Chata Šarlota

Desná, Mariánská hora 203

O nás

Horská chata Šarlota je koncipována jako rodinný horský penzion. Poskytuje svým hostům zázemí pro letní i zimní dovolené. Nabízí ubytování v pokojích po 2 až 4 lůžkách. Chata má tři podlaží ve terých naleznete 8 útulných pokojů, nově zrekonstruovaná sociální zařízení, vlastní restauraci, bar pro kuřáky, lyžárnu/ místnost pro uskladnění kol, dětský koutek a v letních měsících ohniště s posezením a zahrádku pro příjemné posezení. Chata má také své vlastní parkoviště.

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Chata Šarlota
Mariánská hora 203, Desná, 46843 (zobrazit na mapě)

Chata Šarlota

Mariánská hora 203, Desná

Zobrazit na mapě
Check in od 16:00 – Check out do 14:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Vlastní restaurace
Kolárna
Lyžárna
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Pavel

S odstupem času můžu říct že není nic co bych mohl napsat že se mi opravdu líbilo. Snad jen samotná dovolená a klid od práce.

Ubytování v rámci cenové hladiny dobré. Snídaně stále to samé + když něco došlo tak už to prostě nebylo. Večeře – výběr z jednoho jídla – dokup za 80,–, hodnota nekde mezi 30–40,–, kdybych nedojídal po přítelkyni, byl by hlad :) Určitě jsou v této lokalitě lepší možnosti i když třeba za trochu více peněz. V penzionu kousek pod námi byl výběr z 3 druhů jídla + možnost bezlepkové stravy + třeba sauna a vyšlo by to cca o 1000,– dráž. Takže, né vždy je sleva to nej..

Simona

Kvalita ubytování byla celkem dobrá. Spolehlivá WiFi. Parkování před chatou. Lokalita objektu vhodná pro běžkaře, na svahy se musí dojíždět autem cca 1,5 – 3km.

Domluva při rezervaci v pořádku, ale chování paní Dvorské na místě nepřijatelné. Kvalita služeb podprůměrná: plesnivý chléb k snídani, 1 sáček čaje na zhruba 1 litrovou konvici, nekvalitní káva, vařené jídlo sice velmi dobré, ale nepřiměřeně malé porce u večeří a obědů, téměř žádný rozdíl mezi dětskými a dospělými porcemi. V prvním patře je 1 WC na 4 pokoje. Péřové deky a polštáře. Nápoje zkonzumované během obědů a večeří paní Dvorská zapisuje na lístek, který je někde v kuchyni. Útratu zúčtuje na konci týdne, tak nebuďte překvapeni, když zaplatíte 2× více jako my!

Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.