Penzion Na Mlatě

Pavlice, Pavlice 23

„Příjemné ubytování i přístup personálu“ — Pavla, Před 2 roky

„Příjemné ubytování i přístup personálu“ — Pavla, Před 2 roky

O nás

Celý komplex penzionu tvoří uzavřený areál o rozloze 6238m2. Zdánlivě nenápadná zemědělská usedlost Vás překvapí vysokou kvalitou a estetikou ubytování, klidnou venkovskou atmosférou a rodinným přístupem k potřebám našich hostů. Vhodně zvolená kombinace moderního stylu bydlení s tradičními venkovskými prvky Vás jistě okouzlí a zpříjemní Váš pobyt. Ať už s rodinou či při firemních akcích. Ubytování si můžete vybrat ze šesti vkusně zařízených ubytovacích místností. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, luxusními hotelovými postelemi s matracemi z anatomické viscoelastické pěny, WI-FI připojením na internet a televizorem. Využívat můžete společnou kuchyňku v přízemí budovy. Z penzionu se otevírá výhled do široké krajiny na ovocný sad, úrodná pole či Přírodní park Jevišovka. K areálu penzionu patří rozsáhlá zahrada, která je registrovaná ve skupině , , Natur im Garten international“. Zde můžete aktivně trávit Váš volný čas, či relaxovat např. v houpací síti zavěšené mezi stromy. V bezprostřední blízkosti penzionu se nachází dvě víceúčelová hřiště a fotbalové hřiště. Parkovat můžete bezplatně na parkovišti v areálu penzionu. Vaše vlastní kola či motocykl je možno uschovat v uzavřeném prostoru.

Zobrazit více

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Penzion Na Mlatě
Pavlice 23, Pavlice

Penzion Na Mlatě

Pavlice 23, Pavlice

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Máme dětské hřiště
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci vítáni
Kolárna
Půjčovna kol
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Hatonova

Penzion je vedle velmi frekventované silnice. Oklna do ulice musí být zavřená. Jinak je velký hluk i v noci.

Jana

Pani s pánem nás velice mile přivítali, ale bohužel ubytování bylo u velice frekventované silnice, což jsme si uvědomili až na místě a jeden z pokojů byl velice silně cítit nespecifikovaným zápachem, asi nátěrem nábytku.

Marek

Líbilo se nám ubytování.
Okolí

jídlo nic moc – polotovary, kočičí chlupy v jídle, kočky v restauraci a kuchyni
čistota na pokoji
Brzké zavření restaurace

Hodnocení podniku Penzion Na Mlatě

Hodnocení podniku Penzion Na Mlatě

3,9/5 (74 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hatonova

Penzion je vedle velmi frekventované silnice. Oklna do ulice musí být zavřená. Jinak je velký hluk i v noci.

9. 8. 2016
Jana

Pani s pánem nás velice mile přivítali, ale bohužel ubytování bylo u velice frekventované silnice, což jsme si uvědomili až na místě a jeden z pokojů byl velice silně cítit nespecifikovaným zápachem, asi nátěrem nábytku.

3. 8. 2016
Marek

Líbilo se nám ubytování.
Okolí

jídlo nic moc – polotovary, kočičí chlupy v jídle, kočky v restauraci a kuchyni
čistota na pokoji
Brzké zavření restaurace

Vyjádření partnera
Penzion Na Mlatě Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Pokud jde o jídlo, 100 lidí - 100 chutí. Polotovary zčásti využíváme, těžko bychom při našem malém provozu uchovali např. čerstvé ryby, takže třeba obalovanou tresku máme skutečně zamraženou. Na výběr jsou ale i jídla, která připravujeme bezprostředně. Jsme na venkově a zvířata jsou opravdu kolem domu. Pokud byly v jídle kočičí chlupy (nevím jak bylo identifikováno, že jsou to kočičí chlupy), bylo jistě na místě upozornit na tuto skutečnost hned. Takto se dostaneme do roviny tvrzení proti tvrzení. Primárně jsme penzion a k ubytování poskytujeme polopenzi, nemáme restaurační provoz v pravém slova smyslu, prostory "restaurace" slouží jen k účelům snídaní a večeří. Proto nejsou otevřeny déle než po dobu podávání jídla. Penzion poskytuje dostatek prostoru pro posezení. Děkujeme za pochopení.

27. 7. 2016
Dan

Pokoj a výhled, jídlo a celkově domácká atmosféra.

20. 6. 2016
Pavla

Příjemné ubytování i přístup personálu

16. 6. 2016
Dagmar

Krásné ubytování, výborné jídlo a milá a přátelská atmosféra.

18. 5. 2016
Nikola

– Paní majitelka byla velmi příjemná a ochotná
- Hodně velké porce dobrého jídla ať už snídaně, tak večeře
- Velké pokoje
- Celkově hezké prostředí
- Snaha ze strany majitelů

- Byli jsme spokojeni a kdyby se vylepšil pořádek, tak by hotel neměl vadu :)

– Opravdu velké pavučiny po celém pokoji, především u skříně, kde je zásuvka ovšem byl i plný strop a koupelna
- Prosili jsme o nějaký ze dvou pokojů, byl nám údajně zarezervován a poté jsme dostali bez jakéhokoliv varování jiný což náš mrzelo (mohlo alespoň proběhnout, že tento pokoj zarezervovat nejde)
- Bohužel kromě pavučin jsme v pokoji našli i hromady prachu a drobky po zemi + přítel měl špinavé povlečení

Vyjádření partnera
Penzion Na Mlatě Před 2 roky

Dobrý den,
děkujeme za kladné hodnocení,
chyba v rezervaci nás velmi mrzí. Co se týče nepořádku, rádi bychom byli upozorněni ihned, zpětně to už nelze řešit. Povlečení bychom hned vyměnili a reklamovali v prádelně.
Dana Benke

8. 5. 2016
Jana

To zde nemohu ani komentovat.

29. 4. 2016
Eva

Znojmo a okolí a lidé jsou tam moc fajn, skvělý relax, moc pěkné ubytování, klidné prostředí, velké možnosti výletů v okolí

Stále stejný jídelníček, nejsme moc na smažená jídla a těch bylo na výběr nejvíc, vše z polotovarů

16. 11. 2015
Šárka

milí vstřícní majitelé
krásné prostorné pokoje
posezení ve sklípku

1. 11. 2015
Iva

Po upozornění, že zde není zatopeno bylo vše hned napraveno. Starožitné postele byly s kvalitním roštem i matrací, díky tomu se dobře spalo. Prostorný pokoj. Ve sklípku s degustací vín bylo příjemně.

Velké mínus pro nás byla strava, kdy večeře byly z polotovarů a jídlo bylo nedochucené. To jsme v jiné restauraci jedli mnoho let zpátky. U snídaně zcela chyběla zelenina nebo teplé jídlo (párky, míchaná vajíčka atd). Na pokoji byla neuklizená podlaha v koutech, prach, vlasy a pavučiny hlavně v koupelně a sprchovém koutě. Brali jsme to jako venkovský pobyt.

31. 10. 2015
Michal

Špína, nesetřeno, odpadky v kamnech, rozkousané psí kosti v šatní skříni, prach, vlasy, psí chlupy všude po zemi bordel, neutřená špína po skříních.
Nejhorší ale byl přístup majitele k řešení těchto problémů. Arogantní namyšlený neochotný hulvát. Naprostá neochota výměny pokoje za čistý, inzerovaný podkrovní? Zapomeňte pokoj byl pod úrovní vozovky, směrem pravě do vozovky (hlavní tah na Znojmo každých cca 15s se od projíždějícího kamionu třáslo úplné všechno). A co nás s manželkou dodělalo bylo, když nás manželka majitele osočila že ten bordel jsme tam natahali mi za 10minut co jsme tam ztrávili. Nakonec po slibech vrácení peněz nemáme ani pobyt ani peníze. Za mne a manželku tedy nedoporučuji tento pobyt a upozorňuji všechny nakupující na slevomatu ŘEŠTE REKLAMACE IHNED NA MÍSTĚ jinak příjdete o vše a vśe si řádně zdokumentujte!

31. 10. 2015
Ivanabendova

krásné prostředí, nádherné pokoje, bohatá snídaně, výborná večeře a dobré víno.

29. 10. 2015
Martin

Jidlo okoli a moznosti chovani majitelu

28. 10. 2015
M

Ubytování vůbec neodpovídalo tomu co bylo inzerováno, v pokoji byl zatuchlý rustikální nábytek, okno přímo u hlavní silnice, na zdech kříže, v koupelně rozbité dlaždičky, předražené jídlo, arogantní chování pana Benkeho – nic horšího co se týče ubytování jsme zatím nezažili.

Matějíčkovi

28. 10. 2015
Klára

Prostředí, ubytování a přístup majitelů penzionu k návšťěvníkům

16. 10. 2015
Anna

Krásné, čisté a útulné pokoje, milí majitelé.

Neupravená zahrada, průměrná kuchyně

16. 10. 2015
Míša

S ubytováním jsme byli moc spokojeni, krásně zrekonstruované pokoje, dokonalý výhled, klid, přestože je hotel u silnice. Víno výborné, obsluha ochotná a příjemná.

Mínusem bylo jídlo. Snídaně chudá, bez ovoce a zeleniny, doporučovala bych značně vylepšit, aby si člověk nemusel říkat o chléb či sýr, který došel. Mělo by být samozřejmost mít nachystáno dostatek pro všechny – i pro ty, kterým nestačí jeden rohlík a plátek sýra :-) Večeře taktéž spíš klasická česká nabídka, kdo se snaží jíst zdravě, nevybere si.
V koupelně nám chyběla jakákoli polička a pod postelí a sedačkou nános prachu, ale to už jsou detaily, které se dají přežít :-) Jinak jsme byli spokojeni a rádi se vrátíme.

Vyjádření partnera
Penzion Na Mlatě Před 3 roky

Děkujeme za pozitivní hodnocení i přes nějaké výtky, ke kterým bych se ráda vyjádřila.U snídaní vždy to, co dojde průběžně doplňujeme. Mohlo se stát, že hosté přišli právě ve chvíli než bylo něco doplněno. Jsme přesvědčeni, že právě snídaně jsou u nás velmi bohaté. Pokud jde o rohlíky, určitě nepočítáme s jedním rohlíkem na osobu, k dispozici je vždy 6 rohlíků pro pár přímo na stole a chleba v ošatce u snídaňového pultu. Ovoce zůstává, bohužel, často zcela nepovšimnuto. Sýrů je v nabídce několik druhů - povětšinou Gouda, uzený Eidam, plísňové sýry hermelínového typu a Niva. Rovněž jsou u snídaní k dispozici tavené sýry. Celkově pokud jde o jídlo, nemůžeme se, bohužel, zavděčit všem. Nemáme otevřený restaurační provoz a jídelníček tomu musí být přizpůsoben. Na výběr je jako lehčí jídlo zařazen např. těstovinový salát ve dvou variantách nebo třeba špenát. V případech, kdy je nutná nějaká zdravotní dieta, se snažíme vyjít vstříc a jídla upravit. Pokud jde o "nános" prachu, byli bychom rádi upozorněni ihned, abychom jej viděli. Nyní je poněkud obtížné se k tomu objektivně vyjádřit a dostali bychom se do roviny tvrzení proti tvrzení. Děkujeme.

Hodnocená nabídka: Oddych na Moravě s polopenzí
1. 10. 2015
Janinka

Pěkný penzion, krásné ubytování i dobří majitelé

1. 10. 2015
Iva

Příjemné prostředí, hezké pokoje

29. 9. 2015