Hodnocení podniku Nová Amerika Golf Resort

4,3/5 (150 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Monika

Hezke vybaveni pokoje a vyborne jidlo.

Pokoje maji papirove steny. Jidelni listek ma uzsi vyber.

16. 11. 2015
Štěpánka

K resortu patri velmi dobra restaurace. Tu opravdu doporucuji.

Ubytování má 1 zásadní závadu – plíseň v koupelně. Sprchový kout v 1. pokoji byl opravdu nechutně plesnivý. Požádali jsme o jiný pokoj, dostali jsme ho obratem. Při pohledu zvenku jsem plíseň v druhém sprchovém koutě neobjevila. Když jsem se ale sprchovala, našla jsem plíseň i zde.

20. 10. 2015
Ivan

Jídlo, ubytování, trenér golfu. Hodnocení 12/10. Prostě dokonalé místo a dokonalý sen o prožití dovolené.

Totálně katastrofální obsluha v restauraci. 2 servírky byly furt naštvané, nosily jiné pokrmy a ještě si stěžovaly na hosty. I přes pokyny vedoucího nedoplnili bufet na snídani. Vše o mnoho dalšího oznámeno na recepci. Servírky dělají hanbu jinak dokonalému místu. (-5/10). Celkem 7.

8. 10. 2015
Jana

Hezké pokoje, čisté, prostorné.

Tříchodová večeře byly zbytky od turnajového oběda, číšník nám sdělil, že kuchyně je tak nějak zavřená. Špatná komunikace mezi recepcí a restaurací. Velký problém s rezervací tee time.

18. 9. 2015
Douwe

hřiště jsou pěkné. Hodně přírody.

4. 9. 2015
Mil

Je to moc hezké místo. Krásně zařízené pokoje.

Po ránu tam jezdilo vozidlo na uklid golfových míčku a bylo dost hlučné, tak že to budilo.

24. 8. 2015
Vsepsova

Pěkné hřiště

Drahé jídlo, špatná obsluha v restauraci

12. 8. 2015
MArkéta

Golfové vyžití

Jídlo bylo pr…, doporučuji se stravovat jinde.

11. 7. 2015
Petra

Krásné prostředí, ubytování super (dostali jsme pokoj už dopoledne), golfový kurz měl být v max. 10 lidech, hrálo nás však 18, což mi přijde už hodně, ale celkem to šlo. Trochu jsem se obávala jídla po přečtení předchozích recenzí, ale bylo výborné..

Nejtragičtější byla obsluha v restauraci!!! Chtělo by to vyměnit personál, protože kazí dojem i hodnocení celého resortu. Čekat 10 minut po příchodu v prázdné restauraci na jídelní lístek, dalších 10 minut než si můžem objednat vůbec pití… a po jídle už se nikdo neobtěžuje přijít, jestli máme všechno a nechceme něco dalšího.. útratu jsme si nechali napsat na účet pokoje, ale museli jsme sami dojít za obsluhou, protože jinak bysme se asi ani nikoho nedočkali.. nebýt velmi špatné obsluhy a téměř dvojnásobného množství lidí na jeden kurz, dala bych plný počet hvězdiček.. o chudé snídani se už ani zmiňovat nebudu :)

9. 7. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.