Hotel Swing

3,3 / 5 (8 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Místo, ubytování, obsluha“

Hotel Swing *** se nachází v osadě Radslav, cca 3 km od obce Černá v Pošumaví . Je umístěn ve velice klidném prostředí s nádhernou přírodou, asi 200 m od Lipenského jezera.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty s dětmi, Pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Swing

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Novaki1953

Místo, ubytování, obsluha

Parkování

24. 9. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jan

Bohužel nic

Katastrofa, nedoporučuji vůbec jezdit. Hotel naprosto neodpovídá kategorii 3 hvězdiček. Nábytek starý a rozpadající se, zatuchlé pohovky a nánosy prachu na poličkách a ve skříních. Koupelny minimálně z doby komunismu, na které od té doby nebylo sáhnuto a sporadicky uklízeno. Sprchový kout plný plísně, vodovodní kohoutek, kterým nešla zastavit voda a celou noc jsme slyšeli tekoucí vodu z koupelny. Při reklamaci nám bylo odpovězeno, že na to nemají součástku a tudíž to opravit nelze. Paradoxně kvůli nedostatku vody nebyl v provozu venkovní bazén, na což nás nikdo neupozornil i když jsme den před odjezdem do hotelu volali kvůli ověření rezervace. Mimo bazénu na zahradě nefunkční i trampolína. Žaluzie v jedné půlce jedinného okna pokoje nefunkční a permanentně zatažené, takže pokoj bez dostatečného slunečního světla.
Požadovali jsme dvoulůžkový pokoj s dětskou postýlkou. Byli jsme dáni do třílužkového. Když nám dodatečně přišli smontovat dětskou postýlku, v pokoji se nedalo hnout a museli jsme vynést druhé křeslo na chodbu, abychom po sobě v pokoji nešlapali. Z postýlky trčely dva kovové hroty, které byly pro dceru nebezpečné. Povlečení čisté, nicméně děravé.
Budova načichlá kouřem, chodby nevytírané s nánosy prachu a mrtvého hmyzu, v jídelně u kuchyně v období večeře smrad jak z čínské jídelny, druhá jídelna celkem v pořádku. K večeři gulášová polévka se sušeným chilli, které zakrývalo celý povrch talíře, druhý chod kotletka s přesmaženými hranolky – na voucheru uvedeno, že děti do 6ti let zdarma s nárokem na stravu. Bohužel obojí pro 1 a půl roku staré dítě nevhodné. K snídani v 9:00 v nabídce už pouze chleba, levný šunkový salám, turisťák, nakrájený eidam a taveňák, z ovoce pouze meloun. Talířky upatlané, hrnky smíchané čisté s použitými, kávové lžičky nebyly vůbec k dispozici, káva studená.
Paní provozní odmítala jakoukoli kritiku, i když objektivně musíme říct, že nám byla pro další dny nabídnuta výměna pokoje. Bohužel celkový dojem z hotelu byl takový, že nás i od této varianty odradil.

Co však zklamalo ještě víc je přístup Slevomatu, který od 17.8. nedokázal vrátit žádnou kompenzaci i přes to, že jsme postupovali dle instrukcí ze zákaznické linky, na kterou jsme v den příjezdu do hotelu volali!!!

21. 9. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kacule

prijemny a vstricny personal:-) dobre jidlo.

28. 8. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
iveta

ochota personálu, domluva

kvalita jídla, nabízené služby

28. 8. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Svatava

Vstřícnost zaměstnanců

Nehezke pokoje, okoli hotelu neupravene.

9. 8. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (2)