Hodnocení podniku Hotel Pod Jasany

4,5/5 (113 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michal

dostali jsme lepší pokoj, než jsme měli zaplacený
skvělá kuchyně

číšník restaurace měl občas nevhodné až vlezlé chování
recepční se netvářila vždy zrovna mile a vstřícně

12. 7. 2016
Pavel

Ubytování, servis na recepci.

9. 10. 2015
Fanda

Útulné, hezké čisté pokoje. Fajn klubovna. Perfektní jídlo.

Z obsluhy při večeři jsme měli častěji pocit, že jsme spíše druhořadí hosté. Těžko říci, zda bylo důvodem, že jsme hosté přes slevomat či že jsme češi. Páč ostatní hosté byli převážně z Německa. Nutno ale dodat, že všechen ostatní personál byl naopak velmi příjemný a vstřícný.

9. 10. 2015
Sany

Krásné ubytování, perfektní kuchyně, nádherné prostředí

13. 9. 2015
Tereza

Snídaně formou švédských stolů, standardní, na dvě rána ideální. Servírka u snídaně velmi milá a ochotná. Interiér velmi hezký, čistý, místo 3* jsme dostali 4* pokoj, velmi hezký ale opravdu maličký. Opět na 2 noci a spíše na přespání to šlo.

Slabší signál wifi. Měli jsme polopenzi, předkrm a výběr ze dvou jídel. Já si vybrala něco jednoduchého, pokaždé s kozím sýrem, který utvářel chuť jídla. Přítel šel do jistot, maso s těstovinami a kuře s brambory, k francouzské kuchyni to mělo daleko, kuřecí, jak ze školní jídelny, bez chuti. Pro mužskou populaci vcelku malé porce. Paní recepční trošku drzá na můj vkus. Byli jsme mimo sezónu, kupováno přes slevomat, kde se hotely snaží nalákat lidi, aby neměli prázdno, přesto jsem se nemohla zbavit pocitu, že když nejste Němci nebo nepřijedete v drahém autě, nemají potřebu se snažit.

6. 9. 2015
Kateřina

Vynikající obsluha, příjemné prostředí.

7. 8. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.