Kategorie

Hotel Praha

4,1 / 5 (1263 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše“

Dnešní nabídky Hotel Praha

Hodnocení podniku Hotel Praha

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Fanda

Vše

3. 1. 2017
Užitečné? Ano
Lucie

prostě Ádr, druhý nejhezčí místo v čechách, po Českém ráji :-)

8. 12. 2016
Užitečné? Ano
Radek
7. 12. 2016
Užitečné? Ano
Mirka

Výborná lokalizace pro výlety (i bez auta).
Skvělý kuchař. Zmrzlinový pultík.
Minutu chůze od Broumovského kláštera.

Název „Dovolená v Adršpachu“ je dost nevhodný, protože samotný Adršpach je od Broumova 40 minut vlakem.

Hotel se sice nalézá v pěkné historické budově, jak je zmíněno v textu, nicméně pokoje a hlavně jídelna připomínají spíše ozdravovnu z dob socialismu.

K večeři je vždy pouze 1 jídlo a vegeteriáni či odpůrci tradiční tučné české kuchyně mají prostě smůlu. :D

Vyjádření partnera
Hotel Praha Před měsícem

V nabídce píšeme "Dovolená u Adršpachu" Komentář o jídelně mě nechává v klidu. Prodáváme tradiční slevový balíček pro šírokou veřejnost na portálu hromadného nakupování s orientací hlavně na kvalitu a hlavně CENU. V nabídce píšeme: večeře - menu s polévkou, hlavním chodem, salátem a zmrzlinou formou samoobsluhy u teplého bufetu. Vše je čerstvé, uvařené těsně před výdejem. Nic se neohřívá a nenapařuje. Vaříme jednoduše, hlavně KVALITNĚ a LEVNĚ. Náš balíček není určen, a nikde to nedeklarujeme, pro lidi s psichickou poruchou příjmu potravy. Pro lidi opravdu nemocné, nebo ty co slušně požádají máme vyjimku.

7. 12. 2016
Užitečné? Ano
Nikoldc

Snídaně byli fajn. Bylo na výběr a vše bylo čerstvé. Obsluha byla milá.

Na pokoji nebyla lednička, nebyly tam žádné sklenicky, jen v koupelně a ty byly špinavé od zubní pasty. Voda ve sprše téměř netekla, jen malým čůrkem a teplá zrovna moc taky nebyla. Topilo se pouze od 16hod. Nebylo pořádně komu říct o toaletní papír. Na pokoji jsme od 5hodin ráno slyšeli sousedy, kteří se sprchovali a povidali si, jejich mobilní telefon apod. Jako by tam stěna snad ani nebyla. Okna moc netěsnila a tak jsme slyšeli všechny, co pod hotelem prošli a každé auto. Z večeře nebylo na výběr. Jet tam s dětmi, tak jsme opravdu naštvání a žádali bysme vrácení peněz. Takhle jsme to jako dva dospělí zvládli.

Vyjádření partnera
Hotel Praha Před 2 měsíci

JSME OPRAVDU RÁDI, ŽE JSTE TO ZVLÁDLI. Pokoje jsou standartně vytápěny na 20 stupňů. S nočním útlumem a výlukou od 10.00 do 16.00. V té době jsou všichni hosté na výletech. V informacích které jste dostali při příjezdu jste mohli číst: Komu je i přesto zima nebo nejel na výlet je k dispozici mobilní radiátor na požádání v recepci. Ledničky na pokoji a skleničky na donesené nápoje nevedeme a nepovedeme. O vychlazení doneseného piva a vyleštěnou sklenici požádejte LIDL. Jsme hotel se službami. Příště se uvolněte, jste přeci na dovolené ochutnejte místní pivko dole v baru. I to patří k poznávání.
Pokoje mají vše z obvyklého standartu tří hvězd: povlečená lůžka, noční stolky s osvětlením, stolek a křesla, psací stůl s osvětlením a se židlí, skříň, předsíň s chodbou, topení, ručníky, osužky, televizor, wifi, telefon s přímou volbou, koupelnu a WC.
Pobyty prodáváme s touto stravou: Snídaně - formou u snídaňového bufetu
-Večeře - menu s polévkou, hlavním chodem, salátem a zmrzlinou formou samoobsluhy u teplého bufetu. Vše je čerstvé, uvařené těsně před výdejem. Nic se neohřívá a nenapařuje. Naprosto vhodné i pro vaše děti.
Za chování některých hostů se omlouvám i když na ně nemohu nést odpovědnost. Nedodržování domovního řádu s nočním klidem je veký problém u všech hotelů v Česku. Hotelový pokoj není místo pro mejdany některých hostů. K tomu slouží kavárna s barem v přízemí hotelu.

1. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (635)

Podobné podniky