Kategorie

Pension Otevřená náruč

3,9 / 5 (81 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Hodní majitelé. Přivezli a odvezli nás z vlakového nádraží do penzionu a zpět, z důvodu většího počtu zavazadel. Vesnice a okolí.“

Penzion Otevřená náruč, Lhota u Letovic Místní obyvatelé místo názvu Lhota u Letovic používají původní zkrácené označení „Lhotka“ – nelekněte se jej, jedná se o totéž. Město Letovice se nachází 40 km severně od Brna, na silnici č. 43 směrem na Hradec Králové. Městem prochází vysokorychlostní železniční trať Praha – Brno, z Prahy (vzdálenost 200 km) několik přímých rychlíků denně, doba jízdy – necelé tři hodiny. Při příjezdu autem od Brna po silnici č. 43 nejprve narazíte na místní část Letovice – Zboněk. Tou projeďte a teprve poté, po cca 1,5 km budete mít vpravo před sebou siluetu letovického zámku a hned poté uvidíte silniční označení naší obce – Letovice. Ať přijedete do Letovic odkudkoliv, ve městě u fotbalového hřiště se na křižovatce vydejte směrem na Kunštát. Asi 100 metrů za železničním přejezdem je odbočka vlevo s označením Lhota u Letovic. Po stoupání lesem, dlouhém 1,5 km, přijedete do Lhoty. Projedete jí a na jejím konci po levé straně se nachází OTEVŘENÁ NÁRUČ. Pro ty, kteří k nám přijíždějí po dálnici D1 od Prahy máme nabídku, jak se vyhnout „dálničnímu tankodromu“ a hustému provozu v úseku Jihlava –Brno a průjezdu Brnem : Na 119. km dálnice D 1 použijte sjezd Velký Beranov. Hned po sjetí z dálnice zabočte vpravo a krásnou zvlněnou krajinou Českomoravské vysočiny přes Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Bystřici nad Pernštejnem pokračujte do Kunštátu na Moravě. Tam u kostela pojedete rovně mírně do kopce, projedete vesnicemi Rudka, Nýrov, Zábludov a budete sjíždět do Letovic. Hned za silničním označením „Letovice“ je odbočka vpravo – Lhota u Letovic – to je cíl Vaší cesty. Máme vícekrát osobně vyzkoušeno, že tudy je to z Prahy 200 km a cesta trvá 2 hodiny. GPS souřadnice : 49° 32' 13.09'' N , 16° 33' 52.93'' E Cestu do města Letovice odkudkoli si můžete najít ZDE. V levé části stránky zadáte město odkud začnete svoji cestu a hned budete vědět kudy k nám. Pokud jste se rozhodli na cestování použít vlak či autobus, tak vám může posloužit server IDOS.cz Příjezd po 15. hod., odjezd do 10 hod., pokud není dohodnuto jinak.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Pobyty pro cyklisty, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Pension Otevřená náruč

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Verpetzahr

Hodní majitelé. Přivezli a odvezli nás z vlakového nádraží do penzionu a zpět, z důvodu většího počtu zavazadel. Vesnice a okolí.

Nejbližší obchod 2 km.daleko. Trochu starší nábytek.

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

grilování na zahradě, velmi příjemný pan domácí :-)

18. 10. 2016
Užitečné? Ano
Brona

V ceně voucheru byla vstupenka do zámku v Letovicích. Je to zámek, který prochází rekonstrukcí a návštěvník si ho prochází sám bez průvodce. Majitel pensionu je velmi ochotný.

18. 10. 2016
Užitečné? Ano
Tomáš

skvele misto, skvely personal, vse super...

17. 10. 2016
Užitečné? Ano
Gabriela

domluva s majitelem
přijemné prostředí

pochutinami, na které jsme se ke grilovanému masu těšili, byly myšleny hořčice a kečup na chodbě. To asi jediné

9. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (31)