Pension Otevřená náruč

4,1 / 5 (113 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ochotni majtle, krasne a ciste prostredi, pro relax jako delane“

Penzion Otevřená náruč, Lhota u Letovic Místní obyvatelé místo názvu Lhota u Letovic používají původní zkrácené označení „Lhotka“ – nelekněte se jej, jedná se o totéž. Město Letovice se nachází 40 km severně od Brna, na silnici č. 43 směrem na Hradec Králové. Městem prochází vysokorychlostní železniční trať Praha – Brno, z Prahy (vzdálenost 200 km) několik přímých rychlíků denně, doba jízdy – necelé tři hodiny. Při příjezdu autem od Brna po silnici č. 43 nejprve narazíte na místní část Letovice – Zboněk. Tou projeďte a teprve poté, po cca 1,5 km budete mít vpravo před sebou siluetu letovického zámku a hned poté uvidíte silniční označení naší obce – Letovice. Ať přijedete do Letovic odkudkoliv, ve městě u fotbalového hřiště se na křižovatce vydejte směrem na Kunštát. Asi 100 metrů za železničním přejezdem je odbočka vlevo s označením Lhota u Letovic. Po stoupání lesem, dlouhém 1,5 km, přijedete do Lhoty. Projedete jí a na jejím konci po levé straně se nachází OTEVŘENÁ NÁRUČ. Pro ty, kteří k nám přijíždějí po dálnici D1 od Prahy máme nabídku, jak se vyhnout „dálničnímu tankodromu“ a hustému provozu v úseku Jihlava –Brno a průjezdu Brnem : Na 119. km dálnice D 1 použijte sjezd Velký Beranov. Hned po sjetí z dálnice zabočte vpravo a krásnou zvlněnou krajinou Českomoravské vysočiny přes Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Bystřici nad Pernštejnem pokračujte do Kunštátu na Moravě. Tam u kostela pojedete rovně mírně do kopce, projedete vesnicemi Rudka, Nýrov, Zábludov a budete sjíždět do Letovic. Hned za silničním označením „Letovice“ je odbočka vpravo – Lhota u Letovic – to je cíl Vaší cesty. Máme vícekrát osobně vyzkoušeno, že tudy je to z Prahy 200 km a cesta trvá 2 hodiny. GPS souřadnice : 49° 32' 13.09'' N , 16° 33' 52.93'' E Cestu do města Letovice odkudkoli si můžete najít ZDE. V levé části stránky zadáte město odkud začnete svoji cestu a hned budete vědět kudy k nám. Pokud jste se rozhodli na cestování použít vlak či autobus, tak vám může posloužit server IDOS.cz Příjezd po 15. hod., odjezd do 10 hod., pokud není dohodnuto jinak.

Dnešní nabídky Pension Otevřená náruč

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Pension Otevřená náruč

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
H

Ochota personálu, čisté pokoje, krásná okolní příroda.

Snídaně až v 8.30hod, což je pozdě, odjížděli jsme na výlety na kolech. Grilování problém. Maso bylo nachystáno na 2 dny dopředu. Uhlí v grilu nehořelo ani nám ani zbývajícím hostům. Večeři jsme si museli dělat v kuchyni .Posezení na zahradě(lavičky , stoly) v hrozném stavu.

11. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavelbokstefl

Pěkné místo, pěkný penzion, možnost grilování, v okolí je kam jít a na co se podívat. Komunikace při objednání dobrá, přijetí vlídné.

Nekvalitní matrace v posteli, nedoporučuji starším lidem, v mládí jsem spal v lese na zemi, ale v 50-ti už se to nedá. Trochu moc byla vidět všude snaha ušetřit, na grilovací marinádě, na ubrouscích, na podpalovači uhlí a to nejsme žádní plýtvalové.

10. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Andrea

Ochotni majtle, krasne a ciste prostredi, pro relax jako delane

Neni co vytknout…

9. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
E

Velice příjemný přístup majitelů

9. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marie

Velká spokojenost. Majitelé velice příjemní a vstřícní.

Žádné proti.

7. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (43)

Podobné podniky