Kategorie

Hotel Praha****

4,4 / 5 (211 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemný hotel,hezky zařízený. Moderní koupelna i celé wellness. Příjemná koupel,na které nás slečna nechala podstatně déle – po nás už nikdo nešel. Dokonalé jídlo,vkusná jídelna.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí

Hodnocení podniku Hotel Praha****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jitka

Wellnes je opravdu moderní a pěkné, škoda že obluha z wellnes zároveň masíruje, takže objednat si kávu bylo nemožné. První den vše krásně nasvícené. Druhý den svítila jen část a to až po určité době. Střešní bodové osvětlení, které působilo první den velmi relaxačně ten druhý už bohužel nesvítilo.
Recepční - té patří asi největší plus celého hotelu. Milá, ochotná. Super komunikace v češtině i němčině.
Další plus sklízí bar Silver Rock, velmi příjemná obsluha, skvělé drinky. Nádherné prostředí.

Už jsem navštívili pár hotelů i sama pracuji již několik let v gastronomii a pohostinství, ale zde 4 hvězdičky rozhodně neodpovídají, snad slabší tři. Pokoje malinké, ale na to jsem byla připravena dopředu. Prach, nevyluxováno pod postelí. Povlečení děravé. Hotelem se nesl pach jak z kuchyně, tak dezinfekce z wellnes.
Biliard - super zábava, škoda že stůl stojí na tak malém prostoru, že spousta tahů se skoro nedá odehrát.
Snídaně - opět velmi malý prostor, míchaná vajíčka připálená. Káva je spíše obarvená voda.
Servis v restauraci ne příliš všímavý. Na vše se dlouho čeká. Večeře chuťově dobré, ale vzhled servírování opět rozhodně neodpovídá 4 hvězdičkám. Večer při placení drinků mi servírka na 500 vrátila jako na 200 korunovou bankovku - věřím tomu, že na Němce tento trik často zabere.
V koupelně chyběl kryt žárovky - myslím, že ani toto by se v takovém hotelu nemělo dít.
Za mě tento hotel doporučit rozhodně nemůžu. Soudila jsem dle starších recenzí na slevomatu, že to bude dobrá volba, ale bohužel. Škoda, že recenze z booking - com jsem četla až po návratu z pobytu.
Fotografií bych přiložila více, ale nedá se, tak alespoň připálená vajíčka od snídaně.

Včera
Užitečné? Ano
Petr

Příjemný hotel,hezky zařízený. Moderní koupelna i celé wellness. Příjemná koupel,na které nás slečna nechala podstatně déle - po nás už nikdo nešel. Dokonalé jídlo,vkusná jídelna.

Malý pokoj,studená voda v bazénu.

28. 11. 2016
Užitečné? Ano
Zdeňka

Maximální spokojenost s kuchyní a stejnětak velká jednička pro pana maséra a wellness celkově. Pokoje jsou vskutku menší plochy, ale nám nevadilo, příliš jsme tam nepobyli.

26. 11. 2016
Užitečné? Ano
Petrapod

wellness

jídlo nic moc

26. 11. 2016
Užitečné? Ano
A

Vše bylo úplně super, nedalo se nic vytknout. Uzily jsme si krásné 4 dny v krásné přírodě mezi super lidmi. Odvaz na 100% , přišly jsme si , jak v světě.....

25. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (98)