Zámecký Hotel City

Písek, Alšovo náměstí 35

„Klid, soukromi, hezky hotel, lokalita“ — Mirek-p, Před 3 roky

„Klid, soukromi, hezky hotel, lokalita“ — Mirek-p, Před 3 roky

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e-mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Zámecký Hotel City
Alšovo náměstí 35, Písek, 73984 (zobrazit na mapě)

Zámecký Hotel City

Alšovo náměstí 35, Písek

Zobrazit na mapě
Check in od 14:00 – Check out do 12:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Wellness
Venkovní bazén
Vlastní restaurace
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Mirek-p

Klid, soukromi, hezky hotel, lokalita

Komunikace s recepci pri domluve, v prubehu pobytu nikdo na recepci nebyl. Restaurace otevrena ani ne do 17ti hodin. (V cene byly vecere, v 16hodin veceret nebylo dle nasich predstav). Priste budeme vice zjistovat reference ostatnich.

Vladislava

Vzhledem k pozdnímu příjezdu nám byla nabídnuta varianta na lepší tříchodové menu v sobotu. V sobotu jsme dostali jídlo a dezert, který byl spíše rozdělen na dvě porce. Snídaně byly doplňovány až po žádosti. Rozhodně zde ubytování nedoporučuji.

Veronika

Vůbec nic…

Večeře se podává pouze do 17:00, je lepší přijít kolem 16:00. V sobotu jsme byly před „restaurací“ 16:00, ta byla zamčená a na recepci také nikdo nebyl. po zavolání nám paní sdělila, že museli někam nečekaně odjet. nemyslím si, že je to vhodné vůči hostům, neplánovaně opustit „HOTEL“ jak recepce tak i zaměstnanci „restaurace“ i přesto, že podávají večeře do 17:00 a je lepší přijít na 16:00. Slibované překvapení na pokoji se nekonalo, po dotazu zda bude se nám dostala odpověď, že během soboty. V sobotu po výstupu s večeří v 16:00 jsme se sbalily a doslova utekly. Paní na recepci byla velice nepříjemná a arogantní. Pokoj č.4, který jsme dostaly, viz foto byl velice malí a postele byly nějaké dvě přistýlky dané k sobě. Žádaly jsme o jiný pokoj ale hotel byl zcela plný i přesto, že v pátek dorazil jiný pár, který po prohlédnutí pokoje okamžitě vrátil klíče a šli hledat ubytování někam jinam. My jsme zkoušely setrvat, jelikož jsme měly s sebou tříletého prcka… No když to shrnu, zmiňované Tři dny plné odpočinku a relaxace v Písku byla jedna noc plná hrůzy a den plný opovrhování… Hotel City nikdy nikdy raději nenavštěvujte, určitě najdete v Písku lepší hotel s lepším personálem…