Hotel Zlatý Lev Žatec

4,4 / 5 (126 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „S pobytem jsme byli velmi spokojeni, pokoje jsou krásné a čisté. Wellness bylo zatím nejlepší, co jsem viděla. Se snídaní jsme byli také spokojeni, bylo tam vše, co jsme potřebovali. Voucher na večeři jsme využili v restauraci U orloje, jídlo bylo výborné, pivo také, akorát jsme dlouho čekali – 45 min, dopláceli jsme pár korun. Pobyt ráda doporučuji.“

Dnešní nabídky Hotel Zlatý Lev Žatec

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Zlatý Lev Žatec

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kamila

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, pokoje jsou krásné a čisté. Wellness bylo zatím nejlepší, co jsem viděla. Se snídaní jsme byli také spokojeni, bylo tam vše, co jsme potřebovali. Voucher na večeři jsme využili v restauraci U orloje, jídlo bylo výborné, pivo také, akorát jsme dlouho čekali – 45 min, dopláceli jsme pár korun. Pobyt ráda doporučuji.

čokoláda z minibaru za 50,–, to bylo samozřejmě první, po čem malej skočil, pro mě zbytečný výdaj

Dnes
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Oktabcova

Byli jsme celkově spokojeni. Bez připomínek.

21. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kunasch

Ubytování bylo super!
Snídaně byla na 1*!
Wellness taky s maximální spokojeností (na doporučení jsme šli s manželkou hned po obědě a byli jsme tam prakticky sami)!
Večeře ve steak house El Toro byla neskutečně vynikající, oba jsme si fakt moc pochutnali.

Rychle to uteklo!
Snad jen malá kaňka v podobě silného provozu aut okolo hotelu. Silnice jsou v podobě kočičích hlav, tak je trošku hluk (ale dalo se to vydržet)!

Vyjádření partnera
Hotel Zlatý Lev Žatec Před 3 dny

Děkujeme za Vaše krásné hodnocení!
Bohužel hluk kvůli dlážděné ulici nemůžeme řešit, provoz je ale od pátečního večera během celého víkendu slabý.

18. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marie

Pokoje hezké, recepční milé. Ve srovnání s pobytem před 4 lety vidím zhoršení.

Velká výhrada k snídani. Pecivo okorale. Není si ho čím vybrat. Kleštičky nejsou k dispozici, ubrousky pouze u kávy vzdálené několik kroků. Přes pečivo by měl být látkový ubrousek. Sladké pecivo je naproti na jednom talíři bez klesticek, neprikryte, okorale. Talíř se nedoplňoval, alespoň za naše hodinové posezení. Vse sladke rozkrájene. Kobliha na 3 díly, koláček na 4 díly. buchta na 2 půlky. Proc? Vypadá to nevzhledne a pokud si myslite, ze jsou to větší kusy, co lidi nesní, řešilo by to menší sladke pečivo. Malé kolacky např. Párky též na půlky proc? Kupte menší a chutnější. Úroveň jídla mizerna. Byla jsem u vás před 4 lety a snídaně byla luxus bohužel nyni slabší průměr. Paní u snídaně doplňovala pečivo rukou, nehygienické. Takové základy! Pravidelne všem odnasela spínave nádobí. Její pojízdný vozík prehlusil hudbu a několikrát nás vylekal. Paní by mela byt tichý servis ne středobod pohledů. Kupte jí nový. Ovoce! Unavene, prezrale, malé. I proutěný košík ve kterém ovoce je by potřeboval vyměnit. Horní patro uměle kytky, proc? Dejte tam cerstve hrozny, banany v trsech. …Stačí málo a můžete působit na úrovni jako před lety!

Vyjádření partnera
Hotel Zlatý Lev Žatec Před 3 dny

Děkujeme za Vaše hodnocení! Některé Vaše připomínky jsme si vzali k srdci a zlepšíme se. Nicméně si stojíme zatím, že kvalita podávaného jídla je vysoká a výběr dostačující a klienti jsou ze snídaní nadšeni. O to víc jsme rozčarováni z Vašich slov.

15. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Josef

Prostředí, pokoje, welness

Vyjádření partnera
Hotel Zlatý Lev Žatec Před 3 dny

Děkujeme za krásné hodnocení!

15. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (50)

Podobné podniky