Hodnocení podniku  Jezerní Penzion

4,3/5 (47 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Simona

Krásná příroda, blízkost jezera, nádraží a tím pádem možnost cestovat bez auta.

V apartmánu málo prostoru pro věci a protože pršelo, tak možnost usušit mokré věci.
Jídlo bylo průměrné, nenadchlo ani neurazilio.

1. 10. 2020
Barbora

Velmi milá obsluha, na všem se dalo domluvit, výborná poloha hned u vlakové a autobusové zastávky. Penzion má vlastní pláž s lehátky. Vybavení pro zabavení dětí – hrad, pískoviště, trampolína

Na pokojích není osuška, pouze ručník a ten navíc smrděl. Toaletní papír nedoplňovali, museli jsme si o něj říct. Za týdenní pobyt nebyl vynešen odpadkový koš. Co se týče jídla, nemohu posoudit, jak vaří během dne ale večeře v rámci polopenze byla utrpení.

Vyjádření partnera
Jezerní Penzion Před 10 měsíci

Vážená paní Prokopová, je nám velmi líto, že jste s námi nic z Vašich negativních zkušeností nekonzultovala osobně. Neboť, jak v kladném hodnocení uvádíte, ( a za které děkujeme ) ,máme milou obsluhu, na všem se dalo domluvit. Na pokoji č. 5, během Vašeho pobytu byla provedena 2x výměna -doplnění toal. papíru, výměna ručníků a vysypání odpadkového koše. Co se týče jídla, chápeme, že jsme se nemuseli trefit do Vašich chutí, zejména Vašemu partnerovi, který byl z exotické země. Děkujeme za Vaši návštěvu.

12. 9. 2020
Karel

Okolí je krásné..

ubytování

20. 6. 2020
Nikolka

Domluva při rezervaci byla výborná. Slečna, která nás obsluhovala při vedčeřích mla také výborné a milé vystupovaní.

Jediné co bychom na tomto pobytu vytkli jsou postele, které by stálo za to vymenit :-( jinak jsme byli s pokojem spokojeni

19. 6. 2020
Milan

Lokalita a přístup zaměstnanců.

Malinké pokoje, slabá strava – vyměnit kuchaře !

10. 6. 2020
Kateřina

Krásná lokalita.

Pokoj velice malý. Stravování na úrovni školní jídelny.

7. 6. 2020
Lenka

Personál, všichni moc milí a vstřícní.

Celý pobyt byl spíše průměrný. Určitě nedoporučuji připlácet si za pokoj s výhledem. My to udělali a měli jsme výhled na rodinný dům postavený mezi penzionem a Lipnem. Postele vrzaly tak, že nás to v noci budilo. Poslední noc z koupelny neuvěřitelně smrděl odpad (a po celou dobu pobytu byl odpad/jímka cítit). Chyběly hygienické pomůcky v koupelně (byla tam jedna rulička toaletního papíru – na 5 dní, novou nikdo nedonesl), chybělo mýdlo na ruce, apod. Bylo by fajn, kdyby nás na tohle někdo upozornil předem.

Vyjádření partnera
Jezerní Penzion Před rokem

Děkujeme pane Stránský za Vaše hodnocení, i Vy jste byli našimi milými hosty. Jen nás mrzí, že nic z toho, co uvádíte, jste si netroufl nám říci osobně a strávil jste s námi všechny dny v naprosté pohodě , vždyť na tom nic není. Každý pokoj s výhledem má jinou pozici, konkrétně tento pokoj má ze všech zase největší terasu a výhled z něj je také. Jsou hosté, kteří na tento typ pokoje jezdí pravidelně již 10 let a jiný nechtějí. Co se týče mýdla, je na každém pokoj a toal. papír se doplňuje, pokud jste měli nedostatek, kdykoli jste mohli personálu sdělit. Na postele se zaměříme, jsou nové 1,5 roku. Co se týče odpadu, zde upozorníme sousedního majitele penzionu, neboť toho se to týká. S pozdravem Jezerní penzion.

2. 3. 2020
Iveta

výhled na jezero

pokoj co nebyl moc uklizený

Vyjádření partnera
Jezerní Penzion Před rokem

Děkujeme.

28. 2. 2020
Lucie

Velmi ochotný, usměvavý a vstřícný personál

Uvítala bych čistěji na pokoji

Vyjádření partnera
Jezerní Penzion Před rokem

Děkujeme.

22. 2. 2020
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.