Kategorie

Hotel Pekárna

4,8 / 5 (9 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše bylo skvělé všem doporučuji ☺“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Lyžování v tuzemsku, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Hotel Pekárna

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,8/5 dle 9 hodnocení
Jana

Vše bylo skvělé všem doporučuji ☺

23. 2. 2017
Užitečné? Ano
Zdeněk

-velmi příjemný a ochotný personál hotelu
-výborná kuchyně
-příjemné prostředí v hotelu

5. 2. 2017
Užitečné? Ano
Tomáš

vše na jedničku, dobré jídlo, skvělí personál a na pokoji se moc dobře spalo, zahráli jsme si i bowling v hotelu, ke kterému nám namíchali i skvělé nápoje

15. 1. 2017
Užitečné? Ano
Hana

Pohodlně zařízený pokoj, sauna, chutné jídlo. Přípitek na uvítanou nám byl automaticky přinesen, u jiných pobytů jsme si museli říkat. Hezké městečko.

Hotel se tváří velice nóbl, ovšem chování personálu tomu neodpovídá. Vadilo nám jednání jednoho z obsluhujících číšníků, který nám vždy při snidani odnášel nádobí ze stolu, jako by chtěl naznačit, že už máme dost :-)
Tentýž pán nám byl schopen zajistit bowlingovou dráhu, objednanou na 17. hodinu, až téměř o 20 minut později po našem 3. upozornění. Nemůžeme přece za to, že někdo z předchozích, ačkoli přišel později, trval na 60 minutách hry.

4. 1. 2017
Užitečné? Ano
Romana

Velmi pěkný a čistý hotel. Pobyt se nám moc líbil. Parkovali jsme na protějším parkovišti (zdarma), dvůr hotelu jsme nevyužili. Hotel je na hlavní silnici, kde zastavuje přímo u hotelu i mhd směrem na vlakové nádraží. Pro lidi se slabším spánkem může být trošku problem-auta z ulice prostě uslyšíte. Ovšem lze mít pokoj i na boční ulici. Paní recepční všechny neuvěřitelně milé a ochotné!! Využili jsme saunu a bowling, sauna úžasná a privátní, čisté a krásně prostředí. Bowling nemá možnost postranních zábran pro děti, hraje se ve svých botách, děti mohly do dráhy, moc jsme si užili! Snídaně výborné. Možnost toastu, několik druhů pečiva, vynikající šunka od kosti, několik druhů sýrů, jogurty, marmeláda, med, nutela, dobrá káva. Snídaně od 7:15–9:00. Salonek na snídaně velmi pěkný. Restaurace na večeři stylová, možnost večeře (v rámci polopenze) kdykoliv přes den i jako oběd. Porce velké, po dlouhé době jsme zažili polévku servírovanou ze šálku na talíř… V tomto hotelu jsme se cítili velice dobře, veškerý personál byl opravdu milý a ochotný a všem pobyt doporučuji!! Děkujeme a těšíme se na další návštěvu!! A ještě pár typů: naproti hotelu je výborná pekárna Rendl, vedle hotelu úžasná kavárna The Coffeehouse, za hotelem pošta.

1. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (0)