Restaurace a Hotel Cham

2,7 / 5 (9 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „dobré jídlo, příjemná obsluha“

Ubytování na okraji Prahy s dostupností 15 - 20 minut MHD do centra Prahy.Nabízíme 1 - 3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním vybavením.Pokoje jsou jednoduše zařízené ale čisté ,tomu odpovídá i cenová nabídka a určení pro krátkodobý pobyt při návštěvách Prahy a okolí.Ubytování není pro hosty hledající komfort typu 3-5 hvězdičkových hotelů . V blízkosti hotelu je vodní park nebo botanická zahrada v Průhonicích , největší tržiště ve střední Evropě Saparia , nebo cyklostezka vedoucí okolo Vltavy a historické části Prahy.Dálniční výjezdy na Brno nebo Plzeň jsou do 3 km od hotelu a Pražský okruh do 1,5 km. Hotel poskytuje vlastní hlídané parkoviště střežené kamerovým systémem a noční recepcí. V restauraci zaměřenou na českou kuchini s barem otevřené od 11.00 do 24.00 hodin si můžete dát jak polední menu tak i minutkovou kuchyni nebo něco z grilu. Pokud si budete chtít na slevovém portálu zakoupit kupon na naši akci , prosím o zaslání čísla voucheru na info@hotelcham.cz kde Vám ji potvrdíme , v opačném případě nebudete mít platnou rezervaci.Děkujeme za pochopení

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Restaurace a Hotel Cham

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
2,7/5 (9 hodnocení)
Pruzova

dobře vařili

ubytování

29. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dušan

dobré jídlo, příjemná obsluha

Kouření v restauraci, jednalo se spíše o ubytovnu než o hotel

21. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavla

Naprosto neskutečné porce k večeři, jidlo bylo celkově velmi chutné. Na pokoji bylo také příjemné teplo. Ochotný personál.

U ubytování by šlo něco vylepšit, např. kratší kohoutek u umyvadla, není jak si čistit zuby a nestříkat přitom všude okolo, skříňka na odložení věcí, židle a stolek na sednutí, … Ale my jsme chtěli poznávat Prahu, takže jsme se přišli jen vyspat, tak to bylo dostačující.

21. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dagmar

– hotel je spíše ubytovna
- zakouřená restaurace, kde probíhá polopenze
- v ceně nebyla zahrnuta žádná sleva

-ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!

Vyjádření partnera
Restaurace a Hotel Cham Před rokem

Dobrý den
Reaguji na Vaši negativní recenzi.

1.Již v úvodu je dáno že naše ubytování není hvězdičkový hotel a kdo hledá hvězdy rozhodně ne za tuto cenu na slevomatu . Za 750,-Kč / den pro 2 lidi v Praze včetně poplatků , DPH, polopenze, hlídaného parkoviště a volné WIFI se jen tak neubytujete.

2.Ano v restauraci se ještě kouří a takto je restaurace inzerována v nabídce , A ani požadavek na nekuřácký prostor od Vás nebyl zadán. Možná kdyby jste se zeptali.....

3. A ceny rozebírat nemá smysl.Kdo chce , si je spočítá z cen běžného provozu......

I tak děkuji za Váš názor a přeji hezký den
Rothe Milan za restauraci a hotel CHAM Praha

17. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martina

Ochota personálu, dobré jídlo.

Z pobytu jsme odjeli po jedné noci. Pokoje jsou v katastrofálním stavu. Děravé povlečení, prostěradlo. Špinavé zdi !! Hotel je na úrovni hodně špatné ubytovny.

25. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (0)