Hotel Palcát Tábor

4,3 / 5 (559 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Moc pěkný, čistý hotel uprostřed Tábora, výborné jídlo, milý a ochotný personál. Z pokoje i z hotelu krásný výhled do okolí.“

ubytování, gastro, wellness

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Palcát Tábor

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eliška

Krásné dostatečně velké pokoje, rekonstrukce hotelu nás nijak neomezovala, interiér hotelu také velmi pěkný. Snídaně – pecka, moc dobré, velký výběr, každý si přijde na své. Wellness moc pěkné, útulné, s hudbou.

Při snídani džus z automatu – příšerná chuť, od personálu jsme se dozvěděli pokaždé jiné informace, ptali jsme se na recepci, jak to chodí ve wellness a zda ssebou potřebujeme svoje ručníky, bylo nám sděleno, že to je jedno, že pokud chceme svoje, ať si vezmeme, jinak že dostaneme ve wellness. Dozvěděli jsme se až při odchodu z wellness do sprchy, že ručníky nám sice dají, ale musíme si je zaplatit. Dále nám bylo řečeno, že si v restauraci u snídaně vybereme z meníček na večeři. Tam jsme ze sebe udělali pitomce, když nám bylo řečeno, že co chceme vybírat, že je dané jedno menu. Takže recepce x ostatní personál – od každého jiné informace.

18. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tamara

Moc pěkný, čistý hotel uprostřed Tábora, výborné jídlo, milý a ochotný personál. Z pokoje i z hotelu krásný výhled do okolí.

není co vytknout

15. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jakub

Super pohoda. Vše OK.

13. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kateřina

Jídlo, služby i ubytování super. Výborná poloha hotelu téměř v samém centru města.

Hotel procházel venkovní rekonstrukcí. Okna byla zalepena, v pokoji horko a i o víkendu ráno nás budili ukrajinsti dělníci 😠

11. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Anonym

Wellness, restaurace, jídlo

11. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (244)

Podobné podniky