Parkhotel český Šternberk

3,9 / 5 (13 hodnocení)

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty pro cyklisty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Parkhotel český Šternberk

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,9/5 (13 hodnocení)
Tetaliduna

Okolní příroda, dobrá kuchyně, ochotný personál, čistota prostředí

Pokoj bez televize, přestože na stránkách Internetu je uváděna, nefunkční televize ve společenské místnosti-zablokované kanály, nemožnost vypůjčení společenských her

18. 9. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva

umístění hotelu s výhledem na hrad, ochotný personál

večeře

16. 9. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Simona

Překrásný výhled na hrad, pěkná koupelna a hezký pokoj, jídlo hodnotíme za dvě, jen by mohl být větší výběr (a ne po celou dobu stejné dvě polévky)

Nenašli jsme minigolf :) a na pokoji byla jen jedna lampička.

17. 8. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
tomáš

Pokoj čistý, parkování u hotelu, krásný výhled. Kuchyně dobrá, ale dražší. Prohlídka hradu s výbornou průvodkyní. Dobrá výchozí poloha pro výlety mimo Šternberk. Např. rozhledna Špulka, zámek Jemniště, kde je skvělá cukrárna.

Pokoj bez televize, bez rádia, společenská místnost obsazena jinou akcí, restaurace zavírala ve 22.00, a protože v Českém Šternberku večer není možnost společenského vyžití, musí se člověk zabavit s knihou na pokoji. Vesnice působí ospalým dojmem, zahrádky u domků zanedbané, tedy až na pár vyjímek. Můžeme srovnat s dobou před 20 lety, tehdy tam byla spousta turistů, vodáků, děti z tábora. Prostě vesnička žila. Nyní pro vodáky nedaleko kemp, který již z dálky vypadal strašidelně. Koupání u jezu tak jako dříve nemožné. Vody málo a špinavá. Nevyužitý potenciál 90.tis. návštěvníků hradu, kteří sem za rok zavítají, asi hned po prohlídce odjíždí. Personál ochotný, ale moc neporadí. Ohledně dotazu na vlak „Sázavský pacifik“, nám řekl, že vlakem jel naposledy asi před 30 lety a že není místní. V hotelu spoustu letáků a nabídek kam je možno se do okolí podívat, ale chyběla právě ta hodnota navíc, kdy Vás vlastně personál tzv. naláká.

14. 8. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Radmila

Ochotný personál, vše super!

5. 8. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (2)