Kategorie

Hotel Palcát Tábor

4,3 / 5 (371 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vřele doporučuji.
Krásný, čistý hote v centrul, příjemný, ochotný personál. Polopenze výborná, bohatý výběr nejen u snídaní, ale možnost výběru servírované večeře. Porce akorát.
Luxusní wellness s romtickou atmosférou s ideální otevírací dobou (17–23).

4denní pobyt jsme si přítelem velmi užili. Přes den procházky, muzea a večer pohoda ve wellness.“

ubytování, gastro, wellness

Dnešní nabídky Hotel Palcát Tábor

Hodnocení podniku Hotel Palcát Tábor

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lucie

Vřele doporučuji.
Krásný, čistý hote v centrul, příjemný, ochotný personál. Polopenze výborná, bohatý výběr nejen u snídaní, ale možnost výběru servírované večeře. Porce akorát.
Luxusní wellness s romtickou atmosférou s ideální otevírací dobou (17–23).

4denní pobyt jsme si přítelem velmi užili. Přes den procházky, muzea a večer pohoda ve wellness.

27. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tereza

Na hotelu byly výborné snídaně, pokoje byly čisté a uklizené a s pěkným výhledem. Přiobjednaná masáž naprosto vynikající, stejně tak celé prostředí wellness centra, které je sice malé, ale úžasně se v něm relaxuje. Obsluha ve wellness, v restauraci i v bowling klubu (který byl mimochodem také skvělý) moc milá a příjemná, pokoje pravidelně navštěvovala pokojská a neváhala doplnit toaletní papír, když bylo potřeba. Welcome drink byl, jen bych dala příště hostům vybrat z více variant…Skvělá je i poloha hotelu, v okolí najdete vše, co potřebujete a je to v blízké vzdálenosti na památky a zajímavosti města Tábor, vše se dá pohodlně dojít pěšky. Samo město je nádherné. Prostředí a design hotelu bych hodnotila nejvyšší známkou.

V první řadě pokoj – zásobník na mýdlo byl prázdný. Wifi připojení neustále vypadávalo, co ovšem bylo nejhorší, byl jeden jediný maličkatý chudý a napůl vysypaný polštářek, který jsem zažila naposled na levných chatách, kam jsme jezdili jako děti na školu v přírodě. Standartem hotelů takové úrovně, jako má Palcát, jsou menší a větší polštář, popřípadě jeden, ale velký a nadýchaný. Doufala jsem, že bude náhradní alespoň ve skříni, ale samozřejmě nic..:( Z postele jsem tedy byla celá rozlámaná.
Nepříjemné bylo hlučení opilců pod okny, asi o to horší, že se zrovna v hotelu konaly Pivní slavnosti. Všude stála ochranka, ale abyste nějakou nasadili i k těmto hostům, aby je tišila, protože v hotelu v noci lidé spí, to ne..
Masáž byla fajn, jen byste mohli panu masérovi říct, že když člověk je na relaxační proceduře a mlčí, znamená to, že se chce uvolnit a odpočívat. Ne, že mu pan masér musí dokola pokládat otázky :) Trapné ticho klientovi nevadí, naopak. Kvůli němu tam přišel.

Jídlo – snídaně byly dobré, jen co se týká studených snídaní, byl malý výběr uzenin a sýrů a hlavně, chyběly slibované fresh džusy. U snídaní sice automat na džusy byl, ale tekly z něj jen takové jakž takž pitelné chemické džusy, z kterých se dal navíc pít jen pomerančový. Na automatu šel navolit pouze jeden druh kávy, ač jich tam bylo víc, ale hotel holt asi šetří. Oblíbené věci jako slanina atd. nebyly doplňovány v celém průběhu snídaní a byly tedy dostupné jen pro ranní ptáčata a ne pro hosty, co si chtějí na wellness dovolené kupodivu odpočinout a trochu si přispat :)…Sůl a pepř na stolech nebyly k dispozici a to ani během večeře. Večeře byly sice hezky naservírované, ale to, že to pěkně vypadalo, bylo tak všechno. Porce byly maličkaté a jídlo (jeden den vepřové medailonky a druhý den špagety) bylo naprosto nedosolené a nedochucené jakýmkoliv kořením.

Jinak kapacita Pivních slavností byla naprosto přepálena, sál není nafukovací, lidé si lezli po hlavách, byl zajištěn totální nedostatek míst k sezení a na místě se nedalo dýchat.
Poslední výtka je ke klubu BarBar, kam jsme utekli z Pivních slavností, že to tam bude trochu méně přeplněné – personál si nás vůbec nevšímal, nikde neviselo ani nestálo žádné menu, abychom si vybrali a šli si objednat sami, pokud je klub bez obsluhy – žádné upozornění, nabídka, nikde nic. Trochu nedomyšlený koncept.

25. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Radoslav

hotel v centru, jako základna pro procházky po krásném, zmrzlém Táboře. Ubytování dobré, personál příjemný a ochotný, wellness dobrý

25. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ondra

Krásný a čistý hotel s nádherným, moderním a relaxačním welness cetrem. Pobyt se nám velmi líbil a můžeme jej doporučit.
Jídlo nadprůměrné a mají zde naprosto vynikající domácí dezerty (koláče).

Kuřácký „salonek“ hned vedle vstupu do hotelu a recepce.
V jinak výborném welness bychom doporučovali vyšší počet lehátek.

Vyjádření partnera
Hotel Palcát Tábor Před 6 dny

Děkujeme za Vaše hodnocení.
Co se týče kuřáckého salonku, je nastaven dlouhodobě a zákazníci jej akceptují, zároveň děkujeme za doporučení ohledně počtu lehátek ve wellness.

19. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Klára

Hotel z venku dost osklivy, stara vysoka budova. Kdybych to vedela dopredu, tak tento hotel asi nevyberu. Vevnitr moderne zrekonstruovany, ale stale je co zlepsovat. Welness bylo fajn, uvitali jsme bowling v hotelu. Pro me nemel hotel moc charizma a „dusi“.Nenadchne ani neurazi. Prumer. V restauraci bylo vse v poradku. Jinak Tabor samotny a okoli super.

Vyjádření partnera
Hotel Palcát Tábor Před 6 dny

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste si pobyt užili.

18. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (157)

Podobné podniky