Hotel Baťov

Otrokovice, Tylova 727

„Krásné a klidné prostředí města, kulturní vyžití. V hotelu se moc snažili, jídlo výborné, na snídani dostatečný výběr dle chuti.“ — Renča, Před 5 dny

„Krásné a klidné prostředí města, kulturní vyžití. V hotelu se moc snažili, jídlo výborné, na snídani dostatečný výběr dle chuti.“ — Renča, Před 5 dny

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e-mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Hotel Baťov
Tylova 727, Otrokovice, 76502 (zobrazit na mapě)

Hotel Baťov

Tylova 727, Otrokovice

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Bereme karty
U nás se nekouří
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 150 Kč/noc
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Michaela

v Otrokovicích je spousta vyžití pro rodiny s dětmi: lanáček, Štěrkoviště, Papučárna…ale i nedaleká Lešná, r dny utekly jako voda

hotel je poněkud zastaralý, byl avizovaný výběr ze dvou jídel na večeři, což se nekonalo. Naopak u snídaně možnost jen jedné kávy pro zákazníky Slevomatu. Ne, že bych jich potřebovala pět, ale bylo to zarážející.

Jitka

ubytování, kulturní akce v okolí

pomalý personál, na vše potřebují více času

Renča

Krásné a klidné prostředí města, kulturní vyžití. V hotelu se moc snažili, jídlo výborné, na snídani dostatečný výběr dle chuti.

Hodnocení podniku Hotel Baťov

Hodnocení podniku Hotel Baťov

3,1/5 (169 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michaela

v Otrokovicích je spousta vyžití pro rodiny s dětmi: lanáček, Štěrkoviště, Papučárna…ale i nedaleká Lešná, r dny utekly jako voda

hotel je poněkud zastaralý, byl avizovaný výběr ze dvou jídel na večeři, což se nekonalo. Naopak u snídaně možnost jen jedné kávy pro zákazníky Slevomatu. Ne, že bych jich potřebovala pět, ale bylo to zarážející.

19. 7. 2018
Jitka

ubytování, kulturní akce v okolí

pomalý personál, na vše potřebují více času

17. 7. 2018
Renča

Krásné a klidné prostředí města, kulturní vyžití. V hotelu se moc snažili, jídlo výborné, na snídani dostatečný výběr dle chuti.

16. 7. 2018
Bejbinka

Příjemný personál restaurace.

I když jsme měli dopředu domluvenou dětskou postýlku, tak po příjezdu na pokoji nebyla. Slíbená druhý den dopoledne. Pak výmluvy, že na pokoji není místo (bylo). Nakonec nedodána, protože je to nehygienické???? a když už tak za příplatek (dítě 1,5 roku). Součástí hotelu je i ubytovna. Což nás nijak neomezovalo, ale celkový úklid a pořádek tomu odpovídal. Stačil pohled na recepci, kde je na železné konstrukcí nad hlavou pracovnice nános prachu. Svého času to musel být pěkný hotel. Dnes již spíše ubytovna. Samozřejmě prostředí odpovídá i ceně Voucheru. Hotel vypadá z venku hrozně. Ve vnitřním je to lepší. Na pokoji to s úklidem nepřehání, povlečení čisté. Druhý den večer nešla teplá voda-vypadlí jistič. Stát se může, ráno již v pořádku.

15. 7. 2018
Anonym

Ubytování hodnotím velice průměrně…

Jídlo bylo velice ubohé. Snídaně – pečivo, šunka, rajče, okurek, vejce, možnost si vzít z misky bílý jogurt a marmeládu. Chyběly klasické jogurty v kelímku, více druhů marmelády, žádné sladké buchty, loupáčky apod. Na kávovaru byl nápis, že slevomaté mají nárok jen na 1 kávu. Více bych ani nechtěla, ale už jen tento nápis o něčem svědčí. Na večeři nebyl výběr ze 2 jídel, jak bylo psané na voucheru, ale donesli, co měli a neptali se. Ubytování – snaha o rekonstrukci starého velkého hotelu. Okna nebyla myta dlouhou dobu. Z venku velice zchátralé a zastaralé. Ani pořádné hřiště nebylo v blízkém okolí pro děti. Naštěstí jsme zde jen přespávali.

13. 7. 2018
Borek

Pokolj ve 4.patře s terasou, který jsme dostaly bylo to nejlepší co stojí za zmínku.

Večeře měly být dle voucheru výběr ze dvou jídel dle denní nabídky, ale bylo mi sděleno že Slevomat udává nepravdivé údaje a že hotel nabízí pouze jeden druh servírované večeře, který se dozvíte až při příchodu do restaurace. Dále , teplá voda v koupelně se nedala nazvat teplou ale maximálně vlažnou, takže osprchovat se nešlo ani omylem.

13. 7. 2018
Anonym

Okolí

Jídlo

11. 7. 2018
Hana

Milý a vstřícný personál, dobré jídlo, vyhovující ubytování;v okolí obchody a restaurace🙂

11. 7. 2018
Pavla

Příjemný personál.

10. 7. 2018
Renáta

Co se mi líbilo? Snad jenom ty výlety co jsme si s přítelem udělali sami.

Co se mi nelíbilo? Jedním slovem, HRŮZA…vždy když s přítelem někde jedeme přečteme si recenze, tento rok nevím kde se stala chyba. První dojem s , , hotelu" děs, při příchodu na recepci všude , , divni" lidé, když jsme šli do pokoje hned mi došlo, že ve druhé části hotelu je UBYTOVNA…pokoj byl starší hodně starší, kolem oken plísně, to by ještě nebylo tak hrozné… ve voucheru bylo napsáno výber ze dvou chodů na večeři, hm jasně…první večer jsme dostali špagety polité nějakou omáčkou z konzervy, když jsme se na recepci zeptali jak to tedy je s věčeřemi řekla nám, že paní provozní nedává na výběr, takže to mě fakt naštvalo…snídaně??? raději nemluvit, další hrůza džus který byl zředěný 99% voda, 1%džus…když jsem si poslední večer objednali k večeři MIRINDU, dostali jsme naředěný energetický nápoj+džus, když jsem se ptala, zda to je skutečně mirinda, tak mi servírka ukázala prázdnou skleničku – mirinda ananasová, která měla úplně jinou barvu…nepochopili jsme proč nám to přinesla naleté ve sklenkách, když další stůl měl servis normálně – nápoj + slenička…opravdu tento hotel nedoporučuji…bylo to velké zklamání a také zkušenost za cca. 2 500 Kč jsme mohli být s přítelem někde jinde…opravdu změnit personál a taky zájem o hosty.....hotel Baťov UŽ NIKDY…

9. 7. 2018
Alena

Personál velice ochotný. Jídlo dobré, prostředí klidné a útulné.

7. 7. 2018
Radmila

Výborné ubytování, mimořádně krásné a prostorné ubytování, v hezké lokalitě v blízkosti Štěrkáče. Také lístky na ZOO jsme s radostí využili. Personál byl skvělý, máme výborné zkušenosti se sympatickým panem vrátným. Všichni byli výborní. Kuchař vařil velmi chutně.

Nelíbilo se mi nálepkování: Slevomati, máte nárok jenom na jednu kávu. Snídaně se střídaly dvojí: Jedna byla bufetová – jeden druh sýra, stále tentýž, dva druhy salámu, stále tytéž, černé pečivo nebo med nikdy, prostě každý druhý den totéž. A pak byla snídaně servírovaná – dva chutné párky a s výborně udělaným volským okem, k tomu možnost bufetu – tedy ona marmeláda, ono dvojí pečivo, tentýž bílý jogurt ve stejné misce a tři druhy „ptačího zobu“. Večeře byly tajemstvím – jedno jídlo, výběr žádný, takže dětem by asi bylo moudré nosit večeři s sebou. Možná by bylo lépe navýšit cenu slevové poukázky, než nás nálepkovat a dát nám omezený výběr jídla.

7. 7. 2018
Eva

Byli jsme zde již po druhé a opět maximální spokojenost. Čistý pokoj, příjemný personál, dobré jídlo a jako bonus vstupenky do ZOO. Určitě se zase rádi vrátíme:)

6. 7. 2018
Barbora

Velmi příjemný personál

Večeře byla podprůměrná

5. 7. 2018
Barbora

Jediné co můžeme pochválit je lokalita a vlidny personál. Jinak bohužel vůbec nic. 🙁

Ubytování neodpovida stavu na fotografii – rozbité dveře do pokoje, značně opotřebený nábytek, špinavý shrnutý koberec, v umyvadle špatně odtekajici odpad, odřené zdi. Jídlo – není žádný výběr ze dvou jídel, ale to Vám personál ani nesdeli a rovnou přinesou jídlo na stůl. K večeři neni v ceně piti a to vám personál taky neřekne takže se stalo, že jeden pár odešel a paní číšnice se strašně rozčilovala že to snad není možné. Snídaně měly být podávány od 6:30 do 10:00 a my jsme přišli v 8:00 a byly tam zbytky salámu, sýrů, které vypadaly, že už někdo predzvykal. Rohlíky byly čerstvé ale chleba nevím jak dlouho byl starý. Jinak kafe si SLEVOMATI můžete vzít k snídani Pouze jedno, takže pozor! :) :) :). Takže celkový dojem strašný, a určitě se zde už nikdy nevrátíme.

V příloze posílám fotku našich krásných dveří do našeho pokoje. Obrázek si udělejte sami.

PS: wifi pouze v restauraci, takže si šetřete data :) :) :) :)

4. 7. 2018
Ronald

Jídlo bylo v pořádku, ale nebyl výběr ze 2 jídel, jak bylo slíbené na voucheru. Ubytování odpovídalo fotce. Koupalna pěkná. Hotel je starý, připomínal ubytovnu s 1000 pokoji, přímo z Baťovy doby ‒ ideální pro vášnivé historiky. Vstupné zpětně proplaceno, ale dopředu nás na tuto možnost neupozornili.

Chtěl bych upozornit, že v pokoji lze snadno přijít k vážnému úrazu. Elektroinstalace je žalostná, obnažené dráty přímo napojené na zásuvku volně trčí a při dotyku by člověk v lepším případě přišel k vážným popáleninám ruky. Co by se stalo dětem, které rády na vše šahají, si nechci ani představit. Viz fotka. (Pokoj 300, 1. 7. 2018)

4. 7. 2018
Jakub

Pěkné čisté pokoje, zajímavé okolí, příjemný personál za super cenu.

Stará škola, hotel zaspal dobu.. pokud člověk nemá vysoká očekávání, nebude zklamán

3. 7. 2018
Valášek

Všechno bylo celkem dobré až na jídlo.

Nelíbilo se mi že nás personál oslovoval že jsme slevomati.

2. 7. 2018
Martina

Celkem hezke prostredi okolo i hotelu, sice trochu retro, ale to nam nevadilo. Pokoj (apartman 318) cisty, prostorny, hezky – dve deti 5let se s nami celkem v pohode vyspaly na velkych postelich.
Proplaceni listku do zoo bez problemu.
Jidlo dobre, prijemna a usmevava obsluha.

Skromne snidane. Televize – mene programu.

2. 7. 2018
Jirina

Ochota personálu

1. 7. 2018