VivaYacht s.r.o.

Klučenice, Voltýřov 154

„Perfektní zaškolení a informace během předání lodi. Příjemná dovolená, moc jsme si to užili.“ — Markéta, Před 5 měsíci

„Perfektní zaškolení a informace během předání lodi. Příjemná dovolená, moc jsme si to užili.“ — Markéta, Před 5 měsíci

O nás

Firma VivaYacht s.r.o. vznikla v roce 2013. Každoročně brázdíme vody vnitrozemské i mořské a jsme rádi, že můžeme sdílet tento zážitek i s Vámi. Pod vlajkou společnosti VivaYacht nabízíme k pronájmu plachetnice „papírové“ i „bezpapírové“, pomůcky pro vodní radovánky a v neposlední řadě také zkušené kapitány, kteří Vás provedou krásami jachtingu a popřípadě naučí, jak loď ovládat a co nejlépe se svézt…

VivaYacht s.r.o.
Voltýřov 154, Klučenice

VivaYacht s.r.o.

Voltýřov 154, Klučenice, U autokempu Podskalí

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 9:00–17:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Jana

Moc se nám to líbilo.

Jaroslav

– velké plus paní recepční-půjčovatelce i jejímu manželu panu instruktorovi, postarali se z personální stránky o zásadní vylepšení dojmu z celé akce
- orlík překvapil svým přírodním půvabem; už od česka moc nečekám, ale při focení jsem si užil
- lodička je fajn, pro dva velké dospělé akorát, zážitek z plavby sympatický, jen to plachtění nešlo :( pokud někdy opakovat, tak s dopředu domluveným praktickým výcvikem (ale věřím, že šikovnějším stačí i to mluvené slovo)

Jitka

Líbil se nám pobyt na jachtě. byl tam klid, žádná wifi ani elektrika. Prostě balzám na duši. Příjemné vystupování instruktora.

Prostředí ve které jachty parkuji. Prostě hrůza. Žádná restaurace, toalety, zázemí, nic. Prostředí neudržované ještě komunistické. Prostě Klučenice už ne. Také pokud nikdo nemá opravdu žádnou zkušenost s plachtěním měl by si nejdříve zaplatit kurz. Není to tak jednoduché jak píšou. Informací je spousta a za tu půl hodinu teorie to pro nezkušeného opravdu nestačí.