Apartmány Hecht

4,0 / 5 (163 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Počasi vyšlo moc pěkně. Prostředí pěkné.“

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Apartmány Hecht

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zeminovap

Velmi milý, ochotný a vstřícný personál. Dobré jídlo. Krásné okolí a i přes dost proměnlivé počasí(což je na podzim vlastně normální :-) jsme si výlety opravdu užily. Určitě se do této lokality vrátíme.

Rozměry pokoje, kde jsme byly ubytované, byl i pro dvě osoby poměrně malý, navíc v podkroví, takže jsme si domů vezly pár boulí od trámů :-) Také do nového nábytku v pokoji by měl majitel občas investovat nebo ho dát opravit.

20. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Veronika

Úžasná dovolená. Možnost vyjet do Rakouska do Stezky v korunách stromů.

15. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva

Počasi vyšlo moc pěkně. Prostředí pěkné.

Chaos při snídani i večeři, obzvláště snídaně problém, když v osm dorazí většina a jenda fronta na všechno, místo aby udělali zvláš´t stanoviště na kávu a čaj, tak se to motá s pečivem i mísami se slaným a sladkým. Prostě chaos a přitom by to krásně šlo přeorganizovat.

9. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Věra Virgis

V pokoji nepřevlečená lůžka, nevytřeno, i přes urgenci chybějící lampičky nebyla bez omluvy dodána, placen rekreační poplatek , který nemá být po 70 letech věku vybírán, jinak jídlo a obsluha v restauraci neměla chybu.je to za celou dobu , co nakupuji u Slevomatu první negativní hodnocení

Vyjádření partnera
Apartmány Hecht Před měsícem

Dobrý den, lůžka byla povlečená a připravená na příjezd jak bylo paní vysvětleno přímo paní pokojskou a na žádost povlečena ihned znovu. Chybějící lampička byla nahlášena a po domluvě jí paní na konec ani nechtěla. Obě dámy měly problém zaplatit i útratu z restaurace ve výši 55,-Kč nejen rekreační poplatek, který na osobu činil 30,-Kč. Po převzetí pokoje bylo nalezeno ložní prádlo z dětské postýlky a další lůžkoviny, které nebyly součástí vybavení, byly použity a odebrány z personálního zázemí. S pozdravem recepce

22. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Míša

Bohužel po 4letech co je tam byli tak jsme byli teď zklamáni v pokojích neuklizeno, snídaně formou švédských stolů také nic moc hlavně nám chyběla zelenina která tam vůbec nebyla. A celkově byl pobyt horší než tenkrát. Moc jsme se tam těšili protože se nám tam líbilo ale po této zkušenosti už ne.

13. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (68)

Podobné podniky