Svatba plná zážitků

Od rozlučky se svobodou po dárky k výročí svatby.

Svatební elektronický dárkový poukaz

Prodlužte novomanželům jejich nejkrásnější den. Věnujte jim elektronický dárkový poukaz a usnadněte jim cestu k zážitku. Hodnotu poukazu si můžete zvolit sami.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů

Více informací

Už slyšíte znít svatební zvony?

Svatební den bývá hned po zásnubách nejdůležitějším dnem v životě mnoha lidí. Svatební přípravy se proto nesmí podcenit. Tentokrát to nebude o svatebních tradicích a správném líčení. Zaměříme se na pořádné svatební zážitky. A vezmeme to popořadě. Jako první vás čeká rozlučka se svobodou. Párty ve velkém stylu si bezesporu zasloužíte. Co je váš styl? Špetka luxusu, pohoda ve wellness nebo kapka adrenalinu? Užijte si rozlučku se svobodou přesně podle svého gusta.

Hned po rozlučce se zkuste na chvíli zasnít. Víte, jak by vypadala vaše svatba, kdybyste měli neomezený rozpočet? Jsme si jistí, že by se veselilo a hodovalo od kuropění do soumraku. Nevěstiny svatební šaty by se sotva vešly do svatebního vozu. Ženich by nešetřil na obleku a doplňcích, svatební stůl by se prohnul pod tíhou dobrého jídla, pití a sweet baru. A svatební dary by vás vzaly za srdce.

Hned po vašem velkém dni následuje žádaný odpočinek – svatební cesta snů. Do exotiky nebo za humna? Ať už vyberete cokoliv, nešlápnete vedle. Všude je krásně. Hlavně, když jsou kolem dobří lidé, dobré jídlo a krásná příroda.

Bylo krásné se na chvíli zasnít. U nás můžete tenhle sen hravě přeměnit v realitu. Ovšem, máte-li svůj velký den za sebou už drahně let, je čas vymýšlet dokonalé dárky k výročí svatby. Nejen zlatá svatba zaslouží pořádné oslavy. Lásku je třeba oslavovat každý den.

Nahoru