Kategorie

Fara Rančířov

4,4 / 5 (602 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše naprosto úžasné… Předčilo to naše vysoké očekávání!“

Hotel Fara Rančířov**** se nachází v krásné krajině Vysočiny v okolí hned několika památek UNESCO. Nabízí komfortní ubytování, sportovní aktivity i odpočinek v hotelovém wellness, ale hlavně spoustu dobrého jídla a pitiva.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Fara Rančířov

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Adriana

Vše bylo perfektní, krásné prostředí, milý a velmi ochotný personál, bazén i vířivka se saunou byl skvělý relax po výletech, vyřádily se hlavně děti. K jídlu nemáme jedinou výtku – kuchyně skvělá, velký výběr pro dospělé i děti (teplý i studený bufet) a všeho bylo vždy dost i když jsme poslední den přišli na snídani hodně pozdě.

29. 8. 2016
Užitečné? Ano
Eliska

– maximální vstřícnost k dětem (přístup, k dispozici dětské židličky, hřiště, dostali jsme klidný pokoj v přízemí)
- super bazén a teplá vířivka
- výborná kuchyně

30. 8. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

Příjemný personál, vynikající kuchyně, klidné a příjemné prostředí. Vhodne i pro rodiny s dětmi. Rádi se někdy vrátíme.

Není co vytknout.

27. 8. 2016
Užitečné? Ano
Honza

Dobrá kuchyně, čisto na pokojích, dobře zařízená koupelna.
Až na výjimky personál ochotný, milý, nicméně ne vždy pohotový a rychlý.

Neskutečné problémy s ubytováním. Ještě jsem nezažil, abych se musel dohadovat s recepční na téma ubytování své dcery věku 10 let na přistýlce. Bylo mi řečeno, že bude spát s námi na postelích, že je to běžné… Až po nepochopitelném rozhovoru na téma přistýlky, věk dítěte se tedy recepce uvolila hledat řešení přistýlky v podobě modernější verze spartakiádního lehátka. Pro mě šokující zjištění, které se může vyskytnout pouze v ČR a ještě k tomu u 4* penzionu!!!!!

K negativním jevům přispěla ještě skutečnost, že jídlo bylo sice dobré – nicméně jeho množství nedostatečné. Pokud jste přišel v pozdější době na snídani nebo na večeři, byl výběr a zejména množství jídla jaksi velmi omezený…

Souhrnem bych tedy dodal – obecný trend všech hotelů a penzionů je jasný. Nedokážeme přes léto naplnit své ubytovací kapacity, hledáme možnosti, jak tuto situaci vyřešit a tak uděláme zajímavé slevové akce, které přilákají zejména rodiny s dětmi. Bohužel v drtivé většině jde o případy, kdy ne vše bude fungovat na 100%. Bude na vás pohlíženo nikoliv jako na bohatého zahraničního hosta, který rád utratí nějakou tu korunu, ale na Čecha, který obsadil místo v hotelu, ale bohužel zisk je z něho malý – tudíž je to klient druhé kategorie. Proto abychom uspořili a nějaký zisk vykázali, budeme hledat nějaká úsporná opatření (horší typ ubytování, strava dobrá ale ne tak velké množství nebo výběr atd.)

17. 8. 2016
Užitečné? Ano
Michal

Vše naprosto úžasné… Předčilo to naše vysoké očekávání!

23. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (268)

Podobné podniky