Hodnocení podniku Hotel Lesana

4,3/5 (1 940 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Nikola

dojem paneláku, nebo lepší ubytovny..
pokoje špinavé, oprýskané..
welnes malé „30 lidí“ na jeden bazén a 2 výřivky..

18. 12. 2018
Dagmar

hotel je krásný, všude dřevo, hezká příroda

čistota katastrofa, koupelna nebyla umytá a celý hotel je ušmudlaný, nánosy prachu všude

5. 9. 2018
vaclav

Vše dle objednávky splněno. Slušná kuchyně.

Hotel je perfektně propagován, nafocen. Jedná se o lepši ubytovnu a pokud je někdo trochu náročnější, rozhodně se vyhněte nákupu tohoto voucheru. Wellness je naprosto nepoužitelný, kapacitně nedostačující, v podstatě k ničemu.
V pokojích nelze regulovat teplota, měli jsme přetopeno, bez výtahu – hotel má 4 patra, zpoplatněné Wi-Fi na pokojích. Příště se hotelu obloukem vyhnu a radši si odpočinu doma…

17. 12. 2017
Thorr

Okoli hotelu. Vstricny presonal na recepci a na useku uklidu.

Hodne spatna obsluha v restauraci. Vyber jidel a zpusob podavani veceri. Kuchyne samotna, nic moc…

6. 1. 2017
Nikola

Poloha hotelu

Bohužel problémy už od začátku. Na recepci pro nás neměli připravený router ačkoliv jsme si předem rezervovali internet na pokoj. Pokoj malý, s úklidem si tu hlavu nelámou. Podlaha špatně vytřená, pod nábytkem velké vrstvy prachu. Stolek a stojan na oblečení na rozpadnutí, pavučiny po zdech, uražené rohy a lišty, koupelna rozhodně taky nepůsobila čistě nemluvě o černých flecích okolo okna. Na pokoji zima, kterou po požádání vyřešili zaprášeným přímotopem. Jídlo spíš podprůměrné a bez velkého výběru.. Z prostředí i služeb jsme byli hodně zklamaní, nikomu bych nedoporučila.

25. 12. 2016
Olga

moc pěkné wellness, dobré jídlo

špinavé povlečení, špína v koupelně, uklidové prostředky raději sebou, staré vybavení, obsluha při večeři se vás min 10 krát přijde zeptat, zda je vše v pořádku, což působí opačným způsobem až nepříjemně.

16. 12. 2016
Dvorakova

Dětský koutek – pěkný, ale vhodnější pro děti 3+

Fotky pokojů bohužel neodpovídali tomu v čem jsme byli ubytovaní – výbavy pokojů špatná, vybavení staré nebo dost poničené, nebo chybělo úplně. Wellnes pěkné, až na to že prototroud nešel, a sauny byli vyhřívány až dost pozdě, krylo se to s večeří – špatně zvolený čas pro možnosti hostů – asi výhodnější pro hotel :(

18. 2. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.