Fara Rančířov

4,5 / 5 (698 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ubytování a obsluha.“

Hotel Fara Rančířov**** se nachází v krásné krajině Vysočiny v okolí hned několika památek UNESCO. Nabízí komfortní ubytování, sportovní aktivity i odpočinek v hotelovém wellness, ale hlavně spoustu dobrého jídla a pitiva.

Dnešní nabídky Fara Rančířov

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Fara Rančířov

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pavlína

Snídaně bufetvé, bohaté.
Klid
Příjemný personál

Na pokoji horko nebyl větrák.
A lampička aspoň jedna by se hodila.
A nebyla nám nabýdnuta kola co jsou psaný na wouchru

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Juramatal

Ubytování a obsluha.

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Věra

Relax a doslova hostina v krásném prostředí hotýlku, který se nechá srovnat se zahraničními. Vše zmodernizované a špičkově vybavené.

18. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Iveta

Krásné prostředí, hezké pokoje, super wellness a pochvala hlavně za obsluhujícího a vždy usměvavého číšníka :). Jistě se brzo vrátíme.

Nefungovalo wifi

18. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mario

Čisté interiéry, dodržení dohodnutých parametrů objednávky na smluvený termín. Bazén v přízemí hotelu, pěkné tiché, klidné prostředí hotelu i v jeho bezprostřední blízkosti. Mladý číšník, který nás 3. dne obsluhoval chválím pro jeho upravenost a profesionální chování, přístup k zákazníkovi, dáváme jako vzor zbytku personálu. Parkování u hotelu zdarma.

Absence i odpovědi personálu na pozdrav, tvrdší matrace na postelích, některé položky z večerního menu se dojídají v menu ranním, kdo si přispí, musí počítat s tím, že bufet především v sortimentu salámů bude již takřka spotřebován a nedoplněn. U personálu hotelu se 4* bych očekával větší vstřícnost, profesionalitu ve vystupování, často jsme pociťovali problém s odpovědí na pozdrav, natož pozdrav. Nefunkční vířivka, parní sauna, absence personálu u bazénu. Na dotaz na playstation nám bylo sděleno, že nikdo neví kde je, takže nic :-(. Pro děti spíše nedoporučuji, mám na mysli večerní stravování dětí. Hotel by si zasloužil opravy jak v interiérech, tak v exteriéru.

13. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (327)

Podobné podniky