Penzion Beako - Votice

4,1 / 5 (31 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „milá paní domácí, vše v naprostém pořádku“

Penzion nabízí ubytování ve městě Votice v příjemném staročeském prostředí s komfortním vybavením. Umístění penzionu je nedaleko hlavní silnici E 55 (Praha - České Budějovice - Vídeň), 59 km jižně od Prahy, 18 km jižně od Benešova a 30 km severně od Tábora. Okolní krajina vybízí k rekreaci, k turistickým vycházkám a k vyjížďkám na kole. Pro zpříjemnění Vašeho pobytu Vám můžeme nabídnout další služby našeho penzionu. • garážové stání • venkovní vyhřívaný bazén • zahradní gril s příjemným posezením • badminton • stolní tenis • zapůjčení jízdních kol Veškeré služby jsou sezónní záležitostí s nutností rezervace! Přímo ve městě Votice jsou nádherné památky: • Kostel sv. Václava - původně gotický, zbarokizován r. 1731 • Boží hrob na františkánském hřbitově z roku 1685 • Radnice – původně z konce 17. století • Františkánský kostel sv. Františka z Assisi

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty, Pobyty pro cyklisty, Aktivní pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Penzion Beako - Votice

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
David

nic

hrůza, děs

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před 4 dny

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud Vám při pobytu něco nevyhovovalo stačilo nám to říct. Vždy se snažíme každému maximálně vyjít vstříc aby byl spokojený :)

14. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Romana

milá paní domácí, vše v naprostém pořádku

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před 17 dny

Moc děkujeme za Vaše hodnocení! Vážíme si ho a těšíme se na další případné setkání :)

2. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zdslama

Klidný tichý penzion, vnitřní vybavení, velmi úslužný personál a velmi dobrá domluva při rezervaci.

Mohla by být trochu pestřejší snídaně.

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před 25 dny

Děkujeme za Vaše hodnocení. Stále se zlepšujeme a reagujeme na každý podmět aby u nás byli hosti maximálně spokojený.

24. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marta

Byli jsme moc spokojeni, velice milý a příjemní majitelé, krásný penzión s domácí atmosférou. Rádi znovu přijedeme.

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před 30 dny

Děkujeme za Vaše hodnocení. Budeme se těšit na naše další příjemné setkání.

18. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Nela

Strávili jsme tam minulý víkend a během pobytu jsme si s panem majitelem vyříkali spoustu problémů, leč setkali jsme se s neustálou opozicí a např. na dotaz, proč jsme neměli apartmán, nám vysvětlil definice apartmánu, která prý říká, že je k dispozici kuchyň. Ta byla dole. Apartmán je v tomto penzionu pokoj č.1, jsou v něm 2 místnosti- obývák a ložnice, dále kuchyňský kout a rohová vana. Je tam možnost dvou přistýlek, jako na pokoji č.4, přesto nebyla rezervace automaticky na apartmán provedena. Žádala jsem o 4 postele již v květnu,  a napsali nám, že víkendy v září jsou zatím volné. Byli jsme však už tehdy přiděleni na pokoj číslo 4. Když jsme to v sobotu řešili, pan majitel se obhajoval tím,  že jsme měli nějaké požadavky ohledně dětí a babičky a tu prý chtěl dát na pokoj č.3. Už tenkrát jsem mu ale okamžitě napsala, že tedy babičku brát nebudeme a nechápu, i kdybychom ji vzali, proč by neměl dát na apartmán nás? Apartmán jsme měli dostat od začátku, to stálo ve voucheru a že jsme přes Slevomat, věděli.
Náš pokoj byl mrňavý a vana poloviční velikosti než bývá. Ačkoliv jsme za 2děti zaplatili a měli jsme domluvená čtyři lůžka, byly tam pro 5 lidí (já, manžel, dvě dcery 9 a 10let a miminko 1,5roku) postele jen tři. Navíc po našem příjezdu večer byl pokoj vymražený, neboť se všude větralo. Poohlédli jsme se tedy po nějakých přikrývkách navíc, než se pokoj vyhřeje. Našli jsme něco pod postelí, ale začali jsme kýchat prachem, bylo to strašné, raději jsme to vrátili na místo. Přitom jsme objevili v úložném prostoru ještě velké množství jakéhosi starého uskladněného oblečení, to jsme ještě nikde nezažili! 
Ohledně jídla: Již dopředu jsme z recenzí věděli, že snídaně jsou velmi chudé, tedy naše děti měly snídani vlastní a nabídnutou přemrštěnou cenu (a to ještě „prý“ po slevě) 600kč za 3děti/pobyt jsme s díky odmítli. Napsali, že snídaně je volitelná, ale že si musí vlastní snídani sníst s námi dole, což se také stalo. Po té nám však bylo vyčítáno, že jsme se s nimi rozdělili o to málo, co nám bylo přiděleno. Snídaně nebyla podávána bufetově, ale ve velmi, velmi omezeném množství na jednu osobu (v So- 5koleček salámu, jedno máslo,  půl plátku sýra eidam a dva plátky chleba/na osobu) + společné pro všechny hosty: špetka marmelády a cornflakes. To je přece naše věc, že jsme jim dali od nás jídlo. Možná jim vadilo, že se holky napily čaje?! Nepoužily k tomu ani navíc hrnečky!!
Připojení neskutečně pomalé a TV byla jen v kuchyni,  nicméně stejně nefunkční. Otec majitelů nám řekl, že je prý drahé to platit, takže není v provozu. Zvláštní přístup… zvláštní přístup ve všem i v tom, že majitelé měli stále pocit, že v ničem nechybují a my zase měli pocit,  že si z nás neustále dělají srandu. Např. na výtku, že mléko je nakyslé přišla odpověď, že prý není nakyslé, jen je z kravína. Na to, že je zima v místnosti, kde se jedlo, odpověď- proč jsme si neřekli? Řekli, ale až druhý den, kdy už to v nás překypělo a já tam seděla v bundě. To opravdu příjemné není, muset si o všechen standart a samozřejmost říkat. Proč prostě nevytopí na snesitelnou teplotu alespoň ráno, kdy ví že tam budou lidé?
Snídaně nám byla stanovena všem na 8:30hod. A proč všem hostům, kteří se navzájem neznají, prostřou ráno k jednomu stolu, aby se mačkali jako ve školní jídelně, když tam ostatní stoly jsou prázdné?
Na stížnost o parkování prý „A vy máte nějaký nápad, jak to vyřešit“? Parkovali jsme totiž v zahradě, vjezd úzkou branou,  za všemi auty. Takže oba dva dny ráno jsme od snídaně museli odejít a povyjet s naším autem, aby ostatní hosté mohli ven.
A bazén? Byl naprosto ledový! Stačilo by to honosné označení „vyhřívaný bazén“ doplnit slůvkem soláriem vyhřívaný bazén a bylo by všem jasno. Ale to už by bylo moc psaní navíc, jak mi pan majitel zdůraznil u mého návrhu o vhodnosti doplnit údaj: check in od 16:00– např. do 20:00hod. Když jsme totiž přijeli po osmé večer do naprosté tmy, nikde nikdo a museli jsme se dovolávat někoho pověřeného, aby nás přišel ubytovat, bylo nám řečeno, co chceme v půl deváté večer? Přitom check in nebyl časově ohraničen, jen údaj check in od 16:00hod.
Bylo tam ještě víc věcí, která se však těžko ovlivňují, např. mňoukání koček v pět hodin ráno za oknem. Vařící voda z neregulovaných, oddělených kohoutků, bouchání se do hlavy ve velmi těsném podkroví, lampička na nočním stolku, která nebyla kam zapojit :) apod.
Mrzí mě to, ale ze stovek hotelů, penzionů a ubytování, co jsme prošli, byl tento penzion jeden ze dvou, kde jsme měli problém.

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před měsícem

I když víme, že je těžké vždy vyjít všem hostům vstříc (100 lidí 100 chutí), vždy se snažíme aby se tak stalo. Nás naše práce baví!

Všechny Vaše změny byly odsouhlaseny na základě dohody a Vašich potřeb.

Chtěl bych rád reagovat na Vaše ostatní podměty, ale Váš argument "mňoukajících koček v 1. patře našeho penzionu" nás doslova odzbrojilo.

Přejeme Vám klidné prožití mateřství.

17. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (15)