Kategorie

Zámecký hotel Mostov

3,6 / 5 (159 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Super pohoda, personál se moc snažil a dobré jídlo. Hezký bazén i sauna.“

Zámecký hotel

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí

Hodnocení podniku Zámecký hotel Mostov

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Amit

Realita oproti fotkám byla úplně jiná

25. 11. 2016
Užitečné? Ano
Chlapplus

Super pohoda, personál se moc snažil a dobré jídlo. Hezký bazén i sauna.

V té druhé budově jsme slyšeli sousedy, jako by měli postel vedle nás.

21. 11. 2016
Užitečné? Ano
Jirkop

Co se týče vzhledu je to hezký zámek, některé vnitřní prostory jsou původní, v restauraci a na chodbě krásná kachlová kamna, dřevěná podlaha, dřevěný zdobený strop, prostě zámek...,co se týče jídla tak snídaně byla super, obsluha restaurace příjemná, na recepci mi přišly jako puberťáci. Masáž byla velice příjemná, ale krátká.

Hezký zámek, ale velice ZANEDBANÝ, v našem pokoji bylo vidět, že tam zatékalo, byl sice vymalovaný ale šíleně, natřely koberce i okna, pavučiny na stěnách. Zvenku padající omítka, přišlo mi, že se v celém zámku vůbec neuklízí...a na opravy asi nejsou vůbec peníze...např. v restauraci byly opraveny parkety na podlaze stylem 2 vruty, které ani nebyly zapuštěny ani nijak natřeny aby nebyli vidět...a takových to oprav a nedodělků je tam hodně Oproti snídani večeře nic moc a hlavně nemožnost si vybrat jídlo, ale aspoň se trefily.
Nebylo to nejhorší, ale vracet se tam nebudu.

6. 11. 2016
Užitečné? Ano
Milajaja

Všechno, skvělý personál i služby...

Ne, vše super...

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Lucie

Nic

Celkově prostředí a pokoj vypadal úplně jinak než je prezentováno. I přes dodané námitky k pokoji,které byly vzneseny a bylo nám řečeno,že druhý den nám bude nabídnut jiný pokoj, druhý den se tak nestalo. Večeře při svíčkách byla jedna svíčka,která dvakrát spadla partnerovi do jídla a napotřetí nám přinesli čajovou svíčku. Na otázku proč u jiných stolů, kde seděli němečtí hosté jsou svícny a my máme čajovou svíčku nám nebylo odpovězeno. Při příjezdu jsme si dali k obědu lívance v tzv. místní restauraci. Tvrdé,zároveň nedodělané a připálené. Nejlepší je,že číšník sám přiznal,že o tom ví, že se to jíst nedá. Jídlo podprůměr. Čistota okolo bazénu také nic moc. V porovnání s jinými pobyty za stejnou cenu za nás velký palec dolů !!!

8. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (69)

Podobné podniky