Kategorie

Zámek Letovice

4,0 / 5 (224 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výjimečná aktivita majitele zámku, jeho snaha opravit a uvézt v život tuto krásnou památku…“

Dnes otevřeno: 9:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Netradiční ubytování

Hodnocení podniku Zámek Letovice

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jindra

Po 5ti letech od poslední návštěvy je vidět pokrok v opravách.
Nebýt problémů s otvírací dobou a prázdným zoo koutkem, tak bychom byli spokojeni. Takto bohužel převládají negativa.

Na návštěvu zámku jsme se vydali v sobotu 15.10. Před návštěvou jsme se pro jistotu podívali na webové stránky jestli není nějaká změna v otevírací době. Na stránkách je uvedeno květen-říjen 9-18, poslední prohlídka v 17:00, stejné údaje jsou i na voucheru a na reklamách v okolí Letovic. V 16:25 jsme se na pokladně dozvěděli, že jdeme pozdě, že v 17:00 zavírají a poslední prohlídka je v 16:00. Argumentovala jsem otvírací dobou na voucheru a bylo mě sděleno, že jestli to stihneme za 1/2 hodiny, tak můžeme zámek projít. Jinak, že máme přijet zítra. Jelikož to máme 40km nechtělo se nám na stejné místo 2 dny po sobě. Pro jistotu jsem se zeptala do kolika mají otevřeno v týdnu. Je po sezóně, v týdnu je méně lidí, takže poslední prohlídka je v 15:00. Chtěli jsme se podívat alespoň na zoo koutek, to nám bylo umožněno s upozorněním, že už je po sezóně v podstatě zrušen. K vidění byla jedna veverka.

Včera
Užitečné? Ano
Tomáš
22. 10. 2016
Užitečné? Ano
Lenka
17. 10. 2016
Užitečné? Ano
O

Restaurace v areálu zámku nevaří

17. 10. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Jde vidět že má zámek za sebou rozsáhlou rekonstrukci, která je určitě finančně náročná...Nechci nikomu kazit zážitek ze zámku, někomu se tahle alternativa může líbit :-)

Den co jsme dojeli se konala burza, ikdyž jsme na burzu nechtěli platili jsme 60 kč, abychom se dostali k zámku. O zámku slečna mluvila cca 10 minut, takže se člověk nic moc nedozvěděl. Zámek si člověk prochází sám.

17. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (92)