Kategorie

Wellness & Congress Hotel Dvořák****

4,4 / 5 (154 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „krásný hotel, výborné jídlo, perfektní počasí. Co víc si přát, moc pěkně prožitý víkend“

Dnešní nabídky Wellness & Congress Hotel Dvořák****

Hodnocení podniku Wellness & Congress Hotel Dvořák****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

- pěkné pokoje

- v rámci voucheru "1× neomezený vstup do wellness (bazén, sauna) pro 2 osoby (neomezený wellness vždy od 10:00 do 16:00, nutná rezervace)": wellness jsme tedy rezervovali od 13h do 16h, dle pokynů na voucheru.
Nicméně pak nám bylo oznámeno, že nám byl přidělen pouze čas od 14h do 15h. Tuto službu nám tedy hotel využít neumožnil.
- kvalita wellness: chyba byla, že nám nepřišlo divné, že hotel nemá na webu fotografie z wellness = obyčejná sauna s "relaxační" místností se 4 lehátky, je zde zima a místy cítit plíseň; na webu bylo uvedeno "600 m2 wellness" = ve skutečnosti cca 500 m2 chodeb, než dojdete k malé šatně a malému bazénu, který má socialistický ráz
- strava: snídaně ok, večeře bohužel v rámci voucheru bez možnosti výběru a bohužel chuťově nic extra - např. hovězí krk nebo králík, což jsou zrovna jídla, která ne úplně každý jí bez výhrad, polévka s absolutně tuhou zeleninou, která byla do polévky pravděpodobně nasypána z mrazáku těsně před podáváním
- restaurace: v hotelu se často pořádají konference atd., a tak pěkná restaurace La Cave bývá uzavřena pro soukromou akci; bohužel na voucheru není uvedeno, kde bude večeře
probíhat, nicméně jsme předpokládali, že bude v restauraci La Cave. Večeři jsme si včas rezervovali. Bohužel celá naše rezervace byla přesunuta do konferenční místnosti, která ani trochu neodpovídá představě slavnostního večera, který jsme tam měli v plánu prožít. Místnost pod zářivkami, bez hudby, vhodná opravdu jen na konference.
- lobby bar: zde jsme se snahou dát si kávu neuspěli, obsluha nikde a ochota personálu nula

Celkově bych ráda shrnula náš pocit: v tomto hotelu zákazník pocítí, že je "pouze slevomatový" zákazník, což není hezký pocit a určitě se do hotelu již nikdy nevrátíme. Tento pocit umocňuje i určitá snaha hotelu o "nízkonákladovost", co se týče ubytování, byť pokoje jsou krásné. Ať už se jedná o nepřítomnost mini balení hygienických potřeb či prázdný minibar.
Možná jsou to detaily, které ve výsledku ani nevyužiji, nicméně moc přispívají mému pocitu vítaného zákazníka.

Ráda bych uvedla, že jsme byli i na cenově přijatelnějších pobytech s mnohem lepšími službami. Tento byl zakoupen pro významnou událost a bohužel poněkud zklamal. Pokud plánujete pobyt koupit jakožto "wellness pobyt", tak nedoporučuji, wellness opravdu nestojí za to, maximálně 3 rychlá kolečka sauny a pryč....

20. 6. 2016
Užitečné? Ano
Alexandra

I přes některé recenze na webu, které nebyli příliš pozitivní, jsme nakonec byli velmi spokojeni. Kuchyně velmi dobrá, obsluha a personál milí, čísto v hotelu i na pokojích. Dostupnost hotelu do centra vynikající.

Pouze pokoj nevypadá jako na obrázku (ne tak prostorný a světelný). Pokoj bych spíše odhadovala na 3* hotel, ale koupelna velmi pěkná. Každopádně ve finále spokojenost z naší strany.

17. 10. 2016
Užitečné? Ano
Eva

krásný hotel, výborné jídlo, perfektní počasí. Co víc si přát, moc pěkně prožitý víkend

4. 10. 2016
Užitečné? Ano
Sarka

Prijemna obsluha,skvele ubytovani a hned u centra

26. 9. 2016
Užitečné? Ano
Zuzana

Úžasná dovolená, v úžasném městě.

15. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (67)

Podobné podniky