Kategorie

Chata Šarlota

4,3 / 5 (10 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „nádherné, poklidné ubytování, velmi milá paní majitelka, výborné jídlo a k tomu všemu super počasí!“

Horská chata Šarlota je koncipována jako rodinný horský penzion. Poskytuje svým hostům zázemí pro letní i zimní dovolené. Nabízí ubytování v pokojích po 2 až 4 lůžkách. Chata má tři podlaží ve terých naleznete 8 útulných pokojů, nově zrekonstruovaná sociální zařízení, vlastní restauraci, bar pro kuřáky, lyžárnu/ místnost pro uskladnění kol, dětský koutek a v letních měsících ohniště s posezením a zahrádku pro příjemné posezení. Chata má také své vlastní parkoviště.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Víkendové pobyty

Hodnocení podniku Chata Šarlota

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pavel

S odstupem času můžu říct že není nic co bych mohl napsat že se mi opravdu líbilo. Snad jen samotná dovolená a klid od práce.

Ubytování v rámci cenové hladiny dobré. Snídaně stále to samé + když něco došlo tak už to prostě nebylo. Večeře – výběr z jednoho jídla – dokup za 80,–, hodnota nekde mezi 30–40,–, kdybych nedojídal po přítelkyni, byl by hlad :) Určitě jsou v této lokalitě lepší možnosti i když třeba za trochu více peněz. V penzionu kousek pod námi byl výběr z 3 druhů jídla + možnost bezlepkové stravy + třeba sauna a vyšlo by to cca o 1000,– dráž. Takže, né vždy je sleva to nej..

7. 4. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Simona

Kvalita ubytování byla celkem dobrá. Spolehlivá WiFi. Parkování před chatou. Lokalita objektu vhodná pro běžkaře, na svahy se musí dojíždět autem cca 1,5 – 3km.

Domluva při rezervaci v pořádku, ale chování paní Dvorské na místě nepřijatelné. Kvalita služeb podprůměrná: plesnivý chléb k snídani, 1 sáček čaje na zhruba 1 litrovou konvici, nekvalitní káva, vařené jídlo sice velmi dobré, ale nepřiměřeně malé porce u večeří a obědů, téměř žádný rozdíl mezi dětskými a dospělými porcemi. V prvním patře je 1 WC na 4 pokoje. Péřové deky a polštáře. Nápoje zkonzumované během obědů a večeří paní Dvorská zapisuje na lístek, který je někde v kuchyni. Útratu zúčtuje na konci týdne, tak nebuďte překvapeni, když zaplatíte 2× více jako my!

Jídelní lístek je vystaven pouze pro večeře, nikoli pro obědy. Když jsem chtěla ráno stornovat oběd, protože měla být koprová omáčka ( den po dni, kdy byl rýžový nákyp ), tak paní přišla s návrhem možnosti změny na hovězí na kmíně, ale už nám neřekla, že budeme platit za obědy 2!! Zálohu ( 280,– Kč ) za odhlášený oběd na další den pro 2 dospělé a 2 děti, mi potom tedy nevrátila.

Vyjádření partnera
Chata Šarlota Před 2 roky

Děkujeme za první nepěkné hodnocení, myslím, že všechna předchozí kladná mluví za vše, stejně tak naše Zeď hostů, která je plná pozitivních a krásných zápisů.
Ano paní přišla zrušit oběd, že koprovou omáčku nikdo nejedí, avšak až v 10 dopoledne, kdy už se oběd vařil. Narychlo jsme tedy vařili jiný oběd, ale co s tou koprovkou ?? Pokud bychom vařili obědy pro všechny hosty, nebyl by to problém, ovšem v tomto turnusu měli všichni polopenze, pouze tato rodina i obědy (2 dospělé a 2 dětské). Vařilo se tedy opravdu jen pro ně. Ostatně u rýžového nákypu s jablky předchozí den také paní tvrdila, že to nejedí a talíře vraceli prázdné a nákyp velmi chválili :-)
Snídaně: plesnivý chléb???? V litrové konvici 2 sáčky čaje vždy, ostatně je to černý čaj a ten je silný. Nekvalitní káva??? Používáme na snídaně rozpustnou Jacobs Crema, zatím nikdo neměl problém. Paní si ovšem samozřejmě mohla objednat espresso. Snídaně stojí 60 Kč a je formou švédského stolu, tudíž neomezená konzumace, espresso stojí ve většině podniků min. 30,-Kč opravdu ho nemůžeme podávat v ceně snídaní. Všichni z oboru jistě souhlasí. Co se porcí jídla týče, většinou hosté ani nedojedí a kdo nemá dost, může si přidat, což také sdělujeme. Považuji to za lepší variantu, než vyhazovat nedojedené talíře. Lístek s konzumací visí u dveří do kuchyně a kdykoliv se na něj může host podívat a nařčení že by paní platila dvakrát tolik naprosto rezolutně odmítám a považuji za hrubou urážku. Mimochodem, když jste paní Boučková platila, mohla jste se proti částce ohradit. A probrali bychom to položku po položce. Péřové peřiny máme a i z dutého vlákna. Výběr tedy je. Ostatně nevím co se ve vašem pokoji dělo, ale roztrhaný polštář a peří po celé místnosti - to jsme tu ještě neměli :-) A co se týče WC, na našich stránkách je přesné rozložení penzionu. Tedy přízemí dámské sprchy, dámské toalety, pánské sprchy a pánské toalety. Patro jedna společná toaleta a koupelna s vanou. Všechny tyto sociálky jsou společné pro celý penzion. Pokud je tedy toaleta v patře obsazená, k toaletě v přízemí je to 10 schodů a 3 metry cesty. Nevadí, jen mě mrzí, že jste nám děkovala za příjemný pobyt a nebyla jste schopna mi říct do očí co se vám nelíbí. Mějte se moc hezky. Dvorská
PS: na sjezdovku je to 10 minut pěšky (tanvaldský špičák II), paní asi jezdila na tanvaldský špičák I a i tam se dá dostat pěšky, na dvojce vyjet nahoru a přejet na jedničku a zpět stejně. No a nazpátek k chatě zase pěšky, ale je to do kopce :-) samozřejmě že autem je to pohodlnější, ale cesta vede okolo, pěšky se jde zkratkou napřímo :-)
Na závěr bych se chtěla zeptat v jakém smyslu bylo mé chování nepřijatelné? Hluboce se mě to dotýká, jsem známá tím, že jsem vždy veselá a milá. Přiznám se, že toto hodnocení mě velice ublížilo. Přeji vám milá paní hezký život bez umělého vyhledávání problémů, bude vám lépe na duši

22. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Barbora

Sympaticky penzion, vecere vyborne, privetiva pani domaci. Bylo to fajn

5. 12. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ilona

nádherné, poklidné ubytování, velmi milá paní majitelka, výborné jídlo a k tomu všemu super počasí!

18. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Luboš

Příjemné prostředí, výborná kuchyně prostě není co vytknout. Všem doporučuji.

11. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (2)