Fara Rančířov

4,4 / 5 (951 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborné chování personálu, krásné ubytování a dobré jídlo“

Hotel Fara Rančířov**** se nachází v krásné krajině Vysočiny v okolí hned několika památek UNESCO. Nabízí komfortní ubytování, sportovní aktivity i odpočinek v hotelovém wellness, ale hlavně spoustu dobrého jídla a pitiva.

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Fara Rančířov

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Tomáš

Výborné chování personálu, krásné ubytování a dobré jídlo

Nenašel jsem wifi a tvrdé postele…

12. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Helena

Jídlo, jídlo, jídlo!! Kdyby se pobyt prodávat jako gurmánský, byly bychom spokojeni na 100%. Snídaně i večeře velmi bohaté, ačkoliv i večeře jsou bufetové, tak nabídka je opravdu na úrovni. Vyzkoušeli jsme i jídla z menu a také byla výborná. Ceny odpovídají. Škoda, že za dobu pobytu byla restaurace dvakrát zavřena, a nevěděli jsme dopředu, museli jsme jet na jídlo jinam ve dnech, kdy jsme plánovali lenošit.
Pokoj jsme měli k silnici, ale byl relativně klidný, určitě lepší než nad zahrádkou restaurace.
Bazén jsme využili málo, pro děti byl vcelku dost studený, v parní kabině bylo cosi nepříjemného cítit a nemyslím, že by to bylo aroma bylin. Kdybychom jeli kvůli wellness, bylo by to velké zklamání. Dětská herna není moc vybavená, je to spíš koutek, během pobytu se přesunula do větší konferenční místnosti, kde bylo více místa. Také okolí není nijak uchvacující, rozhodně ne, pokud chcete odpočívat u hotelu, chybí aspoň kousek zahrady nebo lehátka. Nicméně cílů výletů v okolí je dost a celkově se nám pobyt líbil.

Po celou dobu pobytu nám na pokoji téměř netekla teplá voda, na přívod horké vody byl napojen záchod, ve sprše bylo při příjemné teplotě tlak úplně minimální. Přístup zaměstnanců recepce nebyl nijak oslňující a měli jsme pocit, že to nikoho nezajímá, sami od sebe s námi nekomunikovali. O předběžně slíbenou refundaci jsme se museli při odjezdu aktivně přihlásit, jinak by nebyla.

11. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Personál včetně maséra byl velmi milý a příjemný. Jídlo vynikající a prostředí hotelu čisté a příjemné. My určitě doporučujeme!

Jediné co bych vytkla, byla znuděná dívenka, která vedla koně na vycházce. Ale to není vina hotelu.

11. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Cshshk

Nešlo využít wellness kvůli kterému jsme kupovali voucher.

10. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
D

Prostředí, personál, nejúžasnější jídlo

tvrdé matrace

9. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (456)

Podobné podniky