Hotel Tatra

4,0 / 5 (249 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „více bych přitlačila, ale to je na každém ;) příjemné to ale bylo“

Hotel leží v centru města Nový Bydžov, které je významným střediskem Pocidliní. K odpočinku a relaxaci slouží našim hostům 19 útulných pokojů. Vyražte společně za turistickými zajímavostmi a užijte si volný čas i sami pro sebe.

Dnešní nabídky Hotel Tatra

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Tatra

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Magdalena

více bych přitlačila, ale to je na každém ;) příjemné to ale bylo

19. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Renáta

Vše bylo super, vstřícný personál, výborné jídlo

18. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavel

personál + jídlo

malý pokoj, ale hezká koupelna

10. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Peťo

Ubytování hezké, možnost nahlášení aktivit mailem předem.
Velká ochota pana provozního/majitele? co vlastnil mercedes :)
Snídaně ok a večeře první dva dny taky dobré. třetí den asi nový kuchař a jídlo otřesné.

Ve sprše studená voda i po dlouhém odtečení – způsobem, že se muselo pořád mačkat tlačítko na stěně. :(
Při nástupu na ubytování požadován doplatek, kvůli termínu přes svátek, i když nebylo nic ve voucheru psáno a bylo rezervováno přímo na termín. I při emailovém kontaktu, nic o doplatku nebylo napsáno. (nakonec nebyl doplatek panem vedoucím/provozním požadován)
Horší příjezd na parkování po chodníku!
Jídlo záviselo na kuchaři. [6.7. večere nebyla ani trochu dobrá, přitom jsem měl to stejné jídlo 4.7. kdy bylo jídlo fantastické a asi dvojnásobní porce!!! že by nový kuchař?

Vyjádření partnera
Hotel Tatra Před 10 dny

Děkujeme za zaslané hodnocení pobytu. Ve sprchových koutech jsou sprchové baterie německého výrobce výrobce kvalitních koupelnových armatur - značky GROHE !!! Samouzavírací baterie Contromix Public jsou vybaveny dvojitou úspornou funkcí Stop s možností nastavení plynulého průtoku vody po dobu 5 – 40 s. Velký, ergonomicky tvarovaný otočný knoflík s drážkami je snadno a rychle ovladatelný i s namydlenýma rukama. Ovládání těchto sprchových baterií je jednoduché - otáčením, nicméně pro úplné laiky doporučujeme sledovat proud vody vytékající ze sprchy - tyto jsou osazeny LED světly, které upozorňují jaká voda právě protéká - zelená barva - studená voda, modrá barva - teplá voda, červená barva - horká voda, červená pulsující barva - velmi horká voda. V průběhu roku nabízíme několik typů pobytových balíčků vždy s několika variantami pobytů. Pisatel si zakoupil voucher na slevomatu, ve kterém nebyl požadován doplatek za termín. Tento voucher však v termínu čerpání neuplatnil a tak jsme nabídli termín pobytu, kdy se již doplatek za termín uplatňoval. Po provedené kontrole termínu nákupu voucheru a mailové korespondence doplatek za termín nebyl požadován. Od 15.6.2017 do 31.10.2017 bude příjezdová komunikace do našeho Wellness hotelu v rekonstrukci, takže po dohodě s Policii ČR a MU Nový Bydžov musíme využívat pro naše hotelové hosty další alternativní možnosti příjezdu naše hotelové parkoviště, které je nonstop monitorované kamerovým systémem na PCO !!! Veškeré suroviny pro přípravu jídel nakupujeme od našich stálých regionálních dodavatelů. Na přípravu jídel dohlížíme s maximální péčí a jídla v nabídce hotelových polopenzí - každý den výběr z 12 jídel - jsou sestavována ve spolupráci s nutričními specialisty s ohledem na pobytové aktivity našich hostů.

9. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavla

Vynikající a vstřícný personál, v hotelu čisto a útulný pokoj…služby též perfektní :-)

15. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (133)

Podobné podniky