Ranč Zámeček

3,8 / 5 (9 hodnocení)

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Ranč Zámeček

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,8/5 dle 9 hodnocení
Pavlína

Příjemná paní hostitelka, pěkná projížďka na koních, přízemí se snaží pěkně opravovat, ale horní pokoje jsou opravdu sparťanského typu, občas nefunguji vypínače, někde zůstane klika v ruce

ve voucheru byl uvedený dětský koutek, ale našli jsme jen odražedlo pod schody, kde smrděly mišince a dětské hřiště bylo jen staré pískoviště s rozbitou tatrovkou, kde běžně běhali psi paní majitelky, wifi signál mizivý, do ROMANTIKY to má hooodně daleko

31. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jiří

Klidné prostředí, krásná krajina, bydlení bylo ucházející, stejně tak snídaně. S příjemnou paní majitelkou byla výborná domluva. Koníci byli krásní, kobylka na které jsme jezdili moc hodná, jezdili jsme dokonce více než onu slibovanou hodinu. Paní majitelka mi všechno vysvětlila a nechala mě samotného jezdit. Ne jako jinde, že vás připnou na vodítko a obalí bublinkatou folií, a vy pak jako jezdíte na koni. Takže chcete-li skutečně na koni jezdit, doporučuji vydat se právě na Andělskou Horu.

Nedoporučuji pít vodu z Karlovy Studánky. Je to hnus.

19. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva

Velmi klidné a příjemné prostředí, příroda, vyšlo nám krásné počasí ale to je asi vše.

Ubytování jsem objednávala podle lokace a fotografií na netu ale realita je natolik zarážející v negativním slova smyslu, že nikomu nedoporučuji /pouze snad studentům, kteří rádi pracují na farmě a mělo, by jim to sloužit jen na přespání a to, by mělo být zdarma, ne za cenu, kterou majitelka uvádí/-snídaně"farmářské"??? O tom není ani řeč. Ručníky, osušky nejsou, pouze čisté povlečení. Majitelka je na vše sama s malým dítětem a většinu času byla mimo areál a věnovala se svým aktivitám.

Vřele doporučuji Slevomat, aby si DŮKLADNĚ prověřoval, co nabízí a majitele objektů. Zde si připadáte JEN jako zdroj příjmu ale ne zájmu, aby se klienti vraceli nebo doporučili známým a přátelům. Ubytování, které je vyfoceno je pouze jeden pokoj a ostatní, které majitelka nazývá apartmány, je asi z před- minulého století. Chápu pojem ranč ale asi je opomenuto, že lidé už /ikdyž přes slevový server / mají nějaké nároky na slušné a standartní ubytování-o čistotě nemluvě a to se pokládá za přirozené. TENTO TYP UBYTOVÁNÍ NESPLŇUJE NIC , CO BY SE DALO CHARAKTERIZOVAT JAKO PRŮMĚRNÝ, JE TO SILNÝ PODPRŮMĚR.Nechci být nepříjemná ale absolutně nedoporučuji, já pozvala dceru a vnučku-hlavně skrz koně ale byl to takový šok a ještě ke všemu projížďka na koni dopadla natržením svalu. Majitelka koně nezvládla a vnučka spadla a skončila na chirurgii v Bruntále /přitom ji upozornila, že na koni neumí jezdit, to ji jen majitelka vodila /přilba lyžařská-, budiž, byla to ochrana ale žádné poučení, co se může stát, pak to komentovala slovy, že měla reagovat jak kůň jde, a to, , že není v ohradě kromě vody NIC, jen voda-žádné seno, oves tráva...../ Prostě shrnuto, tohle je jasný případ, kde se cítíte POUZE jako zdroj příjmu. Snídaně se skládaly pro 3 osobyJEDEN talířek s pár kolečky salámu, sýra, másla a pár kusy malých rajčat, k tomu káva čaj a mléko. Druhý den podotýkám pro 8 osob- 2 bábovky a jedna vánočka/máslo na vyžádání/.Byli tam s námi prarodiče /z Ostravska/ se 3 vnuky, my jsme byly 3 holky-celkem 8 osob /4 dospělí a 4 děti/.TOHLE BYLA FARMÁŘSKÁ SNÍDANĚ-paní z ostravska dělala dětem vajíčka+sýr......aby byli všichni opravdu nasyceni.
Každý den slečna majitelka odjela a nebyla k zastižení, domluva na "koníky"až podle toho jak ONA měla volno.
Tohle je opravdu na pováženou a měli byste zvážit a prověřit-S KÝM SPOLUPRACUJETE.

Vyjádření partnera
Ranč Zámeček Před 6 měsíci

Dovolím si reagovat na Váš příspěvek,to že Vaše vnučka spadla z koně, mě moc mrzí, bohužel kobylka se lekla, udělala pár klusových kroků a slečna spadla, koně jsem nevodila, byla na lonži, že jezdit neumí, jsem vypozorovala, před jízdou jste mi říkaly, že byla na koňském táboře. I přes mé doporučení nechtěla jezdit na poníkovi, ale na velkém koni, poučení pro mě, tak malé děti na velké koně pouštět nebudu. Byla to nešťastná náhoda a jsem ráda, že se ji nestalo nic horšího. Píšete samé zlo, jak koně nejsou zvládnutí, ale že Vaše vnučka spadla přímo pod kobylu a ta ve vzduchu nechala nohu, aby na ni nešlápla, zaplať panbuh, že jsou ti koně tak hodní. O krmení koní nemluvím, přes den, když jste Vy byly na výletech, chodí na pastvu, ráno i večer dostávají seno, večer granule, pokud Vás tak zajímala jejich krmná dávka, měla jste se zeptat, ráda bych Vás ke krmení všech zvířat vzala.

Ke snídaním. Během snídaní se ptám, zda někdo chce, nebo nechce přidat. Všichni se na mě usmívají a nechtějí, jak jsem Vám již psala v emailu, neumím číst myšlenky. Paní dětem jeden den chystala snídani, protože bábovku, která mimochodem zbyla i s vánočkou, si brali na výlet do baťůžků, domlouvala jsem se s nimi den předem.

Co se týče pokojů, všechny jsou nafocené na našich webových stránkách www.ranc-zamecek.cz , Vy jste nebydleli v apartmánu s kuchyňkou, ale ve dvou dvoulůžkových pokojích.

Při snídaních jsme se domlouvaly, kdy půjdete jezdit, to, že jsem odjela, v době, kdy jste byly na výletě, netřeba komentovat. Ani jeden den jsem od Vás zmeškaný hovor neměla, když jsem byla k nezastižení..? Ještě jsme měli domluvenou vyjížďku na 16hod a kolem 14hod Vám psala SMS, že jsem zpět a pokud chcete, můžete přijít jezdit dříve, ale byly jste na výletě.

Takové problémy se mají řešit na místě, tady jste mi neřekly nic, jen píšete emaily a komentáře...

25. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivo

Příjemní majitelé, pěkní koníci a krásná krajina

Nebylo.

16. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Klaralazarova

Maximálně příjemní majitelé , klid a můžeme za nás říct, že se budeme vracet nadále

24. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (0)