Hotel Hastal Prague Old Town

4,1 / 5 (12 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborná poloha hotelu pro vycházky po památkách!!“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Hastal Prague Old Town

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,1/5 (12 hodnocení)
Kája

Výhodou je velmi dobrá poloha spíš penzionu než hotelu.

Hotel rozhodně neodpovídal 4 hvězdičkám. Jeden pokoj byl úplně divný. Sice nám to řekla paní recepční, ale asi nám nic jiného nezbývalo, než ho přijmout.

30. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Judr

Při rezervaci velmi dobrá domluva. Výborná lokalita. Ochotný a příjemný personál, dobré snídaně, káva a čaj kdykoliv na recepci k dispozici.

V TV na pokoji je možné poslouchat programy pouze v angličtině nebo arabštině, nelze pustit žádný český program. Hotelový výtah jede pouze do 5.patra, do 6.patra jsme chodili i se zavazadly pěšky. Mezi postelemi je ulička cca 40 cm, postele jsou bez nočních stolků a osvětlení. Chybí odvětrání na WC a koupelně.

25. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Radek

Výborná poloha hotelu pro vycházky po památkách!!

Rozvrzané postele, diskriminace českých hostů-ani jeden český program na TV-údajně jsou zvyklí jen na cizí klientelu(to tedy nechápu proč dávají vouchry pro Čechy na Slevomat!!) Stísněné prostory v jídelně u snídaně!!Pokud si chcete obj. hotelové taxi-cena 400,– kč na hlavní nádraží, pokud si obj. vlastní-cena 145,–kč i s lahví vody na cestu do vlaku!!!Délka trasy není ani 3,5km!!

13. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Milena

Umístění hotelu-Praha 1, výborná dostupnost na všechny památky. Ochotní zaměst. recepce.

Málo místa v jídelně, pokud chcete odejít po snídani, tak musíte prosit hosty ať vás pustí ke dveřím!! Po celou dobu pobytu chyběl v nabídce černý čaj a chtělo by to obnovit snídaňové sklo+malé košíky na obaly od cukru, sýru apod.na stolech u snídaně!!!!

13. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mikova

Líbilo se nám téměř vše. Zvláště personál na
recepci a všichni zaměstnanci, se kterými jsme se setkali, byli velmi ochotni. Pokoj byl velmi pěkný, čistý, vkusně zařízený. Se snídaní jsme také byli spokojeni. Velkou předností je poloha hotelu v centru historické části města.

Jediná věc, kterou jsme postrádali, byla absence českého jazyka nejen v televizi, ale i v písemných informacích. Chápu, že jsou v tomto hotelu ubytováni převážně cizí státní příslušníci, ale přeci jenom jsme v České republice a tudíž bychom čekali také jazyk český.

26. 2. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (1)

Podobné podniky