Kategorie

Zámecký Hotel Ctěnice

3,8 / 5 (131 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „příjemné prostředí, ochotný personál“

Zámecký hotel Ctěnice sídlí v prostorách malebného zámeckého areálu Ctěnice v Praze-Vinoři. Zámek stojí na místě původní gotické tvrze, která byla kolem roku 1550 přestavěna na renesanční zámek. V průběhu let prošel zámek také barokní a klasicistní úpravou. Dnešním majitelem zámeckého komplexu je Hlavní město Praha, které nechalo celý objekt zrekonstruovat. Rozsáhlá rekonstrukce památkově chráněného objektu byla dokončena v roce 2008. Zámecký hotel je situován v bývalé sýpce a nabízí romantické ubytování ve 26 pokojích se stylovou dobovou atmosférou. Celková ubytovací kapacita hotelu je 48 lůžek. Parkování je zdarma zajištěno na hotelovém parkovišti.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Degustační menu

Hodnocení podniku Zámecký Hotel Ctěnice

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

Voucher si uplatnili hned, jak jsem tam zavolala a objednala si pokoj. Den předtím, než jsem tam měla jet mi zavolali, že přijet nemůžeme, protože se jim rozbil záchod, další termíny to pořád nešlo, pořád nás natahovali, až jsme se teď od radnice dozvěděli, že to koupil někdo jiný. Takže mi propadla tisícovka a nikde jsem nebyla. A slyšela jsem, že to udělali hodně lidem…

Dá se uplatnit garance spokojenosti, když je to dávno pryč? Vybrali si peníze, ale pak nám neumožnili tam jet?

15. 11. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Voucher pořizován jako dárek→ byli spokojeni. ;-)

5. 3. 2016
Užitečné? Ano
Gabi

Dokonalá pohoda

1. 12. 2015
Užitečné? Ano
Marta

nic

Ke konzumaci degustačního menu vůbec nedošlo.
Měli jsme snahu si 2× rezervovat den/čas, nicméně ani jednou nebylo možné se s podnikem spojit. Několikrát jsme volali na 2 telefonní čísla veřejně dostupná na internetu a voucheru, psali jsme několikrát na mail uvedený na voucheru. Bohužel jsme se ani jednou nedokázali dovolat a naše mailové objednávky byly reflektovány až po zvoleném termínu rezervace (odesílané 5 dní předem). Po této zkušenosti již nemáme ani chuť vůbec voucher na degustační menu využít.

10. 11. 2015
Užitečné? Ano

Další hodnocení (56)