Kategorie

Fara Rančířov

4,4 / 5 (561 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Celkový přístup personálu ;-) Nic nebylo problém! I když jsme (kvůli neodkladnému vyřizování) přijeli pozdě, přivítal nás noční recepční Honza a servírka Pavla nám nabídla sýrový talíř, protože kuchař už bohužel odešel… a celou dobu našeho pobytu se o nás vzorně starala ;-) Další velká pochvala patří paní Ivě z recepce, která nám vždy dobře poradila, kam jít na výlet a ochotně nám vyhledala spoje a další informace, které jsme potřebovali. A samozřejmě velký dík oběma kuchařům, Petrovi a Karlovi, za výborné jídlo po celý náš pobyt – nezapomenutelný je jejich salát s kozím sýrem ;-) i když jsme jeli na husu (svatomartinský pobyt), cpali jsme se hlavně zeleninou… třeba ta lehce grilovaná v bohatém snídaňovém bufetu byla opravdu mňam! A pozvání od kuchaře na svařák, který byl pro hosty připraven na recepci, taky nedostáváme denně ;-) Úžasné byly i snídaňové čaje, které jsme si mohli připravit do stylových konviček a pěna na capucinu se dala mlsat jako dezert…prostě paráda! Ve wellness jsme si taky užili a prohřáli si kosti v tom sychravém počasí co zrovna bylo ;-) Co víc dodat? Byli jsme moc spokojení a máme v úmyslu se sem opět vrátit a užít si to ještě jednou a tentokrát déle, příp. navštívit jiný resort z jejich nabídky – kuchař doporučuje zámek Čechtice ;-)“

Hotel Fara Rančířov**** se nachází v krásné krajině Vysočiny v okolí hned několika památek UNESCO. Nabízí komfortní ubytování, sportovní aktivity i odpočinek v hotelovém wellness, ale hlavně spoustu dobrého jídla a pitiva.

Dnešní nabídky Fara Rančířov

Hodnocení podniku Fara Rančířov

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eliska

- maximální vstřícnost k dětem (přístup, k dispozici dětské židličky, hřiště, dostali jsme klidný pokoj v přízemí)
- super bazén a teplá vířivka
- výborná kuchyně

30. 8. 2016
Užitečné? Ano
Adriana

Vše bylo perfektní, krásné prostředí, milý a velmi ochotný personál, bazén i vířivka se saunou byl skvělý relax po výletech, vyřádily se hlavně děti. K jídlu nemáme jedinou výtku - kuchyně skvělá, velký výběr pro dospělé i děti (teplý i studený bufet) a všeho bylo vždy dost i když jsme poslední den přišli na snídani hodně pozdě.

29. 8. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

Příjemný personál, vynikající kuchyně, klidné a příjemné prostředí. Vhodne i pro rodiny s dětmi. Rádi se někdy vrátíme.

Není co vytknout.

27. 8. 2016
Užitečné? Ano
Honza

Dobrá kuchyně, čisto na pokojích, dobře zařízená koupelna.
Až na výjimky personál ochotný, milý, nicméně ne vždy pohotový a rychlý.

Neskutečné problémy s ubytováním. Ještě jsem nezažil, abych se musel dohadovat s recepční na téma ubytování své dcery věku 10 let na přistýlce. Bylo mi řečeno, že bude spát s námi na postelích, že je to běžné... Až po nepochopitelném rozhovoru na téma přistýlky, věk dítěte se tedy recepce uvolila hledat řešení přistýlky v podobě modernější verze spartakiádního lehátka. Pro mě šokující zjištění, které se může vyskytnout pouze v ČR a ještě k tomu u 4* penzionu!!!!!

K negativním jevům přispěla ještě skutečnost, že jídlo bylo sice dobré - nicméně jeho množství nedostatečné. Pokud jste přišel v pozdější době na snídani nebo na večeři, byl výběr a zejména množství jídla jaksi velmi omezený...

Souhrnem bych tedy dodal - obecný trend všech hotelů a penzionů je jasný. Nedokážeme přes léto naplnit své ubytovací kapacity, hledáme možnosti, jak tuto situaci vyřešit a tak uděláme zajímavé slevové akce, které přilákají zejména rodiny s dětmi. Bohužel v drtivé většině jde o případy, kdy ne vše bude fungovat na 100%. Bude na vás pohlíženo nikoliv jako na bohatého zahraničního hosta, který rád utratí nějakou tu korunu, ale na Čecha, který obsadil místo v hotelu, ale bohužel zisk je z něho malý - tudíž je to klient druhé kategorie. Proto abychom uspořili a nějaký zisk vykázali, budeme hledat nějaká úsporná opatření (horší typ ubytování, strava dobrá ale ne tak velké množství nebo výběr atd.)

17. 8. 2016
Užitečné? Ano
J

velmi vstřícný a milý přístup personálu

celkové vybavení hotelu neodpovídalo 4* standardu

28. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (248)

Podobné podniky