4 100Kč Moderní resort v polských Beskydech s jídlem a wellness Skvělé 4,7 / 5(737 hodnocení)Vislow ResortWisła - Polsko cca 175 km / 2 h 30 min Počítáno z Drslavic. 2 osoby (1 osoba = 2 050 Kč) , 2 dny (až 8 dní)Platba na zálohu Pojištění storna Změna rezervace online Benefity Výměna dárku
5 054Kč 6 367Kč −20 % Srubové domky na Kysucích s polopenzí a wellness 4,4 / 5(38 hodnocení)Apartmány Stará BystricaKysuce - Slovensko 3 dny
2 265Kč Apartmány v polských Beskydech s wellness a jídlem Mimořádné 4,8 / 5(15 hodnocení)Leśne Wzgórze ApartamentyBeskydy - Polsko 2 dny
6 318Kč Pobyt v Turčianských Teplicích s aquaparkem i masáží 4,6 / 5(210 hodnocení)Moderné kúpele Turčianske Teplice - GALANDA APARTMENTS***Veľká Fatra - Slovensko 3 dny
8 408Kč 5* apartmány v Turčianských Teplicích s aquaparkem 4,7 / 5(7 hodnocení)Moderné Kúpele Turčianske Teplice - Rezidencia OperaVeľká Fatra - Slovensko 3 dny