Penzion Beako – Votice

Votice, Pražská 253

„Klidný tichý penzion, vnitřní vybavení, velmi úslužný personál a velmi dobrá domluva při rezervaci.“ — Zdslama, Před 11 měsíci

„Klidný tichý penzion, vnitřní vybavení, velmi úslužný personál a velmi dobrá domluva při rezervaci.“ — Zdslama, Před 11 měsíci

O nás

Penzion nabízí ubytování ve městě Votice v příjemném staročeském prostředí s komfortním vybavením. Umístění penzionu je nedaleko hlavní silnici E 55 (Praha – České Budějovice – Vídeň), 59 km jižně od Prahy, 18 km jižně od Benešova a 30 km severně od Tábora. Okolní krajina vybízí k rekreaci, k turistickým vycházkám a k vyjížďkám na kole. Pro zpříjemnění Vašeho pobytu Vám můžeme nabídnout další služby našeho penzionu. • garážové stání • venkovní vyhřívaný bazén • zahradní gril s příjemným posezením • badminton • stolní tenis • zapůjčení jízdních kol Veškeré služby jsou sezónní záležitostí s nutností rezervace! Přímo ve městě Votice jsou nádherné památky: • Kostel sv. Václava – původně gotický, zbarokizován r. 1731 • Boží hrob na františkánském hřbitově z roku 1685 • Radnice – původně z konce 17. století • Františkánský kostel sv. Františka z Assisi

Zobrazit více

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Penzion Beako – Votice
Pražská 253, Votice, 25901 (zobrazit na mapě)

Penzion Beako – Votice

Pražská 253, Votice

Zobrazit na mapě
Check in od 16:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Venkovní bazén
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Anonym

Paní byla vstřícná, pokoj prostorný s pěkným nábytkem a koupelnou

Mizerná snídaně, na pokoji chyběla televize, hrozná zima, víno až druhy večer. Nemohli jsme využít bazén ani další z nabízených bonusu

gábina

Paní domácí velice příjemná, penzion čistý, vše jak má být

Nelíbil se mi nástup v 16 hodin

David

nic

hrůza, děs

Hodnocení podniku Penzion Beako - Votice

Hodnocení podniku Penzion Beako - Votice

4,1/5 (33 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Paní byla vstřícná, pokoj prostorný s pěkným nábytkem a koupelnou

Mizerná snídaně, na pokoji chyběla televize, hrozná zima, víno až druhy večer. Nemohli jsme využít bazén ani další z nabízených bonusu

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před 5 měsíci

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud Vám při pobytu něco nevyhovovalo stačilo nám to říct. Vždy se snažíme každému maximálně vyjít vstříc aby byl spokojený :) Na stole máme i cedulku kde žádáme pokud něco postrádáte rádi Vám vyjdeme vstříc :) Televizi nemáme záměrně, věříme že lidi k nám jedou za relaxem a TV si užijí dostatečně doma. Bazén je v závislosti na počasí to bohužel nemůžeme ovlivnit a topení na pokoji je nastavené na 25 stupňů stačilo přidat na radiátoru.

10. 12. 2017
gábina

Paní domácí velice příjemná, penzion čistý, vše jak má být

Nelíbil se mi nástup v 16 hodin

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před 10 měsíci

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Nástup je z důvodu úklidu pokojů ale vždy je možné se předem individuálně domluvit. Těšíme se na naše další případné setkání :)

29. 10. 2017
David

nic

hrůza, děs

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před 10 měsíci

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud Vám při pobytu něco nevyhovovalo stačilo nám to říct. Vždy se snažíme každému maximálně vyjít vstříc aby byl spokojený :)

14. 10. 2017
Romana

milá paní domácí, vše v naprostém pořádku

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před 11 měsíci

Moc děkujeme za Vaše hodnocení! Vážíme si ho a těšíme se na další případné setkání :)

2. 10. 2017
Zdslama

Klidný tichý penzion, vnitřní vybavení, velmi úslužný personál a velmi dobrá domluva při rezervaci.

Mohla by být trochu pestřejší snídaně.

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před 11 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení. Stále se zlepšujeme a reagujeme na každý podmět aby u nás byli hosti maximálně spokojený.

24. 9. 2017
Marta

Byli jsme moc spokojeni, velice milý a příjemní majitelé, krásný penzión s domácí atmosférou. Rádi znovu přijedeme.

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před 11 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení. Budeme se těšit na naše další příjemné setkání.

18. 9. 2017
Nela

Strávili jsme tam minulý víkend a během pobytu jsme si s panem majitelem vyříkali spoustu problémů, leč setkali jsme se s neustálou opozicí a např. na dotaz, proč jsme neměli apartmán, nám vysvětlil definice apartmánu, která prý říká, že je k dispozici kuchyň. Ta byla dole. Apartmán je v tomto penzionu pokoj č.1, jsou v něm 2 místnosti- obývák a ložnice, dále kuchyňský kout a rohová vana. Je tam možnost dvou přistýlek, jako na pokoji č.4, přesto nebyla rezervace automaticky na apartmán provedena. Žádala jsem o 4 postele již v květnu,  a napsali nám, že víkendy v září jsou zatím volné. Byli jsme však už tehdy přiděleni na pokoj číslo 4. Když jsme to v sobotu řešili, pan majitel se obhajoval tím,  že jsme měli nějaké požadavky ohledně dětí a babičky a tu prý chtěl dát na pokoj č.3. Už tenkrát jsem mu ale okamžitě napsala, že tedy babičku brát nebudeme a nechápu, i kdybychom ji vzali, proč by neměl dát na apartmán nás? Apartmán jsme měli dostat od začátku, to stálo ve voucheru a že jsme přes Slevomat, věděli.
Náš pokoj byl mrňavý a vana poloviční velikosti než bývá. Ačkoliv jsme za 2děti zaplatili a měli jsme domluvená čtyři lůžka, byly tam pro 5 lidí (já, manžel, dvě dcery 9 a 10let a miminko 1,5roku) postele jen tři. Navíc po našem příjezdu večer byl pokoj vymražený, neboť se všude větralo. Poohlédli jsme se tedy po nějakých přikrývkách navíc, než se pokoj vyhřeje. Našli jsme něco pod postelí, ale začali jsme kýchat prachem, bylo to strašné, raději jsme to vrátili na místo. Přitom jsme objevili v úložném prostoru ještě velké množství jakéhosi starého uskladněného oblečení, to jsme ještě nikde nezažili! 
Ohledně jídla: Již dopředu jsme z recenzí věděli, že snídaně jsou velmi chudé, tedy naše děti měly snídani vlastní a nabídnutou přemrštěnou cenu (a to ještě „prý“ po slevě) 600kč za 3děti/pobyt jsme s díky odmítli. Napsali, že snídaně je volitelná, ale že si musí vlastní snídani sníst s námi dole, což se také stalo. Po té nám však bylo vyčítáno, že jsme se s nimi rozdělili o to málo, co nám bylo přiděleno. Snídaně nebyla podávána bufetově, ale ve velmi, velmi omezeném množství na jednu osobu (v So- 5koleček salámu, jedno máslo,  půl plátku sýra eidam a dva plátky chleba/na osobu) + společné pro všechny hosty: špetka marmelády a cornflakes. To je přece naše věc, že jsme jim dali od nás jídlo. Možná jim vadilo, že se holky napily čaje?! Nepoužily k tomu ani navíc hrnečky!!
Připojení neskutečně pomalé a TV byla jen v kuchyni,  nicméně stejně nefunkční. Otec majitelů nám řekl, že je prý drahé to platit, takže není v provozu. Zvláštní přístup… zvláštní přístup ve všem i v tom, že majitelé měli stále pocit, že v ničem nechybují a my zase měli pocit,  že si z nás neustále dělají srandu. Např. na výtku, že mléko je nakyslé přišla odpověď, že prý není nakyslé, jen je z kravína. Na to, že je zima v místnosti, kde se jedlo, odpověď- proč jsme si neřekli? Řekli, ale až druhý den, kdy už to v nás překypělo a já tam seděla v bundě. To opravdu příjemné není, muset si o všechen standart a samozřejmost říkat. Proč prostě nevytopí na snesitelnou teplotu alespoň ráno, kdy ví že tam budou lidé?
Snídaně nám byla stanovena všem na 8:30hod. A proč všem hostům, kteří se navzájem neznají, prostřou ráno k jednomu stolu, aby se mačkali jako ve školní jídelně, když tam ostatní stoly jsou prázdné?
Na stížnost o parkování prý „A vy máte nějaký nápad, jak to vyřešit“? Parkovali jsme totiž v zahradě, vjezd úzkou branou,  za všemi auty. Takže oba dva dny ráno jsme od snídaně museli odejít a povyjet s naším autem, aby ostatní hosté mohli ven.
A bazén? Byl naprosto ledový! Stačilo by to honosné označení „vyhřívaný bazén“ doplnit slůvkem soláriem vyhřívaný bazén a bylo by všem jasno. Ale to už by bylo moc psaní navíc, jak mi pan majitel zdůraznil u mého návrhu o vhodnosti doplnit údaj: check in od 16:00– např. do 20:00hod. Když jsme totiž přijeli po osmé večer do naprosté tmy, nikde nikdo a museli jsme se dovolávat někoho pověřeného, aby nás přišel ubytovat, bylo nám řečeno, co chceme v půl deváté večer? Přitom check in nebyl časově ohraničen, jen údaj check in od 16:00hod.
Bylo tam ještě víc věcí, která se však těžko ovlivňují, např. mňoukání koček v pět hodin ráno za oknem. Vařící voda z neregulovaných, oddělených kohoutků, bouchání se do hlavy ve velmi těsném podkroví, lampička na nočním stolku, která nebyla kam zapojit :) apod.
Mrzí mě to, ale ze stovek hotelů, penzionů a ubytování, co jsme prošli, byl tento penzion jeden ze dvou, kde jsme měli problém.

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před 11 měsíci

I když víme, že je těžké vždy vyjít všem hostům vstříc (100 lidí 100 chutí), vždy se snažíme aby se tak stalo. Nás naše práce baví!

Všechny Vaše změny byly odsouhlaseny na základě dohody a Vašich potřeb.

Chtěl bych rád reagovat na Vaše ostatní podměty, ale Váš argument "mňoukajících koček v 1. patře našeho penzionu" nás doslova odzbrojilo.

Přejeme Vám klidné prožití mateřství.

17. 9. 2017
Šárka

Příjemné rodinné prostředí, sympatičtí majitelé, pokoje menší bez televize, ale nám to nevadilo.

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před 11 měsíci

Moc děkujeme za Vaše hodnocení. Televize nemáme záměrně právě proto že většinu našich hostů to ve finále více potěší.

28. 8. 2017
stanislava

Prijemni a mily majitele.

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před 11 měsíci

Moc děkujeme za Vaše hodnocení :D

26. 8. 2017
Tomáš

Ochota majitelů, možnost parkování a používání společné kuchyně. Nádherná jídelna, dobrá snídaně.

Poloha penzionu je bohužel nešťastná, daleko od centra, penzion leží na dopravně dost frekventovaném místě, takže hluk na Vás útočí ze 2 stran ( eliminovat se to dalo pouze zavřenými okny ) Také nás zarazilo, že ani ve společenské místnosti nebyla televize.

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před 12 měsíci

Dobrý den děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi že se Vám u nás líbilo. Naše poloha je 10 minut od centra příjemnou procházkou. Samotné centrum je pak vždy hlučnější a tak naše poloha je výhodou. Bohužel narůstající dopravu nejsme schopni ovlivnit a stále bojujeme s omezením, které v naší ulici není dodržováno. Jsme rádi když si u nás hosté odpočinou od každodenní rutiny a tak věříme že jste v TV o nic důležitého nepřišli.

20. 8. 2017
Vratislav

Prima rezervace a domluva přímo na místě, velmi milá celá rodina z penzionu, ochotně vám poradí co, kdy, kde a jak. Bohaté snídaně i dle domluvy! Děkují manželé Blažkovi z Ústí nad Labem

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před 12 měsíci

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení jsme rádi že se Vám u nás líbilo. Vždy se snažíme aby naši hosti byli spokojený. Budeme se těšit na další setkání.

14. 8. 2017
Alena

Příjemné ubytování a velice milí a ochotní majitelé.

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před rokem

Moc děkujeme a budeme se těšit na další setkání.

14. 8. 2017
Lenka

V penzionu se nám moc líbilo. Prostředí je krásné a útulné. Cítili jsme se tam jako doma. Snídaně byly dostačující a na večeři jsme měli k dispozici plně vybavenou kuchyň.
Manželé, kteří penzion vlastní jsou na návštěvníky dobře připraveni – jsou k dostátní informační letáčky, dostali jsme typy na výlety na kole, informace o tom, jak je co daleko apod.
Určitě se sem ještě někdy vrátíme.

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před rokem

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Moc si ho vážíme a budeme se těšit na další příjemné setkání.

2. 8. 2017
Monika

Velká vybavená kuchyně. Zahrada.

Malá lednička společná pro 4 apartmány.

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před rokem

Děkujeme za reakci a hodnocení. Nestává se často že by lednice nebyla dostačující. Vždy jsme připraveni reagovat na Vaše potřeby. Stačí nás informovat a my se budeme snažit Vám vyhovět aby jste byly 100% spokojený.

1. 8. 2017
Monika

Pěkně zařízený apartmán.

Poloha objektu – velký ruch z ulice i blízké rychlostní komunikace.

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Bohužel narůstající dopravu nejsme schopni ovlivnit a stále bojujeme s omezením, které v naší ulici není dodržováno.

1. 8. 2017
Blanka

Bazén byl super, všude čisto, útulně. Paní majitelka je příjemná paní.

Trošku slabší snídaně, ale i tak bylo z čeho vybírat.

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před rokem

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si ho. Vždy jsme připraveni reagovat na Vaše potřeby. Stačí nás informovat zda máte oblíbené jídlo a my se budeme snažit Vám vyhovět aby jste byly 100% spokojený.

31. 7. 2017
Veronika

Paní domácí byla moc milá, vše bylo krásně voňavé a čisté. Pokoj byl prostorný, venkovní prostory také upravené.

slabší snídaně

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před rokem

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení stále se snažíme nejen naše služby vylepšovat. Příště nás můžete informovat hned a budeme se snažit Vám vyhovět i Vašim chuťovým buňkám aby jste byly 100% spokojený.

30. 7. 2017
Jitka

Super.

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před rokem

Děkujeme Vám.

23. 7. 2017
Petr

Milí majitelé
Zahradní bazén
Parkování na zahradě
Rezervace v pořádku

Chyběla tv na pokoji alespoň na zprávy
WiFi pomalá, 4–5mb/s pro všechny
WiFi často vypadávala
Celý týden slabší a stejné snídaně každý den
Hluk ze silnice, nutnost uzavřených oken

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před rokem

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi že se Vám u nás líbilo a věříme že jste ve zprávách o nic nepřišli :D Internet vyladíme a věříme že pokud nás navštívíte příště budete s rychlostí spokojený.

15. 7. 2017
Zuzulunka

Pěkné prostředí, retro apartmán, klid, vstřícní majitelé

špatný signál wifi, snídaně neodpovídaly ceně

Vyjádření partnera
Penzion Beako - Votice Před rokem

Děkujeme za Vaše hodnocení. Příště nás můžete informovat hned a budeme se snažit Vám vyhovět aby jste byly 100% spokojený.

11. 7. 2017