Dovolená na 2 kliknutí! Vyzkoušejte rezervace pobytů online a hrajte o 3× 5000 Kč. Více informací

Hubnoucí plán na míru + 10 tréninkových lekcí s fitness trenérem

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
2 449 Kč
8 zákazníků
už jen 2 ks

V ceně:

  • 1× diagnostický vstupní pohovor
  • 1× sestavení individuálního tréninkového plánu na míru
  • 1× sestavení osobního stravovacího plánu
  • 10× 60 min. tréninková lekce s osobním profesionálním trenérem (včetně veškerých konzultací) 

Můžete využít do:

30. 6. 2017

Omezení:

V ceně nejsou zahrnuty vstupy do fitness centra. Platí pouze pro nové klienty. Po uplatnění kódu voucheru budete zavedeni do databáze, dle které se budou lekce odečítat. Lekce probíhají ve Fitness Vagon.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace provádějte předem na e-mailu incondition@incondition.cz nebo na tel. čísle 602 254 699.
  • Termíny lekcí je třeba domlouvat předem s ohledem na již obsazené hodiny. Zejména mezi 17-20 h bývají termíny lekcí často rezervované.
  • Ostatní: Věnovat se vám budou osobní trenéři Lucie nebo Petr Šmídovi.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Osobní trenér (lekce ve Fitness Vagon)

Národní 961/25, Praha - Staré Město

http://www.fitness-vagon.cz
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří

Proč cvičit s trenérem? Protože tak dosáhnete výsledků mnohem snáze. Osobní fitness trenér vám pomůže zhubnout a vytvarovat postavu. Zkušený trenér totiž ví jak na to.

Budou pro vás vybrány vhodné cviky, ukázáno jak je správně provádět a budete neustále motivováni abyste vydrželi. Dostane rady ohledně jídelníčku abyste věděli co jíst a čemu se spíše vyhnout a proč.

Cvičení je vhodné pro klienty v každém věku a s jakýmikoliv zkušenostmi – vždy se můžete zlepšit. Např. klientka Nina Králová zvítězila v soutěži „Postava snů časopisu Fitness“, když zhubla s tímto programem za 4 měsíce 26 kg.

Osobní profesionální trenér vám bude k dispozici v celém průběhu tohoto programu a bude vás vést a motivovat.

Tréninkové hodiny jsou Individuální – máte tak zajištěnu 100% péči a pozornost trenéra. Budete cvičit ve Fitness Vagon, které je kousek od metra Národní třída.

Termíny jednotlivých lekcí se stanovují po vzájemné dohodě s ohledem na vaše časové možnosti a vytíženost trenérů. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace provádějte předem na e-mailu incondition@incondition.cz nebo na tel. čísle 602 254 699. 
  • Termíny lekcí je třeba domlouvat předem s ohledem na již obsazené hodiny. Zejména mezi 17–20 h bývají termíny lekcí často rezervované.
  • Ostatní: Věnovat se vám budou osobní trenéři Lucie nebo Petr Šmídovi. 
Příplatky

Vstupné do fitness centra není součástí tohoto balíčku. 1 vstup - 99 Kč.

Storno podmínky

Změnit termín domluvené tréninkové lekce lze po vzájemné dohodě, zpravidla týden předem.

Hodnocení podniku

4,5/5 (19 hodnocení)
Jan

Každý by si měl někdy vyzkoušet cvičení s profíkem a hned Vám řeknu proč.

Člověk, co začíná by měl cvičit s trenérem proto, aby se naučil správnou techniku základních cviků. Tu techniku, kterou si zažije pak bude moci uplatňovat i při náročnějších cvicích…

No a člověk, který už cvičí, by měl zkusit cvičit s trenérem proto, aby mu řekl, co všechno dělá špatně a mohl to zkorigovat :) NO a samozřejmě aby si vyzkoušel nové, hezké cviky.

Jo a tenhle trenér profíkem je.

Hodnocení podniku Osobní trenér (lekce ve Fitness Vagon)

Hodnocení podniku Osobní trenér (lekce ve Fitness Vagon)

4,5/5 (19 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hana

Pan trener byl moc mily a pratelsky. Hned prvni lekci se me ptal, proc jsem s cvicenim zacala a co od toho cekam a podle toho pak upravil cvicebni plan. Po 10 lekcich jsem se citila o poznani lepe, tramvaj uz jsem dobihala bez zadychani, zjistila jsem, ze sedy lehy delam cely zivot blbe a naucila jsem se principy cviceni na ruznych strojich, takze ted uz bych si v posilovne nepripadala jako exot. Kdybych nebyla lempl a dodrzovala radne jidelnicek, tak jsem si jista, ze by vysledky byly o moc lepsi. Takze muzu jen doporucit!!

6. 2. 2018
Avepepsi

S trenérem jsem velmi spokojená a na tréninky chodím pravidelně dál.

Když jsem si zakoupila voucher, jakožto člověk introvertní povahy jsem měla přirozeně strach z toho, že budu muset cvičit před cizím člověkem. Tomu ještě nahrávalo, že jsem v posilovně v životě nebyla a se cvičením neměla předchozí zkušenosti, jen velmi amatérské. Nicméně obavy byly zbytečné. Pan trenér je opravdu výborný nejen jako trenér, ale i jako osoba (člověk se před ním necítí „blbě“). V poslední době se s fitness trenéry roztrhnul pytel, poměrně nízké požadavky na toto zaměstnání způsobily ohromnou konkureci „odborníků“ a tím i ohromný výběr. Slovo odborníků jsem dala do uvozovek, protože spousta osob titulujících se trenérem by rozhodně neměla mít právo nazývat se odborníkem. V tomto případě je však označení odborník zcela na místě!

V posilovně jsem v životě nebyla zejména proto, že propagátoři domácího cvičení mě uspokojili svou tezí, že chce-li člověk udělat něco pro své zdraví, nemusí nutně vyhazovat peníze za posilovnu a tím méně za fitness trenéry. Cvičila jsem tedy doma, ale spíš nárazově. Po první lekci s trenérem jsem zjistila, proč by měl člověk koukat spíš na své zdraví než na svou peněženku – naprostou většinu cviků jsem totiž prováděla špatně a to i přesto, že jsem se držela instruktážních videí. Ono člověk ne vždy dělá přesně to, co si myslí, že dělá. Trenér mi vysvětlil techniku každého cviku a k čemu je to dobré. Ale v žádném případě to není tak, že trénink se skládá hlavně z přednášky o cvicích a lidském těle, těch 60 minut je opravdu maximálně využito ke cvičení. Tím, že u vás někdo je a motivuje vás, ze sebe vyždímete opravdu všechno a „nevyměknete“. Vydáte ze sebe všechno a domů odcházíte s úžasným pocitem.

Na prvním tréninku mi bylo sympatické, že „výslech“ probíhal, zatímco jsem v rámci zahřívání svalů šlapala na rotopedu. Nelíbila se mi moc představa, že jeden z deseti zakoupených tréninků strávím tím, že budu někomu vykládat, proč chci začít cvičit a proč jsem tak tlustá. Trenér ze mě „vytáhl“ potřebné informace během zahřívání a následně během tréninku o pauzách mezi cviky. Dozvěděla jsem se, kolikrát týdně mám cvičit, co mám cvičit, jaká pravidla bych měla dodržovat i mimo tréninky apod.

Trenér se mi opravdu věnoval v průběhu celého cvičení, kontroloval techniku, opravoval mě a trénink celkově vedl. Nejlepší na tom všem bylo, že výsledky na sebe opravdu nenechaly dlouho čekat a byly to výsledky takové, kterých si všimne i okolí.

Co se týče ceny tréninku – ta je bezkonkurenčně nejlepší! Dovolím si říct, že lepší poměr cena-kvalita nenajdete!

Vyjádření partnera
Osobní trenér (lekce ve Fitness Vagon) Před 2 měsíci

No pááááni :)
Děkujeme
Petr

6. 11. 2017
Dita

Skvely pristup trenera.doporucuji!

23. 5. 2017
Jan

Každý by si měl někdy vyzkoušet cvičení s profíkem a hned Vám řeknu proč.

Člověk, co začíná by měl cvičit s trenérem proto, aby se naučil správnou techniku základních cviků. Tu techniku, kterou si zažije pak bude moci uplatňovat i při náročnějších cvicích…

No a člověk, který už cvičí, by měl zkusit cvičit s trenérem proto, aby mu řekl, co všechno dělá špatně a mohl to zkorigovat :) NO a samozřejmě aby si vyzkoušel nové, hezké cviky.

Jo a tenhle trenér profíkem je.

18. 7. 2016
Anna

Účinné a zábavné tréninky s příjemným trenérem, viditelné výsledky. Doporučuji.

28. 11. 2015
Kateřina

Líbí se mi profesionální a zároveň osobní a vstřícný přístup trenéra. Oceňuji vedení nejen ve fitku, ale doporučení i na doma. Výsledky byly viditelné po několika trénincích. Určitě doporučuji. S trenérem jsem byla spokojená a chodím k němu dál.

3. 11. 2015
Danvet

Líbí se mi osobní a příjemný přístup trenérky.

Nelíbí se mi, že se musí k trenérovi platit ještě fitko, protože v celkové ceně se pak nejedná o slevu.

Vyjádření partnera
Osobní trenér (lekce ve Fitness Vagon) Před 2 roky

Za pochvalu děkujeme, snažíme se :)
K výtce - je mi líto, mýlíte se.
- Na to, že vstupné do fitcentra není součástí balíčku výslovně upozorňujeme v podmínkách slevy. ...co víc můžeme pro vaši korektní informovanost udělat?
- ...pak se nejedná o slevu? Ale ano. Vždy a úplně všichni klienti bez jediné výjimky si vstup do fitka hradí zvlášť. (Je to obvyklá praxe). Na výši poskytované slevy to tedy nemá ani ten nejmenší vliv. Petr

15. 10. 2015
Zuzana

spíše komorní posilovna, ze začátku přístup trenéra, který se zajímal o příčiny a důvody, rekapitulace základů nějakého přiměřeného stravování, pomoco při nějakých cvicích, instruování toho, jak na daném přístroji cvičit, či jak provádět cviky jiné

nabízený tréninkový plán se vytvářel doslova na koleni na poslední hodině (prý o něho nebyl zájem), stravovací plán se také víceméně moc neřešil (ačkoli jsem se na něho několikrát dotazovala). s trenérem jsme si evidentně nesedli, což se odrazilo i v komunikaci. znovu bych to neabsolvovala.

Vyjádření partnera
Osobní trenér (lekce ve Fitness Vagon) Před 3 roky

Je mi trochu trapne na toto reagovat.

Ano, treninkovy plan na koleni skutecne vzniknul, protoze...

Cvicenka mela cca 20 kg nadvahu. Tomu stavu odpovidal sestaveny stravovaci i treninkovy plan. Bohuzel prakticky vsechny ucinnejsi cviky odmitala provadet, nebo se je naucit cvicit. Jine ji jednoduse nevyhovovaly. Tak byl puvodni (zacatecnicky = "jednoduchy") plan nepouzitelny. Dalsi treninky jsem menil vzdy podle chuti cvicenky ten ktery cvik provadet. Chtel jsem cvicence vyjit vstric a kazdy jednotlivy trenink tedy vznikal na miste - vzdy s upozornenim, ze takto se neda smysluplne cvicit, ze prakticky jen obchazime "sympaticke" stroje... Ze toto neni zadny koncepcni trenink.
Na posledni hodine vsak cvicenka žádala treninkovy plan..., protoze byl uveden v nabidce. Podle puvodniho planu nikdy necvicila, a tak jsem alespon sepsal cviky, ktere byla ochotna cvicit a ktere vzajemne davaly jakys takys smysl - aby si mohla event. cvicit sama.
Situace okolo stravovani probihala obdobne... Cvicenka vzdy "vedela lepe" co ma a nema jist... Sepsany jidelnicek odmitla.

Vse jsem se pokousel cvicence vysvetlovat, nekolikrat nad ramec placenych 60ti minut... Jak tady vidim, bohuzel marne. Pres veskerou moji snahu pomoci ji k nejakemu souzneni skutecne nedoslo. V tom ji musim, bohuzel, dat za pravdu.

10. 3. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.