Pension Otevřená náruč

4,0 / 5 (96 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Krásné prostředí, vstřícnost majitelů.“

Penzion Otevřená náruč, Lhota u Letovic Místní obyvatelé místo názvu Lhota u Letovic používají původní zkrácené označení „Lhotka“ – nelekněte se jej, jedná se o totéž. Město Letovice se nachází 40 km severně od Brna, na silnici č. 43 směrem na Hradec Králové. Městem prochází vysokorychlostní železniční trať Praha – Brno, z Prahy (vzdálenost 200 km) několik přímých rychlíků denně, doba jízdy – necelé tři hodiny. Při příjezdu autem od Brna po silnici č. 43 nejprve narazíte na místní část Letovice – Zboněk. Tou projeďte a teprve poté, po cca 1,5 km budete mít vpravo před sebou siluetu letovického zámku a hned poté uvidíte silniční označení naší obce – Letovice. Ať přijedete do Letovic odkudkoliv, ve městě u fotbalového hřiště se na křižovatce vydejte směrem na Kunštát. Asi 100 metrů za železničním přejezdem je odbočka vlevo s označením Lhota u Letovic. Po stoupání lesem, dlouhém 1,5 km, přijedete do Lhoty. Projedete jí a na jejím konci po levé straně se nachází OTEVŘENÁ NÁRUČ. Pro ty, kteří k nám přijíždějí po dálnici D1 od Prahy máme nabídku, jak se vyhnout „dálničnímu tankodromu“ a hustému provozu v úseku Jihlava –Brno a průjezdu Brnem : Na 119. km dálnice D 1 použijte sjezd Velký Beranov. Hned po sjetí z dálnice zabočte vpravo a krásnou zvlněnou krajinou Českomoravské vysočiny přes Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Bystřici nad Pernštejnem pokračujte do Kunštátu na Moravě. Tam u kostela pojedete rovně mírně do kopce, projedete vesnicemi Rudka, Nýrov, Zábludov a budete sjíždět do Letovic. Hned za silničním označením „Letovice“ je odbočka vpravo – Lhota u Letovic – to je cíl Vaší cesty. Máme vícekrát osobně vyzkoušeno, že tudy je to z Prahy 200 km a cesta trvá 2 hodiny. GPS souřadnice : 49° 32' 13.09'' N , 16° 33' 52.93'' E Cestu do města Letovice odkudkoli si můžete najít ZDE. V levé části stránky zadáte město odkud začnete svoji cestu a hned budete vědět kudy k nám. Pokud jste se rozhodli na cestování použít vlak či autobus, tak vám může posloužit server IDOS.cz Příjezd po 15. hod., odjezd do 10 hod., pokud není dohodnuto jinak.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty, Pobyty pro cyklisty, Aktivní pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Pension Otevřená náruč

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Alenajurkovicova

Krásné prostředí, vstřícnost majitelů.

21. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jakub

Penzion predcil nase ocekavani cistotou, krasnou zahradou a ochotnym a milym panem majitelem.

17. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Regina

Ubytování skvělé, čisté, majitelé velmi vstřícní, hezká zahrada s bazénem a přístřeškem, kuchyňka vybavená, snídaně bohaté, město v blízkosti, dostupnost obchodu, grilování bez problémů, jak si tady někdo stěžoval

Nedoporučuji bez auta, penzion je na velkém kopci, od vlakové zastávky lesem do prudkého kopce, letovice po silnici, ale taktéž. Dále nedoporučuji návštěvu zámku Letovice, to však již není chyba majitelů – průvodkyně polonahá, přečetla tabulku před vchodem a dále nás poslala samotné, zámecké místnosti plné nepořádku, žebříky, nářadí, barvy…, asi 5 místností pochybných obrazů, vypadajícich jako od od dítěte, místnost s obrazy sekty Guru Járy, zvenku hezký, ale uvnitř děs. Jediné, co doporučuji, koupit si u pokladny krmení pro zvířata za 20,– (minizoo hezká)

10. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mcsep

Velmi příjmné až rodinné prostředí, velice milí majitelé, vynikající prohukt ke grilování, vynikající a bohatá snídaně, velmi útulný a čistý pokoj. Nádherná příroda a od majetelů doporučené výlety po okolí. Městečko příjmené, zámek velice zajímavý. Zkrátka relax a balzám na nervy v super přírodě.

29. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Radek

Velice vstřícný přístup majitelů. S ničím nebyl problém…

23. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (37)

Podobné podniky