Kategorie

Hotel Libínské Sedlo

3,4 / 5 (79 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Penzion v hezkém, klidném prostředí. Jídlo dobré (zvláště rohlíky k snídani VYNIKAJÍCÍ! ), ubytování na dvě noci dostačující. Pohodlné postele, vše čisté.
I přes nějaké drobné zmatky, se nám pobyt líbil.
Jako neplánovaný ,,bonus“ jsme ještě před odjezdem sledovali závody aut, které startovaly od penzionu :)"

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Lyžování v tuzemsku, Pobyty pro cyklisty

Hodnocení podniku Hotel Libínské Sedlo

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Mafiska

Penzion v hezkém, klidném prostředí. Jídlo dobré (zvláště rohlíky k snídani VYNIKAJÍCÍ! ), ubytování na dvě noci dostačující. Pohodlné postele, vše čisté.
I přes nějaké drobné zmatky, se nám pobyt líbil.
Jako neplánovaný ,,bonus" jsme ještě před odjezdem sledovali závody aut, které startovaly od penzionu :)

Vymalovat pokoje a jídelnu, možná vyměnit některé židle v jídelně a nemá to chybu ;)

11. 10. 2016
Užitečné? Ano
Věra

Jídlo, personál, ubytování vše super

5. 10. 2016
Užitečné? Ano
Monika

Byli jsme spokojeni, jak s ubytováním, tak s výtečnou kuchyní....

Nefungovala vířivka, ale dostali jsme kompenzaci v podobě vína.-)))))))))))))))))

1. 10. 2016
Užitečné? Ano
Rudolf

Příroda. Šumava je prostě krásná.

Zakoupil jsem 2 vouchery, protože dcery chtěly být samy a já s přítelkyní taky. Proto jsem platil za 4 dospělé osoby. Po příjezdu první negativní situace: recepce prázdná, barmanka nám sdělila, že včera byla svatba a paní majitelka jela vracet nějaké věci do Volar. Čekání 1 hodina. (přijeli jsme kolem 15:00) Po cestě jsme si dali pivko a přišla paní majitelka a omlouvá se nám, že má pro nás pouze 4 lůžkový pokoj!!! Ještě měsíc před příjezdem jsem e-mailem žádal o potvrzení pobytu ve dvou dvoulůžkových pokojích, což mi i potvrdila. Omluvy, výmluvy, že bývalá zaměstnankyně špatně provedla rezervaci... Její nabídka, mohu jet domů, nebo má volno po cca 3 týdnech. Domů jet nemohu, dal jsem si již pivo, za 3 týdny už musíme bohužel pracovat. Další nabídka jiný penzion v obci, s tím, že na stravu budeme chodit k ní. Ne. Bohužel jsme tedy byli nuceni zůstat. Nakonec jsme se dohodli, že jeden voucher nám proplatí zpět.
Druhá: ubytování, všudypřítomný zápach vlhkosti, na pokoji chybí TV, v rozích pavučiny. Za celý týden pokoj neuklizen, miniodpadkový koš vynesen po 3 dnech, kdy byl na chodbě a ostatní odpadky v igelitových taškách. Dodávání toaletního papíru, neexistuje. Na chodbě ráno jsem objevil několik rolí, tak jsem si hned 2 vzal. Po snídani zjišťujeme, že to tak činí všichni. Společné prostory neuklizené, prach, popadané mouchy a jiný hmyz. Výřivka, zprovozněná v půli týdne, jen malá, voda by chtěla občas vyměnit. Restaurace: psaná provozní doba neexistuje, otvírá se podle asi nálady. Polopenze dobrá, dostatek jídla jak u snídaně, tak i večeře. Uzavření restaurace ve 21:00 hodin? Možnost posedět déle, jsme dospělí, nemožné. Barmanky odejdou, hosté zůstávají v objektu sami. Chtít něco navíc? Zmrzlinu? Bohužel nemáme, byla svatba. TV mi normálně nechybí, ale když jsem ve 21.00 nucen být na pokoji, alespoň něco by tam mohlo hrát. Ráno přijdete na snídani a použité sklo na verandě je na místě, kde jste ho večer nechal. Jakékoliv vyžití v místě nulové, po snídani odjet a vrátit se na večeři je ideální. Rodinný penzion s tímto bohužel posunul do úrovně turistické ubytovny s polopenzí. Když jsem četl předchozí negativní recenze, tak jsem si myslel, že to tak hrozné být nemůže, že jsou i lidé, kteří mají vysoké nároky. Bohužel je. Osobně nemám problém spát ve stanu v kempu, nebo v chatce se společným sociálním zařízením. Na Libínském sedle jsem byl od 24.7., píši bohužel až nyní, protože dříve jsem neměl přístup, paní majitelka vouchery uplatnila na posledních chvíli.
Do tohoto penzionu se již nikdy nevrátím, svým známým ho doporučovat určitě nebudu a dle reakcí osob, se kterými jsme byli ubytovaní tito také ne.

21. 9. 2016
Užitečné? Ano
Sylva

Místo úžasný.Výlety možné na všechny světové strany v dosahu tak do 50km. Výřivka super .Personál vstřícný a strava opravdu moc dobrá i přidáno jsme dostali...

Jen ty povalující se špunty od vína...prostě takový naoko pořádek venku na dvorku .

19. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (36)