Penzion Na Mlatě

3,9 / 5 (74 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemné ubytování i přístup personálu“

Celý komplex penzionu tvoří uzavřený areál o rozloze 6238m2. Zdánlivě nenápadná zemědělská usedlost Vás překvapí vysokou kvalitou a estetikou ubytování, klidnou venkovskou atmosférou a rodinným přístupem k potřebám našich hostů. Vhodně zvolená kombinace moderního stylu bydlení s tradičními venkovskými prvky Vás jistě okouzlí a zpříjemní Váš pobyt. Ať už s rodinou či při firemních akcích. Ubytování si můžete vybrat ze šesti vkusně zařízených ubytovacích místností. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, luxusními hotelovými postelemi s matracemi z anatomické viscoelastické pěny, WI-FI připojením na internet a televizorem. Využívat můžete společnou kuchyňku v přízemí budovy. Z penzionu se otevírá výhled do široké krajiny na ovocný sad, úrodná pole či Přírodní park Jevišovka. K areálu penzionu patří rozsáhlá zahrada, která je registrovaná ve skupině ,,Natur im Garten international“. Zde můžete aktivně trávit Váš volný čas, či relaxovat např. v houpací síti zavěšené mezi stromy. V bezprostřední blízkosti penzionu se nachází dvě víceúčelová hřiště a fotbalové hřiště. Parkovat můžete bezplatně na parkovišti v areálu penzionu. Vaše vlastní kola či motocykl je možno uschovat v uzavřeném prostoru.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty pro cyklisty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Penzion Na Mlatě

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hatonova

Penzion je vedle velmi frekventované silnice. Oklna do ulice musí být zavřená. Jinak je velký hluk i v noci.

9. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Pani s pánem nás velice mile přivítali, ale bohužel ubytování bylo u velice frekventované silnice, což jsme si uvědomili až na místě a jeden z pokojů byl velice silně cítit nespecifikovaným zápachem, asi nátěrem nábytku.

3. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marek

Líbilo se nám ubytování.
Okolí

jídlo nic moc – polotovary, kočičí chlupy v jídle, kočky v restauraci a kuchyni
čistota na pokoji
Brzké zavření restaurace

Vyjádření partnera
Penzion Na Mlatě Před rokem

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Pokud jde o jídlo, 100 lidí - 100 chutí. Polotovary zčásti využíváme, těžko bychom při našem malém provozu uchovali např. čerstvé ryby, takže třeba obalovanou tresku máme skutečně zamraženou. Na výběr jsou ale i jídla, která připravujeme bezprostředně. Jsme na venkově a zvířata jsou opravdu kolem domu. Pokud byly v jídle kočičí chlupy (nevím jak bylo identifikováno, že jsou to kočičí chlupy), bylo jistě na místě upozornit na tuto skutečnost hned. Takto se dostaneme do roviny tvrzení proti tvrzení. Primárně jsme penzion a k ubytování poskytujeme polopenzi, nemáme restaurační provoz v pravém slova smyslu, prostory "restaurace" slouží jen k účelům snídaní a večeří. Proto nejsou otevřeny déle než po dobu podávání jídla. Penzion poskytuje dostatek prostoru pro posezení. Děkujeme za pochopení.

27. 7. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dan

Pokoj a výhled, jídlo a celkově domácká atmosféra.

20. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavla

Příjemné ubytování i přístup personálu

16. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (33)