Chateau Goldenstein

Branná, Branná 1

„Ubytování čisté vše v pořádku, personál ochotný, snaží se vyjít vstříc i když potřebují zavřít. Snídaně taky skvělé. Nemám co bych vytkla.“ — Iva, Před 21 hodinami

„Ubytování čisté vše v pořádku, personál ochotný, snaží se vyjít vstříc i když potřebují zavřít. Snídaně taky skvělé. Nemám co bych vytkla.“ — Iva, Před 21 hodinami

O nás

Pobyt v Chateau Goldenstein je jedinečný zážitek pro Vás i celou rodinu. Zámek Kolštejn pochází z 14. století a je to je nejvýše položený zámek na Moravě. Na zámku následně žilo 11 rodů. V Chateau Goldenstein se snažíme udržovat pohodu a klid, tak aby se každý host cítil jako doma. Pokoje v našem hotelu jsou vybaveny historickým nábytkem, který dobově skvěle zapadá do našeho zámku. V pokojích se budete opravdu cítit jako v úplně jiném století. Skvělý zážitek pro páry nebo i celou rodinu.

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Chateau Goldenstein
Branná 1, Branná, 788 25 (zobrazit na mapě)

Chateau Goldenstein

Branná 1, Branná

Zobrazit na mapě
Check in od 14:00 do 18:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Prostor není bezbariérový
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
Vlastní restaurace
Domácí zvířata nejsou povolena.
V blízkosti sjezdovky
V blízkosti běžkařské trati
Na venkově
Mapa poboček

Hodnocení podniku

5,0/5 (5 hodnocení)
Iva

Ubytování čisté vše v pořádku, personál ochotný, snaží se vyjít vstříc i když potřebují zavřít. Snídaně taky skvělé. Nemám co bych vytkla.

Anonym

Prostředí zámku se zajímavou historií. Pokoje čisté, útulné, není co vytkout. Personál příjemný, velmi ochotný. Výborná káva. Snídaně se objednávají při příjedu. Vyzkoušeli jsme vajíčka na slanině a lívance. Obojí moc dobré. V ceně voucheru byla i prohlídka zámku s průvodkyní, prohlídka byla velmi zajímavá a průvodkyně super paní. Okolní příroda krásná, doporučujeme naučnou stezku Pod ptačí planinou. Dále nedalekou přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně. Celkově velká spokojenost, v budoucnu se budeme vracet.

Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.