva roky. Začínala prací na zákaznické podpoře, a jelikož měla cit pro to, jak by měly nabídky ideálně vypadat, aby se zákazníkům líbily, posunula se na pozici specialistky schvalování a aktuálně působí v týmu pro Prahu.

Jirka

Jirka byl na zákaznické podpoře vždy tím, kdo byl empatický a dokázal vyřešit jakýkoliv požadavek. Stal se proto po roce Velvyslancem zákazníků a pro naše zákazníky vymýšlí překvapení, setkává se s nimi a získává nám zpětnou vazbu, abychom se mohli stále zlepšovat.

Jestli ti to zní jako tvůj budoucí příběh, tak čti dál, už jsi skoro v cíli!

Na této pozici tě čeká zejména:

 • Řešení zákaznických přání po telefonu
 • Zodpovídání zákaznických dotazů po e-mailu
 • Vymýšlení různých “wow” akcí pro naše věrné zákazníky (např. překvapení zákazníkovi k narozeninám ve formě dortu zaslaného do práce, lístky zdarma do jeho oblíbeného divadla atd.)
 • Získávání zpětné vazby od zákazníků
 • Po zapracování případné přibírání dalších úkolů, mezi které může patřit například: 
  • určování priority jednotlivých úkolů
  • vyhodnocování kvality práce týmu
  • zastřešení komunikace s významnými partnery
  • motivace a inspirace týmu
  • plánování organizace práce

Co bys neměl postrádat:

 • Zkušenosti v zákaznické podpoře, s reklamacemi nebo péčí o zákazníky v retailu
 • Příjemné vystupování a komunikativnost
 • Nadšení pro jednání s lidmi a řešení situací
 • Chuť stále se učit a rychle se přizpůsobit
 • Ambici posouvat se dál a nést odpovědnost nejen za sebe

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Různorodá a pestrá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější dle Google Trends
 • Zázemí stabilní společnosti, která se posouvá neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
 • Možnost profesního růstu v rámci firmy
 • Práce v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 150 lidmi
 • Žádné callscripty a volnost v řešení situací
 • Příjemné kanceláře kousek od Náměstí míru
 • Práce na plný úvazek
 • Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřená firemní kulturu a zaměstnanecké benefity (třeba i kredity na nákup na Slevomatu)
 • Nástup klidně zítra či dle dohody

Tak pojď do toho s námi!

Pošli nám e-mail s předmětem "Zkušená hvězda zákaznické podpory" na prace@slevomat.cz, připojte své CV a pár vět, proč si myslíš, že nám to spolu může klapat.

×

Miliónoví obchodníci Plzeň

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends (http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) a zároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž do začátku vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu napište heslo "Plzeň".

×

Miliónoví obchodníci Ostrava

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends (http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) a zároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, garantujeme Vám fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. 

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu připište "Ostrava".

×

Miliónoví obchodníci Zlín

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends(http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) azároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž do začátku vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu připište "Zlín".

×

Miliónoví obchodníci v regionech

Hledáme milionové lidi

Nemáme právě teď otevřenou pozici ve vašem regionu? Nezoufejte! Výhledově plánujeme posilovat týmy po celé republice. Sledujte naši kariérní stránku a "lajkněte" Slevomat LIVE na Facebooku, kde Vám pravidelně servírujeme to nejlepší ze života ve Slevomatu, ale i echo o právě probíhajícím náboru.

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends(http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) azároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž do začátku vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu připište "Obchodník v regionu".