Hodnocení podniku Hotel Lesana

4,3/5 (1 940 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka

– cerstvo urobene vajicka na ranajky v sobotu rano
- ochotna slecna na recepcii v piatok, v sobotu to uz taka hitparada nebola

IZBA
- v celej izbe boli nánosy prachu – na posteli, nočných stolíkoch, lampách
- pavučiny, niektoré dokonca aj so živými pavúkmi
- telefón upatlaný takým sposobom, až sa nám dvihol žalúdok
- pleseň v spárach medzi kachličkami a hrdzavý stojan na poháre v kúpelni
- pleseň v skriniach
- zničené obrazy v izbe, hodne obstarožný a doničený nábytok, vylomená dýha na dverách v kúpeľni
- pre dieťa bez nároku na ložko nebola v baby-friendly hoteli ani prikrývka, aj keď v izbe bola voľná posteľ

WELLNESS
- absolútne poddimenzovaná kapacita wellness pri plnom obsadení hotela
- detský bazén je veľkostne vhodný tak pre 5–6 detí, bazén pre dospelých max. pre 2 ľudí, pretože inak je v ňom nemožné zaplávať si
- v detskom bazéne v piatok a v sobotu nefungoval vodopád, v bazéne pre dospelých v sobotu protiprúd
- v detskom bazéne bola na dne popadaná omietka, bolo uvoľnené zábradlie oddeľujúce detský bazén od bazénu pre dospelých, z ktorého ostali vytiahnuté 2 skrutky a tie boli položené pod vodopádom v detskom bazéne

STRAVA
- večere boli naozaj slabý priemer, skor išlo o kvantitu, ako kvalitu
- v reštaurácii boli detské plastové riady a príbory, detské stoličky, ale čo sa týka jedla, na deti sa tam veľmi nemyslí – okrem jedla pre dospelých boli hranolky, puding na večeru
- platené nápoje pri večeri

SLUŽBY
- poplatok za wi-fi na izbe

Zhodnotenie celkom: Cena za pobyt a služby bola absolútne premrštená, nakoľko sa jedná o lepšiu ubytovňu s jedlom na úrovni závodnej kuchyne, príp. školy v prírode. Jediné, z čoho „hotel“ ťaží, je poloha v Špindli.

Fotky k dotvoreniu celého dojmu tu:
http://drobik.cz/hotel_lesana.pdf

2. 12. 2018
Martina

Snídaně byli super.

Placené wifi na pokoji. Večeře špatná závodka – hlavně, aby to moc nestálo. Welness malý – rozdělit pro rodiny s dětmi. Nevhodný hotel pro páry. Připadala jsem si jako v dětském hotelu, nejvíce děti do dvou let. Na pokoj všechno slyšet z chodby a z vedlejšího pokoje.

23. 10. 2018
Helena

Nic

Otresny zazitek, smrad plisne a sava uz kdyz se veslo. Rekonstrukci spa, byla citit snaha, ale zbytek otresny. Mistni jidelna horsi nez nekde na tabore.

3. 10. 2017
Nikolka

Špína, smrad a nepoživatelné jídlo za dost vysoké ceny.

9. 7. 2017
Barbora

Jeden milý a ochotný čišník v restauraci

bohužel téměř vše zvenku působí hotel velmi pěkně, dá se to říct ještě i o chodbách ale tím to končí, pokoj starší vybavení což by nevadilo ovšem kdyby bylo čisto, chuchvalce prachu pod postelí, prach všude, hernička pro děti špinavá, jídlo v restauraci téměř nepoživatelné ala závodní jídelna a i ta má lepší jídla, personál který Vás nepozdraví pokud tak neučiníte vy první, welnes bez vstupní sprchy ??? pouze studené sprchy u sauny, bazeny studené, celkově v hotelu zima topení pustili až třetí den kdy venku teda začalo krutě pršet, připlatili jsme si za prodloužení pobytu a poté jsem velice litovali nikdy více v tomto hotelu

20. 5. 2017
Martin

Snidane

Wellness ve špatném stavu – studená, páchnoucí virivka
Nepříjemná obsluha v restauraci

18. 12. 2016
Monca

Strašný hotel 😣, zastaralý, špatně služby.

23. 11. 2016
Eliška

nic

V pokoji jsme si museli utřít prach. „Hotel“ na nás působil spíše jako ubytovna – bohužel jsme měli tu smůlu, že v hotelu byli ubytování zahraniční studenti, kteří se chovali dost hlučně, váleli se po chodbě atd. Wellnes jsme v té době nemohli vůbec využít. Co se týká jídla, tak to byla úplná katastrofa. První večer to zachránila krupicová kaše, co na to říct. Když už jsme se konečně dostali do wellnes, tak jsme zjistili, že už to vybavení má poměrně za sebou :-( obsluha nám přišla jako nějací učenci ze školy. Pro nás to bylo jedno velké zklamání. Je vidět, že majitel asi ví, že na hory budou jezdit lidé stále, i když služby tomu neodpovídají.

27. 10. 2016
Denisa

Malý wellness, při zaplněném hotelu jsme neměly šanci si ho užít. Pokoj č.310 je to nejhorší co v hotelu je. Příště někam jinam

22. 4. 2016
vaclav

Pozitivně hodnotíme stravu a příjemné vystupování personálu restaurace.

Hotel nabízí dle svých stránek příjemné místo k odpočinku, tím se rozumí služby relaxačního centra. Do bazénu se vejde z celkových 150 ubytovaných asi 10 hostů, vířivku nelze privátně zamluvit, pokud se ji i přesto rozhodnete navštívit, počítejte, že čas strávený ve whirpoolu bude omezen pouze na 30minut. Paradoxně máte na voucheru vstup neomezený. Nejhorší na tom všem je návštěva sauny. Zde jsou, aniž byste byli na to upozorněni, nainstalovány kamery. Pokud se proti zásahu do soukromí oboříte, personál nemá jakoukoliv snahu cokoliv řešit, ba naopak. Místo omluvy se nesmyslně obhajuje. Pokud pak požadujete doklad o zaplacení za návštěvu sauny, přestože na něj máte nárok, nikdo vám jej nevydá.
Ani samotný pokoj nás příliš nepotěšil. Za upozornění stojí nepořádek za skříní, velmi výrazný zápach ve sprše, či zrezivělé zrcadlo u umyvadla, které působí velmi odpudivě. Proležené postele!
Hotel Lesana rozhodně nedoporučujeme.

29. 11. 2015
Emokex

Zatím nejhorší podnik co jsme navštívíli. Špatný postele s hroznýma proleženýma matracema. Co se týče stravování tak moc dobré nebylo, výběr z jídla taky dost ubohý! Informace na recepci dostanete při příjezdu poloviční, takže pak lítáte 3 patra nahoru a dolů (není tam výtah) aby jste se dozvěděli jak funguje trezor na pokoji, atd. nehledě na to, že wifi na pokojích není. Nejlepí je, že recepce večer končí a nikdo tam už pak není, takže když někdo ze sousedů dělá v 1 v noci bordel, tak máte holt smůlu a než aby člověk lítal po hotelu a zabýval se tím, raději se sebere uprostřed noci, sbalí se a odjede, než by si „užíval takovou rekreaci“!!!!

1. 11. 2015
Petr

Rezervace proběhla celkem rychle, jinak wellness bylo bohužel jediné, co se nám na pobytu zamlouvalo.

V pokoji byla neustále zima ikdyž jsme opakovaně upozornili slečnu na recepci. Zdi velmi vlhké a kolem oken do pokoje dokonce zatékalo! Jídlo také nebylo žádný šlágr, ale jíst se to dalo. Nicméně raději bych uvítal výběr pouze ze 3 jídel, ale porce by byla o 100% lepší (např. rýži jsme si dali u včeře a byla rozvařená – spíše to byla kaše z rýže).

30. 10. 2015
Hana

Bohužel jsme byli ubytovaní v hotelu plném dánských studentů, což byla naprostá katastrofa. Neustálý křik a hlahol na chodbách, v jídelně a bohužel i ve wellness, na který jsme se tak těšili.
Raut při večeři byl na příděl a opět si díky nevychovaným Dánům nebylo kam sednout.
O postelích na pokoji ani nemluvě. Matrace nízké a proleželé. Moc nás mrzelo, že jsme si chtěli prožít klidný víkend, ale opak byl pravdou.

27. 5. 2015
Jan

Dobra cena

Hotel dostal zaplaceno 3mesice dopředu a to jim vyhovuje. Žádal jsem 2mesice dopředu zmenu termínu o tyden později, z důvodu jiné dovolene v Itálii. Bohužel mi nebylo vyhověno a víkend mi propadl.

29. 4. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.