Kategorie

Volná místa ve Slevomatu

Slevomat.cz je nejrychleji rostoucí firmou českého internetu, když dokázal dosáhnout ročního obratu 1 miliardy korun již za 3 roky a 9 měsíců od svého vzniku. Je první a největší firmou, která na českém trhu představila koncept hromadného nakupování. Zákazníkům každý den představuje výjimečné cenové nabídky na lokální služby, pobyty, zájezdy i zboží. Za dobu svého fungování Slevomat.cz zákazníkům ušetřil již přes 4 miliardy korun a rozšířil svou zákaznickou bázi na více než jeden milion lidí. Jen za poslední rok tým Slevomatu vyrostl o více než 100 zaměstnanců a neustále hledá další talenty. Chcete se také stát součástí našeho týmu?

Lajkněte si stránku Slevomat LIVE a podívejte se, jak u nás vypadá (ne)obyčejný den. Uvidíte jako první, co děláme, jak pracujeme i jak se bavíme. Nahlédnete tak přímo do kuchyně (obrazně i doslova).

Zeptali jsme se kolegů na pár otázek:

Co tě ve Slevomatu nejvíc baví?

Vašek: Fotbálek, Playstation a hlavně moje práce.

Tomáš: Nejvíc asi inspirativní lidi okolo a taky to, že můžeme mít v kanceláři malou psí smečku nebo morčátko.

Lea: Umíme se bavit. Každý první pátek v měsíci máme ve Slevomatu celofiremní party, na které si s kýmkoliv, i se šéfy, můžu popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Party se z práce často přesouvá i do různých restauračních zařízení.

Veronika: Že se můžu pořád rozvíjet a zkoušet nové věci. Vím, že můžu přijít s jakýmkoli nápadem na zlepšení, i když se to týká třeba úplně jiného oddělení. Klidně nápad mohu probrat s šéfy, a když to dává smysl, pustíme se do zlepšování.

Co pro tebe znamená svobodný Slevomat?

Katka: Můžu si dělat věci po svém, nikdo mi nenařizuje, jak přesně mám plnit dané úkoly. A taky možnost home office.

Jana: Otevřená komunikace, relativní volnost v pracovní době a taky svoboda od zbytečné byrokracie.

Jirka: Že nemusím vstávat před osmou! Vím, že je pro mého šéfa důležitější, jestli odevzdám dobrou práci, než jestli sedím od devíti do pěti na židli.

Jak se ti pracuje ve firmě se 150 zaměstnanci?

Tomáš: Dobře, hlavně díky fajn kolektivu a uvolněné, svobodné firemní kultuře.

Klára: Líbí se mi, že i když je nás tu hodně, nepotkávám ve Slevomatu byrokraty. I s šéfy můžu mluvit napřímo a otevřeně, bez nějakého zdržování.

Kuba: Původní pětičlennou partu jsem nezažil, nastoupil jsem až do firmy s více než stovkou lidí. Ale myslím si, že pohoda, která tu je, tady byla i v desíti a bude klidně i se třemi stovkami zaměstnanců.

S jakými lidmi pracuješ nebo bys chtěl/a pracovat?

Petr: V týmu máme lidi, kteří svému oboru fakt rozumí, a zároveň se s nimi dá jít v pohodě na pivo (i s šéfy).

Zuzana: Do Slevomatu může přijít prakticky kdokoli, kdo je nadšený pro věc, je schopný a má talent. Zbytek se tu může naučit. Myslím, že tak nějak zde začínala spousta mých kolegů.

Jana: Podle mě jedeme všichni (nebo alespoň okruh lidí, které potkávám já) na stejné vlně, jsme týmoví hráči. No a pracovat bych chtěla pořád právě s takovými lidmi.

Honza: Od svých nadřízených i kolegů se mám pořád co učit. Líbí se mi, že jsou zde jak nováčci, tak špičkoví odborníci, můžeme si tak pořád předávat poznatky a zkušenosti, a to nás posouvá dál.

Nenašli jste vhodnou volnou pozici? Navrhněte si vlastní pozici a napište na prace@slevomat.cz.
Sledujte novinky o našich volných pozicích také na Linkedinu. Jak u nás vypadá vybírání kandidátů?

Souhlasím s tím, že Slevomat.cz s.r.o. bude spravovat, zpracovávat a uchovávat mé osobní údaje uvedené v životopise a připojených přílohách, které poskytnu pro účely výběrového řízení. Zároveň souhlasím s vložením do databáze uchazečů. To vše podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. Informace poskytuji dobrovolně na základě vlastního rozhodnutí a souhlas uděluji na dobu neurčitou od odeslání životopisu. Zároveň vím, že ho můžu kdykoli písemně odvolat.

×

PHP programátoři

Chcete, abyste nemuseli dlouze vysvětlovat, kde děláte? Pojďte pracovat do Slevomatu! Rozšiřujeme tým o PHP programátora.

Láká vás, že vaše práce ovlivní denně více než 200 000 lidí v ČR?

Tolik lidí totiž denně navštíví Slevomat (o Vánocích i daleko víc) a tihle všichni uvidí vaši práci!

Právě hledáme PHP programátory, juniory i seniory, kteří milují krásný kód a libují si v přesnosti a preciznosti. Tým rozšiřujeme, protože stávající programátoři na své pozici rostli, posunuli se v rámci firmy na zbrusu nové pozice a chopili se výzvy vyvíjet v Reactu nebo v interním týmu vývojářů mobilní aplikace (kde je btw stále otevřená pozice iOS vývojáře, kdo by měl zájem).

Pojďte se také chopit výzvy vyvíjet jeden z nejnavštěvovanějších webových projektů v ČR. Zařaďte se do týmu špičkových programátorů, kde budete mít možnost růst, učit se a nechat se inspirovat těmi nejlepšími z oboru.

Když jste slevomatím programátorem, nemusíte dlouze vysvětlovat v jaké firmě pracujete a na čem zrovna makáte; jedničku na trhu zná každý a hned ví, že kvalitní vývoj stavíme na přední místo.

Používáme PHP 7, nejnovější Nette a Symfony, Doctrine, MySQL 5.7 (Percona), dále také Git, Phing, Grunt, PHPUnit, TeamCity, Nginx, Elasticsearch, RabbitMQ, Redis, Memcached, WebDAV, máme 12 serverů a do DB chodí ~3M dotazů za hodinu. Záleží nám na bezpečnosti i rychlosti.

Chcete se k nám přidat? Ozvěte se!

Malá ochutnávka toho, co nabízíme:

Co by vás také mohlo potěšit:

 • 2 pátky do měsíce věnované vlastním projektům, rozvojovým aktivitám, interním hackathonům
 • Sdílení zkušeností a propojení mezi programátory v investorské skupině Miton (Skrz, Rohlík, Bonami, a další)
 • Vietnamská večerka hned naproti a skvělé restaurace kousek od kanclu 
 • Nejlepší párek v rohlíku v celé Praze hned u tramvaje po cestě z práce (nebo jako snídaně ve směru do práce) 
 • Volná pracovní doba respektující jedinečnosti denního režimu programátorů (choďte si do práce až se vyspíte a programujte klidně až do rána)
 • Vtipná týmová komunikace přes Slack 
 • Nadprůměrné platové ohodnocení, schopné lidi si umíme hýčkat
 • Práci na živnostenský list (značka ideál) nebo hlavní pracovní poměr
 • Zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru - metro C, metro A, tram 4, 10, 16, 22, 51, 55, 57, 59, 135)

Nečekejte a ozvěte se nám už radši teď hned na prace@slevomat.cz. Připojte něco o sobě - CV, odkaz na Linkedin, GitHub, Twitter, whatever; vyberte a pošlete nějakou vaši reprezentativní ukázku kódu ve funkčním celku, abychom si udělali obrázek a pojďte s námi na kafe, vynikající víno z Moravy nebo drink umíchaný kolegyní barmankou ve slevomatím baru. Rádi vám ukážeme, na čem momentálně pracujeme a dáme řeč o všem, co vás bude zajímat.

×

Android vývojář

Nechceš být jen kolečko v mašině, které nemá vliv na výsledek? Klient si vymýšlí nesmysly? Pracuj dlouhodobě na jedné aplikaci, se kterou si můžeš vyhrát a být s ní opravdu spokojený.

 

Rozšiřujeme náš interní tým vývojářů mobilních aplikací!

Do stávajícího týmu vývojářů mobilních aplikací hledáme další lidi, kteří jsou nadšení do mobilních platforem a budou s námi vytvářet mobilní aplikace a cokoliv dalšího, co se na mobilech objeví. Pokud rozumíte vývoji mobilních aplikací/webu a našli jste se v tom, co popisujeme, přihlaste se!

U nás nebudete pátým kolem u vozu, ale plnohodnotným členem týmu, který bude ovlivňovat výslednou podobu.

Na rozdíl od práce ve firmách specializovaných na vývoj mobilních aplikací budete u nás rozvíjet mobilní appky dlouhodobě a kvalitně. Nemusíte přepínat mezi různými klienty nebo nahánět několik termínů zároveň.

A ano, četli jste správně, těch appek bude víc! 

 

Appky Slevomatu

1) Slevomat

Naše současná hybridní aplikace není nejmladší, to víme, ale proto také pracujeme na nové nativní. Máme s ní velké plány – věříme, že do 2 let bude z mobilů na Slevomatu nakupovat více než polovina zákazníků. Nová aplikace nabídne personalizaci nabídky podle preferencí, chování a polohy zákazníka.

Stáhnout aplikaci:

2) Partnerská aplikace

Aplikace pro firmy, které na Slevomat dávají své nabídky. Umožňuje partnerům rychle uplatňovat vouchery, vytvářet rezervace a spravovat nastavení jednotlivých nabídek. Díky ní jsou naši partneři schopni bez problémů a administrativy odbavovat velké množství zákazníků najednou.

Stáhnout aplikaci: 

3) Hele.cz

Zcela nová aplikace od Slevomatu, která vám umožní najít zážitek nebo službu na poslední chvíli a snadno si zarezervovat termín. Jde o start-up v rámci Slevomatu, chceme si ozkoušet model fungování s last minute a rezervacemi pod oddělenou značkou.

Stáhnout aplikaci:

Do budoucna uvažujeme i o dalších specializovaných aplikacích pro konkrétní použití.

Mobile first je v naší DNA

Ve Slevomatu není potřeba nikoho přesvědčovat o tom, že mobil bude relativně brzy hlavním zařízením, ze kterého k nám zákazníci budou přistupovat. A tím nikoho nemyslíme jen náš tým, ale i CEO nebo akcionáře firmy, všichni jsme v pohledu na důležitost mobilů za jedno. Již dnes tvoří mobil desítky procent objednávek a jejich množství strmě roste. Web tedy automaticky vzniká jako mobile first a vytvořili jsme interní tým pro vývoj mobilních aplikací..

 

Slevomat mobil v číslech

Počet aktivních uživatelů za poslední měsíc: 40,665.

Podíl návštěvnosti z mobilů: 30,9%.

Podíl objednávek: 20%.

Mobily jsou dnes plné zajímavých technologií, je ale potřeba pro ně najít praktické využití. My bychom se rádi zaměřili na:

 • chytré notifikace na základě osobních preferencí a geolokace
 • wearables
 • zabezpečené / bezdotykové platby (NFC)
 • iBeacon
 • použitelnost a čistý design
 • rezervace termínu přímo z aplikace 

Technologie a nástroje, které používáme

Android:

 • Android SDK – máme rádi fragmenty víc než aktivity.
 • Konzumujeme JSON REST API (které si zdokumentujeme v Apiary) skrz Volley (málo) nebo Retrofit (hodně), pomáháme si OkHttp.
 • De/serializujeme pomocí Gson.
 • Když na to přijde, tak si uděláme ContentProvider.
 • Obrázky loadujeme via Picassa nebo Glide.
 • Google Play Services pro mapy, geofence, analytics, pushky.
 • Android Design Library, aby appka vypadala up-to-date a při tom appcompat.
 • Facebook login
 • Když už testujeme, tak Roboelectric, Optimizely.
 • Crashlytics je náš kamarád.
 • A taky Jenkins, na něm vždy najdem build, deploy a test tasky.

iOS:

 • Xcode jako IDE
 • JetBrains AppCode
 • Aplikace již píšeme ve Swift.
 • Držíme filozofii dvou velkých verzí. To nám dovoluje používat knihovny jako Alamofire.
 • Pro správu knihoven třetích stran používáme Cocoapods.
 • Mezi oblíbené knihovny patří například SnapKit, Parse, GA, Fabric (Crashlytics, Answers, Optimizely).
 • Facebook SDK

Vývoj a design řešíme interně

Tým mobilních vývojářů má PHP programátora dedikovaného pouze na přípravu API propojení do core systému, aby nevznikala zbytečná zdržení. Designéři pro návrh aplikací jsou také interní. Výhodou je, že se o všem dá v týmu diskutovat a ovlivňovat výsledné řešení.

 

Co by vás mohlo potěšit:

 • sdílení zkušeností a propojení mezi programátory v investorské skupině Miton (Skrz, Rohlík, Bonami, a další)
 • vietnamská večerka hned naproti a skvělé restaurace kousek od kanclu 
 • nejlepší párek v rohlíku v celé Praze hned u tramvaje po cestě z práce (nebo jako snídaně ve směru do práce) 
 • volná pracovní doba respektující jedinečnosti denního režimu programátorů (choďte si do práce až se vyspíte a programujte klidně až do rána)

Náplň práce:

 • Vývoj nových funkcí a rozvoj stávající android aplikace Slevomatu
 • Vývoj nových mobilních aplikací na platformě Android
 • Testování funkčnosti
 • Podílení se na směru produktového rozvoje aplikací

Požadujeme:

 • Zkušenosti s vývojem aplikací pro Android
 • Širší orientace v IT vývoji výhodou

Nabízíme:

 • Možnost vytvářet a rozvíjet mobilní aplikace, které zná většina internetové populace v ČR
 • Dlouhodobý focus na rozvoj produktu
 • Zkoušení nových věcí a přístupů mezi prvními v ČR
 • Možnost pracovat v praxi s nejnovějšími technologiemi
 • Stabilní práci na plný nebo částečný úvazek ve společnosti, která je špičkou v oboru
 • Dobré platové podmínky s ohodnocením odpovídajícím nasazení a schopnostem
 • Mladý a veselý pracovní tým ve firmě se svobodnou firemní kulturou
 • Kancelář v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
 • Nástup ihned

Jsme duchem velký, počtem malý tým mobilních vývojářů, kteří si spolu rádi zajdou na pivo, a každý si v něm najde dostatek prostoru k seberealizaci.

Ozvěte se nám na prace@slevomat.cz a přijďte si s námi o tom popovídat. Rádi vám ukážeme, na čem momentálně pracujeme a dáme řeč o všem, co vás bude zajímat.

×

iOS vývojář

Nechceš být jen kolečko v mašině, které nemá vliv na výsledek? Klient si vymýšlí nesmysly? Pracuj dlouhodobě na jedné aplikaci, se kterou si můžeš vyhrát a být s ní opravdu spokojený.

 

Rozšiřujeme náš interní tým vývojářů mobilních aplikací!

Do stávajícího týmu vývojářů mobilních aplikací hledáme další lidi, kteří jsou nadšení do mobilních platforem a budou s námi vytvářet mobilní aplikace, weby a cokoliv dalšího, co se na mobilech objeví. Pokud rozumíte vývoji mobilních aplikací a našli jste se v tom, co popisujeme, přihlaste se!

U nás nebudete pátým kolem u vozu, ale plnohodnotným členem týmu, který bude ovlivňovat výslednou podobu.

Na rozdíl od práce ve firmách specializovaných na vývoj mobilních aplikací budete u nás rozvíjet mobilní appky dlouhodobě a kvalitně. Nemusíte přepínat mezi různými klienty nebo nahánět několik termínů zároveň.

A ano, četli jste správně, těch appek bude víc! 

 

Appky Slevomatu

1) Slevomat

Naše současná hybridní aplikace není nejmladší, to víme, ale proto také pracujeme na nové nativní. Máme s ní velké plány – věříme, že do 2 let bude z mobilů na Slevomatu nakupovat více než polovina zákazníků. Nová aplikace nabídne personalizaci nabídky podle preferencí, chování a polohy zákazníka.

Stáhnout aplikaci:

2) Partnerská aplikace

Aplikace pro firmy, které na Slevomat dávají své nabídky. Umožňuje partnerům rychle uplatňovat vouchery, vytvářet rezervace a spravovat nastavení jednotlivých nabídek. Díky ní jsou naši partneři schopni bez problémů a administrativy odbavovat velké množství zákazníků najednou.

Stáhnout aplikaci: 

3) Hele.cz

Zcela nová aplikace od Slevomatu, která vám umožní najít zážitek nebo službu na poslední chvíli a snadno si zarezervovat termín. Jde o start-up v rámci Slevomatu, chceme si ozkoušet model fungování s last minute a rezervacemi pod oddělenou značkou.

Stáhnout aplikaci:

Do budoucna uvažujeme i o dalších specializovaných aplikacích pro konkrétní použití.

Mobile first je v naší DNA

Ve Slevomatu není potřeba nikoho přesvědčovat o tom, že mobil bude relativně brzy hlavním zařízením, ze kterého k nám zákazníci budou přistupovat. A tím nikoho nemyslíme jen náš tým, ale i CEO nebo akcionáře firmy, všichni jsme v pohledu na důležitost mobilů za jedno. Již dnes tvoří mobil desítky procent objednávek a jejich množství strmě roste. Web tedy automaticky vzniká jako mobile first a vytvořili jsme interní tým pro vývoj mobilních aplikací..

 

Slevomat mobil v číslech

Počet aktivních uživatelů za poslední měsíc: 40,665.

Podíl návštěvnosti z mobilů: 30,9%.

Podíl objednávek: 20%.

Mobily jsou dnes plné zajímavých technologií, je ale potřeba pro ně najít praktické využití. My bychom se rádi zaměřili na:

 • chytré notifikace na základě osobních preferencí a geolokace
 • wearables
 • zabezpečené / bezdotykové platby (NFC)
 • iBeacon
 • použitelnost a čistý design
 • rezervace termínu přímo z aplikace 

Technologie a nástroje, které používáme

Android:

 • Android SDK – máme rádi fragmenty víc než aktivity.
 • Konzumujeme JSON REST API (které si zdokumentujeme v Apiary) skrz Volley (málo) nebo Retrofit (hodně), pomáháme si OkHttp.
 • De/serializujeme pomocí Gson.
 • Když na to přijde, tak si uděláme ContentProvider.
 • Obrázky loadujeme via Picassa nebo Glide.
 • Google Play Services pro mapy, geofence, analytics, pushky.
 • Android Design Library, aby appka vypadala up-to-date a při tom appcompat.
 • Facebook login
 • Když už testujeme, tak Roboelectric, Optimizely.
 • Crashlytics je náš kamarád.
 • A taky Jenkins, na něm vždy najdem build, deploy a test tasky.

iOS:

 • Xcode jako IDE
 • JetBrains AppCode
 • Aplikace již píšeme ve Swift.
 • Držíme filozofii dvou velkých verzí. To nám dovoluje používat knihovny jako Alamofire.
 • Pro správu knihoven třetích stran používáme Cocoapods.
 • Mezi oblíbené knihovny patří například SnapKit, Parse, GA, Fabric (Crashlytics, Answers, Optimizely).
 • Facebook SDK

Vývoj a design řešíme interně

Tým mobilních vývojářů má PHP programátora dedikovaného pouze na přípravu API propojení do core systému, aby nevznikala zbytečná zdržení. Designéři pro návrh aplikací jsou také interní. Výhodou je, že se o všem dá v týmu diskutovat a ovlivňovat výsledné řešení.

 

Co by vás mohlo potěšit:

 • sdílení zkušeností a propojení mezi programátory v investorské skupině Miton (Skrz, Rohlík, Bonami, a další)
 • vietnamská večerka hned naproti a skvělé restaurace kousek od kanclu 
 • nejlepší párek v rohlíku v celé Praze hned u tramvaje po cestě z práce (nebo jako snídaně ve směru do práce) 
 • volná pracovní doba respektující jedinečnosti denního režimu programátorů (choďte si do práce až se vyspíte a programujte klidně až do rána)

Náplň práce:

 • Vývoj nových funkcí a rozvoj stávající iOS aplikace Slevomatu
 • Vývoj nových mobilních aplikací na platformě iOS
 • Testování funkčnosti
 • Podílení se na směru produktového rozvoje aplikací

Požadujeme:

 • Zkušenosti s vývojem aplikací pro iOS
 • Širší orientace v IT vývoji výhodou

Nabízíme:

 • Možnost vytvářet a rozvíjet mobilní aplikace, které zná většina internetové populace v ČR
 • Dlouhodobý focus na rozvoj produktu
 • Zkoušení nových věcí a přístupů mezi prvními v ČR
 • Možnost pracovat v praxi s nejnovějšími technologiemi
 • Stabilní práci na plný nebo částečný úvazek ve společnosti, která je špičkou v oboru
 • Dobré platové podmínky s ohodnocením odpovídajícím nasazení a schopnostem
 • práci na živnostenský list (značka ideál) nebo hlavní pracovní poměr
 • zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru - metro C, metro A, tram 4, 10, 16, 22, 51, 55, 57, 59, 135)
 • Nástup ihned

V případě zájmu nám napište na prace@slevomat.cz a připojte, proč byste u nás chtěli pracovat a něco o sobě.

Nejlepší bude, když se u nás stavíte na kafe, vynikající víno z Moravy nebo pořádnou nálož karlovarských oplatek. Rádi vám ukážeme, na čem momentálně pracujeme a dáme řeč o všem, co vás bude zajímat. Hledáme nadšence do platformy iOS, který nám pomůže hlavně s vývojem mobilní aplikace. Jsme duchem velký, počtem malý tým mobilních vývojářů, kteří si spolu rádi zajdou na pivo, a každý si v něm najde dostatek prostoru k seberealizaci.

×

Grafik

Tušíš, že zlatý řez nenajdeš v cukrárně vedle punčáku, a věříš, že grafikem se člověk nestává první koláží v Malování, ale spíše zakoupením vlastního Photoshopu? Pak jsi možná náš člověk! Aktuálně posilujeme náš tým grafiků o šikovnou posilu, která nám pomůže zvládat grafické zpracování našich nabídek (což bude gro jeho práce) a zapojovat se do projektů, které rozjíždíme (a že jich není málo).

Volná židle je volná jak pro ostřílené, tak pro začínající grafiky.

JUNIOR

Pokud jsi student grafického designu nebo je grafika tvá vášeň a zatím jen koníček:

 • můžeš nakouknout pod pokličku našich grafiků - předají ti veškeré své znalosti a naučí tvořit bannery a graficky zpracovávat vše, co chceme komunikovat zákazníkům
 • získat praxi ve firmě, která nikdy neusíná na vavřínech, neustále se vyvíjí a udává nové trendy
 • odstartovat svou kariéru v oblasti grafiky a nasbírat první pracovní zkušenosti
 • V začátcích jsme schopni nabídnout i part-time spolupráci, abys to skloubil i se školou.

SENIOR

Jestli jsi naopak zkušený grafik:

 • pojď být součástí party, kde se grafika dělá kreativně, ale zároveň se zacílením na konkrétního zákazníka
 • budeš mít okolo sebe parťáky, kteří ti rádi poradí a pomůžou
 • rádi tě přijmeme do týmu a budeš si moct užívat naší společnosti i mimo práci (večírky, teambuildingy atd.)
 • můžeš se zapojit do kreativních brainstromingů a činností, které se týkají posunutí Slevomatu zase o kousek dál

Ať už jsi junior, či senior, bude tě čekat kancelář 4 grafiků a našeho kavárníka TOndry, kde už na tebe čeká volná židle.

Preferujeme spolupráci s člověkem, který bude čas trávit s námi na Belgické a bude součástí týmu a kreativních schůzek např. i s naším copytýmem.

A jestli tě kromě grafiky zajímá i focení, můžeš se zapojit i třeba do focení našich nabídek v terénu, produktových fotografií či kampaní.

Čekalo by tě:

 • Příprava/výroba hlavních bannerů k nabídkám širokého typu a pro různé cílové skupiy
 • Úpravy a práce s fotografiemi v textu
 • Podílení se i na dalších aktivitách (např. Prázdninový deník, grafické ladění nového projektu)

Oceníme:

 • Znalost grafických programů (rozhodně Photoshop, ale základní znalost InDesignu či Illustratoru se taky neztratí)
 • Kreativitu
 • Spolehlivost a samostatnost
 • Rychlost a pečlivost
 • Zkušenost s grafickou úpravou produktových fotografií

Nabízíme:

 • Nasbírání/využití praktických zkušeností v oblasti grafiky v úspěšné, rychle se rozvíjející firmě, která je špičkou ve svém oboru
 • Svobodu a volnost při tvorbě bannerů v našich nabídkách a zapojení se do činností, které tě baví
 • Dobré platové podmínky s ohodnocením odpovídajícím nasazení a schopnostem
 • Mladý, dynamický a veselý pracovní tým
 • Atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek
 • Flexibilní fungování (jsme otevřeni jak full-time, tak part-time spolupráci, pokud budeš trávit čas s námi v kancelářích, občasný home-office je samozřejmě v pořádku, ale nechceme externího grafika, chceme parťáka do týmu)
 • Zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru) 
 • Nástup dohodou, ale ideálně ještě před Vánoci, ať se více poznáme na vánočním večírku :)

Už teď se ti v hlavně honí nápady, jak bys graficky zpracoval nabídku na tatarák nebo co by nemělo chybět v nabídce víkendového pobytu s wellness?

Tak neváhej a zašli své CVukázky toho nejlepšího z vlastní tvorby a jaké jsou tvé aktuální časové možnosti na prace@slevomat.cz a do předmětu připiš Grafik.

×

Návrhář/ka uživatelských rozhraní (UI/UX Designer)

Značka: Použitelnost, srozumitelnost, konzistence, responsivita, mobile first přístup

To nejzajímavější

 • Na Slevomat chodí 200 000 lidí denně a téměr 2 miliony měsíčně
 • Interní tým webových a mobilních vývojářů
 • Stabilní základna uživatelů k testování
 • Skutečně konkurenceschopný plat
 • Žádní nerozhodní klienti – pracujeme jen pro naše uživatele
 • Srandy kopa
 • Žádná byrokracie

Náš tým

 • Jsme tým stávající ze tří produktových manažerů a dvou designérů. Potřebujeme tedy ještě jednu/jednoho, aby produkťáci nebyli v přesile.
 • Dohromady jsme jeden vícehlavý UX designér. Staráme se o to, aby každý z našich téměř dvou miliónů zákazníků měl, jak se říká, dobrý zážitek.

Co tu jako děláme?

 • Vylepšujeme a posouváme kupředu jednotlivé celky klientského webu Slevomat.cz, připravovanou inovativní mobilní aplikaci Slevomat a komplexní rozhraní pro naše partnery.
 • Hodně A/B testujeme a měříme zlepšení.
 • Hypotézy podporujeme skutečnými čísly.
 • Pracujeme v krátkých iteracích, pořád na nových nápadech.

Řešíme například: Lidé se k nám chodí inspirovat, objevit nový zážitek, restauraci či dárek. Denně máme asi tři stovky nových nabídek. Jak je lidé objeví?
Nebo: Asi 20 % nákupů u nás jsou dárky. Lidé tedy né vždy nakupují pro sebe. Co to znamená pro způsob, kterým náš obsah prezentujeme a jak můžeme tyto uživatelské příběhy podpořit?

Koho hledáme?

 • Samostatného a zároveň týmového designéra/designérku. 
 • Který má chuť zkoušet různé cesty k cíli.
 • Pracujícího ve Sketchi nebo Photoshopu.
 • Který ví, že design neznamená dekorace.
 • A ví, že web není staticky obrázek, ale neustále se měnící cesta k cíli.

Co neděláme?

 • Dekorace
 • Obrázky na Dribbble

Nehledáme jen ty nejlepší designerská esa, ale i méně zkušené návrháře s chutí růst. Proto neváhej a ozvi se nám!

V případě zájmu zašli své CV spolu s ukázkami své práce na prace@slevomat.cz.

×

Informační stánek na Andělu - brigáda

Hledáte při škole brigádu, abyste si vydělali třeba na dárky pod stromeček pro své blízké?

Umíte to s lidmi a na stránkách Slevomatu jste jako doma? Staňte se andělem na Andělu!

Právě teď hledáme nadšeného a energického člověka, pro kterého bude potěšením věnovat se přáním našich zákazníků a poradí jim, co si vybrat za nabídku.

Chceme parťáka, který nám pomůže v předvánočním shonu (ale i dlouhodobé spolupráci v příštím roce se nebudeme bránit, pokud to bude společně klapat).

Bude také vymýšlet a realizovat soutěže a rozdávat radost v podobě volných kreditů.

Vláďa - šéf našeho stánku a případně nové působiště a kolega :)

Parta z infostánku na Vánočním havajském večírku :)

Vaše práce bude obsahovat:

 • dostat do povědomí značku Slevomat u potencionálních zákazníků
 • pomoc s výběrem služeb a jejich aktivní prodej
 • řešení zákaznických přání a dotazů tváří v tvář
 • pomoc zákazníkům s objednávkou a uplatněním voucherů
 • komunikace se zákaznickou podporou (která v nesnázích poradí  a pomůže i vám)

Jste náš ideální parťák, pokud máte:

 • příjemné vystupování a pusu od ucha k uchu
 • nadšení pro jednání s lidmi a řešení různých situací, které budou pestré
 • rádi zodpovědnost za vámi navržené řešení (a zároveň chcete volnou ruku v tom, jak to vyřešíte)
 • flexibilní časové možnosti s možností pracovat i občas o víkendu
 • prozákaznickou orientaci 
 • empatii

Proč je ve Slevomatu brigáda tak fajn:

 • nabízíme brigádu vhodnou pro studenty (od 1. 11. na Praze 5 - OC Nový Smíchov)
 • sbíráte zkušeností z úspěšné, rychle se rozvíjející společnosti, která je špičkou v oboru
 • jste součástí party mladých kolegů, kteří vás vše naučí a budou tam s vámi (na stánku jste vždy ve 2 lidech)
 • vzájemná dohoda v týmu, kdy budete pracovat a jak si sladíte směny
 • příjemné platové podmínky s možností si vydělat i nějaké ty kačky navíc a ovlivnit si finální výplatu
 • atmosféru svobodné firmy, kde kolegové jsou i přáteli a rádi si vyhoví a pomůžou
 • vaše nápady nezapadnou v šuplíku a můžete je realizovat

Cítíte, že tahle brigáda je to pravé pro vás? Pošlete nám e-mail s předmětem Brigáda Anděl na prace@slevomat.cz - připojte své CV a důvody, proč chceme za vánočního anděla právě vás. Nezapomeňte připsat, kolik času nám chcete věnovat.

×

Milionoví obchodníci pro Prahu

Staňte se součástí pražského obchodního týmu a plňte stránky atraktivními nabídkami, které vám vydělají zajímavé peníze díky motivačnímu systému, kde i nový člen má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené výdělky.

Pracujte pod silnou značkou

Slevomat má na trhu 60% podíl a 6leté zkušenosti

Značka Slevomat se postupem času vyvíjí a nyní mají zájem o spolupráci partneři, kteří před námi dřív zavírali dveře. Spolupracujeme už s desítkami renomovaných značek, s módními i gastro řetězci. Je to díky obrovskému zásahu, který máme – 1,5 milionu zákazníků už není jen jedna cílová skupina a můžeme oslovit jen publikum relevantní pro naše partnery.

Poznejte už nyní příběhy našich stávajících obchodníků ve videorozhovorech na našem blogu.

Vydělejte si zajímavé peníze bez horních limitů

Motivační systém je nastaven tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také systémem dalších bonusů, v nichž se odrazí také aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet. I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

Komu se bude v týmu líbit? Výhodu u nás mají zkušení obchodníci, kterým ke špičkovým výsledkům stačí seznámit se s produktem. Šanci ale dáváme i talentovaným obchodnickým začátečníkům, které rozvíjíme v obchodnických dovednostech.

Bez čeho se neobejdete? Od vás budeme chtít dobrou znalost matičky Prahy, zkušenosti s „obchodničinou“ a vztah k novým trendům a internetovému prostředí.

Pracujete v Praze, ale srdcem jsou vám blíž střední Čechy? Aktuálně neposilujeme tým jen v Praze, ale expandujeme i do Středních Čech (Více o tom se můžete dočíst i v tomto článku).

Tak pokud za prací dojíždíte do Prahy, ale jste Středočech, tak mrkněte na naši volnou pozici Obchodníka ve Středních Čechách.

A závěrem už stačí jen dodat, že nejsme svázaní korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů a z kolegů jsou často i přátelé, se kterými zajdete na pivo. (https://www.facebook.com/SlevomatLIVE/)

Seznámit se blíže s našimi týmy můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Obchodníkův úkol je zejména:

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí pro Slevomat v Praze
 • Telefonická a osobní jednání s možnými partnery
 • Péče o následně vybudované portofolio
 • Prodej atraktivního produktu, který se vyvíjí a odráží aktuální trendy
 • Konzultace s partnery ohledně nastavení jeho akcí a produktů
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory

Co byste neměli postrádat:

 • Obchod v krvi
 • Silnou vnitřní motivaci a cílevědomost
 • Kreativní a konzultativní styl prodeje
 • Schopnost běžné práce s internetem
 • Chuť iniciativně zkoušet nové možnosti.
 • Radost z přinášení nových zajímavých partnerů

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Různorodá a pestrá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější firmě dle Google Trends
 • Zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 150 lidmi
 • V terénu plnou podporu obchodního manažera
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Práci na plný úvazek s flexibilním plánováním času
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřenou firemní kulturu a zaměstnanecké benefity
 • Nástup klidně zítra či dle dohody

Tak pojďte do toho s námi!

Využijte nově vzniklých příležitostí, pošlete své CV s předmětem "Praha" na prace@slevomat.cz a připište, proč si myslíte, že nám to spolu může klapat.

×

(Z)Boží obchodník

Slevomat vám přijde boží a máte nápady na nabídky, které na něm ještě chybí? Znáte nákupní trendy v a chtěli byste svou vášeň smysluplně zužitkovat? Milujete online nakupování a své oblíbené e-shopy chcete povýšit na obchodní partnery? Láká vás tvořit nové a zajímavé nabídky, které zaujmou tisíce zákazníků?

V tom případě vám sedne naše volná židle.

Ta je připravena pro člověka, který je otevřen trendům a inovacím, bude chtít růst a nebojí se zavolat i největším obchodním partnerům v ČR.

Pohodlně se vám bude sedět, pokud máte obchod v krvi, změny vás baví a výzva je vítané slovo. Bude se Vám hodit, pokud už máte zkušenosti s prodejem v e-shopu zaměřeném na zboží. Pokud vás láká být odměněni dle svých úspěchů a výkonů, je to to pravé pro vás.

Tým Zboží je usměvavý, tak i vy byste neměli mít k úsměvu daleko :)

Náplň práce

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v sekci Zboží
 • Prodej atraktivního produktu především po telefonu
 • Dlouhodobé vytváření pevných vztahů s našimi partnery
 • Pomoc partnerům při zadávání nabídek a jejich edukace
 • Sledování trendů a inspirace
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory
 • Telefonický kontakt a e-mailová komunikace s partnery

Židle sedne tomu, kdo

 • Má obchodního ducha
 • Telefon bere jako efektivní nástroj pro komunikaci
 • Vnímá Slevomat jako zajímavý marketingový nástroj
 • Se nespokojí s novou židlí příliš dlouho a bude chtít růst znalostmi i zkušenostmi
 • Si chce budovat pestré portfolio partnerů z různých oblastí Zboží od kuchyňských nožů po designové kabelky
 • Ví, které e-shopy a firmy stojí za spolupráci a kterým se vyhnout
 • Chce mít volnost i zodpovědnost
 • Bude mít radost, že zcela nové oddělení Zboží a módy poroste stejně tak, jako poroste on
 • Chce být součástí firmy, kde se neusíná na vavřínech
 • Chce být motivačně odměněn

Nabízíme

 • Dobré platové podmínky s ohodnocením odpovídajícímu nasazení a schopnostem
 • Pestrou práci s dobrou perspektivou rozvoje
 • Otevřenou firemní kulturu
 • Mladý, dynamický a veselý pracovní tým v rychle rostoucí silné firmě s více než 150 zaměstnanci
 • Zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
 • Nástup možný ihned

Přijde vám naše židle zajímavá a pohodlná?

Napište nám na prace@slevomat.cz s předmětem (Z)Boží židle, proč právě vám by sedla a přiložte své CV, abychom věděli, kde jste seděli předtím.

×

Android/iOS vývojár (práce z Bratislavy)

Do súčasného tímu vývojárov mobilných aplikácií hľadáme ďalších ľudí, ktorí sú nadšení do mobilných platforiem a budú s nami vytvárať mobilné aplikácie, weby a čokoľvek ďalšie, čo sa na mobiloch objaví. Pokiaľ rozumiete vývoju mobilných aplikácií/webu a našli ste sa v tom, čo popisujeme, prihláste sa! U nás nebudete piatym kolom u voza, ale plnohodnotným členom týmu, ktorý bude ovplyvňovať výslednú podobu.

Na rozdiel od práce vo firmách špecializovaných na vývoj mobilných aplikácií budete u nás rozvíjať mobilné web/appky dlhodobo a kvalitne. Nemusíte prepínať medzi rôznymi klientmi alebo naháňať niekoľko termínov zároveň. A áno, čítali ste správne, tých appiek bude viac!

Náplň práce:

 • Vývoj nových funkcií a rozvoj súčasnej android a iOS aplikácie Zľavomatu
 • Vývoj nových mobilných aplikácií na platforme Android a iOS
 • Testovanie funkčnosti
 • Podieľanie sa na smere produktového rozvoja aplikácie

Výhody, benefity:

 • Možnosť vytvárať a rozvíjať mobilné aplikácie a web, ktoré pozná väčšina internetovej populácie v SR a ČR
 • Dlhodobý focus na rozvoj produktu
 • Skúšanie nových vecí a prístupov medzi prvými v SR a ČR
 • Možnosť pracovať v praxi s najnovšími technológiami

Ponúkáme:

 • Stabilnú prácu na plný alebo čiastočný úväzok v spoločnosti, ktorá je špičkou v obore
 • Dobré platové podmienky s ohodnotením zodpovedajúcim nasadeniu a schopnostiam
 • Mladý a veselý pracovný tím vo firme so slobodnou firemnou kultúrou
 • Nástup ihneď
 • Kancelária a zázemie v Bratislave

V prípade záujmu pošlite svoj životopisukážku kódu na mailovú adresu veronika.hlavacova@slevomat.cz.

Predmět: Andoid alebo iOS vývojár

×

HR specialist

Sledujete nejnovější trendy v HR? Říkají vám něco pojmy HR marketing a Employer Branding?

Jestli ano a chcete v téhle oblasti sbírat zkušenosti, máte jedinečnou šanci. Ve Slevomatu přistupujeme k HR inovativně, aplikujeme nejnovější trendy a používáme přístupy, které oproti těm tradičním reflektují potřeby generace Y a internetového prostředí.

Právě teď rozšiřujeme tým o HR specialistu, kterého baví recruiting a chce dostat prostor podílet se i na HR marketingových aktivitách a netradičních a kreativních formách náboru.

Pokud milujete analyzování lidí, máte cit najít správného člověka na vypsanou pozici (nebo naopak najít odpovídající pozici pro talentovaného člověka), víte, kde najít ideálního kandidáta a čím ho zaujmout offline i online, ozvěte se a čapněte novou příležitost.

Co pozice obnáší:

 • Screening CV, telefonické a osobní pohovory
 • Přímé vyhledávání a oslovování kandidátů
 • Testování a ověřování schopností kandidátů
 • Organizace pohovorů a spojená administrativa
 • Podílení se na realizaci HR marketingových aktivit
 • Pořádání eventů na podporu firemní kultury
 • Interní komunikace
 • Vytváření sítě kontaktů v různých oborech
 • Networking na oborově zaměřených eventech

Odrazový můstek:

 • Zkušenosti s recruitingem nebo executive search
 • Zájem o nové technologie, sociální média a marketing
 • Chuť a umění networkovat
 • Orientace v e-commerce prostředí
 • Plné nasazení a radost z dosahování výsledků
 • Perfektní čeština slovem i písmem

Na oplátku:

V případě zájmu pošlete email s předmětem HR specialist na veronika.hlavacova@slevomat.cz, připojte své CV a napište, proč bychom měli chtít právě Vás.

×

Designér mobilních aplikací

Chtěl by ses zapojit do inovativních projektů, kde bude tvoje práce vidět? Baví tě hrát si s designem, promýšlet co bude fungovat a jak, a pak to i kreslit? Štvou tě nesmyslné požadavky klientů? Chceš na projektu makat do hloubky a vypiplat appku k dokonalosti?

Slevomat má jako jeden z mála českých internetových projektů vlastní tým vývojářů mobilních aplikací pro iOS i Android. A ti potřebují dostávat designy pro svoji práci - potřebují kouzelníka, který vyřeší uživatelské interakce a dotáhne uživatelské prostředí k perfektnímu výsledku!

Budeš navrhovat mobilní appku Slevomatu pro zákazníky, appku pro firmy inzerující na Slevomatu a také spoustu nových appek, které chystáme. Budeš si s nimi moct pořádně vyhrát, rozvíjet je v delším období a být na ně hrdý jako na výsledek své práce.

Proč se nám ozvat:

 • Interní tým vývojářů pro mobilní appky - rychlá komunikace, možnost dělat jakékoliv změny
 • Vývoj probíhá agilně, v krátkých cyklech - možnost rychle vyzkoušet návrhy, dělat změny a iterovat
 • Zaměření na několik appek, které si můžeš “vypiplat”
 • Velké inovační ambice - ze Slevomatu děláme čím dál tím víc super místo pro inspiraci a cestování
 • Práce v týmu designérů (aktuálně 2) a produkťáků (aktuálně 3)
 • Flexibilní pracovní doba a možnost home office
 • Dobré platové ohodnocení
 • Placená školení a konference, firemní rozpočet na nákup technických vychytávek
 • Zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
 • Řada úžasných restaurací a hospod dosažitelných pěšky z kanclu

Na čem bys dělal:

 • Navrhování UI mobilních aplikací
 • Práce s feedbackem od zákazníků a z dat
 • Diskuse s týmem

Co očekáváme od tebe:

 • Nadšení pro design mobilních appek
 • Ideálně nějaké zkušenosti s grafikou, ale dají se i nahradit tím nadšením
 • Práce s Photoshop/Sketch
 • Chuť samostatně pracovat a být otevřený feedbacku/diskusi
 • Kreativní střevo

V případě zájmu zašli své CV spolu s ukázkami své práce na prace@slevomat.cz.

.. a pojď tvořit s námi!

×

City manager pro kategorii Děti

Prošla jste si zkušeností obchodního konzultanta nebo jste naopak perlila v online marketingu? Rozjela jste vlastní podnikání nebo založila e-shop?

K tomu jste se na rodičovské dovolené stala managerem, který vedl tým a koordinoval potřeby jednotlivých členů domácnosti?

Je pro vás svět online nakupování a služeb druhým domovem?

Pokud už vám je stávající rodinný tým malý a ráda byste zase pracovala ve společnosti dospělých lidí, s radostí vás přivítáme mezi námi. Vaše děti nebudou překážkou, ale naopak výhodou a cennou zkušeností. Naše slevomatky se díky svým dětem zapojují do stále více nových projektů a aktivit.

Rozjíždíme sekci pro Rodiny s dětmi a hledáme City managerku, která by měla na starosti právě dětskou kategorii.

Vaším hlavním úkolem by bylo nastavovat a schvalovat nabídky zaměřené na děti a rodiče tak, aby zákazníci na první pohled věděli, co nabídka obsahuje a jestli je vhodná i pro jejich rodinu a ratolest.

V této sekci vidíme velký potenciál a naší vizí je mít v této kategorii spoustu nových nabídek, ze kterých si vybere opravdu každý. Nabídky, které si najdou ty správné zákazníky a naplní potřeby rodin s dětmi.

Kreativně se vyřádíte na vymýšlení a navrhování akcí a kampaní zaměřené na děti, které na Slevomatu ještě chybí a které můžou být trhákem nadcházející sezóny.

Předpokladem pro úspěšné působení na této pozici je maminka, které se chce vrátit zpět do práce a přitom využít praktické zkušenosti, které nasbírala před i po dobu mateřské dovolené. Začali bychom spoluprací na part-time, ale po pár měsících můžete přejít na full-time (záleží i na vašich časových možnostech). Rádi vás uvidíme v kanceláři, ale pozice se dá skloubit s mateřskou/rodičovskou dovolenou, takže můžete částečně fungovat i z obýváku.

Co vás na pozici City managerky čeká:

 • Nastavování slevových nabídek (prodejnost, struktura, podmínky, obsah) pro dětskou kategorii
 • Schvalování nabídek (práce s PC a administrací) především z obchodního a prodejního hlediska
 • Tvorba slevových nabídek (základní práce s grafikou a psaní krátkých úvodních textů)
 • Komunikace s obchodními partnery a spolupráce s obchodním týmem při ladění nabídek
 • Koordinace přípravy a kontrola textové a grafické části slevové nabídky
 • Sledování trendů a novinek v dětském sortimentu a službách
 • Vymýšlení kampaní zaměřené na rodiny s dětmi

Co byste neměla postrádat:

 • Pracovní zkušenost v online businesse či online marketingu (případně zkušenosti na pozici obchodního konzultanta / account managera / project managera či podobné)
 • Přehled v oblasti dětského zboží i služeb pro rodiny s dětmi (Není podmínkou být maminkou, ale je zapotřebí nezbytný přehled v této oblasti.)
 • Obchodně zaměřené uvažování, selský rozum
 • Schopnost argumentace a analytického přemýšlení
 • Organizovanost, komunikativnost, zodpovědnost, systematičnost a důvěryhodnost
 • Empatii k potřebám různých cílových skupin
 • Základní znalost práce s Photoshopem
 • Perfektní znalost českého jazyka
 • Schopnost zvládat více věcí najednou, flexibilitu a vstřícnost ke změnám
 • Pozitivní náladu, energii a chuť do práce
 • Týmového ducha
 • Výhodou je zkušenost z prostředí online a e-commerce

Proč se stát "ciťákem" ve Slevomatu:

 • Vaše rodičovské zkušenosti uvítáme a občasná přítomnost synka nebo dcerky v kanclu pro nás nebude přítěží, spíše radostí. Máme tu občas děti i psy.
 • Hledáme člověka, který by se pozici City managera věnoval naplno, ale zároveň respektujeme rodinu a umožníme vám flexibilní pracovní dobu, aby byla rodina spokojená. Práce z domova u nás není cizí slovo.
 • Domluvíme se na stabilních platových podmínkách a zajímavé variabilní složce.
 • Svěříme vám velkou zodpovědnost a zároveň autonomii v rozhodování. Můžete věci řešit efektivně bez zkostnatělé byrokracie a zdlouhavých schvalovacích procesů.
 • Budete pracovat s partou zajímavých lidí. Z kolegů se u nás rychle stávají přátelé a fajn tým, který vás v začátcích podpoří a v nesnázích poradí.
 • Nabízíme vám práci ve firmě, která se nebojí inovací, je na špici ve svém oboru a její výsledky neustále rostou. Těšte se na pestrou a zajímavou práci v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější firmě dle Google Trends.
 • Vše je u nás rychlé, pružné a neustále nové – sféra e-commerce nikdy nespí a Slevomat obzvlášť ne – vždy chceme být o krok napřed.
 • Zrealizujete vlastní nápady – co si navaříte, to si i sníte. :)
 • Pracovní židli budete mít v jedné z příjemných kanceláří na Vinohradech, jen kousek od náměstí Míru, kde je spousta dobrých míst ke společným obědům.

Láká vás tato pozice? Pošlete nám e-mail s předmětem “City manager Děti” na prace@slevomat.cz, připojte své CV a pár vět, proč vás nabídka zaujala a proč bychom měli chtít do týmu právě vás.

×

Fakturant/ka

Chtěl bys odstartovat kariéru ve financích, ale máš zatím jenom teoretické znalosti ze školy? Nebo už s fakturami pracuješ, ale nebaví tě robotická práce v korporátu? Chtěl bys nasávat nové znalosti, stát se hvězdou všech faktur a třeba se v budoucnu posunout dál?

Náš fakturant Ondra se posouvá v rámci finančního týmu výše a my hledáme parťáka, který půjde v jeho stopách.

Co tě u nás bude čekat?

Budeš mít kompletně na starosti faktury – jak zadávání přijatých, tak vystavování odchozích, budeš vypracovávat vyúčtování pro partnery, pracovat s účetním programem a kouzlit s Excelem. Nehledáme stroj, který bude jen bezmyšlenkovitě zadávat, ale člověka, který u práce rád přemýšlí. Napadne tě nějaký zlepšovák pro tvojí práci? Bezva, sem s ním!

Když ti půjde práce jako po másle a budeš se cítit na nějakou drobnou analýzu, Ondra ti řekne, co a jak, a můžeš se do toho pustit. Tvému přínosu v týmu se meze nekladou.

S kým budeš pracovat?

Přidáš se k týmu, který šlape jako dobře promazaný stroj. Naše finance čítají momentálně pět členů, kteří si rozumí nejen po pracovní stránce. Máme rádi dobrou náladu, pozitivní energii a po práci legraci.

Čeká tě u nás:

 • Kompletní správa faktur - zadávání přijatých i vystavování odchozích
 • Komunikace s ostatními kolegy (nejen) ohledně faktur
 • Spolupráce v rámci finančního týmu na dalších aktivitách (drobné analýzy a cokoli, co tě bude zajímat nad rámec tvé práce)
 • Zpracování podkladů od partnerů a vytvoření vyúčtování
 • Zodpovědnost za milionové platby
 • Dream team a pohodová atmosféra bez rivality a blbé nálady

Oceníme:

 • Teoretickou znalost v oboru financí ze školy, případně zkušenost s fakturováním
 • Logiku v krvi a systematičnost v práci
 • Uživatelskou znalost Excelu (co neumíš, naučíme)
 • Samostatnost, ale umět se domluvit s kolegy (a rád)
 • Nadšení pro práci a chuť dozvídat se pořád něco nového

A co za to?

V případě zájmu pošli email s předmětem Fakturant/ka na prace@slevomat.cz, připoj své CV a napiš, proč by nám to mohlo klapat.

×

Miliónoví obchodníci Plzeň

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends (http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) a zároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž do začátku vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu napište heslo "Plzeň".

×

Miliónoví obchodníci Ostrava

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends (http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) a zároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, garantujeme Vám fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. 

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu připište "Ostrava".

×

Miliónoví obchodníci Zlín

Hledáme milionové lidi

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends(http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) azároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž do začátku vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu připište "Zlín".

×

Miliónoví obchodníci v regionech

Hledáme milionové lidi

Nemáme právě teď otevřenou pozici ve vašem regionu? Nezoufejte! Výhledově plánujeme posilovat týmy po celé republice. Sledujte naši kariérní stránku a "lajkněte" Slevomat LIVE na Facebooku, kde Vám pravidelně servírujeme to nejlepší ze života ve Slevomatu, ale i echo o právě probíhajícím náboru.

Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends(http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) azároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž do začátku vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 100 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního managera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup ihned

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít.

Do předmětu mailu připište "Obchodník v regionu".