Penzion Relax

4,0 / 5 (93 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše co voucher nabízel bylo splněno! Pěkné ubytování, vířivka i polopenze na úrovni.“

Penzion Relax se nachází při okraji Kadaně v klidném prostředí. Vzdálen od centra cca 10 minut chůze. Jednopatrový penzion s celkem deseti pokoji je veden v duchu klidného, útulného, rodinného prostředí. Penzion Relax disponuje Welness prostory, které využíváte soukromě, což znamená, že nikdo jiný kromě Vás do nich přístup nemá.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Aktivní pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Penzion Relax

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Radomir

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ, VSTŘÍCNÝ PERSONÁL, BYDLENÍ PERFEKTNÍ, VÝBORNÁ STRAVA , MOŽNOST VÝLETŮ DO OKOLÍ AUTEM I NA KOLECH. VELKÁ VÍŘIVKA AŽ 8 LIDÍ

18. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petr

Vse

14. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Jediné, co si zaslouží kladné hodnocení je zaměstnankyně penzionu, která nás obsluhovala v pátek večer. Zvířecí farma v zahradě Františkánského kláštera.

Absolutní zklamání a nejhorší víkendový pobyt s wellness, jaký jsme kdy absolvovali. Po příjezdu jsme zjistili, že není kde parkovat -penzion má na dvoře čtyři parkovací místa, která byla obsazena místními. Pokoj č. 4 – kromě postele nebylo kde sedět, pokoj je tak malý, že se do něj nevejdou židle se stolkem. Chybí lampičky na nočním stolku. V koupelně není světlo nad zrcadlem, jen velmi úsporná žárovka u stropu. Chybí polička nad umyvadlem, na kterou by bylo možné postavit skleničky s kartáčky a pastou. Staré, seprané ručníky. Wellness v provozu až do 23. hod., hučení vířivky bylo v pokoji v přízemí slyšet a ruší. Během pobytu bylo dost chladné počasí, bohužel ani v pokoji jsme se po návratu z výletu neohřáli. V pokoji byla zima. Přítomný personál to vysvětloval tím, že v době, kdy se ohřívá voda, nejde topení. V noci na sobotu byl v penzionu hrozný randál. Dělníci, které majitel penzionu ubytoval v pokoji v 1. patře, se vrátili po druhé hodině ranní hrozně opilí, zpívali, hulákali a dělali hrozný bordel až do půl páté. Jídlo = katastrofa. Nedůstojné prostředí k jídlu. Penzion nedisponuje jídelnou. Místnost vel. cca 2×4 m k tomuto účelu vyčleněná, je vybavena dvěma ministolky, u kterých se musí hosté postupně vystřídat. Další dva stolky jsou na chodbě v přízemí penzionu. Informace z voucheru „Snídaně i večeře formou bohatého rautu. Na večeři vás bude čekat například výběr z řízečků, kuřecích paliček, gulášku, tataráku. Samozřejmostí jsou přílohy a zeleninové saláty.“ je nepravdivá. Snídaně – při pozdějším příchodu již nebylo z čeho vybírat. Informace o bufetové večeři je velmi zavádějící – jedno „teplé“ jídlo (nebylo dostatečně teplé, neboť se do penzionu dováží a zřejmě ho obsluha penzionu RELAX nemá kde ohřát). Při pozdějším příchodu už jen zbytky salátu. V neděli nebyla připravená snídaně. Po osmé hodině jsme kontaktovali majitele, který nám sdělil, že slečna, která měla snídani přichystat zaspala, tak ať vydržíme. Slečna byla ze vzniklé situace dost otrávená a na hosty sprostá. Pobyt v penzionu RELAX byl taková katastrofa, že jsme zvažovali předčasné ukončení pobytu.

Slevomat by tento pobyt neměl prodávat…kazí tím dobré jméno tohoto slevového portálu:(

12. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivana

Ubytování jinde, než bylo sjednáno.
Kouření v restauraci.

8. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Penzion se nachází v blízkosti nábřeží, tedy v blízkosti cyklostezky, ale i střed města s památkami není daleko. Pokoj byl prostorný, teplá voda byla vždy k dispozici. Personál – recepční byly velmi ochotné, starostlivé. Polopenze byla bohatá, dostačující. Wellness příjemný.

Bohužel pokoj byl přímo nad vířivkou, takže dunění bylo slyšet až do 23 hodin, což může některé hosty rušit. Večeře byly bohaté, chutné, avšak hlavní jídlo nebylo dostatečně teplé, neboť se do penzionu dováží a zřejmě ho obsluhující nestihne dost ohřát. V penzionu není místnost k úschově kol.

7. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (41)