Penzion Mileta

Pec pod Sněžkou, Velká Úpa 152

„Po přečtení některých recenzí jsme do chaty jeli s velkými obavami, ale musím pochválit pana Pleskota, který je opravdu moc milý a ochotný pán, …“ — Daniela, Před 2 roky

„Po přečtení některých recenzí jsme do chaty jeli s velkými obavami, ale musím pochválit pana Pleskota, který je opravdu moc milý a ochotný pán, …“ — Daniela, Před 2 roky

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Penzion Mileta
Velká Úpa 152, Pec pod Sněžkou (zobrazit na mapě)

Penzion Mileta

Velká Úpa 152, Pec pod Sněžkou

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Vlastní restaurace
Kolárna
Lyžárna
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Ivo
Daniela

Moc milý pan majitel, domácí jídlo bylo vynikající, velké porce. Prostředí krásné, přímo u trasy na Sněžku, na Růžovou horu. Dětské hřiště u penzionu, je to tu vhodné i pro rodinu s dětmi. Chceme se určitě vrátit.

nic nebylo

Lucie

Pan majitel byl velice milý. Poradil nám typy na výlet. Jídlo nám moc chutnalo. Vše na jedničku. :-)

Hodnocení podniku Penzion Mileta

Hodnocení podniku Penzion Mileta

3,8/5 (24 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ivo
23. 3. 2018
Daniela

Moc milý pan majitel, domácí jídlo bylo vynikající, velké porce. Prostředí krásné, přímo u trasy na Sněžku, na Růžovou horu. Dětské hřiště u penzionu, je to tu vhodné i pro rodinu s dětmi. Chceme se určitě vrátit.

nic nebylo

30. 7. 2017
Lucie

Pan majitel byl velice milý. Poradil nám typy na výlet. Jídlo nám moc chutnalo. Vše na jedničku. :-)

27. 6. 2016
Sychrao

Skvělý „pan domácí“! :-) Výborná kuchyně. No a úžasná příroda.
Škoda jen, že to byl „jen“ víkend.

7. 6. 2016
Jaroslav

Milý personál,
útulný pokoj,
dobré jídlo,
super trasy na tůry.

Hodnocená nabídka: Pobyt s polopenzí ve Velké Úpě
15. 5. 2016
Pavlina

Dobré pivo.

Tři dny s polopenzí? Snad dvě noci a den s polopenzí!!! Naprosto klamavá reklama, protože nástup mohl být nejdříve ve 14 hodin a my jsme přijeli asi ve 14,30 do Velké Úpy a tam nás měl majitel chaty čekat na smluveném místě. Nečekal a po zavolání jsme museli popojet asi 2 km jinam, pak nám sice vyvezl všechny věci do chaty, ale parkování auta nechal na nás. Jen poradil místa, kde se máme zeptat, zda nás tam milostivě nechají zaparkovat. My jsme nakonec sehnali parkovací místo u hotelu Atlas, samozřejmě to nebylo zadarmo, ale za každý den 80 Kč- tedy 240 Kč si od nás inkasoval pan provozní od tohoto hotelu do své kapsy – bez účtenky (co by tomu řekl pan Babiš?!!). Potom jsme se pěšky doplazili do penzionu Mileta, to mohlo být asi v 15,30 h., ale k našemu překvapení pokoj ještě nebyl připraven k ubytování. Bylo nám doporučeno, abychom si sedli do jídelny a že si zatím můžeme něco dát u baru. Dali jsme si pivo, které bylo opravdu dobré a to bylo asi tak všechno, co se nám na tomto pobytu líbilo. Asi v 16 hod byl pokoj hotový a my jsme se mohli jít ubytovat. A pak jsme nestačili zírat, kam jsme se to dostali: Pokoj byl se sociálním zařízením, ale na WC nebyl papír, umyvadélko malilinké bez mýdla a bez ručníku, sprchový kout vybudovaný z nouze v koutku WC, že se v něm nedalo ani otočit. Pokoj měl jednu skříň s upadlým pantem a pouze s jedním ramínkem, uvnitř nevytřený prach – asi se tam dlouho nikdo nevyskytoval a pokojská neví, že by měla vytřít skříň zevnitř. Na pokoji ani rádio, natož televize. Dveře do pokoje měly porouchaný zámek, takže než jsme zamkli nebo odemkli, museli jsme dlouho manipulovat s klíčem, aby se nám to povedlo. Když jsme na to upozornili personál, tak nám řekl, že jemu se to vždycky povede. Pokoj byl tedy z nejhorší cenové kategorie. Jídlo bylo nic moc – 1. večeře guláš se 4 kostkami masa a ohřátý houskový knedlík, druhá večeře opečené kuřecí stehno s bramborem. Večer byl nuda, protože pokud jste neměli s sebou karty nebo nějaké společenské hry, dalo se jen sedět v jídelně a pít pivo nebo jiný alkohol. Když jsme v neděli odjížděli, měli jsme být už do 10 hodin pryč z té „nádhery“- takže proto se ptáme: Kde jsou ty tři dny s polopenzí? Celkově shrnuto: JEDNA VELKÁ HRŮZA!!!!

2. 3. 2016
Daniela

Po přečtení některých recenzí jsme do chaty jeli s velkými obavami, ale musím pochválit pana Pleskota, který je opravdu moc milý a ochotný pán, 4lůžkový pokoj byl čistý, prostorný a bylo v něm teplo. Jen koupelna by zasloužila rekonstrukci, ale jinak za mě velká pochvala. Pan Pleskot byl skoro neštastný, když jsme nepřišli na večeři nebo nesnědli snídani :-) Pokud nejste nároční a nečekáte luxus, naprosto odpovídá horské chatě se skvělou lokalitou poblíž sjezdovek.

Jediné co bych vytkla je zavádějící informace, že parkování je u chaty zdarma. To platí pouze pro letní měsíce , jinak je nutné parkovat dole na placeném parkovišti. Pan Pleskot sice pro věci přijede, ale výstup k chatě je opravdu pro zdatné jedince, cesta podél sjezdovky je místy opravdu strmá a v zimě dost namrzlá a pro starší lidi opravdu může být problém se k chatě vyškrábat.

29. 2. 2016
Dana

Pěkný penzion s příjemným personálem. Pokoje malé, ale postačující a čisté. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

Píše se o parkování zdarma u hotelu. To je možné pouze v letním provozu. V zimě nutno parkovat dole ve městě, min. 80 Kč/den. K penzionu se musí dojít pěšky (cca 20 min chůze) po ledovaté a místy příkré stezce. V koupelně nebyl ručník ani mýdlo.

29. 2. 2016
ILYA

Krasny penzion v krasne pripode. Prijemny personal.

Voucher slibuje parkování zdarma u hotelu. Ale v skutečnosti v zime parkování je možné pouze dolu ve meste. Parkovne činí od 80 do 125 Kc/noc.
Nedoporučil bych penzion lyžarum. Od penzionu do sjezdovky a zpět budete muset jit pěšky 200–300 metru ledovatou stezkou. Což v lyžácích zvladne malokdo.

4. 2. 2016
Jiri

chata je situovaná do krásného prostředí, velmi příjemný personál včetně majitele.

25. 8. 2015
Jitka

Pěkné je umístění chaty, přímo od ní vede cesta na Sněžku.

K večeři byly moc dobré polévky. Jinak byla klasická strava, co známe z kantýn, .

Ačkoliv jsme si koupili voucher na určitý termín, takže jsme měli pokoj mít automaticky rezervovaný, v chatě nevěděli, že přijedeme. Prý jim to ze Slevomatu neříkají. „Naštěstí“ měli volný pokoj.

Pokoj měl být podle nabídky prostorný. Ve skutečnosti byl tak malý, že na palandu byla nalepená skříň, která zasahovala až k zárubni, takže když bylo potřeba rozsvítit, musel se vypínač nahmatat za skříní.

Pokoj byl vlhký a nepříjemně páchl. Chyběly zde ručníky a mýdlo. Postele byly neuvěřitelně rozvrzané. Jediná zásuvka byla v koupelně u umyvadla. Umyvadlo mělo plíseň kolem baterie. Plíseň se také vyskytovala na sprchovém závěsu. V koupelně nebyl odsávací ventilátor, takže všechna vlhkost šla do pokoje. Zcela také chyběly jakékoliv háčky na ručníky a držák na mýdlo ve sprchovém koutě. V pokoji byla jediná načatá rolička jednovrstvého toaletního papíru typ 400. O další jsme si museli říkat.

Dále bylo nepříjemné zjištění, že voda z vodovodu není pitná.

24. 8. 2015
Jana

Ochotný personál, nově vybavené pokoje, výborná strava, pěkné prostředí.

Hodnocená nabídka: Pobyt s polopenzí ve Velké Úpě
10. 7. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.