Kategorie

Volná místa ve Slevomatu

Slevomat.cz je nejrychleji rostoucí firmou českého internetu, když dokázal dosáhnout ročního obratu 1 miliardy korun již za 3 roky a 9 měsíců od svého vzniku. Je první a největší firmou, která na českém trhu představila koncept hromadného nakupování. Zákazníkům každý den představuje výjimečné cenové nabídky na lokální služby, pobyty, zájezdy i zboží. Za dobu svého fungování Slevomat.cz zákazníkům ušetřil již přes 4 miliardy korun a rozšířil svou zákaznickou bázi na více než jeden milion lidí. Jen za poslední rok tým Slevomatu vyrostl o více než 100 zaměstnanců a neustále hledá další talenty. Chcete se také stát součástí našeho týmu?

Lajkněte si stránku Slevomat LIVE a podívejte se, jak u nás vypadá (ne)obyčejný den. Uvidíte jako první, co děláme, jak pracujeme i jak se bavíme. Nahlédnete tak přímo do kuchyně (obrazně i doslova).

Zeptali jsme se kolegů na pár otázek:

Co tě ve Slevomatu nejvíc baví?

Vašek: Fotbálek, Playstation a hlavně moje práce.

Tomáš: Nejvíc asi inspirativní lidi okolo a taky to, že můžeme mít v kanceláři malou psí smečku nebo morčátko.

Lea: Umíme se bavit. Každý první pátek v měsíci máme ve Slevomatu celofiremní party, na které si s kýmkoliv, i se šéfy, můžu popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Party se z práce často přesouvá i do různých restauračních zařízení.

Veronika: Že se můžu pořád rozvíjet a zkoušet nové věci. Vím, že můžu přijít s jakýmkoli nápadem na zlepšení, i když se to týká třeba úplně jiného oddělení. Klidně nápad mohu probrat s šéfy, a když to dává smysl, pustíme se do zlepšování.

Co pro tebe znamená svobodný Slevomat?

Katka: Můžu si dělat věci po svém, nikdo mi nenařizuje, jak přesně mám plnit dané úkoly. A taky možnost home office.

Jana: Otevřená komunikace, relativní volnost v pracovní době a taky svoboda od zbytečné byrokracie.

Jirka: Že nemusím vstávat před osmou! Vím, že je pro mého šéfa důležitější, jestli odevzdám dobrou práci, než jestli sedím od devíti do pěti na židli.

Jak se ti pracuje ve firmě se 150 zaměstnanci?

Tomáš: Dobře, hlavně díky fajn kolektivu a uvolněné, svobodné firemní kultuře.

Klára: Líbí se mi, že i když je nás tu hodně, nepotkávám ve Slevomatu byrokraty. I s šéfy můžu mluvit napřímo a otevřeně, bez nějakého zdržování.

Kuba: Původní pětičlennou partu jsem nezažil, nastoupil jsem až do firmy s více než stovkou lidí. Ale myslím si, že pohoda, která tu je, tady byla i v desíti a bude klidně i se třemi stovkami zaměstnanců.

S jakými lidmi pracuješ nebo bys chtěl/a pracovat?

Petr: V týmu máme lidi, kteří svému oboru fakt rozumí, a zároveň se s nimi dá jít v pohodě na pivo (i s šéfy).

Zuzana: Do Slevomatu může přijít prakticky kdokoli, kdo je nadšený pro věc, je schopný a má talent. Zbytek se tu může naučit. Myslím, že tak nějak zde začínala spousta mých kolegů.

Jana: Podle mě jedeme všichni (nebo alespoň okruh lidí, které potkávám já) na stejné vlně, jsme týmoví hráči. No a pracovat bych chtěla pořád právě s takovými lidmi.

Honza: Od svých nadřízených i kolegů se mám pořád co učit. Líbí se mi, že jsou zde jak nováčci, tak špičkoví odborníci, můžeme si tak pořád předávat poznatky a zkušenosti, a to nás posouvá dál.

Nenašli jste vhodnou volnou pozici? Navrhněte si vlastní pozici a napište na prace@slevomat.cz.
Sledujte novinky o našich volných pozicích také na Linkedinu. Jak u nás vypadá vybírání kandidátů?

Souhlasím s tím, že Slevomat.cz s.r.o. bude spravovat, zpracovávat a uchovávat mé osobní údaje uvedené v životopise a připojených přílohách, které poskytnu pro účely výběrového řízení. Zároveň souhlasím s vložením do databáze uchazečů. To vše podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. Informace poskytuji dobrovolně na základě vlastního rozhodnutí a souhlas uděluji na dobu neurčitou od odeslání životopisu. Zároveň vím, že ho můžu kdykoli písemně odvolat.

×

iOS vývojář

Klienti si zase vymýšlí nesmysly a ty nechceš být jen kolečko v mašině, které nemá vliv na výsledek? Chtěl bys raději pracovat dlouhodobě na jedné aplikaci, se kterou si můžeš vyhrát a být s ní opravdu spokojený?

Do stávajícího týmu vývojářů mobilních aplikací hledáme další lidi, kteří jsou nadšení do mobilních platforem! Pojď s námi vytvářet aplikace, weby a cokoliv dalšího, co se na mobilech objeví. Pokud rozumíš vývoji a našel ses v našem popisku, dej nám o sobě vědět!

Náplň práce:

 • Vývoj nových funkcí a rozvoj stávající iOS aplikace Slevomatu
 • Vývoj nových mobilních aplikací na platformě iOS
 • Testování funkčnosti
 • Podílení se na směru produktového rozvoje aplikací

 Požadujeme:

 • Zkušenosti s vývojem aplikací pro iOS
 • Širší orientace v IT vývoji výhodou

Nabízíme:

 • Dlouhodobý focus na rozvoj produktu
 • Zkoušení nových věcí a přístupů mezi prvními v ČR
 • Možnost pracovat v praxi s nejnovějšími technologiemi
 • Práci na živnostenský list (značka ideál) nebo hlavní pracovní poměr

Co by tě mohlo potěšit:

 • Atmosféra svobodné firmy a šéfové, se kterými se chodí na pivo
 • Otevřená firemní kultura a zajímavé zaměstnanecké akce (a další a další)
 • Sdílení zkušeností a propojení mezi programátory v investorské skupině Miton (Skrz, Rohlík, Bonami a další)
 • Volná pracovní doba respektující jedinečnosti denního režimu programátorů (choďte si do práce, až se vyspíte a programujte klidně až do rána)

 

Appky Slevomatu

1) Slevomat

Brzo spustíme naši novou nativní app. Máme s ní velké plány – věříme, že do dvou let bude z mobilů nakupovat na Slevomatu více než polovina zákazníků. Nová aplikace nabídne personalizaci nabídky podle preferencí, chování a polohy zákazníka.

2) Partnerská aplikace

To je aplikace pro firmy, které na Slevomat dávají své nabídky. Umožňuje partnerům rychle uplatňovat vouchery, vytvářet rezervace a spravovat nastavení jednotlivých nabídek. Díky ní jsou naši partneři schopni bez problémů a administrativy odbavovat velké množství zákazníků najednou.

Do budoucna uvažujeme i o dalších specializovaných aplikacích pro konkrétní použití.

Mobile first je v naší DNA

Ve Slevomatu není potřeba nikoho přesvědčovat o tom, že mobil bude relativně brzy hlavním zařízením, ze kterého k nám zákazníci budou přistupovat. Nejen náš tým, ale i CEO nebo akcionáři jsou v pohledu na důležitost mobilů za jedno. Již dnes tvoří mobil desítky procent objednávek a jejich množství strmě roste. Web tedy automaticky vzniká jako mobile first.

Technologie a nástroje, které používáme

 • Xcode jako IDE
 • JetBrains AppCode
 • Aplikace již píšeme v jazyce Swift.
 • Držíme filozofii dvou velkých verzí - to nám dovoluje používat moderní přístupy.
 • Pro správu knihoven třetích stran používáme Cocoapods.
 • Mezi oblíbené knihovny patří například Alamofire, Fabric, Hydra, Kingfisher,
 • ObjectMapper,  
 • SnapKit

Vývoj a design řešíme interně

Tým mobilních vývojářů má PHP programátora dedikovaného pouze na přípravu API propojení do core systému, aby nevznikala zbytečná zdržení. Designéři pro návrh aplikací jsou také interní. Výhodou je, že se v týmu dá o všem diskutovat a ovlivňovat výsledné řešení.

Nejlepší bude, když se u nás stavíte na kafe, vynikající víno z Moravy nebo pořádnou nálož karlovarských oplatek. Rádi vám ukážeme, na čem momentálně pracujeme a dáme řeč o všem, co vás bude zajímat. Jako ochutnávku můžete nakouknout do našeho vývojářského týmu TADY.

Hledáme nadšence do platformy iOS. Jsme duchem velký, počtem malý tým mobilních vývojářů, kteří si spolu rádi zajdou na pivo. Každý v týmu si v najde dostatek prostoru k seberealizaci. Jestli jsme tě zaujali, ozvi se nám na prace@slevomat.cz. Ozve se ti Jana z HR, která tě provede dalšími kroky.

×

Inside sales (obchodník)

Vaše srdce bije pro obchod, ale nestihli jste ještě nasbírat roky pracovních zkušeností? Nevadí, nepotřebujeme CV plné fancy stáží z korporátů. Jestli vám dravost koluje v žilách, rádi z vás uděláme obchodní zvíře.

Zkusili jste obchodování po telefonu, ale nebaví vás dělat denně milion hovorů s obsahem jako přes kopírák? U nás mají obchodníci prostor hledat si vlastní cestu a najít svůj styl. Obchodování po telefonu bude vaší hlavní pracovní náplní a až budete znát náš produkt dokonale, budete mít možnost vyrazit obchodovat i do terénu. 

Pokud vás láká navazování dlouhodobého vztahu s partnery, nastavování spolupráce a vymýšlení obsahu akcí každému z nich na míru, pak jste tu správně. V našem obchodním týmu budete mít možnost obchodovat partnery ze všech segmentů. Je vám nejblíž gastro, služby, zážitky, cestování, či zboží a móda? U nás získáte vhled do všech kategorií a budete pomáhat rozvíjet nejrůznější druhy byznysů.

Záleží nám na budování trvalé spolupráce, jelikož právě taková nejlépe funguje nám i našim obchodním partnerům. Líbit se u nás tedy bude těm obchodníkům, kteří jsou draví a umí zaujmout, ale zároveň vidí i dlouhodobé cíle. Vidět výsledky své práce u nás ale můžete okamžitě.

Jaký je tým? Podívejte se na video

Ptáte se, co k tomu tedy vlastně potřebujete? Je to prosté, milý Watsone!

Obchodní myšlení a cit pro rozpoznání příležitosti je základ. K tomu přidejte chuť neustále vítězit sám nad sebou a vidět každý den výsledky své práce (v číslech i spokojených partnerech). Nakonec pak schopnost kvalitní argumentace i empatie.

Za odměnu? Tým snů a neomezené bonusy!

Zbývá už jen dodat, co za to dostanete. Bez přehánění dream team – sedm kolegů, kteří jsou občas sarkastičtí, někdy mají blbé vtipy, ale nikdy se s nimi nenudíte. Firemní kulturu, která sedne všem s otevřenou myslí plnou nápadů a poťouchlým smyslem pro humor. A jako třešničku motivační systém bez horního zastropování.

Čeká vás hlavně:

 • Rozvoj vztahů a obchodní spolupráce se stávajícími partnery po telefonu
 • Navrhování obsahu nabídek a konzultace
 • Pomoc partnerům při zadávání nabídek a jejich edukace
 • Telefonický kontakt a e-mailová komunikace s partnery
 • Kontrola textové a grafické části nabídky

Budeme rádi, když budete mít:

 • Schopnost naslouchat potřebám partnerů
 • Vnímání telefonu jako efektivního nástroje k obchodování
 • Iniciativnost a silnou vnitřní motivaci
 • Přirozený obchodnický talent
 • Komunikativnost a příjemné vystupování
 • Samostatnost a organizovanost
 • Všeobecnou znalost práce s internetem
 • Chuť pracovat na sobě a zlepšovat své dovednosti
 • Kreativitu ve vymýšlení nových nabídek
 • Perfektní znalost češtiny 
 • Aktivní přístup k práci

A co za to?

 • Možnost učit se od špičkových obchodníků
 • Stabilní zaměstnání v úspěšné, rychle se rozvíjející společnosti, která je špičkou v oboru
 • Motivační platové ohodnocení – fix + bonusy bez zastropování
 • Práce v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy
 • Otevřenou firemní kulturu a veselý pracovní tým
 • Kancelář v centru Prahy - nová budova Butterfly na Karlíně.
 • Hlavní pracovní poměr
 • Nástup možný ihned

V případě zájmu pošlete mail s předmětem Inside sales na prace@slevomat.cz, připojte své CV a napište, proč by nám to mohlo klapat.

×

City Manager - kreativita i analytika

Jste hlavou analytičtí mistři a zároveň srdcem kreativci?

Je pro vás svět online nakupování a služeb druhým domovem?

Máte rádi obchod a marketing, ale užíváte si spíš práci za oponou než akci v terénu?

Jestli ano, pak se ti budete líbit na pozici City Managera.

A proč se bude líbit ona vám?

Budete mít na starosti svůj region (City), pro který budete zodpovědní za kontrolu, nastavení a vyladění nabídek tak, aby byly neodolatelné pro naše zákazníky, přínosné pro partnery a atraktivní pro Slevomat. Vaše výtvory budou k vidění u nás na hlavní straně a vy tak budete přímým spolutvůrcem našeho byznysu.

Kreativně se budete moct vyřádit na vymýšlení a navrhování akcí a kampaní, které ve svěřeném regionu ještě chybí a které můžou být trhákem nadcházející sezóny.

Oporou vám bude skvělý tým kolegů, s kterými budete pracovat na dosahování hvězdných výsledků, vymýšlet nové vychytávky pro vaše City a zažívat pracovní adrenalin i mimopracovní zábavu.

Co o práci „ciťáka“ říká Tomáš? Podívejte se na sem.

Co vás na pozici City managera čeká:

 • Nastavování slevových nabídek (prodejnost, struktura, podmínky, obsah)
 • Schvalování nabídek (práce s PC a administrací) - především z obchodního a prodejního hlediska
 • Tvorba slevových nabídek (základní práce s grafikou a psaní krátkých úvodních textů)
 • Komunikace s obchodními partnery a spolupráce s obchodním týmem
 • Koordinace přípravy a kontrola textové a grafické části slevové nabídky
 • Vymýšlení novinek, sledování trendů a posouvání sekce novým směrem

Co byste neměli postrádat:

 • Organizovanost, komunikativnost, zodpovědnost, systematičnost a důvěryhodnost
 • Selský rozum a vlastní názor
 • Business přemýšlení
 • Příjemný a milý projev po telefonu i při osobním jednání
 • Základní znalost s Photoshopem (případně rádi doučíme)
 • Perfektní znalost českého jazyka
 • Schopnost zvládat více věcí na jednou, flexibilitu a vstřícnost ke změnám
 • Pozitivní náladu, energii a chuť do práce
 • Týmového ducha

Proč se stát "ciťákem" ve Slevomatu:

 • Pestrá a zajímavá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější firmě dle Google Trends
 • Práce na full-time s flexibilním plánováním času a svobodou
 • Stabilní platové podmínky a zajímavá variabilní složka
 • Mladý, dynamický a veselý pracovní tým s přátelskou atmosférou
 • Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru a otevřená firemní kultura
 • Fungování bez zbytečných byrokratických nařízení a procesů
 • Zázemí v nových kancelářích Butterfly Karlín
 • Nástup možný ihned či dle dohody
 • Fajn tým, který vás v začátcích podpoří a v nesnázích poradí
 • Zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a sleduje aktuální trendy

Zní vám to jako job, bez kterého nemůžete žít? Bezva!

Pošlete e-mail s předmětem "City Manager" na prace@slevomat.cz, připojte své CV a odpověď, proč by pozice padla na míru přímo vám.

Už se těšíme na vaše reakce!

×

Zákaznická péče - dlouhodobá brigáda

Věříš, že by zákazník měl být na prvním místě? My také. A proto je pro nás oddělení zákaznické péče klíčovým.

Náš skvělý tým pečuje o blaho zákazníků, jako by to byla jejich vlastní rodina. A protože máme zákazníků čím dál více, hledáme další nadšené kolegy.

Jestli tě baví komunikace, hýříš nápady a hledání řešení i na nejzapeklitější situaci je pro tebe zábava, pak u nás budeš jako v ráji.

Pro zákazníky vymýšlíme překvapení, každý den je těšíme něčím novým a i ty budeš moci vykouzlit úsměv na rtech spousty z nich. Proto vítáme kreativní přístup – nápadům se meze nekladou!

Kariéru u nás můžeš nastartovat už při škole. Směny si naplánuješ podle svých časových možností a když budeš chtít později přejít na fulltime, rádi ti tu možnost dáme.

Náš hvězdný tým. Přidáš se?

Můžeš se těšit na:

 • Řešení zákaznických přání po telefonu
 • Zodpovídání zákaznických dotazů po e-mailu a chatu
 • Osobní jednání se zákazníky na informačním stánku v OC Smíchov
 • Vymýšlení různých “wow” akcí pro naše věrné zákazníky (např. překvapení zákazníkovi k narozeninám ve formě dortu zaslaného do práce, lístky zdarma do jeho oblíbeného divadla atd.)
 • Získávání zpětné vazby od zákazníků

Budeme rádi, když budeš mít:

 • Příjemné vystupování a komunikativnost
 • Nadšení pro jednání s lidmi a řešení situací
 • Chuť stále se učit a rychle se přizpůsobit
 • Kreativní mysl
 • Empatii a klidnou hlavu
 • Perfektní znalost češtiny

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Různorodá a pestrá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější dle Google Trends
 • Zázemí stabilní společnosti, která se posouvá neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
 • Možnost profesního růstu v rámci firmy
 • Práce v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 150 lidmi
 • Žádné callscripty a volnost v řešení situací
 • Příjemné kanceláře kousek od Náměstí míru
 • Práce formou brigády při škole
 • Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřená firemní kulturu a zaměstnanecké benefity (třeba i kredity na nákup na Slevomatu)
 • Nástup klidně zítra či dle dohody

Tak pojď do toho s námi!

Pošli nám e-mail s předmětem "brigáda Zákaznická péče" na prace@slevomat.cz, připoj své CV a pár vět, proč si myslíš, že nám to spolu může klapat.

A klapat to může i pěkně dlouho.

V naší firmě je tato pozice často pozicí startovací a spousta lidí ze zákaznické se tu naučila řešit různé situace, pomoci zákazníkovi v nesnázích a tyto dovednosti pak využít pro další růst ve Slevomatu.

Je to odrazový můstek pro všechny, kteří Slevomat vidí jako firmu, kde chtějí zakotvit a posouvat se.

×

Obchodník pro gastronomii a zážitky (Praha)

Chtěli byste obchodovat v segmentu tak rozsáhlém, že nebudete vědět, koho oslovit dřív? Každý den vzniká v Praze nová restaurace, kavárna či bar a jako houby po dešti se objevují i další možnosti toho, co v metropoli zažít, čím rozvířit adrenalin a co prozkoumat. Navíc na každém rohu je vyhlášená restaurace, nebo naopak neznámý podnik čekající na objevení.

Přidejte k tomu nekonečně variabilní produkt, který lze přizpůsobit každému partnerovi na míru, sílu značky, kterou netřeba představovat, a máte obchodníkův sen.

Slevomat přináší zákazníkům každý den inspiraci k tomu, co v Praze vyzkoušet. A protože kapacita města se zdá nevyčerpatelná, obchodní tým stále rozšiřujeme.

Pokud si stále nedokážeš představit, jak to na začátku u nás vypadá, přečti si o tom v článku: Jak se obchoduje gastro a zážitky z pohledu nováčka ve Slevomatu. 

Koho hledáme?

Dařit se u nás bude obchodníkům, kteří se nebojí oslovit velkého partnera se zvučným jménem i umí odhalit potenciál toho menšího, klidně z okraje Prahy. Jste neúnavní průzkumníci nových trendů a víte, co bude frčet příště? Pak jste u nás správně.

Na oplátku dostanete velkou svobodu a samostatnost v obchodování. Je na vás, jak si domluvíte schůzky a jestli jste spíš ranní ptáče či noční sova – důležité jsou výsledky.

I když se obchoduje v terénu, rádi se scházíme v naší nové kanceláři Butterfly, kde fungujeme nejen jako kolegové, ale i jako sehraná parta.

A co ještě za to?

Třešničkou na dortu je motivační systém, který máme nastavený tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také pomocí dalších bonusů, v nichž se odráží rovněž aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet. I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

Nejsme svázaní korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů, no a v neposlední řadě si z kolegů děláme přátele, se kterými rádi zajdeme na pivo.

K úkolům obchodníka patří zejména:

 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu gastro, zážitků a služeb
 • Telefonická a osobní jednání s možnými partnery
 • Péče o následně vybudované portfolio
 • Prodej atraktivního produktu, který se stále vyvíjí a odráží aktuální trendy
 • Konzultace s partnery ohledně nastavení jejich akcí a produktů
 • Spolupráce s týmem obchodní podpory

Co by vám nemělo chybět:

 • Obchod v krvi
 • Silná vnitřní motivace a cílevědomost
 • Kreativní a konzultativní styl prodeje
 • Znalost Prahy a zdejšího městského vyžití
 • Schopnost běžné práce s internetem
 • Chuť iniciativně zkoušet nové možnosti
 • Radost z přinášení nových zajímavých partnerů

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práce v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 200 lidmi
 • V terénu plná podpora obchodního manažera
 • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
 • Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřená firemní kultura a zaměstnanecké benefity
 • Nástup klidně zítra či dle dohody
 • Spolupráce na IČO (obchodní zastoupení) - flexibilita a svoboda v obchodování

Tak pojďte do toho s námi!

Využijte nově vzniklých příležitostí, pošlete své CV s předmětem "Praha" na prace@slevomat.cz a připište, proč si myslíte, že nám to spolu může klapat.

Ozve se vám Aneta z HR, která vás provede dalšími kroky.

Těšíme se!

×

City Manager Cestování

Jste hlavou analytičtí mistři a zároveň srdcem kreativci?

Vidíte do zákulisí hotelů, baví vás sestavovat a vymýšlet pobytové balíčky a cestování po tuzemsku a okolních státech je pro vás víc než jen hobby?

Máte rádi obchod a marketing, ale užíváte si spíš práci za oponou než akci v terénu?

Jestli ano, pak se vám budete líbit na pozici City Managera.

A proč se bude líbit ona vám?

Budete mít na starosti segment cestování pro Slevomat, pro který budete zodpovědní za kontrolu, nastavení a vyladění nabídek tak, aby byly neodolatelné pro naše zákazníky, přínosné pro partnery a atraktivní pro Slevomat. Vaše výtvory budou k vidění u nás na frontpage a vy tak budete přímým spolutvůrcem našeho byznysu.

Kreativně se budete moct vyřádit na vymýšlení a navrhování akcí a kampaní, které nám v nabídce ještě chybí a které můžou být trhákem nadcházející sezóny.

Oporou vám bude skvělý tým kolegů, s kterými budete pracovat na dosahování hvězdných výsledků, vymýšlet nové vychytávky pro naše zákazníky a zažívat pracovní adrenalin i mimopracovní zábavu.


Těší se na vás naše citymanagerská cestovací parta

Co vás na pozici City managera čeká:

 • Nastavování slevových nabídek (prodejnost, struktura, podmínky, obsah)
 • Komunikace s obchodními partnery a spolupráce s obchodním týmem
 • Schvalování nabídek - především z obchodního a prodejního hlediska
 • Tvorba slevových nabídek (základní práce s grafikou a psaní krátkých úvodních textů)
 • Koordinace přípravy a kontrola textové a grafické části slevové nabídky
 • Podílení se na zavádění a rozvoji nového produktu

Budeme rádi, když budete mít:

 • Organizovanost, komunikativnost, zodpovědnost, systematičnost a důvěryhodnost
 • Selský rozum a vlastní názor
 • Business přemýšlení
 • Zkušenost či širší porozumění oblasti cestovního ruchu v tuzemsku, případně u našich zahraničních sousedů (ubytovací zařízení).
 • Příjemný a milý projev po telefonu i při osobním jednání
 • Perfektní znalost českého jazyka
 • Schopnost zvládat více věcí na jednou, flexibilitu a vstřícnost ke změnám
 • Pozitivní náladu, energii a chuť do práce
 • Týmového ducha
 • Základní znalost s Photoshopem (pokud není, naučíme)

Proč se stát "ciťákem" ve Slevomatu:

 • Pestrou a zajímavou práci v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější firmě dle Google Trends
 • Práci na full-time s flexibilním plánováním času a svobodou
 • Stabilní platové podmínky a zajímavá variabilní složka
 • Mladý, dynamický a veselý pracovní tým s přátelskou atmosférou
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru a otevřenou firemní kulturu
 • Fungování bez zbytečných byrokratických nařízení a procesů
 • Zázemí v nových kanclelářích Butterfly Karlín
 • Nástup možný ihned či dle dohody
 • Fajn tým, který vás v začátcích podpoří a v nesnázích poradí
 • Zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a sleduje aktuální trendy

Že bez téhle práce nemůžete žít? Bezva! Pošlete e-mail s předmětem "City Manager cestování" na prace@slevomat.cz, připojte své CV a odpověď, proč by pozice padla na míru přímo vám.

Těšíme se na vás!

×

Zákaznická péče – kreativita vítána!

Věříš, že by zákazník měl být na prvním místě? My také. A proto je pro nás oddělení zákaznické péče klíčovým.

Náš skvělý tým pečuje o blaho zákazníků, jako by to byla jejich vlastní rodina. A protože máme zákazníků čím dál více, hledáme další nadšené kolegy.

Jestli tě baví komunikace, hýříš nápady a hledání řešení i na nejzapeklitější situaci je pro tebe zábava, pak u nás budeš jako v ráji

Pro zákazníky vymýšlíme překvapení, každý den je těšíme něčím novým a i ty budeš moci vykouzlit úsměv na rtech spousty z nich. Proto vítáme kreativní přístup – nápadům se meze nekladou!

A aby dobrých zpráv nebylo málo, tak dodáme, že až budeš mít péči o zákazníky v malíku a budeš se chtít posunout dál do firmy, tvou chuť růst podpoříme. Z řad našich kolegů na zákaznické vyrostly hvězdy do týmů marketingu, financí, obchodu i péče o obchodní partnery. 

Takhle to vypadá u nás na zákaznické. Přidáš se?

Co tě u nás bude bavit každý den:

 • Řešení zákaznických přání po telefonu
 • Zodpovídání zákaznických dotazů po e-mailu
 • Vymýšlení různých “wow” akcí pro naše věrné zákazníky (např. překvapení zákazníkovi k narozeninám ve formě dortu zaslaného do práce, lístky zdarma do jeho oblíbeného divadla atd.)
 • Získávání zpětné vazby od zákazníků

Budeme rádi, když budeš mít:

 • Příjemné vystupování a komunikativnost
 • Nadšení pro jednání s lidmi a řešení situací
 • Chuť stále se učit a rychle se přizpůsobit
 • Ambici posouvat se dál a rozvíjet se v rámci firmy
 • Zkušenosti v zákaznické podpoře, s reklamacemi nebo péčí o zákazníky v retailu uvítáme, ale nejsou podmínkou
 • Perfektní čeština slovem i písmem

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Různorodá a pestrá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější dle Google Trends
 • Zázemí stabilní společnosti, která se posouvá neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
 • Možnost profesního růstu v rámci firmy
 • Práce v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 150 lidmi
 • Žádné callscripty a volnost v řešení situací
 • Krásné nové kanceláře v Karlíně v budově Butterfly
 • Práce na plný úvazek
 • Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřená firemní kulturu a zaměstnanecké benefity (třeba i kredity na nákup na Slevomatu)
 • Nástup klidně zítra či dle dohody
 • A můžeš si vybrat, zda s námi chceš být na HPP či na brigádu - možné je vše

Že bez téhle práce nemůžeš žít? Paráda!

Pošli nám e-mail s předmětem "Hvězda zákaznické péče" na prace@slevomat.cz, připojte své CV a pár vět,proč si myslíš, že nám to spolu může klapat.

Těšíme se!

×

Velvyslanec zákazníků

„Náš věrný zákazník má dnes narozeniny. Skvělá příležitost ho něčím potěšit. Pošlu mu narozeninový dort přímo do práce. A nebo mu ho raději předám osobně s přáním všeho nejlepšího :) .“

Tak přesně takhle vypadá práce našeho Velvyslance – DĚLÁ ZÁKAZNÍKŮM RADOST.

Slevomat pro Tebe nejsou jen vouchery, ale vidíš v tom i něco víc? Znáš náš infostánek a už teď tě napadají různé akce, které bys tam rád(a) realizoval(a) pro naše zákazníky? Cítíš se mezi lidmi jako ryba ve vodě, baví Tě vlastní nápady a dokážeš je zrealizovat? Chceš ve své práci vidět opravdový smysl?

Pak hledáme právě Tebe! O naše zákazníky už pečuje velvyslanec Jirka, ale protože chceme radosti rozdávat ještě víc, hledáme k němu parťačku nebo parťáka.

Jako náš Velvyslanec zákazníků můžeš:

 • hýčkat naše zákazníky a pečovat o ně – žádné rutiny, jen Tvé skvělé nápady
 • neustále překvapovat a těšit – pohotově a pohodově vymýšlet pro zákazníky originální dárky a překvapení
 • být v pravý čas na pravém místě -  organizovat akce a soutěže, vymýšlet co, kdy, kde a pro koho
 • využívat náš infostánek v budově Butterfly v Karlíně - potkávat se s našimi zákazníky osobně
 • získávat od zákazníků zpětnou vazbu a dále s ní pracovat

Kdo se může stát Velvyslancem zákazníků?

 • nápaditý a vynalézavý kreativec, co se nebojí lidí a těší se ze spokojenosti druhých
 • člověk schopný naslouchat zákazníkovi a umět se vcítit do jeho situace
 • energický a vždy plně zapálený nadšenec
 • extrovert, který je rád mezi lidmi a chce se proaktivně zapojovat do všech akcí
 • nadšenec s perfektní češtinou slovem i písmem
 • uvítáme i to, pokud v sobě máš ambice vést tým :)

A co za to na oplátku?

 • Otevřenou firemní kulturuatmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Žádné scénáře a volnost v plánování akcí a řešení situací
 • Zázemí stabilní společnosti, která se posouvá neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
 • Krásné nové kanceláře v budově Butterfly v Karlíně :)

Pokud jsi už teď nadšený(á) a chceš se stát Velvyslancem, pošli své CV s předmětem "Velvyslanec zákazníků" na prace@slevomat.cz. Zároveň přidej pár řádků, proč bys rád(a) právě k námTěšíme se!

×

Specialista zákaznického průzkumu - brigáda

Naši zákazníci nás zajímají – a to nejen ti, kteří se sami ozvou, ale i ti, kteří se nám odmlčeli. Rádi zjišťujeme, proč už u nás nenakupují a ptáme se na zpětnou vazbu. A to bude právě Tvůj úkol.

Nebojíš se zvednout telefon a někoho tak překvapit?

Umíš si získat důvěru zákazníka a probudit jeho zájem?

Pak máš skvěle našlápnuto přidat se k našemu týmu zákaznické péče a začít komunikovat přímo s našimi zákazníky. Je to skvělá startovní pozice, práce v mladém kolektivu a možnost plánování směn podle Tvých potřeb.

Co tě u nás čeká?

 • aktivní péče o zákazníky, kteří u nás delší dobu nenakoupili
 • chápání jejich potřeb a v návaznosti na to vymýšlet možnosti, které zákazník rád využije
 • kreativně hledat způsoby, jak zákazníka motivovat k nákupu
 • práce z kanceláře na Náměstí míru

Co u nás určitě využiješ?

 • milé vystupování, nebát se komunikovat
 • umět naslouchat zákazníkům a vcítit se do jejich situace
 • kreativitu a nadšení pro telefonování
 • uvítáme zkušenosti se zákaznickou podporou nebo obchodem
 • perfektní znalost češtiny

Pokud se ti brigáda líbí a chceš patřit k týmu zákaznické péče, pošli své CV s předmětem Zákaznická péče – aktivní volání (brigáda) na prace@slevomat.cz. Zároveň přidej pár řádků, proč bys rád(a) právě k nám.

Ozve se ti Anet z HR, která tě provede dalšími kroky.

Těšíme se!

×

UX/UI Designer (Návrhář/ka digitálních věcí pro lidi)

Naše mise

Slevomat.cz se stane hlavní destinací, kam budou lidé chodit hledat inspiraci k trávení volného času - protože to bude jednoduché (nákup a rezervace termínu na dva kliky), cílené na daného uživatele (to nejlepší pro mě), nabídneme nejširší škálu tipů a nabídek (ať už víkendového pobytu, masáže nebo koncertu).

Výzva

Usnadníš našim uživatelům život. Vylepšíš systém navigace a zužování výběru. Pomůžeš jim rychle a pohodlně najít ty nabídky, které je zajímají a kdykoliv se k nim díky tobě budou moct vrátit. Každý den jich spouštíme několik stovek.

Vybrat si dovolenou není jako kupovat rohlíky, může to trvat až několik týdnů. Budeš hledat způsoby jak zákazníkům tento proces zpříjemnit. Například tím, že jim umožníš navázat na předchozí návštěvu.

Z rozhovorů se zákazníky víme, že vyjet na víkendový wellness pobyt v Česku není jen tak. Někdo chce jet na místo, kde se něco děje. Někdo rád turistické procházky. Někdo si chce zařádit na kole. Někdo má miminko, a přece chce něco zažít. Dokážeš se do nich vcítit?

Spousta našich zákazníků má děti. To s sebou přináší určitá omezení. Jak tato omezení obrátit ve výhodu? Jak se stát místem, kde zákazníci najdou zážitek pro celou rodinu?

Na tuto pozici se hodíš, jestli:

 • Neustále přemýšlíš o lidech. O jejich životech, potřebách a touhách.
 • Umíš najít problém a pojmenovat ho.
 • Zkoušíš různé cesty k cíli.
 • Vizualizuješ a artikuluješ svoje nápady. (Wireframy, prototypy a testování)
 • Navrhuješ protypy a testuješ je.
 • Všechno zpochybňuješ.
 • Jsi samostatný, ale týmový hráč nebo hráčka.

My jsme:

 • Lidé, kteří chtějí být nejlepší v tom, co dělají.
 • Zajímají se o Big picture, ptají se “proč?”.
 • Nebojí se jít proti davu a zdravě riskovat.
 • Sledují trendy a vzdělávají se.
 • Pohání je nadšení, vnitřní motivace.
 • Jsou nedočkaví, chtějí všechno hned!
 • Nebojí se zodpovědnosti.
 • Vždy vidí prostor ke zlepšení.
 • Chtějí být průkopníky.
 • Rádi se baví

Co dělá Slevomat Slevomatem?

 • O své lidi pěčuje - těš te se na pravidelné svačinky a firemní večírky
 • Budget na vzdělávání
 • Žádná byrokracie
 • Skutečně konkurenční ohodnocení

Zní to dobře? Přijď si o tom s námi popovídat... a nezapomeň nám poslat portfolio svých prací.

Těšíme se na tebe, ozvi se nám na prace@slevomat.cz.

×

Backend vývojář (Node.js, PHP)

Slevomat? Znáš. Ale víš, že nově jsme Secret Escapes? Čeká nás tedy propojování zahraničních nabídek, zavádění letenek, rozvoj rezervací na konkrétní termín pro cestování i služby. Proto máme prostor pro nové vývojářské posily nebo i celý tým.

Co přijde jako první? Booking konkrétních termínů. Chceme, aby se Slevomat stal oblíbeným místem pro zákazníky, kteří se rádi nechají inspirovat, chtějí mít možnost jednoduše zakoupit ověřené nabídky na konkrétní termín.

Ve zkratce: Jeden produkt dlouhodobě, důraz na čistý kód a code review, zkrátka kvalitu. Inovace a rozšiřování v souladu s dlouhodobou vizí firmy a produktu. Produkt znáš a víš, kam míří, můžeš přijít se zlepšovákem a konzultovat v běhu. Špičkový UX a UI design interně a úzká spolupráce s produktem.

Potrpíme si na nejnovější technologie a přístupy. Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Vyvíjíme v PHP 7.2, používáme nejnovější Nette a Symfony, Doctrine, MySQL 5.7 (Percona). Dále také Elasticsearch, RabbitMQ, Redis, GraphQL a mnoho dalších technologií.

Máme 14 serverů a do DB chodí ~10M dotazů za hodinu.

Ondra Mirtes (@OndrejMirtes) k tomu dodává:

 • Záleží nám na bezpečnosti: SSL Labs (známka A+) a Pulse Michala Špačka (Rating A) i rychlosti: PageSpeed
 • Zrychlujeme frontend nejnovějšími postupy a technologiemi: HTTP/2, WebP, držíme krok i v oblasti bezpečnosti: HSTS, Subresource Integrity, CSP, více v přednášce Michala Špačka Jak jsme zlepšili zabezpečení Slevomatu
 • V TeamCity probíhá nad každým commitem spousta kontrol - naformátování PHP, JavaScriptu, CSS, Latte, Neonu; nepoužívané styly a obrázky, PHPStan, jednotkové, integrační a funkční testy.
 • Čím dál více stránek nám funguje jako moderní frontendová aplikace (SPA) - košík, dárková stránka, správa partnerských objednávek, tedy přičuchneš si i k JavaScriptu.
 • Co děláme interně, dáváme k dispozici i ven jako open-source: CSOB gateway, Client for EET, Coding Standard (který je velmi populární a používá ho třeba pro vlastní vývoj Doctrine ORM)
 • Nasazujeme průměrně 10x denně, takže žádný kód, který napíšete, nejde do šuplíku, ale objeví se klidně ještě ten samý den na produkci.
 • Máme čas a prostor psát promyšlený kvalitní kód, deadliny nám nejsou přikázány shora, ale určujeme si je sami na základě propracovaných zadání, na jejichž tvorbě se sami podílíme.

Nahlédni pod pokličku toho, co tě čeká:

 • přátelské prostředí a velmi otevřená firemní kultura, do níž můžete nahlédnout prostřednictvím Facebooku, Instagramu nebo Twitteru účtu přímo z prostředí našich vývojářů
 • proplácené vstupy na konference a školení dle výběru, na které si neplácáš dovolenou
 • 2 pátky do měsíce věnované vlastním projektům, rozvojovým aktivitám, interním hackathonům
 • pravidelný bonus na vybavení kanceláře, se kterým si naložíš dle vlastního uvážení
 • volná pracovní doba respektující jedinečnosti denního režimu vývojářů (choď si do práce, až se vyspíš a programuj klidně až do rána). Když se ti chce, můžeš pracovat i z domova.
 • v případě, že se za námi budeš stěhovat, tě podpoříme (relocation package)

Dej nám o sobě vědět!

Pošli mail na adresu prace@slevomat.cz a připoj něco o sobě – CV, odkaz na Linkedin, GitHub, Twitter, whatever. 

Rádi se s tebou sejdeme u kafe a ukážeme ti, na čem momentálně pracujeme.

Těšíme se!

×

PPC Specialista Senior

Pépécéčka jsou ti blízká a rád/a by ses jim věnoval/a naplno a se zajímavými budgety?
Nebojíš se být zodpovědný/á za kompletní strategii výkonnostních kampaní?
Příležitost je otevřena zkušeným seniorům, kteří pro pépécéčka dýchají.

Náš marketingový tým hledá parťáka, který je profík ve svém oboru a dál se chce v téhle branži zlepšovat a držet krok s trendy a novinkami.

Tým marketingu na snídani

V našem oddělení marketingu ročně proteče přes 150 milionů. PPC specialista dostane na starost kompletně naše kampaně a statisícové spendy, které si může nastavit dle vlastního uvážení.

Pracujeme i s velkým množstvím zajímavých dat, která budeš vyhodnocovat a přetavovat v nové marketingové cesty. Úzce spolupracujeme také s našim hvězdným CRM/GHT oddělením.

Marketing děláme zajímavě a netradičně. Naše nápady a výsledky často prezentujeme na různých konferencích Googlu, na Branding Summitu či Marketing festivalu.

Náš marketingový tým je skvěle promazaným strojem, který rád předá své zkušenosti dál a novému členovi dá možnost se rozvíjet, dostaneš volnou ruku a možnost učit se i od samotného Googlu.

Naše vystoupení na Performance & Branding Summit od Google Česká republika - záznam můžete zhlédnout i ve videu.

Zkrátka hledáme PPC specialistu, který bude mít:

Perfektně Promyšlené Cílení

Precizně Propočítané Ceny

Parádně Poutavý Copywriting

…a bude Prostě Pořád Cool

Na této pozici tě čeká zejména:

 • Spolutvorba výkonostní marketingové strategie
 • Kompletní správa PPC systémů
 • Odpovědnost za výkon kampaní v Google AdWords a Skliku (search a obsahová síť)
 • Analýza a optimalizace kampaní
 • Vyhodnocování a reporting
 • Video reklama na YouTube

Co bys neměl/a postrádat:

 • Znalost práce s Google AdWords a Google Analytics
 • Dobrá gramatika, poutavý copywriting
 • Chuť posouvat sebe i Slevomat dál
 • Zodpovědnost a samostatnost
 • Logické uvažování a selský rozum
 • Schopnost přemýšlet v souvislostech

Proč být součástí slevomatího týmu:

 • Zázemí stabilní společnosti s britskými majiteli, která se posouvá neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
 • Možnost posunu a profesního růstu v rámci firmy
 • Volná ruka v testování novinek Google Adwords či Skliku (často k nim máme přístup dříve než ostatní)
 • Zajímavá školení na odborných konferencích a v samotném Googlu (pravidelně jsme zvání na konference do Googlu do Dublinu)
 • Práci v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 200 lidmi
 • Kanceláře v nové budově Butterfly Karlín
 • Atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru
 • Otevřenou firemní kulturu a zaměstnanecké benefity
 • Nástup klidně zítra či dle dohody
 • A sem tam i nějaký ten večírek nejen ve Slevomatu :)

Vidíš se u nás na pozici PPC specialisty? Tak nám pošli e-mail s předmětem "PPC Specialista Senior" na prace@slevomat.cz, připoj své CV a připoj pár vět, proč bychom měli chtít právě tebe.

×

Miliónoví obchodníci Ostrava

Baví vás obchod, ale chtělo by to víc šťávy? Ostrava žije a s ní spousta restaurací, kaváren a barů, možností k zážitkům, zábavě i adrenalinu, wellness a hýčkání všeho druhu – možností je nepřeberně. A právě toto jsou vaši potenciální obchodní partneři.

Znáte Ostravu jako své boty a neunikne Vám žádná novinka, která se v okolí šustne? Pak máte skoro vyhráno. Potřebujete už jen náš nekonečně variabilní produkt, který lze přizpůsobit každému partnerovi na míru, a sílu značky, kterou netřeba představovat.

Koho hledáme?

Dařit se u nás bude obchodníkům, kteří se nebojí oslovit velkého partnera se zvučným jménem i umí odhalit potenciál toho menšího. Jste neúnavní průzkumníci nových trendů a víte, co bude frčet příště? Pak jste u nás správně.

Na oplátku dostanete velkou svobodu a samostatnost v obchodování. Je na vás, jak si domluvíte schůzky a jestli jste spíš ranní ptáče či noční sova – důležité jsou výsledky.

I když se obchoduje samostatně v terénu, k dispozici vám bude tým - fungujeme nejen jako kolegové, ale i jako sehraná parta. Více o obchodu v regionech a ostravském týmu se dozvíte v TOMTO článku. :)

A co ještě za to?

Třešničkou na dortu je motivační systém, který máme nastavený tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také pomocí dalších bonusů, v nichž se odráží rovněž aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet. I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

Náplň práce je zejména:

 • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokálních služeb
 • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
 • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
 • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

 • Dobrou znalost regionu
 • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
 • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
 • Orientaci na výsledek
 • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme:

 • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
 • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
 • Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 200 zaměstnanci
 • V terénu plnou podporu regionálního manažera
 • Možnost flexibilního plánování času
 • Atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
 • Nástup možný ihned
 • Spolupráci na IČO (obchodní zastoupení) - flexibilita a svoboda v obchodování

Už se vidíte v našem ostravském týmu? Pošlete nám Vaše CV na e-mail prace@slevomat.cz s předmětem "Ostrava". Už se těšíme!

×

Milionový obchodník Olomouc

Vaše srdce bije pro obchod, ale nestihli jste ještě nasbírat roky pracovních zkušeností? Nevadí, nepotřebujeme CV plné fancy stáží z korporátů. Jestli vám dravost koluje v žilách, rádi z vás uděláme obchodní zvíře.

Zkusili jste obchodování po telefonu, ale nebaví vás dělat denně milion hovorů s obsahem jako přes kopírák? U nás mají obchodníci prostor hledat si vlastní cestu a najít svůj styl. Obchodování po telefonu bude vaší hlavní pracovní náplní a až budete znát náš produkt dokonale, budete mít možnost vyrazit obchodovat i do terénu.

Pokud vás láká navazování dlouhodobého vztahu s partnery, nastavování spolupráce a vymýšlení obsahu akcí každému z nich na míru, pak jste tu správně.

V našem obchodním týmu se zaměříte na lokální nabídky, které jsou jak vyšité pro Slevomat – ve vašem hledáčku budou tedy restaurace, kavárny, zážitkové akce a další!

Záleží nám na budování trvalé spolupráce, jelikož právě taková nejlépe funguje nám i našim obchodním partnerům. Líbit se u nás tedy bude těm obchodníkům, kteří jsou draví a umí zaujmout, ale zároveň vidí i dlouhodobé cíle. Vidět výsledky své práce u nás ale můžete okamžitě.

Ptáte se, co k tomu tedy vlastně potřebujete?

Obchodní myšlení a cit pro rozpoznání příležitosti je základ. K tomu přidejte chuť neustále vítězit sám nad sebou a vidět každý den výsledky své práce (v číslech i spokojených partnerech). Nakonec pak schopnost kvalitní argumentace i empatie.

Čeká vás hlavně:

 • Rozvoj vztahů a obchodní spolupráce se stávajícími partnery po telefonu
 • Navrhování obsahu nabídek a konzultace
 • Pomoc partnerům při zadávání nabídek a jejich edukace
 • Telefonický kontakt a e-mailová komunikace s partnery
 • Kontrola textové a grafické části nabídky

Budeme rádi, když budete mít:

 • Schopnost naslouchat potřebám partnerů
 • Vnímání telefonu jako efektivního nástroje k obchodování
 • Iniciativnost a silnou vnitřní motivaci
 • Komunikativnost a příjemné vystupování
 • Samostatnost a organizovanost
 • Chuť pracovat na sobě a zlepšovat své dovednosti
 • Kreativitu ve vymýšlení nových nabídek
 • Perfektní znalost češtiny 
 • Aktivní přístup k práci

A co za to?

 • Motivační platové ohodnocení
 • Místo v kanceláři a prima kolegy přímo v Olomouci :)
 • Zázemí jednoho z největších e-commerce hráčů na českém trhu
 • Nástup možný ihned
 • Spolupráci na IČO (obchodní zastoupení) - flexibilita a svoboda v obchodování

Už se vidíte v našem olomouckém týmu? Pošlete nám Vaše CV na e-mail prace@slevomat.cz s předmětem "Olomouc". Už se těšíme!