Kategorie

Interhotel America****

3,8 / 5 (144 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Architktura budovy byla úžasná“

Dnešní nabídky Interhotel America****

Hodnocení podniku Interhotel America****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Roman

Výborné jídlo

Samotný hotel je dosti starý a neútulný

16. 2. 2017
Užitečné? Ano
Ivajtrova

Ochotný personál, nerušené prostředí v okolí hotelu.

Chybějící vířivka a masáže.

2. 12. 2016
Užitečné? Ano
Daniel
25. 9. 2016
Užitečné? Ano
Matiaske

Architktura budovy byla úžasná

Škoda, že se aspoň v létě nevyužívají terasy

31. 7. 2016
Užitečné? Ano
Frantisek

Příšerný pobyt. S partnerkou opravdu nedoporučujeme tento hotel. 4 hvězdičky jsou úplně mimo. Hotel je zastaralý, už při příchodu na recepci nám bylo jasné, že se tady moc nesnaží o vytvoření příjemné atmosféry pro hosty. V bodech:
- „king-size postel“ byly ve skutečnosti 2 přitažené postele k sobě.. pohodlné to opravdu nebylo
- koupelna byla příšerná, vůbec neodpovídá obrázkům kterými se hotel pyšní na internetu
- také jsme nepředpokládali že otevírací doba sauny je dva dny v týdnu a to pouze na 4 hodiny, takže nám bylo na recepci oznámeno že máme smůlu
- Opravdu nečekejte fitness, to čemu se v tomto hotelu říká fitness byla místnost 5×5 m, se zhruba 6sti posilovacími stroji, které byly snad starší než ty které můžete vidět ve filmu „pumping iron s Arnoldem z roku 1977“, opravdu výsměch. Měl bych strach na tom cvičit.
- kola, které hotel nabízí k zapůjčení jsou v hrozném stavu a bál bych se stím jet i do města
- hned po příjezdu jsme navštívili bar, který připomínal spíš nějakou knajpu, v rohu rohové sedačky byla uložena nějaká bedna. Že by byl bar a posezení čísté se rozhodně říct nedá. Ovšem nejvíce nás pobavil sortiment, který byl předražený, ale hlavně – pivo bylo staré a doslova nechutné, z bohaté nabídky vín (1 bílé, 1 červené) doporučil barman partnerce červené s tím, že by jí nedoporučil ani jedno. Když partnerka ochutnala, barman se na ní díval a poté s úsměvem řekl… „nic moc, co?“. Opravdu 4* úroveň^^, a tím to neskončilo, po chvíli zašel do kuchyně a vrátil se s nějakým kusem masa v ruce, šel se pochlubit kolegyni, že to zbylo na nějakém talíři hosta. Restaurace vypadala podobně, takže jsme se rozhodli radši tu jejich večeři vynechat.
- ráno byla opravdu zima, pokusili jsme se to vyřešit s recepční, která nám řekla že s tím teď nic neudělá, že se máme stavit večer, když jsme večer navštívili recepci, seděla tam jiná recepční která o ničem nevěděla, to bylo pro nás poslední kapkou a tak jsme se sbalili a jeli jsme den předem.

Hotel je opravdu příšerný, doporučuji zvolit jakýkoliv jiný v okolí protože horší to snad být nemůže. Byly to vyhozené peníze za příšerný pobyt.

3. 1. 2015
Užitečné? Ano

Další hodnocení (62)

Podobné podniky