Špindlerova bouda ***+

4,6 / 5 (40 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Pristi rok znovu! :)“

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Špindlerova bouda ***+

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,6/5 (40 hodnocení)
Roman

Pristi rok znovu! :)

20. 1. 2018
Michaela

milý a ochotný personál, rozmanité stravování

Pokoje by si zasloužili trochu více pozorné údržby :-(

29. 6. 2017
Milan

ochotný personál, velmi slušné ubytování, čisto,
široký výběr jídel pro námi objednanou polopenzi.

Vysoké ceny nápojů-kdy po předložení slevové karty stálo pivo 0,4 lt 50Kř a 0,3 lt 40 Kč.
Protože na slevové kartě byl údaj "50%sleva na ceny v restauraci tak původní cena byla 100Kč resp. 80Kč?

Vyjádření partnera
Špindlerova bouda ***+ Před 7 měsíci

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velmi potěšilo. Se slevovou kartou Spindl Max máte slevu na restauraci 10%, nikoli 50%. Na kartě žádná částka uvedená není, v brožuře ke slevové kartě je uvedeno 10% sleva na restauraci. Věříme, že nás v budoucnu opět navštívíte. Hotel Špindlerova bouda.

28. 6. 2017
Vlasta

velmi ochotný, vstřícný personál, nabídka alternativních možností, ubytování v odpovídající kvalitě, pestrá nabídka v rámci stravování formou bufetu, příprava i jídla na místě dle vlastního výběru (snídaně, večeře), velmi zajímavá je i nabídka jídel zahraničních kuchyní (Řecko, Turecko, Itálie i naše)

26. 6. 2017
Milan

Jidlo a obsluha restaurace super.

Jeli jsme 2 dospeli a 2 deti. Hotel nam vnutil apartman, protoze udajne nemaji obyc pokoje pro 4. Takze doplatek dalsich 2400! V patek netekla tepla voda. Virivka byla v poruse. V koupelne byl zapach-vetrak nefungoval. Zasobniky na mydlo i na sprch. gel prazdne. Pan inzenyr v recepci byl zbytecne „chytry“, ale podstatne veci nam nerekl. Jeho hlasky, jako pokud se vam to nelibi, tak my ten pokoj prodame nekomu jinemu, moc profesionalne nepusobi. Uvitaci drink jsme nedostali, i kdyz byt ve voucheru.

Vyjádření partnera
Špindlerova bouda ***+ Před 7 měsíci

Dobrý den pane Voplakal, děkujeme za příspěvek, pro 4 osoby není možné mít pokoj bez příplatku (to píšeme i v nabídce, kterou jste si bohužel nepřečetl). Při rezervaci jste žádal Apartmán bez příplatku, což bohužel není možné, o Váš pokoj byl obrovský zájem a všichni zájemci byli ochotní připlatit si, přesto jste nakonec s příplatkem souhlasil a pokoj jsme zarezervovali Vám. Při příjezdu jste s recepcí řešil pouze příplatky, podstatné věci Vás nezajímaly. Děkujeme za pochvalu restaurace a za to, že náš hotel doporučujete. Hotel Špindlerova bouda.

25. 6. 2017

Další hodnocení (13)