Penzion Vinařství Přítluky

4,6 / 5 (215 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Moc pekne prostredi, luxusni jidlo a vino. Hodne dobra byla i degustace, pekne pripravena a prednasejici pan byl skutecne odbornik a dobry vypravec. Urcite se zde zastavim nekdy priste.“

Dnešní nabídky Penzion Vinařství Přítluky

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Penzion Vinařství Přítluky

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dana

Moc pekne prostredi, luxusni jidlo a vino. Hodne dobra byla i degustace, pekne pripravena a prednasejici pan byl skutecne odbornik a dobry vypravec. Urcite se zde zastavim nekdy priste.

23. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Věra

Krásné prostředí, příjemná obsluha, výborná vína.
Nebyli jsme zde poprvé a určitě ani naposledy. :-)

18. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Věra

Krásné prostředí, příjemná obsluha, dobrá vína. Nebyli jsme zde poprvé a určitě ani naposledy. :-)

18. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Milan

Restaurace a polopenze je jediné co se nám na pobytu v tomto penzionu líbilo včetně skvělé obsluhy. Samozřejmě okolí jsou Vinohrady a rozhledna to je úžasné. Dvě hvězdy dávám jen z důvodu výborné restaurace.

Penzion vypadá na první pohled krásně, ale pokoje jsou tak maličké, že se tam sotva vejde dvojpostel a nemáte takřka jak projít okolo. Koupelna také malinká sotva se v ní člověk otočí. Konstrukce penzionu je zřejmě dřevostavba a sám drokarton, protože kamkoli se hnete tak to všude vrže – příšerné. Aniž by jste chtěli slyšíte naprosto zřetelně ze sousedního pokoje úplně vše – příšerné. Degustace nic moc a vína podprůměr. Už nikdy více.

11. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Frantisek

Ubytování, snídaně, tříchodová večeře i řázená degustace v naprostém pořádku. Jednu hvězdu jsem ubral za odpolední a večerní obsluhu ve vinném šenku. Šíproká Růženka by snad byla rychlejší než slečna, která se nás pokoušela obsluhovat. A možná ještě jedna drobnost. Jelikož jsme oba kuřáci, dopřávali jsme si naší „kratochvíli“ venku, což problém není. Problém ovšem je, odhodit jakýkoliv odpadek, nejen nedopalek. V celém areálu není jediný odpadkový koš či cokoliv, co by jej připomínalo, takže na nedopalky jsme si našli kanálovou vpusť, zřejmě jako mnoho jiných, což bylo zřejmé na první pohled pod rošt kanálu a ostatní odpadky nejdříve do kapes a poté do koše v pokoji.

4. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (97)

Podobné podniky