Hodnocení podniku Penzion Valevil

4,4/5 (198 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michaela

Prijemny a ochotny majitel. Dobre jidlo.

Snidane az v 8, vecere uz v 18h.

Vyjádření partnera
Penzion Valevil Před 2 měsíci

Nerozumim. Snidane jsou 8-9.30.Vzhledem k tomu,ze obchod s pečivem otvírá v 7-7.30 a musím jet i na další nákupy , tak dříve ji skutečně nejsem schopen podavat.Vecere je v 18.00, protože to takto chtěla většina hostů co ke mě jezdí. Mám malý penzion a vzhledem k tomu, že vaříme průměrné 15 jídel a děláme je čerstvá, což je vidět na hodnocení naší kuchyně, nebudu je ohřívat na 3x.

10. 9. 2018
Jitka

Super komunikace s majitelem, vstřícné jednání, výborná kuchyně, jen škoda že restaurace je otevřena až večer

Vyjádření partnera
Penzion Valevil Před 6 měsíci

V dubnu a do 30.5. je pro veřejnost zavřeno.Je mimosezóna a musím udělat nezbytné opravy a jarní práce na objektu.Vzhledem k tomu jsme obsluhovali jen naše hosty.Otevíráme večer , ale všechny při příjezdu upozorňuji,že když se odpoledne vrátí ze svého denního programu,tak mě stačí odchytit a nebo zavolat a rád je obsloužím.Pouze nemám čas sedět v restauraci a čekat na objednávku 2 piv a nebo kávy.....Mnoho klientů této možnosti od zimní sezony využilo.Děkuji za pochopení.

9. 5. 2018
Beata

výborná lokalita a personál

19. 11. 2017
Jandoh001

Bezvadné ubytování v apartmánu, jako v bytě s předsíní, obývákem, ložnicí, kuchyní a příslušenstvím. Personál ochotný, dobrá domluva při objednání.

Nejsou k dispozici ručníky, které jsme na žádost dostali, vzhledem k blízké stavbě špatná příjezdová cesta, výběr ze 3 jídel z důvodu malé obsazenosti.

Vyjádření partnera
Penzion Valevil Před 10 měsíci

O tom,že ručníky neposkytujeme se píše na našich stránkách.Ale v době Vašeho pobytu už byly objednány a budu je poskytovat.Příjezdová komunikace jak jsem informoval i na FCB je právě ve výstavbě a bude zcela nová.Pokud máme ubytováno méně jak 10 osob ,tak skutečně děláme výběr ze 3.jídel. Rozumní klienti to jistě pochopí.

2. 10. 2017
Petr

Ubytování se nachází v novostavbě, takže krásné. Přístup pana majitele výborný. Strava domácí a vynikající.

Pokoje by zasloužily trošku více čistoty – žebříkový radiátor v koupelně byl značně ušpiněn. Celkový dojem trošku pokazilo, že přes den neteče teplá voda – takže umýt si třeba nádobí po odpolední kávě nebo se jít zahřát do sprchy, když přijde člověk odpoledne prochladlý z venku, to bohužel nebylo možné. Vychytali jsme bohužel chladné počasí a pan majitel odmítl zatopit – venku bylo pod +10 st., takže docela chladno a i když je stavba zateplena, na pokojích byla zima. Někteří ubytovaní žádali pana majitele o zatopení, ten však tomuto nevyhověl. Jediná možnost tedy byla zatopit si v žebříku v koupelně, avšak logicky tak prostorné apartmány jeden radiátor nevytopí. Z těchto důvodů dávám průměrné hodnocení.

Vyjádření partnera
Penzion Valevil Před rokem

Děkuji za hodnocení.Vzhledem k tomu,že jsou tam zmíněné věci,které mě dlouhodobě trápí,tak si dovolím využít možnost odpovědi k vysvětlení i ostatním návštěvníkům.Jsem rád,že stejně jako většina hostů je oceňováno to,že se už druhý rok věnuji jen svému penzionu a není zde žádný provozní,ale většinu času majitel.Na celkových výsledcích a spokojenosti klientů se to výrazně odráží.K jednotlivým připomínkám: 1.radiatory jsou znečištěné od věcí co na nich hosté sušili přesto,že jsou na nich instalovány věšáky. Nejde to umýt a proto budou nově přetřeny.Barva je zde měsíc,ale mám vše vyprodáno od 28.4.,takže první dva se budou dělat až 3.10.,kdy jsou dva apartmány volné.
2.Spojím teplou vodu s vytápěním.Začnu známou poučkou-na horách není zima,ale jen špatně oblečení turisté.Prosím všechny hosty,kteří toto budou číst,uvědomte si,že po většinu roku zde bude teplota o 10°nižší než někde v nížině, že zde může pršet a je potřeba si vzít pláštěnky a když zafouká na Stezce v oblacích,tak je tam chladno i vlétě....Problém je širší. Díky spolupráci se slevovými portály jsem zjistil,že na hory jezdí nyní i lidé,kteří s tím nemají mnohdy zkušenosti.Dolní Morava je horské ,dnes celoroční středisko.80% klientů,kteří mě sem přijedou mimo hlavní sezony je z Prahy a Ostravska.My zde nemáme centrální vytápění ani ohřev teplé vody a nikdy mít nebudeme.Ani plyn zde asi nikdo nedovede.To znamená,že veškerou energii musíme vyrobit.Na teplou vodu mám bojlery s obsahem 450 l,což stačí i v zimní sezoně.Pokud má ale někdo představu,že po příchodu z venku je možné používat sprchu k zahřívání,tak vypustí teplou vodu všem ostatním.A i když je zde elektrický ohřev,tak ve špičce pochopitelně nejede a musí se počkat až se dohřeje.V září,to ale i tak není možné.Tam je problém v tom,že se musí nechat voda chvíli odpustit,protože máme zavřeno přes den a nikdo ji nepouští od snídaní.Topná sezona není 10 měsíců v roce.I tak jsem 3x v září topil,protože zde byli malé děti a teplota skutečně výrazně poklesla. Rozhodně ,ale i v zimě topíme na normovou a doporučovanou teplotu 20°C. To,že je u nás dost lidí zvyklých si doma přetápět a žije v nezdravých 25° nechci jako stavař vůbec podporovat. I tak mě dokáží hosté v zimě pomocí radiátoru v koupelně udělat z apartmánu saunu a to až tak,že při jejich odchodu teče voda po oknech a v rozích se objeví plíseň. Přitom by stačilo si každé ráno aspoň trochu vyvětrat....Naposledy jsem topil tento víkend a zatímco na jednom apartmánu bylo zabedněno ještě si přitápěli,tak na jiném si hosté větrali. Prostě bohužel se nedokáži zavděčit v tomto všem.

30. 9. 2017
Mylo

Oblast kde se penzion nachází.

Vyjádření partnera
Penzion Valevil Před 2 měsíci

Evidentně máte problém.Jestli ve stejnou dobu dají ostatní tři apartmány hodnocení za 5 hvězdiček,tak není chyba na mé straně,ale ve Vás.Pokud máte jakoukoliv připomínku,je potřeba se vyjádřit na přímo a na místě. Ale v tomto případě zřejmě je potřeba abych se vyjádřil i já: ta fotka pana Zemana s nápisem,že není můj president na té stěně zůstane, dokud bude ,bohužel pro tento národ, v této funkci. Upozornění vedle vstupu, že komunisté a fašisté, mají navštěvovat podniky svých soukmenovců, tam bude také , dokud budu majitelem penzionu. V mém věku své celoživotní názory nehodlám měnit, ani kvůli nějakému hodnocení. S úctou- majitel, Petr Vahala

22. 9. 2017
Iva

skvělé možnosti vyžití pro dospělé i pro děti
dobrá kuchyně
vstřícný majitel

mravenci v kuchyni :) naštěstí jsme si je domů nedovezli

28. 5. 2017
Kocicka

Průměr…

Průměr…

21. 5. 2017
Jitka

Celkem pekne ubytovani a dobre jidlo.

V dobe, kdy jsme se ubytovali, tak byla jeste poradna zima. Venku bylo 16 stupnu a na apartmanech asi ne o moc vice. Kdyz jsme se ubytovali, tak se vsude vetralo a vsude byla silena zima. Majitel nas upozornil, ze nesmime topit v krbu, ze nefunguje. Kdyz jsme zjistili, ze je vsude podlahove vytapeni, tak jsme ho poprosili, zda by nam zatopil, ze je tam opravdu silena zima (i chlapum). Na to nam vsak bylo sdeleno majitelem, ze on uz topit nebude, ze mu uz topna sezona skoncila. To nas dost prekvapilo, ale nechteli jsme se nechat odbyt. Nalehali jsme, ale nepomohlo to. On prece nebude topit v celem penzionu, to by ho stalo moc penez. A kdyz prijdete z vyletu, promrzli, tohle vam urcite neprida. Prvni den (kdyz to bylo nejhorsi) jsme tak byli nuceni byt na ubytovani v bundach.

Vyjádření partnera
Penzion Valevil Před 2 roky

Je mě líto,ale je potřeba si uvědomit,že jedete na hory.Vzhledem k tomu,že se hosté střídají v této chvíli po dvou dnech,tak v rámci úklidu musíme pochopitelně i vyvětrat.Objekt je ovšem výrazně zateplen a dobře akumuluje teplo,takže problém mohl vzniknout skutečně jak uvádíte jen při příjezdu.Bohužel se zřejmě stalo,že 18-20°C,na které je objekt navržen bylo pro Vaši skupinu málo. Druhý den bylo 23° ve stínu,takže zřejmě již vše bylo v pořádku. Byli jsme ovšem vyprodáni a byli jste jediní,kteří s tímto měli problém.

14. 5. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.