Kategorie

Hotel Panorama

4,2 / 5 (29 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Nemáme výhrad – hotel je na konci Sv. Petra, nádherné výhledy, klid, přímo pod oknem nám chodili jeleni. Máme batole, a to mohlo chodit kudy chtělo, protože vše včetně schodů bylo dokonale čisté. Personál velmi ochotný, jídlo dobré, pokoje zařízeny Ikea, zcela dostačující a fajn. Přijedeme zase, klidně bez voucheru.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Hotel Panorama

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michaela

Nemáme výhrad - hotel je na konci Sv. Petra, nádherné výhledy, klid, přímo pod oknem nám chodili jeleni. Máme batole, a to mohlo chodit kudy chtělo, protože vše včetně schodů bylo dokonale čisté. Personál velmi ochotný, jídlo dobré, pokoje zařízeny Ikea, zcela dostačující a fajn. Přijedeme zase, klidně bez voucheru.

7. 10. 2016
Užitečné? Ano
Zdeněk

Za tuto cenu nesmíte očekávat žádný extra luxus. Je to klasická "horská chata" s příjemným personálem. Hlavně tam mohou psi zdarma a pokud se ubytujete, tak máte zaručeno, že blíž to ze Špindlu mít na Sněžku nebudete. ;-) Byl jsem tam již 2x a pokaždé jsem odjížděl spokojený. Další turistickou výpravu budu směřovat zase tam.

Wi-fi není po celém hotelu, ale to je jen detail. ;-)

7. 10. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

vše na jedničku

3. 10. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

Byli jsme velmi spokejení, příjemné prostředí i obsluha, velmi dobré jídlo

3. 10. 2016
Užitečné? Ano
Kubistova

Skvělá poloha, dobré jídlo, příjemná obsluha. Vyšlo nám i dobré počasí. Na výbornou hodnotím také čistotu na WC a ve sprše, ze společných sociálních zařízení jsem měla trochu obavy, ale zbytečně.

Špatné matrace na postelích, při delším pobytu by mě asi bolela záda. Nevýhodou může být i to, že do pokojů je slyšet každý krok z chodby nebo okolních pokojů. Naštěstí si ostatní hosté počínali tiše.

26. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (10)