Kategorie

Pension Astoria

4,0 / 5 (113 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Bez problému,vše ok na dobré úrovni.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Lyžování v tuzemsku, Pobyty pro cyklisty

Hodnocení podniku Pension Astoria

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Klára
Dnes
Užitečné? Ano
E

krásné počasí,vynikající výchozí bod pro spoustu pěších i cyklo výletů,moc dobré jídlo

paní vedoucí-servírka-v restauraci,první večer asi neměla zrovna svůj den...pak se ale polepšila a vše probíhalo super...nefungovalo připojení k wi-fi

19. 8. 2016
Užitečné? Ano
Miroslav

Bez problému,vše ok na dobré úrovni.

19. 8. 2016
Užitečné? Ano
Eva

Zatím nejlepší pobyt ve Špindlu, a to jsme vzhledem k nízké ceně voucheru měli ta nejmenší očekávání!
Jde o rodinný penzion (Astoria + Slavie) s dobrou domácí stravou a velmi milým personálem. Navštívili jsme již bezpočet penzionů a hotelů po celé ČR a musíme říct, že tento patří k nejlepším. Není to žádný luxus, ten je nahrazen příjemnou rodinnou atmosférou a opravdu dobrou domácí kuchyní (a to jsme dost vybíraví), snídaně byly klasické, ale korektní, vše čerstvé. V ceně voucheru bylo šampaňské, které nám bez problémů vyměnili za červené víno k večeři - víno bylo velmi dobré (zdůrazňuji to proto, že většinou v těchto slevomatových akcích nabízejí hotely opravdu "patoky"). Pokoje jsou prakticky zařízené a čisté, sprcha tekla dostatečně a bylo dost teplé vody (zdůrazňuji tento fakt, protože rozhodně není v hotelech automatický, bohužel). Z pokoje byl nádherný výhled na louku, kde se jeden den pásla srnka se srnčaty a druhý den tam běhal zajíc, klidná část Špindlu a nádherné výhledy.

Nejdůležitější poznatek o penzionu: jde o jednoduché ubytování s dobrou domácí stravou, kde se na vás nesnaží ušetřit a služby poskytují korektně a na nic si nehrají. Takových ubytovacích zařízení je dnes velmi málo!

Slabou stránkou je telefonická komunikace s hotelem. Vzhledem k tomu, že nemají recepci, resp. nefunguje permanentně, trvalo nám nějakou chvíli si pobyt zamluvit. Bohužel telefon mi opětovně nebrali a na emaily reagovali za 2 dny, ale povedlo se :-)
Drobná komplikace při příjezdu večer, kdy na místě nikdo nebyl a pokud bychom nevěděli, že máme jít na večeři do sousedního penzionu Slavie, tak bychom se asi neubytovali. Trochu na náš zapomněli, navíc při našem příchodu do Slavie v 19h30 nám sdělili, že večere jsou jen do 19h - což nám samozřejmě nikdo neřekl a ani jsme na to nebyli ve voucheru upozorněni. Milá paní servírka ale ihned zalarmovala pana kuchaře, ten uvařil novou polévku, dala nám klíče od pokoje a omlouvala se, takže vše bylo hned zapomenuto.
Tyto připomínky píši zejména proto, aby se na to lidé připravili, ale vzhledem k dalšímu průběhu pobytu, který byl naprosto bez chybičky, jsme tyto drobné nepříjemnosti ihned zapomněli.

9. 8. 2016
Užitečné? Ano
Ilonabaros

ubytování, strava

špatně fungující wc

8. 7. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (44)

Podobné podniky