Penzion Ratzka

4,3 / 5 (24 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Úžasná obsluha, úžasné jídlo, doporučujeme 😃“

Penzion Ratzka Vám nabízí ubytování ve vesnickém stylu, v pokojích s moderním zařízením a v klidném prostředí v malebné osadě Novosedly. Ze zázemí našeho penzionu můžete plánovat výlety do historického města Český Krumlov, na největší vodní plochu Česka - lipenskou přehradu nebo na Šumavu.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Penzion Ratzka

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jitka

blízko na všechny strany na výlety. výborné jídlo. personál víc než ochotný.

15. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Laďka

téměř nic

Přístup paní ke všemu, rodina se dvěma malíma na pokoji děs, děti bez snídaně pokoj bez televize všude nepořádek jídlo ostré vůbec nee pro děti SMUTNÝ ZÁŽITEK

10. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Andrea

Úžasná obsluha, úžasné jídlo, doporučujeme 😃

19. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Klarabenesova

Domácí prostředí, super obsluha. Útulný pokoj. Dobré jídlo – česká kuchyně ( výběr ze tří jídel a 2 polévek k večeři, snídaně sladká a slaná varianta.) Na pokoji byla trošku zima, ale dalo se to. Bylo to na teplejší pyžamo. Oddělené prostory pro kuřáky, což mi nevadilo.

19. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Týnka

Na statku Ratzka se nám velice líbilo už od první chvilky . Manželé kteří tento statek mají jsou velice příjemní a milý lidé . Pán vaří moc dobrá jídla a porce obrovské . Na statku jsme se v tomhle zimním období cítili hezky jako doma . Našemu pejskovi bylo také moc fajn našel si zde svého nového čtyřnohého kamaráda Bonnyho se kterým si mohl bez problému každý den hrát . Už se těšíme až se vrátíme a všem milovníkům pohody , klidu a přírody můžeme doporučit určitě se přijeďte také podívat Budoucí rodinka z Dobřan :-)

20. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (7)