Rodinná farma Drábův dvůr

Sedlec-Prčice - Veletín, Veletín 18

„Měli jsme velkou návštěvu a děti milovaly krmení zvířat. Je to krásná nemovitost a Jiří je skvělý hostitel. Důrazně doporučujeme!

We had a great…“
— Jeff, Před 4 měsíci

„Měli jsme velkou návštěvu a děti milovaly krmení zvířat. Je to krásná nemovitost a Jiří je skvělý hostitel. Důrazně doporučujeme!

We had a great…“
— Jeff, Před 4 měsíci

O nás

Drábův dvůr se nachází v blízkosti lyžařských areálů Monínec a Kvasejovice, 6 km od městečka Sedlec-Prčice, jehož okolí se také říká Český Merán a je známé nejen pro svou nádhernou krajinu, ale také jako jedno z nejzdravějších míst v republice.

Celoročně (v létě např. při posezení na terase), můžete sledovat výběh s koňmi, krávy, stádo více než sta ovcí a třiceti koz, husy, kachny, perličky a slepice. Pokud byste se chtěli dostat do těsné blízkosti zvířat, je to samozřejmě také možné! Můžete se dokonce aktivně zapojit do dění na farmě – například krmit, čistit, dojit, atd.

Rušit Vás bude maximálně tiché zurčení Veletínského potoka protékajícího přímo zahradou, nebo šum olší a vrb rostoucích podél něj. Klid a radost ze života – to je Drábův dvůr.

Pro lyžaře a cyklisty je možná úschova vybavení v uzamčené garáži. Pro opékání buřtů jsou k dispozici dvě ohniště (jedno zastřešené), pro grilování přenosný gril a zastřešené posezení na terase. K dispozici je Vám také knihovna s knihami různých žánrů, pro děti vnitřní koutek a houpačka se skluzavkou na zahradě.

Ubytování u nás není bezbariérové a není možné s vlastními psy. Wi-fi na pokojích zdarma.

Zobrazit více

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Rodinná farma Drábův dvůr
Veletín 18, Sedlec-Prčice - Veletín, 25791, místní část Dolní Veletín (zobrazit na mapě)

Rodinná farma Drábův dvůr

Veletín 18, Sedlec-Prčice – Veletín, místní část Dolní Veletín

Zobrazit na mapě
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Lenka

Velmi příjemní majitelé, klidné místo v krásném prostředí.

Jeff

Měli jsme velkou návštěvu a děti milovaly krmení zvířat. Je to krásná nemovitost a Jiří je skvělý hostitel. Důrazně doporučujeme!

We had a great visit and the children loved feeding animals. It's a beautiful property and George is a great host. We strongly recommend!

lenka

velmi příjemný pan majitel, ubytování v naprostém pořádku, ideální pro děti – možnost prohlídky života na farmě, dítě bylo nadšené z tak blízkého kontaktu se zvířaty, krásná okolní příroda. Mohu jen vřele doporučit.

nemám co vytknout.